• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
3. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tady se teda rozjeli aukce :grinning: . Andrej, je fajn Tě mít zpátky :wink: ! Moc vás všechny zdravím!!!
3. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Kde je ta Lůca?
3. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojka kobylký jsme doma včera nás pustili z porodnice :grinning:
Porodnice v německu uplná balada je to se vším všudy i co se péče o maminky a mimísky týka hotel all inclusive.
Jinak ráno 28.10 nám udělali císařský řez přesné narození je 28.10 v 7:59 4040g 51cm,jsme obě v pohodě akorát jsem musela mít plnou narkozu kvuli operaci ploténky a měla jsem zrovna dráždivý kašel tak jsem si s tou jizvou pěkně užila, ale za ten dáreček to stojí první noc u mě spala Sophinka celou noc na bříšku a já se s ní pořád ňufínkovala to je nádherný pocit i v tom těhotenství jsem to vůbec nemohla pochopit a teď vydržím na ní čučet třeba hodinu v kuse.
Jinak o porodu na den po něm nebudu psát nic abych nevystrašila budoucí maminky, jen kondtatuji ,že znám příjemnější věci na světě.: Můj pan dokrot konstatoval že jek to šlo(těžce )do vnitř tak to musí (opět těžce)jít ven .to je náš případ.
Jinak jsem jak chodící mlékárna,ale Sophinka má malou pusinku a tak musí pít z lahve a já musím všechno dopředu odsávat elektrickou odsávačkou takže každé kojení nám nám trvá o půl hodiny déle než ostatním ale tomu pokladu to moje mléko chci dát hlavně kvůli imunitě.
Holky vkládám fotečjy tak jukněte :Je to věrná kopie svého otce. :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj Hani, vítej doma!! Malá je krásňoučká!!
Moc moc ješště jednou gratuluji a Sofince přeji hlavně zdravíčko, štěstíčko a hodně láásky!!!
3. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Hani Sofinka je krásná taková baculenka malá úplně k poňufání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A je fajn že jste v pořádku, i když musíš odsávat, ale zdravé jste a to je hlavní :wink:
3. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Andrejko to ůbec neva že jsi to odložila, je lepší vypustit z hlavy když už tak všechno. A vrhla ses na to teda od podlahy do úklidu, na vyčištění hlavy super. A vrkáte s Honzíkem tak taky hezké. Dyť ty jsi potencionálně těhotná, ty to máš jisté :wink: Ale vidím že by jsi raděj brala holčičku, viď :slight_smile: kéž by ten telefon zazvonil co nejdřív. Jaký máte požadavek na věk mimi?
Jani tak asi už ti smázli barvičky pokojíku a chodby, už je albiku nemáš, tak jsem to nestihla.
Dady tak hezky držíš dvojčátka.
Evi a jak je tobě? co čekání, jde to?
Já tu měla dopoledne kamarádku se 4měs.holčičkou (pro Máju zatím jen pije mlíčko bez příkrmů a má 6,6kg), tak jsem se pokochala. Dostala jsem po ní i pár věciček co už jsou jí malé. Jinak nakukuji na Andrejčiny vyhlídlé věci v aukcích, všechny moooc hezké zatím nejsem registrovaná tak jen slintám :grinning:
3. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Sofinka je domáá!! Vítej ňufinko :sweat_smile: . Tak Ty máš malou pusinku? To neva, to doroste, uvidííš! A mamča si tedy užila, zdá se. No , hlavně , že jste holky už v pořádku doma! :slight_smile:

Evi, ahoja! Držííš bobííšky, držííš?? Tak drž, jen drž :sweat_smile:
MOnči, no, určo ta holčička je ve mně nějak víc, to si uvědomuju. Ale zase Honza by se realizoval víc s klukem na fotbale :slight_smile: . Takže prosím o dvojčátka radši! Jako to má Dady, hezky páreček :slight_smile:
Já jsem domyla všechny okna, tak jsem se šla juknout za váma, ale pračka doprala záclony potvora právě! tak já jdu věšet:angry:
3. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojky tak jsem doma zmrzlá jak hov..
Dady teda to jsi moc nepřibrala na to,že tam jsou dva mimísci :slight_smile:
Hani Sophinka je kus ženský,je krásná a toho pankáče :slight_smile:
Andrejko ty okna mi trápí už pár měsíců ale fakt se mi na ně nechce!
Máji byl tady poštěvák,vložím později :wink: Vašíka stehýnkem nekrmím ale včera měl trochu bramborové kaše :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Kobylky moje hlásím příchod. Tak jsme a budeme až do konce 2V1. Máme jednu bublinku srdíčko tlouklo o závod vše je ok. 18.11. jdu do poradny už ke své gyndařce.

Hani gratuluji sophinka je krásná :wink:
3. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
No konečně Lůůůůůůůůůůco, gratuluju.

Hani vítej doma, Sophinko jsi krásná buclatá holčenka, žádnej hubeňourek jak Annanas, aspoň si Tě mamka může pořádně pochovat v náručí, to já můžu až teďkonc :slight_smile: A jak pěkně spinušká, ale počkej mamko, až se vyspinušám, to bude rooooooooooooooodeo!!! Ještě jednou gratuluju a přeju moc moc zdravíčka!!!
3. lis 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco a to jako od osmi jsi došla teprve domů bo co? Tady čekáme jak na trní a ona se snad někde pocoooooooorávala :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko přijeď, prosím tě, k nám, budeš se starat o Annanase a u teho přemáchneš okna :grinning:
3. lis 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
Tak holky poroděný :slight_smile: nám přišly domů stejnej den, tak ještě teho Adéláčka se musíme dočkati.

Věruško, jak dopadlo to lesní zvíře? Už ani nevím, co to přesně pečeš, jsi u dorostenky ještě bo co? Hodujete?

Já dneska zase udělala ten guláš bez míchání, to je receptík jedna báseň, naházeno mám za 5 minut a pak hodinu a půl čekám, až to trouba domakčí sama :grinning: , miluju tyhle recepty, horší je, že se trouba tak nadřela a už je to sežratééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a Andrejko moc děkuju za odkazík, už mám sledováno a potřebuju dvě věci od pani :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Přijedúúú, umejúúú, ale Ty půjdeš pryč a už se nevráátíííššš, jen jako teta :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, to se dělááá??? Proč ještě nemám mobil na Tebe? Pošli! Takhle nás napíínat! Ale budiž Ti odpuštěno, hlavně, že je vše v pořáádku!
Petjunko, se na t
3. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
omg, už jsem se lekla, že to zase zmizelo a já to jen odeslala! :grinning:
Tož pokračuju na okna se Petjunko vyss....r, to nejni pro pupkatý, teda je to pro pupkatý, ale jinak pupkatý :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Máji, ještě jednou prosíím ten recept :frowning2: , sííím, nebo nevíš, kdy jsi ho vkládala???
Jináč já vařím brambůrky a pangase jen přírodně..
3. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky moc se omlouvám mobil jsem nechala doma s Ostravy jsme jeli k mojí gyndařce potom na obídek potom pro Pétu do školy dneska má klávesy a nauku a dorazila jsem 1530. Čekám návštevu tak jsem ještě musela udělat pomazánku ještě jednou se moc omlouvám :wink:
3. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
:grinning: No dobře dobře, ale už ať se to neopakuje :grinning:
3. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
OMG Petjuna chcemejt okna, no to snad néééééééééééé a ještě krmí děckotě kaší a už by temu dávala aj polívečky. No to já jedu poctivě pomalu, aby to pro ty orgány nebyl moc velkej šok ne? Ale Vašík už má asi natrénování, my máme tepráv třetí skleničku za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
JO,Monči, zapomněla jsem zareagovat. V žádosti máme mimi -0-6 měsícůů, pohlaví fuk.
3. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3103

Tak to je on, stačí najít nějaký masejko vepřový doma a zbytek se pohledá a za chviličku se žerenkuje :slight_smile:

Pangas je super tento:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8090
3. lis 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
já věděla, že to bude ňáká zapečená rybička, tož děkuju, ale nemám čím zapéct. Ale uložíím. Zítra jdu nakupovati. A hnedle koupím na ten guláášek.
3. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Máji já u Péti začínala polívkami hlavně zeleninovou potom jsem třeba dala vařit kousek kuřecího do toho kobzol a mrkem a měla to jako dušemou mrkev pomixovala a bubliny měla až za ušama :grinning:
3. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Dupky moje, gratuluji Hanince k Sofionce, tvářičky má jako broskvičky :slight_smile: luci tobě k závodnímu srdíčku, jen tak dál a deržím vše co se dá, ať to dopadne jak má :sweat_smile: Já osobně chcu nějakého kluka, mezi tu naši holčičí partu :grinning: Všem ostatním belce, Věrce a Andrejce pohlazení na duši :wink: Moc na vás myslím berušky :slight_smile: Májo, Anýsek roste do krásy, celý tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky všem přeji ať jim vyjdou jejich tajné přání a obr sny :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Teto Karolko Annanas se směje, prej do krásy a k temu celej tatínek, no nazdáááááááááááááááááááár :grinning:
3. lis 2009 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tož celá maminka, ta taky čím je starší, tím je hezčí, tož počkejte až ji bude 78, té mamince :grinning: Jdu hledat draka, malý má zítra drakiádu a já ho nemužu najít :angry: Asi to dětsko zabiju :confused:
3. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojki sluníčka právě jsem dorazila domů z práce,dneska jsem měla delší cestování,protože kolega co s ním jezdím autem nejel,tak jsem musela MHD,no a když jsem musela vystoupit ,tak mi pak jel další autobus za hodinu a půl tak jsem šla 6 zastávek pěšky,no ty spoje jsou tam opravdu úžasné. :unamused: .Tak jsem ráda,že už jsem doma,udělala jsem si ovocný salát se zakysanou smetanou a pustím si film na který jsem chtěla jít do kina-Líbáš jako bůh.Peťa je na odpolední ,tak jsem doma sama.Nic jdu nakouknout ,co je nového a jestli už je některá maminka doma. :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Hani gratuluji ještě jednou,Sofinka je nádherná,vůbec se ti nedivím ,že se vydržíš dívat hodiny do postýlky,já asi jednou nebudu ani spát. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A budu držet stráž celou noc i den. :grinning: :grinning:
Luci super gratuluji k srdíčku.Jen tak dál.
3. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.