• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
taky čekám na Evku co bude :wink: Snad je vše v pořádku :slight_smile: Bude to moje druhé IVF se vším všudy :wink: Luci co ty, jak se cítíš? Musí to být nádhera, měla jsi tolik sil se postavit všem a jít si za svým, že jsem moc ráda, že těhulíš :slight_smile:Držím vám všem palečky a snad se to štěstí usměje i na ostatní bojovnice :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Karolko nebylo to lehké , ale mimčo jsem hodně chtěla a kašlu na okolí. Moje mamka byla proti a ted se ptá jak je mi a už se těší. Jenom manžovu mamku trefí šlak jak se to doví :grinning:
31. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky loučím se sváma jedu na zahrádku :wink:

Evi nenapímej jsem nervozní :frowning2:
31. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Kočenky, jsem přežratá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zase jsem zapejkala těstoviny s mletym a šlehajdou a sýrem+kečup, však víte. No tentokrát jsem to dala aj na gril a ten sýr na tem, no škoda mluvit :slight_smile:

Čekám teho Evíííka a nic, snad je vše ok... :confused:

Tady se spí na břiše, to já sem se bála od transferu, abych neležela na mimisce, no jste ovážnější, mi to přijde takový divný na dítěti ležet :grinning:

Všechny vás zdravím a těším se moc moc na fotečky našich miminek.

Dady co ty? Na kdy to vidíš? Ale psala jsi, že se žení brácha až 7., to je teda termín, proč tak "blbě"? :slight_smile: On nevěděl, že budeš roditi? To bych taky chtěla vidět, no držím pěsti, ať to do tej doby vydržíš, třebas shlídneš obřad, nacpeš pupíky na obídku a pak rovnou do porodky, ať je ten den slavnostní hnedle dvakrát, teda třikrát, ne? :wink:
31. říj 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jé to by bylo krásné. :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, to zase byli nervy. Doktor nezvedal telefon, až ve 12.00 a zítra je transfer ve 13.00 hod. Ty dva se drží a já si je zítra vezmu k sobě!!! Jsem spocená až na pr.....Dík, že na mě myslíte!!! :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Evuš, tak huráá. Zítra hodně šěstí:slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Věruško, děkuju. Já si myslela, že když mi nebere telefon, tak mi nechce říct špatný zprávy. No, klasická panika. Ani nevím v jaké jsou kvalitě. Byla jsem tak ráda, že je transfer, že jsem se ani nezeptala. Fakt úplný defo :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
Konečně obidek.Dneska jsem dělala francouzské brambory. :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak super,hned mi chutná ten obidek lépe.Máme dneska francouzské brambory. :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
31. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Já nespim na miminku :grinning: spim na svým bříšku :wink:
Evi tak to je bezva,držím palce :wink:
Jdu vložit foto :slight_smile: Máji hlídej to!
31. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jo peču Andělskou buchtu :wink: tak na Tebe myslím :slight_smile:
31. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj hřebčíne :slight_smile:

Evi tak zítra at to jde jedna básen,popřej dr šťastnou ruku a ono se zadaří :wink:

Věry ty to ještě nevzdávej,já věřím že ta druhá / se objeví :wink: :slight_smile:

Peti,hezkej pytlík :slight_smile: jen si dražila sama se sebou ne? :grinning: :grinning: ale tak je to nejlepší :wink:

My malujeme,konečně je chodba hotová a děcák je vymalován 2x na bílo,ta zed teda cucala jak byla nová :confused: ted ještě namalovat barvou,to si dáme.Kluci dodělávají plovoučku-lišty a ta babice co na nás tady minule zvonila už na nás dneska zase dupala ze zhora,už se nenamáhala zvonit :grinning: ale kluci jí dávají tak hodinu než bude ležet na našem zvonku,to bych ji neradila bo muž je na ni pěkně nasr..... co na nás dupe :grinning: :grinning:

Tolik info o nás :wink:

Máji co ty?Je ti dobře?Migruša odjela?Mrcha jedna ta umí pozlobit,jen si říkám že u tebe je to teda extrém,tak moc a docela dlouho tě bolí hlava.

Všem hezkou sobotěnku přeji :dizzy_face:
31. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Evi hurá tak zítra transfér to je super budu moc moc držet palušky :wink:

Petruš hezkej spacák a je za babku :wink:
Janinko ahoj jak je mamino :slight_smile:
Kasi tak zapečené kobzole jé hned bych si dala to já mám ráda :wink:
Věruško ahoj :wink:
31. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Luci tak klidně přijeď ,udělala jsem toho pro celou armádu. :grinning: :grinning: :grinning:
No neva budu mít oběd i na pondělí a úterý.Teď koukáme na nově na básníky a zase se u toho řežu. :slight_smile:
31. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
Taky koukám na básníky a brambory si udělám zítra na oběd :wink: Ale díky za pozvání :slight_smile:
31. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
A co jsi vařila dneska ty Luci,třeba dáš zase tip ty mi. :slight_smile:
31. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
peti nejsi náhodou na MMb a nejsi na uakci na kolotoč?Protože tam je Petjunka :confused:
31. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Kasi já dneska vařila zelí brambor a uzené maso a včera jsme měli koprovou omáčku a dneska jsem s toho zbytku udělala polévku :wink:
31. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Luci no blééééé kopr :grinning: :grinning:

Koukám tady se vaří :confused: :slight_smile:
Ještě je ti tak špatně?Koupila sis ty lízátka?
31. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Jé zelí a uzené. :slight_smile: Tak to asi zítra udělám i ta koprovka není špatná.Nic jdu koukat na fotbal,bude to mazec hraje náš Baník a Sparta,na Spartě. :slight_smile:
31. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Janinko lízátka mám doma a bléééééééééééééééé :grinning: Už je mi líp zvracím sem tam nejede mi vánočka a kakao :grinning: to sním a zvracím :frowning2: Jinak je mi už dobře :wink:
31. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Jani na MMB je aukce na kolotoč pojď se bít :wink:
31. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Jéé ona už mi to tady píše :grinning:
31. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Holky do ringu :grinning: jsem zvědavá kdo vyhraje :wink:
31. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
No nic fotbal začíná jdu fandit. :slight_smile:
31. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
hihi Peti tak to budeme soupeřit :wink:
31. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Evi tak to je super zprávička na zítra hodně štěstíčka ať se broučci zakousnou :wink:
Já byla dnes do večera v práci, mám téměř vše hotovo, tak už jen to pondělí.
Tak holky do bitky :grinning: se jdu mrknout na MMB jak si vedete :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj Moni já se koukala MMB a nikoho v ribgu jsem tam nenašla :grinning: Takže v pondělí naposledy no konečně a pak si budeš užívat těhulení :wink:
31. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.