• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky taky vítej doma,a odpočívej,je super ,že ti v začátcích pomáhá maminka.Užívej si těch nádherných chvilek a neboj pláč přejde. :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Máji díky moc za odkazík,už to mám napsaný :wink: a ty je kupuješ kde?Nebo si je objednáváš?Já viděla v DM jen Nuk

Hani,Sophinka je krásná taková baculatoučká,ale nádherná,spí jak andílek,jen ji pomazlit :slight_smile:

Já ted douklízela ložnici-že každá uklízí dneska ložnicu :grinning: mamka volala a taky šůruje.

Moni já fotky v albíku vymalovanýho pokojíku neměla,dám je až to budu mít kompletní,ještě mi tam něco chybí :wink: neumím si představit malovat jako celj byt,by mě terfilo! :rolling_eyes:

Luci,gratuluju moc k bublince tak si ji hezky hýčkej :wink:

Marky je huž taky doma??Já to nikde nevyčetla,asi sem to přehlídla :confused:
3. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Dobrý večer holky zlatý!!! :slight_smile: :slight_smile:

Hani ještě jednou moc moc gratuluji k Sofince, je krásná. :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Holky jukáte taky tady na Kobyle do bazoše? Maj tam občas hezký věcičky a neni to kolikrát drahý jak na profláknutejch stránkách, jako je Aukro a Mimáč. Právě jsem našla docela hezký oblečky, samý pěkný značky a slušný ceny, ovšem nám už by bylo vše malé, kopíruji :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/bazar/index.php?vLogin=kristufka

Detaily obnošení jsem ale nezkoumala.
3. lis 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
já tam Máji občas taky juknu a už sem 3x i objednala :wink:
3. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Andri asi každá chce radši holčičku, tak to chápu :wink: no uvidíš co bude, vás budou napínat až dokonce.
Luci gratulka k jednomu zdravému srdíčku.
Jani aha tak až fotečky budou tak kouknu. Ale uklízení toho bince potom nezávidím, šetři se.
Kaši kde to bydlíš to jsou spoje... Doufám že tě v práci šetří.
Máji pangas vypadá skvěle v pátek bude u nás.
3. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Taky jsem chtěla pozdravit Bellku chuďátko je zas z práce asi úplně vyšťavená a ani se nedivím, takovou práci zvdládnou jen otrlé silačky.
Alči taky ahojky, furt v práci chudě i v neděli, snad vám to aspoň řádně proplací.
Já jdu zítra brzo na cukrovku tak už se jdu zakutat, všem dobrou sladkou noc.
3. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj moni..je nás v práci málo tak musím makat...dokud můžu. Aspoň mi ten čas rychleji utíká :grinning: . A nejsem sama, beluška taky pořád makám...belíííííí drž se :wink: .
Moni tak ať cukrovka dopadne jak má a opatruj se a hlavně se krásně vyspinkej
3. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Berušky návštěva konečně odešla :rolling_eyes:
Jdu váš všechny pozdravit ahojda Alenko Moni Janinko :wink:
3. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jé ještě se tady ukázala Karolka ahoj sluníčko naše :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Alčo to věřím že ti to aspoň utíká, tuplem jestli máte dobrý kolektiv, ale aspoň ty víkendy by ti mohli nechat volné.
tak pa a dobrou
3. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu spinkat jsem nějaká unavená :wink: Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile: MVMR
3. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Moni, Luci přeji vám krásné sny a hezky se vyspěte maminy :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Zlatíčka také se s vámi loučím a přeji dobrou noc a sladké sny. MVMMMMMMMR :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Kobylky moje, není mi dnes dobře, tak jsem vás jen letecky prolítla.
Chci moc poblahopřát Hanině ke krásné Sophince, je to cvalíček, ty tvářičky, krása! :wink:
A Lůce k jednomu bubliňátku, hlavně, že jste v pořádku a srdíčko bije!
Jinak jsem vás nečetla, tak se omlouvám, že nereaguju na ostatní.
Všem přeju hezkou dobrou noc. Zítra ráno jedu na gyn. a nechávám se uschopnit.
Brou a mtr!
3. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak jsem dokoukala ma filmeček ,byl úžasný,ale ordinaci jsem prospala, no neva podívám se na internetu.
Moni nebydlím v kotěhůlkách ,bydlím v Ostravě Hrabůvce,tady jezdí už pak ze Svinova tramvaj co 10 minut,ale na ten Svinov z práce se dostanu jen jedním autobusem a ten jezdí jednou co 1-2 hod.a to je pak maso,když musím náhodou z autobusu vystoupit. :slight_smile: No v práci mě šetří,už mi v pondělí řekl i šéf ,že by to neměl říkat,ale ať se už na všechno vykašlu, a myslím teď už jen na sebe.No ono se to už jinak ani nedá.Dneska jsem hoďku a půl hrabala listí a pak jsem musela jít dělat papíry, protože mě úplně rozbolelo břicho.No doufám,že mě už příští týden nechá pak doma,protože je to fakt dost náročná práce ,navíc pořád venku.
Nic jdu se natáhnout pa pa Peťka
Belinko ,chudáčku odpočívej taky trošku. :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Berušky, jdu vám popřát dobrou noc. Beluško, teď zase nevím, jak máš služby, ale vypadá to, že jsi dneska byla v rachotě..
Věruško, přeju Ti, ať po odchodu mrchy přijdou nové obzory a plány.. To je to, co pomáhá mně. S tím, jak jsem umyla okna mě úplně chytla vánoční atmosféra. No, já vím, Ty už jsi měla být někde úplně jinde. Je mi to líto, a smutný to teda je, a sakra dost. Drž se.
Alenko, co manža a záda? Zabíraj kapačky?
Moc zdravím Karolajnku Karolajnkovou :slight_smile: .
Moni, ať ten blevajz zítra pokoříš s přehledem :wink:
3. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Kaši, už jsem s chtěla optat posledně, kde jis vzala ten filmík? Stáhla odněkud? Taky bych ho chtěla moc vidět, ale cokoliv já chci, to neni k sehnání, říká manžel :slight_smile: Ale jak shání nějakou jednookou pikovinu, tak ta je vždycky.

Věruško, neni Ti dobře? Mrcha už dorazila bo jak?

My jsme koukali na mýho ooblíbenýho Šéfa, to zas byly mňamky, ikdyž neslintala jsem jako u jídel, který člověk už někdy jedl, tyhle mořský bestie já neznám. Musím říct, že mi to dneska narušoval ten odvolaný šéfkuchař, byl mi dosti nesympatickej a takovej, jaký lidi přesně nemám ráda, no neva, přežiju to :grinning: a už se těším na další vysílání.

Všichni už letíte do pelíšků, já ne, já jsem nějaká moc čilá, asi tu ještě na něčem máknu. Mimisko spí, je klid.

Brou nocku všem kočenky :zipper_mouth: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jooooooo, jináč tady stále chumelí, už celou noc, celý dena vypadá to na další noc, nemáme přezuto, takže trčíme před domkem a čekáme, kdy to opadne, ale vypadá to, že asi nikdy, je tu jak na Vánoce, tma, svíčky a sněhu dosti.
3. lis 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
No pújčila jsem si ho dneska ve videopůjčovně za 29 kč,ale teď mi Peťa jak přišel řekl,že t i včera stáhnul už z internetu.Tak to máme už i doma. :slight_smile: .Zítra jdu k zubaři,tak nemusím vsávat ve 4 hod,protože jdu až na 8.Tak doufám,že to nebude moc bolet.
3. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
To musí být krása. :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Májo, já chci taky sníííh
3. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Krásný den všem,hodně pohody a sluníčka na dušičce.
A Andrejce,Majdince a Věrušce obzvlášť a holky nebojte do jara se dočkáme všichni a pak budeme jedna obrovská rodina. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nic jdu se obléci a musím k zubaři a pak do práce.Tak opravdu hezký den.
4. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
A hlavně novopečeným maminkám přeji ať si užívají každičký okamžik s broučky a tobě Dady ať se už brzy taky dočáš těch tvých 2 broučků. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ráno, u nás márz jako hrom, kouknu z okna a vidím jen bílo, bo k temu sněhu, co už je zmrzlej se přidala ještě hustá mlha, takže nevidím na krok.
Dneska od 14-ti hodin sraz mimisek na zahrádku to tentokrát nevypadá :slight_smile:

Jdu makati tady na pc, dítě se houpá a zbytek spí, klíííííííídeček.

Marky, co ten píííííííísííííííííííííííí? Už je ready?
4. lis 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré dopoledne.HMMM tak vy sníh a my chcanec už od pondělí!!!Ať už to jde do háje!
Májo pošlu Ti odkaz na pani má fakt pěkný věci,sice poměrně drahý ale poslední 3 hadříky co jdu vložit do albíka jsou od ní,super stav :wink:
Mončo hned piš jaké to bylo,už jsem tam taky vyslaná :frowning2:
Dneska jsem doma :wink: jupí to proválim.
Všem krásný den :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: U nás krásné svítí sluníčko je to paráda v noci trochu poprášilo toho bílého hnusu :wink:
4. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Dobré dopoledne všem přeji, zdravím Andrejku, kasí, alfi i petu.... Manžovi kapačky bohužel nezabírají, dnes šel na rentgen a stále se neví co mu je. Tak uvidíme, ale zítra ho mají pustit. Jinak nic nového.
4. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Alenko to je dobrý stále se neví co mu je ale zítra ho mají pustit? :frowning2: A co jako bude chudák dělat?Držím palečky.
Lůco hojky,všude padá jen tady kape :angry:
4. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.