• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak v Ostravě ne,a kdybych tam pracovala ještě já,tak já jsem si ze všema i povídala a šprýmovala,však z některými zákazníky jsem v kontaktu ještě dneska. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
1. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Jediný komu jsem občas přičetla třeba 10kč byli Ťamani,ale to jen proto,abych mohla potom ,když přišli děti a nebo nějaká stará babička,které mi bylo líto,tak abych ji tam mohla přidat zeleň ,ikdyž na ni něměla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To bylo takzvaně bohatým ber a chudým dávej. :slight_smile: ,ale vždy s úsměvem.Občas mi ta práce chybí,ikdyž teď už tam holky nemají moc dobré podmínky,já jsem pracovala ještě pod starou firmou a to jsme se měli jako v bavlnce,akorát tehdy jsme si to moc neuvědomovali.
1. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahoj berušky :slight_smile:
Taky jsem při tom tabulkování včera přemýšlela, počítala jsem , kolik z nás už o mimi přišlo, a Ivi, opravdu většina.. Tak se drž, rozumíme Ti..
Monči, jj, já jsem v Praze, a Honza je s Tairunou na chatě už od čtvrtka. My chatu nezazimováváme, jezdíme tam celoročně. Já mám ale za 14 dní školu a nemám nic hotového, tak jsem zůstala dom. Taky jsem měla pocit, že chci být sama. Je mi sice chvíli nejhůř, ale jedině tak se zase odrazím :wink:. Jinak tabulka mě baví, jen někdy nestíhám. Ale zase je to pro mě forma reakce ke všem, než bych napsala reakce na všechny, napíšu to vlatsně tabulkou :slight_smile:. Na MMB , já nevím, ale není to tím, že nejsi zaregistrovaná? Co, Májo? Já jsem si včera v noci udělala registraci, bo mě to úplně nadchlo, třeba ten kolotoč začíná na jedné koruně, tam se dá koupit věcí! Ale až po registraci jsem mohla sledovat aukce..
1. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky díky za návod, tak kolotoč je tam suprový ten se světýlkama zatím je cena 100,- registrovala jsem se a chtěla se zapojit v přihazování, ale jde to až po týdnu, ale určitě se tam zas něco objeví. už to vidím to bude moje droga :grinning:
Andrejko sama doma, to musí být na hlavu, tak se zanoř do učiva a pusť si nějaký filmek.
Eva psala včera že si má embrísky vyzvednout ve 13.00. Tak budem držet pěsti :wink:
Kaši tak to má být. ale takových hodných květinářek moc není.
vyrážíme směr obchod a jsou dušičky tak objedem hrobečky.
1. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
No ono je to jako u každého zaměstnání,pokuď tě baví ,a děláš ho ani tak pro peníze jako pro to co ti to přináší,a nebo to děláš jen aby jsi něco dělala,a vůbec tě to nebaví,pak to ti lidi strašně rychle vycítí,a přestanou chodit.
A já jelikoš jsem taková keliška,tak jsem kolikrát věděla celé příběhy těch lidí. :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
A můžu říct,že hlavně spousta babiček a dědečků co si doma neměli s kým popovídat tak tam rádi chodili. :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojte kobylenky přeji pěknou nedělinku ,u nás hrozná zima a mlhavo.
Evičko at se ti broučci pěkně zahryznou a nepustí.
Ivi taky jsem byla dlouhou dobu na práškách ,abych se z toho trochu dostala,časem to poleví a bude líp.
Hlavně musíš myslet dopředu a plánovat co bude dál a nemyslet na to co bylo.
Andrejko,Věruško,Kasi,Monči,Maji zdravím vás.
1. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
IVI NEBOJ ,OPRAVDU TO ČASEM PŘEBOLÍ,NEJLEPŠÍ LÉK JE ASI PRÁCE A HODNĚ DALŠÍ ČINOSTI A KONÍČKŮ,AŤ NA TO NEMUSÍŠ STÁLE MYSLET.pROSTĚ SE HODNĚ ZAMĚSTNAT. :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Kočenky, jak se tu máte? Začíná pohádečka, tak koukáme, v peci mám kachnu, dělám ji prvně v životě, tak se bojím, aby se nevytratilo maso :grinning: , pečlivě hlídám.

Tak jste se zaregistrovaly na Mimáček, to mě netěší :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Já zrovna sleduju golfáče, ale chci nový, neni to zas taková položka, abych musela kupovat jetý, bála bych se jetejch koleček. už mám vybráno, tak šetřím :slight_smile:

Jdu na to zvíííře a myslím na Evku, ať už hlásí počet a stádium. Držíme paluchy. A už by mhly začít chodit domu miminka, se taky těšííím na fotečky.
1. lis 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz
Já se taky těším na fotečky,za chvilku jdeme na hřbitov. :slight_smile:
1. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, načuhuju z práce a přeju všem krásný zbytek neděličky a mám pocit, že vám musím napsat, že vás mám strašně moc ráda:slight_smile:
1. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Přišla jsem právě včas!!!Tady nás má někdo moc rád :wink: No vždyť mi Tebe taky ty človíčku sladkej :wink:
Kachýnku bych si taky dala :wink:
Evi držím palečky :wink:
Andrejko z Tebe mám radůstku :wink:
Leontýnko ta kosa je protivná :angry:
Byla jsem na hřbitově a pěkně jsme vymrzly,tak udělám čajík a zapnu žehličku u té se zahřeju :sweat_smile:
1. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky, moc mě těší, jak na mě myslíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak transfer proběhl, do 15.00 jsem ležela v CARu a teď ležím doma :slight_smile: . Mám u sebe 2 blastocysty, jedna áčková, jedna béčková. Sliznice nic moc, ale doktor říkal, že bude stačit. Ostatní broučci to vzdali, takže žádná rezerva, ale na to jsme celkem zvyklí. Tak teď už budeme jenom čekat. Uvidíme!!! Moc zdravím všechny!!!
1. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Úžasné zprávičky, Evi moc držím palečky.Mrazáčci nebudou potřeba :wink:
1. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj kobylky, moc Vás všechny zdravím a přeji hezký zbytek neděle.
Evičce držím pěsti, ať vydrží obě!!! :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj kobylky:slight_smile:
Evi, moc gratuluju k tak výstavním broučkům, uplně stačí 2, tak držím palce ať se pořádně zakousnou.
Jinak zdracím všechny kobylky a chrěla bych vám taky vyznat lásku jako Bellíšek:slight_smile:
Já jsem byla odpoledne mimi, bo mne chytla migéna jak prase, asi předzvěst ms a k tomu mi bylo blbě i od žaludku. Netrápila jsem se a vzala si algifenový kapky a kupodivu zabraly a já to i chvilku zaspala. Jinak mi je smutno na duši,ale co budu psát...
Hezký večer všem přeju :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj veruško, posílám pohlazení na dušičku :slight_smile: :slight_smile: , každá to známe, tak snad to trochu pomůže.
1. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj Alenko :wink:
Věruško posílám pohlazení :slight_smile: Ty dny po neúspěších jsou děsné!!Ale ty to ještě nemáš 100%vzdané ne?
1. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Hezký nedělní prvolistopadový večííííír :zipper_mouth: :dizzy_face:

Evči, vidíš, jak to vypadalo zle, tak to dopadlo, myslím, suprově, kvalitka bezvadná, tak se o ně hezky starej a držím pěstičky :wink:

Věruško, beruško, nesmutni dlouho :zipper_mouth: , běž si zapět k Superstáááře, je dneska bo ne? Jsem mimo program...
1. lis 2009 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz
Díky, kobylky. Petí, já už jsem to vzdala 9. den, test bílý, 10.den taky a nic necítím.To by se musel stát jedině zázrak,ale díky:slight_smile: Myslím, že mrcha dorazí zítra. Ty jsi měla taky Ket , že jo?
Májo, na Superstár se těším a neboj, smutnit dlouho nebudu, to mne jen tak přepadlo, bo mne ten žaludek bolel uplně stejně jako při těhu, tak mi to přišlo líto.
Ahoj Alenko, jak se máš?
1. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Jo jo 1.11.dnes má narozky náš hafánek,13let dědula :wink: a taky Alice Bendová :grinning:
Věruško myslím,že když se podíváš k sobě do albíka tak se musíš trošičku usmát :slight_smile: mimísci na první fotce jsou super a o neteřích ani nemluvím :wink: překásný holky s překrásnýma kukadlama :wink:
1. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Věruško jj já měla KETík :wink: ale 10den byla fakt ta druhá vytlačená očima :wink: třeba se zázrak stane,moc Ti to přeju a stále věřím :wink: kolikátý si dnes den?Když zítra MS nedorazí budeš testit nebo co dál?
1. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
No, ještě testnu, ale už nic neočekávám. A jak jsi měla stará emryjka? Já 4 dny a to je totiž rychlejší, kdy by se měla čárka ukázat, víš.
Předtím jsem měla ET, to byly 3denní a už tam byla10. den sice slabá,ale dobře viditelná.
Jo, synovce a neteře mám krásný:slight_smile: jsem si pozměnila albíko trochu.
1. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Věruško, také držím pěsti aby se stal zázrak, moc Ti to přeji. A jak se mám?? No pořád v práci, zítra jsem měla jet na krev a poté začít boj, ale trochu se to zkomplikovalo. Teď mám trochu náročné období a manžela v nemocnici :frowning2:
1. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Tak vás všechny mooooc zdravím,Věrušce stále držím vše co mám a věřím stále v úspěch.
Evi a ty hlavně odpočívej,je skvělé ,že už máš oba broučky u sebe ,tak je opatruj,povídej si s nimi a uvidíš,že se jim u tebe bude líbit. :slight_smile:
Nic jdu se zakuklit a koukat na telku,za chvilku superstár a ještě čekám telefon od segry. :slight_smile:
MVMMMMR pa pa Peťka
1. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Alenko, snad ne něco vážnýho? Tak ať je brzo líp!
1. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Věruško teď si nejsem jistá buď 4denní nebo 5ti.Vím,že většinou už 10den bývá ale to neznamená,že se nemůže ukázat až 11 :wink: se hrizaly dýl no :slight_smile:
Alenko to je mi líto,snad to není nic vážného.Držím palce ať je brzy doma.
1. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Tak už jsem v pelíšku a jdu vám popřát pěkný večer a dobrou nocku, jsem unavená jako kotě a spinkat budu jako štěně:slight_smile: samý zvěřinec, co:wink: Evi, tak hodně štěstí a držím pěstičkyyy. Májinko ahoj a posílám hubana Ananáskovi:slight_smile: Věrísku, koťátko moje zlaté, myslím a hladím, však víš. Andruška si musí od všeho odpočinout, jen přijď, sluníčko, až se na to budeš budeš cítit, objímám Tě.
1. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Moni, tak zítra naposledy do práce, jestli mě paměť neklame a konečně si začneš užívat těhulení:slight_smile: Petjunkooo, kočičko moje, ahoj:slight_smile: Alenko, ať se Ti manža brzy uzdraví. Luci, kdepak se touláš? Zdravím vás všechny moc, moc, moc:wink:
1. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
No doufám že to nic vážného nebude. Chytly ho záda, zatím se neví o co jde, ale leží na kapačkách. Zítra půjde na různé vyšetření tak uvidíme. Ale tím se nám bohužel posunul i nový boj. No co už. Hlavně ať se manžel uzdraví a poté už bude líp.

Beluško, hezky se vyspi a pořádně si odpočiň.
1. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.