• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belíšku kulíšku ahojda já jsu tady jenom dneska nějak nevím co psát :frowning2:
1. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahoj lucí, jak je? Nejsi nějaká smutná??
1. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Alenko, zrovna dnes u nás byli příbuzný a taky měl pán problém se zády a kapačky mu hodně pomohly. Tož ať se taky zadaří.
Bellíšku, brou koťátko:slight_smile: Hezky se vyspi.
Lůco, copak? Taky se mi zdáš nějaká smutná.
Já čučím na stáry, tak zatím brou , kobylky.
1. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj Alenko a Věruško jsu nějaká smutná a nevím proč nějak na mě leze zimní nálada a tu já nerada.
Alenko at je manža brzo fit :wink: Evi ty se opatruj a opatruj kulíšky :slight_smile:
Taky koukám na stáry čekám na chodůra :wink:
Holky já bych si tak ráda něco koupila pro mimi a vím že je hodně času ale já bych už tak nakupovala to by mi zvedlo náladu :grinning:
1. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Lucí to bude dobrý...těš se z mimíska. No na nákupy je fakt ještě brzy, ale neboj to uteče a pak budeš nakupovat jak divá :grinning: :grinning: .
Věru děkuji, taky doufám, že mu kapačky zaberou a vše bude ok.
1. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=424031
jsem si udělala radost ale bojovala jsem jako pes :wink:
1. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Alenko já vím pak budu lítat po obchodech jak dívá :grinning: už se fakt těším :wink:
1. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj Petruš a co že jsi to vyhrála ukázala se mi celá stránka a nic konkrétního :wink:
1. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Já taky Peti koukala ale nevím co přesně si vyhrála :wink:
1. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Bellíšku krásně se vyspinkej :wink:
Lůco tyhle náledy znám,je to naprd a to počasí je humus,já dnes vytáhla zimní bundu a douám,že v ní do března vydržím :wink: na nákupy je brzy ale pro radost sijedny dupajdy kup,tím nemůžeš nic zkazit :slight_smile:
Alenko tak držím palečky ať kapajdy zaberou :slight_smile:
Jdu se naložit do bublin,zítra jdu do poradny tak ať jsem voňavá :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Péti co jsi vyhrála já chci foto prosímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jsu kobylka zvědavá :grinning:
1. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4240312
Jsem to zkusila ještě jednou ale tím,že už je dobojováno tak se asi neukáže.Je to kabelka od nike.Tak pošlu foto až dorazí.Teď mi manža vnadal,že si píšeme o miminkách a já tady votravuju s kabelkou,tak se moc omlouvám asi já pravdu ale já měla radost no :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Chtěla jsem napsat asi má pravdu.
1. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hurá vidíme jí je krásná :wink: Mi kobylky si píšem o všem aji o tom jakou jsme si koupily podprdu :grinning: tak klidně piš jakou jsis koupila kabelku :wink:
1. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
No ta je fakt krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . si šikovná a gratuluji k výhře, fakt dobrý vkus. :wink:
1. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Berušky loučím se sváma se jdu ospršit a pak půjdu dokoukat superstar a pak půjdu spinkat. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
1. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Já jdu také spát. Všem Vám přeji dobrou noc a sladké sny. :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Alenko jukala jsem na ní asi 3 dny a dnes jsem se rozhodla,že budu bojovat ale řekla jsem že víc jak 540 nedám,no a nakonec mi Jirka nutil ať ještě přihodím,věděl že se mi moc líbí.Lůco já se nad tím právě vůbec nezamýšlela,vždyť tady řešíme vše ale jak mi to řek,tak jsem nad tím přemýšlela,že by to třeba mohlo vadit.
1. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Hezky se vyspinkejte,papa a krásné sny.
1. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Sluníčka dobrou noc.Taky dokoukám superstár a jdu spát ráno vstávám.Tak krásný vstup do nového týdne. :slight_smile: MVMMMR
1. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
KObylky, přeju všem dobrou noc. :slight_smile:
Evi, velká gratulace a držíme palce!!
Nakazily jste mě mimáčem.. a Luci, když Ti to udělá radost, no tak si něco kup, ne? :wink: :slight_smile: Hele.. a to nejsem ani těhu, a jak tam šmejdím :slight_smile:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4263638
Petjunko, bacha, zas Ti u kolotoče šmejdí konkurence :grinning:
Alčo, taky mám kamaráda, má skoliózu a pravidelně tak 1x za rok si jde odpočinout na kapačky na týden až dva.
Moc zdravím aj Belinku do Žížatova :sweat_smile: .
Věrušce posílám energii do boje s mrchou.. taky ho svádím.
HUbana naší akrobatce Ananasovéé.
A už se vezu.. všechny nevyjmenujuu. Prostě celou rodinu!!! páá
2. lis 2009 v 00:30  • Odpověz
autor
Monči, zítra se hezky rozluč s Kancelááří, nejdřív za 2 roky!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 v 00:33  • Odpověz
Dobré pondělní ránko zlatíčkaaaaa!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
Venku beze změny, mlha, šedivo a hlavně velikáááánská zima. Ani satanovi se tam nechtělo.
Snídáme vohvik a pofrčíme k Lub. mamce.

Mějte hezký den a nezmrzněte na hřbitovech, pokud ještě vyrážíte. Já pojedu za tatíčkem :slight_smile: prvně, áááách jo...
2. lis 2009 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunko, pkně jsi zabojovala, už se těšíš až zazvoní pan poštěvák, že? :slight_smile:

Andrejko, jen pokukuj a nakupuj, bo adopčátko bude potřebovat fůůůůůru oblečenííííííííííííí a dalších nezbytností. Se holky porveme na některý aukci ještě :slight_smile:

Tak báááááááááj.

Mončo, né že ten odchod z práce zase odložíš, udělej číslům pápá :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Tak mi testík potvrdil to , co už dávno vím, vysadila jsem už utrrouš, ať může přijít mrcha, bo mne to čekání už neba. Ve st. jdu k Dr. nechám se uschopnit a vzhůru do nového pracovního života.A co bude dál, zatím neřeším.
Májo, tady je taky kosa. Míša Mikiho ráno vyvenčil, ale jen čůrat, takže jsem s ním za čtvrt hoďky musela stejně letět. Ještě, že si šmudlík umí říct.
Jéé, vy už tu nakupujete všici na mimáči. Já chci takyyyyyy:slight_smile:
Já jdu dnes k holiči, tak se těším, už to mám hrooozně přerostlý.
2. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka, přeju všem pěkný den, tady už vykukuje sluníček, tak snad se odpoledne oteplí:slight_smile: Máji, za tatínkem jdeš, tak mu pěkně pověz, jak Ananásek pěkně roste, co už umí, i když na vás jistě kouká:slight_smile: Věruško, kotě moje zlaté, hladím, však Ty víš, ale ve skutečnosti se s tím stejně musíme poprat a vyrovnat samy a znovu nabrat sílu. Ať Ti udělá radost aspoň kadeřnice, beruško:slight_smile:
2. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Pěkný začátek nového týdne.Já si teda jako po víkendu nepřijdu.Jsem nějaká KO.
Vašík nakrmený a uklimbaný :wink:
Magdalénka v pořádku,pan doktor byl spokojenej,poslal nás na cikrovku a na plicní.
Andrejko kalhotky se svetříkem krásný,škoda,že nám to vychází na špatné období,na zimu budeme potřebovat 74 :wink: ale je pravda,že je to droga.
Máji na poštěvačku se těším moc :wink: S těma hřbitovama mi ani nemluv.Byla jsem tam včera s mamkou :cry: Taťka už je tam 7let ale za dědou jsem tam byla prvně :cry:
Věruško tak zázrak se nekonal,to mi moc mrzí.Já teda doufla :frowning2: A od kdy chceš jít do práce?Těšíš se?
Bellí tady to na sluníčko nevypadá :unamused: už aby byl březen :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Petjunkooo, ahoj beruško:slight_smile: teda, taky bys měla trošku zvolnit a odpočinout si:slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Dobré poledne kobylky :wink: Jdu vás všechny moc pozdravit :slight_smile:
Péti ahojda takže děláš náhradní maminu no jsi úžasná co Vašík ten je určo hodnej když hlídá taková šikovná teta :wink:
Ahojda Belíšku kulíšku dneska máš volnáska tak si pořádně i když určo pracovně odpočin :wink:
Věruško to to moc mrzí že se zázrak nekonal jsu stoho smutná :frowning2:
Ahojda Máji tak tě dneska čeka návštěva hřbitova tak tam tatkovi pořádně ukaš Ananáska a řekni mu co už všechno umí :wink:
2. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Petí, ve středu jdu k Dr. tak se nechám uschopnit a od pondělí nastupuji. Už jsem psala holkám, at mi tam nějakou práci připraví a musím si obvolat ještě doktorky. Na holky a změnu se docela těším.

Zdravím Bellíška, užívej si dnes volníčka a Lucíka, už je dnes veseleji?

Já si jdu zvednout náladu k holičce. Petí, šla bych k tobě, škoda...:_)
2. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.