• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dočítám postupně jak odcházejí babky. Teda mě to tady neba! Jani,Mončo kolik kileček máte na sobě? Máji to bílo závidím tady hnus! Tma jak v prdeli a leze to za límec,br. Andrej,Lůco myslím a mačkám. Lůco ani nevím co si víc přeješ,jedno nebo dvě? Skáču od jedné kobči k druhé ale teď jsem si ještě vzpomněla na toho Vášulu. On papá snad už všechny ty skleničky a kdyby byl můj už má i polívečku.
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
JInak Moni, co celý den dělám? No, píšu zápočtové práce do školy, a odbíhám od nich k úklidu. Takovýmu neběžnýmu úklidu. Jako třeba, přebrat Honzovy fusky a pozašívat, pozašívat urvaný knoflíky od povlečení. Tu hodit pračku, tu vyžehlit. Přebrat moje kalhotky, který mi jsou malý :cry: . Pak jsem přebrala moje tři krabice s mimi oblečky, které už mám od svých 19. BOŽE 20 LET!!!!, kdy jsem poprvé chtěla mimi, byly super moderní, dnes už ne, ale to mi došlo, když jsem se v tom přehrabovala s Májou, když tu byla. Tak jsem všechno vyprala (rezavý fleky pustily, mělas pravdu Máji). Něco vložila zpět (ze 3 krabic mám jednu). Něco dala na hadry na úklid, a něco tady mám v igelitkách, že dám v práci do skříně pro klienty. Ale řeknu byl to nádherný pocit, mít na věšáku miminkovské oblečky, jsem se nechávala unést fantaziíí! Těším se na to adopčátko, moc moc moc!!!
3. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Tož nakukuju a teho tu něco robím, všecko to tu ještě spí.

Pati, beztak když hlídáš, tak užhňácá v ručkách stehno z kuřete :grinning:

Andrejko, Ty jsi žena činu, tolik toho děláš, ale zase Vánoce na krku a budeš míti vše hotové.
Jsem už ráno chtěla okomentovati, že jdeš docela brzo na řadu na tu endošku, že můžeš být ráda a ono jsi to odložila. Hlava si tak přeje, tak poslouchej, oukej, zřejmě máš na cestě adopčátko a vyprdnouti se teďkonc na ivf a šetřit na kočík a další nezbytnosti, bo těch aukcí je fakt vela a ceny příjemné v tej krizi světovej :slight_smile: , tož šetři pod zašitou duchnu a vyhlížej poštěváky :wink: Já už se táááááááák těším, si tu mnu ruce, bo to bude paráááááááááááááááda. jak já se těším, ažtu zahlásíš, holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý telefoooooooooooooooooon, adopčátko je na cestěěěěěě, už frčííííííííííímeeee. Tu budem sedět jak slípky Kelišovky a hltat informejšn, já teda určitě, si snad na to vezmu dovolenou, omg :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz
Bože, ta moje hlava je dutá a ruce levé, tolik flákanců: u teho něco robím, Pati je Peti, už hňácá se píše zvlášť :grinning: si to snad přelooooooooooooskáte...
3. lis 2009 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko,měla si tam jít,měla bys to za sebou,nasadili by léky a bylo by to gut :wink: Ale pokud to tak cítíš možná je lepší žes to odložila.Jo jo broučky mám taky ráda :slight_smile: Tak at brzo adopčátko máte na cestě :wink:

Peti o kilech mi jako ani nemluv :rolling_eyes:já mám asi 11kg hore,ale neřeším to,jak mám hlad najím se nepřejídám se a když mě vzbudí v noci hlad najím se,bo je mi zle když ne.Po porodu to budu řešit ted si užívám klidu a těhulení :wink:A jak si na tom s kilečkama ty?
3. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
jináč já lítám po mimáči jak divá :grinning: :grinning: :grinning: jen nevím co dřív zadávat do vyhledávače :grinning: :grinning: :grinning:
Máji jakou značku používáš lahviček pro mimísko?Jaký sou dobrý?
3. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Janni, fakt jsou nejlepší Aventky, já mám i Bebe jour a Nuk a všechny mi tečou. Avent je těsná a má dobrej tvar, aj si ju sama přidrží, je buclatá a neni dlouhá. Mám tu na 130ml, teďka půjdu pro 260ml.
3. lis 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, si piš, haž ten foun bude, hned poletím na kobylu :wink: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Janni, no měla neměla, prostě nešla :grinning: . To hlavní mi fachá dobře a to co mám zvýšené prý může být stresem :grinning: . Tož, k tomu není, co dodat. Hele, muším vám mrknout na aukci, jak pokračujete, že bych taky přihodila? :grinning:
3. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
šamrjáá, už to vidímm, Janninka zase přihodila!! :grinning:
3. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Hezky přihoď, ať se holky prohnou :grinning: Já včera taky bojovala a málem aukci propásla, sledovala jsem mamce chodítko a představte si, že já dupa přiběhla a byla minuta do konce aukce, to mě osvítil duch svatý :grinning: a zvítězila jsem, jak jinak, že? :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kuňa, nejde to, ještě nejsem registrovaná týden :grinning: , dyk to vlastně už psala Monča. No, to už do konce aukce nestihnu :grinning: , ale já si počkááám na dalšíí :grinning:
Máji, odkaz!! Co zase máš??? :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
3. lis 2009 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No jóóó, bojovalas jako lvice do za pět minut dvanááct!! :grinning: A proč píšeš mamce??
3. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Achój kobylky, hlásím se stále ještě 3v1!! U nás teda taky bílo a padá a padá!! Ale je to krásný a není aspoň taková zima. Ale stejně to nevydrží. o Vánocích bude hnusně - určitě.
Jinak Máji, bratr o té svatbě mluvil už dlouho, dokonce jsem původně měla jít já a manža za svědky, že tam nikoho jinýho nechcou. ale než se rozhoupali a dohodli si termín, tak už byl volný jen toho 7,11 takže za svědka nejdem ani jeden, páč nevíme co bude. A svatba je jen o 4 lidech, až odp. bude jakože hostina, tak tam se půjdu možná chvilku podívat. No pěkně blbě si to vymysleli to je fakt. Docela mě to i mrzí, vždycky jsem chtěla jít někomu za svědka a takto to asi nedopadne. :frowning2:
Už se těším na čt. na kontrolu - už bych se měla dozvědět termín, bříško už je fakt velký a hlavně ty otoky mě štvou - nevlezu se už do žádných bot jen do pantoflí - už se vidím jak půjdu ve čt. na kontrolu ve sněhu v pantoflích :grinning: Jó holky těhule kdo se ptal - mám 14 kg hore, ale hodně přibírám až teď tj. co týden to 2kg.
Máji, tys měla nakoupeno předem lahvičky a všelijaký ty serepatičky na mazání, koupání apod. mimíska?
3. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahoj Dadynko :slight_smile:
Tak Ty se ještě kolííbáš 3 v 1.. No, musíš zkrátka stihnout tu svatbu ještě :sweat_smile:
JInak se netrap, bo já jsem zažila úžasnej zážitek v lékárně minulej týden. Přede mnou byl mladej , šťastnej kluk, a měl seznam od manželky asi, a byly to samý čajíky na kojení, mastičky a něco na prdíky, a indulona modrá a pak měsíčková, a pokaždý řekl, no, víte, mně se narodil kluk, no já čekala asi 10 minut za ním, už jsem ho chtěla něčím klepnout, ale byl tak sladkej.. Takže napiš seznam manžovi a nech to na něm :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Andrejko, píšu mamce, bo ho chce na Vánoce, dřív hostejně nepoužijeme, chci až bude sama vstávat.

Dady, vítám Tě, kulatinko, ale 14kg jsi teda šlangovní, už máte foťák?My ani nevíme, co jsi zač, takový Kelišky a takhle nás napínáš, to je nervák :grinning:

Neměla jsem nakoupený mazání, ale co určo využiješ, bo teda my využily, tak je Pupík, to je krémik na bříško, takovej gel, když jsou prdíky a zatím si vystačím na opruzeninky se vzorečkama z balíčků, co distalas bo dostaneš ještě v porodce, hlavně je dobreuj Sudocrem, ten je sice malinkej vzoreček, ale dává se ho pomálu, tak stále máme dosti.

Lahvičku jsem neměla, ale myslím, že je lepší ji mít, kdyby náhodou selhalo mlíčko v noci třebas, tak aby bylo čím dítko nakrmiti :slight_smile: , ale stačí nám jedna a jedna na čajík, kterej snad dávát nebudeš muset.

No a samozřejmě mít po ruce kapičky Sabsimplex, který jsou taky na prdíky a jsou i na předpis, ale nevyplatí se to, bo když dáte 30Kč za recept, vyjde to stejně, takže aj bez receptu pokoupiti. Vyplatilo by se to pouze při zakoupení více ks. Ale my máme druhý v pořadí a je nám skoro půl roku. A prdíky nás opuští, takže více ani nevyužijeme, myslím.
3. lis 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz
A na Óčku už pějou naši rodinnou píseň. Jsme si včera s mužem vyzpěvovali celej den :grinning:
3. lis 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Andrejko, no pěkně to píšeš. :grinning: Něco samo mám nakoupeno, ale měla jsem rady, že dostanu plno těch vzorků a podle toho si to pak mám nakoupit až jak se mě to bude líbit, ale právě nevím no! A taky už to třeba nemusím stejně ani stihnout že!? :wink: Manža je šikovnej, on to zvládne kdyžtak!
A co Ty - příští týden už chceš jít do práce?
Jó Lucinko, piš - já jsem strašně zvědavá!!!!!!
3. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Nojo, kde je ta Lůca, omg!!!!!!! :confused:
3. lis 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
Máji díkec! Foťák jsme včera objednali, tak asi ve čt. by měl být. Jinak tady máme zatím nachystaný vypůjčený, kdyby náhodou to přišlo dříve. :wink: No a 14 kg je na moji postavu dost, páč nejsem žádnej hubeňour, ale to vůbec neřeším!!!
3. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
máji pošleš mi odkaz na tu lahev,je víc tvarů a nějak nevím jakou :unamused:
3. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
máji mě ten odkaz na aukci jak si bojovala nejde otevřít :angry:
3. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
a kdo že si tady chtěl přihoditi?áááá Andrejka,ještě že ti to nejde :grinning: bys nás provokovala :grinning: :grinning:
No ale jak se to přehoupne za hranici kterou sem ochotná za kolotoč dát tak končím :wink: Ted nějak na MMB není za těch 500,viděla sem i za 450,- 550,- ted?Je to samé 700 a 800 :confused: OMG!Vždyt novej sem našla za 900 :rolling_eyes:

Holky tak valím něco dělati,jinak Andrejko díky za tip-houbovou polívku už se vaří na plotně :wink:
3. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
hlava děravá,Dady ahojík tak to je super že se pořád držíte :wink:
Tak hup šup fotku do albíka :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
A jáá to stííhla, ještě jsem chodítko vidělááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Janni, ve stejných barvách mám taky byt, banánově žlutá, broskovová a tak, teplý barvy miluju.
Jináč jsem se vrhla na okna, sundala jsem záclony, huž se perou a umytá ložnice. Holky, vlila se mi energie dlo žil!! Dyk já jsem vlastně těhotnáá taky, do dvou let maximálně se mi to snad narodíí :grinning: . A až bude zlobit, aspoň mi nebude nikdo říkat, že je celáá jáá. Ba néé, ona (on) bude po mně i taááák, to je jasnýý!! Bo bude mojéééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!/můůůůůůůůůůj) :grinning:
3. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Holky, Marky je už od včerejška doma a zdraví vás. Má tam maminku, pomáhá jí a je uplakaná, no to přejde do tejdne, snad.
Jináč nemá pc, prý ho snad dneska přivezou, tak pak nás zahltí fotečkama, doufám. :sunglasses:

Janni, hnedka to najdu:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9102296&tab=0
3. lis 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
nejedou aukcéééééé
3. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
už zase jedóóóuuu :grinning:
3. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
holkýýý, co čekáte holčičkýý, http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4273773
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
:frowning2: :fearful: :dizzy_face: :zipper_mouth: Teda Lúúco, kde jsi??? :confused: :slight_smile: :wink: :cry: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: haloooo :astonished:
3. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.