• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobrý večer, koťátka moje zlaté, všechny vás mocinky zdravím a smutňoučkým beruškám posílám pohlazení, ať je brzy líp na dušičkách:slight_smile: Eviii, zítra budu na Tebe moc myslet a držet pěstičky:wink: jsem KO, tak jdu do pelíšku. Dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte, sluníčka, MVMMMR:slight_smile:
31. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Dobrý večer kobylky moje zlaté...kouká, tady se skoro celý den vaří :slight_smile: Zdravím veeru, Janinku, Belíška, Katy, Kasu, lucu, leontýnku a všechny ostatní na které jsem zapoměla, což se omlouvám.

Zdravím také Andrejku,která teď odpočívá....moc mě mrzí že to nevyšlo, přeji hodně moc sil a posílám moc pohlazení :slight_smile: a doufám, že se brzy vrátí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evičce držím pěsti ať ji vyjde transfér a vše je jak má být....

Ivě také přeji moc síly, je dobře že se tady objeví, každá víme, že občas je potřeba se vyplakat a vypovídat, že to pomáhá. Určitě bude dobře Ivuško, Drž se.....

Marky velké gratulace k Adélce......holky mám z vás velkou radost!!!!!!!!!!!

Verušce také držím pěsti ať vyjdou // :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Luci taky jsem tam kolotoč nenašla, tak se myslím už holky poprali, ani nevíme která ho vyhrála :grinning: těhulení si užívám dosytosti, mě zas oproti tvému blití pálí žáha.
Bellí dobrou noc. Doufám že jsou na tebe dědoušci a babušky hodní.
Alčo užij si víkend, doufám že nemáš pracovní.
Já jdu taky do peléšku, tak dobrou všem.
31. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj Moni, bohužel zítra do práce jdu, ale jen do tři, takže to ujde.

Bellí i Monci přeji dobrou noc, holky hezky se vyspěte!!! :slight_smile:
31. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Belíšku kulíšku a Moni přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Ahoj Alenko takže zítra zase do rachoty ale naštěstí máš jenom do tří tak to uteče :wink:
31. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Luci, já už si říkala jestli tady někdo je, vždy mám smulu, že když tady sedím, tak zde skoro žádná kobylka není. Jo jo, zítra do práce, ale snad to uteče.
31. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Alenko kdy jsi říkala že jdeš do dalšího boje v před vánoce myslím nebo až po vánocích mám v tom nějak zmatek :wink:
31. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
No Luci, měla jsem jít v pondělí na krev a po asi +- 21 dnech začít s injekcemi. Jenže se mi to bohužel zkomplikovalo, takže asi až po novým roce....nebo na jaře. Nevím, jak to vyjde. :frowning2: :frowning2:
31. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
31. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
To je mě mrzí , stalo se něco vážného nebo je to prkotina a prostě to trochu posunete :wink:
31. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jo jo, musím to posunout. Snad to nebude nic vážného. Tak se pěkně vyspi, sladké sny a pozdrav mimíska v bříšku :wink:
31. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Už odcházím Alenko at ti to zítra rychle uteče pá :wink:
31. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
To už tady dnes opravdu nikdo není??? :frowning2:
31. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Brý večer, koukám na Rodinku, jsem to totiž ještě neviděla, do kina mě nikdo nevezme, leda na jednooký příšery.
Peču do teho prezidentskou bábovku, má se pect hodinu a j ji mám snad za dvacet minut skoro hotovou, no to dopadne.
Jináč holky bojujou, vede Janni,ka, tož blbě hledáte :slight_smile:
31. říj 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, no tak přece.... já teď taky dopekla manželovi bábovku :slight_smile: :slight_smile: ale s mandlemi
31. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hm t bude taky mňamka, já zkouším tuhle, bo ji tady holky chválily, ale nevím nevím, jak to dopadne :slight_smile:

Nekoukáš na Rodinku? Já od sporáku, ale už je klid, konečně.
31. říj 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jo koukám a musím odbíhat k pc, máme ho jinde :slight_smile:
31. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak dneska si asi moc nepopovídám, tak snad zítra. Všem přeji dobrou noc a sladké sny, snažilkám a čekatelkám hodně štěstí a pevné nervy a kobylkám co mají bolístky tak posílám pohlazení.
31. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Brou noc všem kobylkám.
Evi, zítra hodně štěstí!:slight_smile:
31. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky moje :slight_smile:
Tak jsem celý den něco psala do školy a musím říct, že jsem přepla mozek úplně. Sice nejsem nějaká vyjuchaná, ale jsem klidná a spokojená. Tož pro dnešek..
Beluško, děkuju za zprávu, jsi milá :slight_smile:
Věruško, no.. my to zkrátka rozdejcháme, neboj!
Máji, co migréna? Už je pryč? (kráva jedna!....)
Ivuš, každý jsme jiný, a já si myslím, že jsi udělala mooc dobře, že jsi si šla o tom popovídat. A antidepresiva?? Víš kolik lidí je baští?? Hlavně, aby
1. lis 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
jsem to odeslala omylem.. hlavně, aby se Ti ulevilo, co nejdřív.
1. lis 2009 v 00:08  • Odpověz
autor
Evi, tak přece jen dobrá zpráva, dvě prďolky bojujou! Zítra držím palce, ať je to nový začátek!
1. lis 2009 v 00:10  • Odpověz
autor
Manetka si přála vymazat z tabulky, jelikož jsem teprve teď sama pochopila, že to někdy potřebujeme opravdu, respektovala jsem to. A budu to už respektovat, když si to budete přát. Občas mě o to některá požádáte, a já vám nevyhověla. Takže nová pravidla :grinning: . Kdykoli kohokoli vymažu, když bude mít potřebu a zase ho pak kdykoli vložím :grinning: Manetko, každopádně, dělám křížek na čelo, a vrať se kdykoli, a choď aspoň na návštěvu,jo?
1. lis 2009 v 00:14  • Odpověz
autor
Jinak jsem si vás dočetla a udělala nasťu :wink: . Všechny vás moc zdravím. Díky za podporu, a hezkou neděli!
Petjunko a Janninko, bacha, máte tam už tři vetřelkyně, tak přihoďte :wink: :sweat_smile: !
1. lis 2009 v 00:19  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF(icsi),1ET,2KET, další a poslední IVF možná na jaře, čekáme na adopťátko
Věruška,Pronat.2IVF(icsi),KET,GenetikaOK, Mikísek nás z toho dostane.
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), zase do rachoty,ale vyděláme a pak na to vlítnem!A přímo do Reprofitu!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková. Je to jak na horský,ale bojujeméé, snad...
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI,Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat! ,půjdeme do IVF! 16.11. rozpis v caru!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma,ještě bude, bo noha je v gypsíku!Snad ještě adopťátko..
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, další akce až po ježíškovi...to uteče, jak voda
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro..
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe,vydrž, po první mrše nastartuješ motor zase...

HOLKY V AKCI
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, OPU 27.10, ET 1.11.(13.00)2prďolky:wink::wink::wink:, 3dny volna, pak radši do arbeit a 3nemyslet! MOc držíme kopejtka!

TĚHULKY
Dady8178,Reprom.Brno,1IVF,ET14.3,Ondrášek&Kačenka,zkusíme císařem,ale budem vzhůru!7.11ženíme bráchu!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! 1.11.Začínáme mateřskou!!!!:wink:
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!My taky začínáme 1.11mateřskou!:wink: kontrola18.11. Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka!2.11. naposledy do práce!!!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!Děláme Nikolce pokojíček, hezky od podlahy!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,Střííhááme,moc pracujeme!Baštíme magnézko!OMG, BUDE TO MADLENKÁÁ!!!
Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9., jeden krásný bobíšek bojuje dál!Kontr.3.11(8.00)
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, 2.IUI 7.10.a 9.10, UTZ13.11.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF, Leňulko, držíííme palce!!!!!!!!!!!! Dvě srdííčka!!!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, huž máme 6kilo a házííme přemety na břííško!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK, 28.10.09 SOPHIE ANNAVáha 4040gr,51cm,Sofinko,vítej!
Markytankakajky,přirozeně,ADÉLKA 30.10.09 46cm a 3030g máme kudrnýýýý!

Huž tady držíme místečko dalším kamarádům Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
1. lis 2009 v 00:30  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
u nás mlha že by se dala krájet. Holky a kde prosím tak bojujete, ještě se v tom MMB nemůžu zorientovat, já hledala v nejžhavější aukce a nic, no ještě na to jdu mrknout.
Andrejko ty jedna nočnice, tak sis trošku vyčistila hlavu znalostma, to je fajn. Tak si nejspíš v Praze a chalupa už je zazimovaná? Jestli si to Manetka přála být pryč z tabulky, tak to chápu bude teď mít spoustu času na úplně jiné věci, ale snad se občas ozve, ale ty jsi se připsala tak to jsem ráda :slight_smile: . Jen jsem ti chtěla napsat ještě že jsi moc hodná, že tabulku děláš, ale pokud bys ji nepsala a netrávila nad ní čas, tak se za to nikdo na tebe nebude zlobit, víme že je to tvá dobrá vůle a tvůj čas, ale pro nás je hlavní tvá přítomnost :wink:
1. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Tabulka je moc pěkná, jen ten přesun zas na horní místo, když už jsem měla být uplně na spodním je smutný,ale jak řikáš Andrejko, my to rozdejcháme.
Jinak jsem koukala, že je nás přesně půl n a půj čekanek a těhulek, což je docela dobrý skóre,ale brzo se to změní, bo Dady bude maminka a Evuš těhulky:slight_smile: Jen ať nás čekanek ubývá!
Tak hezkou neděli všem! my pojedem asi k našim a pak přijede na návštěvu děda. Prostě nic nedělající neděle:slight_smile:

Evi, tfuj, tfuj, hooodně štěstí! V kolik jdedeš?
1. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Krásné nedělní ráno, mlha jak hrom, přesně jak píše Monča, ven by mě nevyhnal, ale huž jsem tam stejně byla :slight_smile:

Holky bojujou normálka na nových aukcích a napíšeš si do vyhledávače kolotoč a už tam vyběhnou :slight_smile:

Jsem sežrala ledničku a jdu něco robiti, samozřejmě práti a pak žehliti.
1. lis 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Krásnou neděli všem kobylkám.
Evi tobě hodně štěstíčka,ať se broučkům u tebe líbí. :grinning:
Já se chystám do kaufu,musím zajet pro kytičku. :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Evka nám snad napíše, kdy jedou a hlavně, jak to dopadlo, to jsem teda zvědavá.

Kytičku taky potřebuju, ale z kaufu ne, bo tam jsou nejprotivnější a nejzlodějštější :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.