• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
petruš dívala jsem na ten odkaz hadříky má super ceny by mohli být menčí ale jinak jsou super. Já musím počkat co to bude pak budu napupovat jak strhaná :wink:
4. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Nevím, čeká na výsledky rentgenu, zatím má ještě kapačky a hodí na elektroléčbu a nějké koupele. Tak snat ten rentgen neco napoví...A Peti, tady nesněží ani neprší, jen fouká a je kosa jak blázen
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak budu moc držet palečky :wink: To jsou vyhlídky,nevíme co Vám je ale už běžte domů :angry:
A u Vás nic?Sakra co ta republika blbne :unamused:
Lůco,já už končím s nákupama!!!Jsem zvědavá na jak dlouho :grinning:
4. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
No u nás sněžilo včera ale tak s deštěm. Dnes nic, dokonce ráno svítilo sluníčko :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Alenko tak manža pořád v nemocnici snad dneska příjdou na to co mu je a začnou ho léčit a bude mu líp držím palečky :wink:
Petruš je to droga já u Péti taky pořád nakupovala a pak toho bylo tolik že jsme to ani neunosili :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
děkuji, určitě to bude dobrý. Holky vy teda řádíte s těmi nákupy :slight_smile: :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
........aaaaaaaaaaa už prší :unamused: :unamused: :unamused:
4. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky
tak jsem doma z cukrovky, čekala jsem to horší, je to takový blivajz sladko hořký, ale dá se to snést. Horší u nás v nemocnici, že jsme tam museli čekat než začali brát krev za 2hodiny zas krev a pak do půl hod. čekačka na výsledky (tak jsem tam byla 7.00-10,30, všecho mám v normálu tak jsem ráda, i přesto že jsem včera slupla hodně sladkého :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Teď už jsem teda hladná jak vlk a jdu s holkama z práce na meníčko.
4. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Mončo tak to jsem ráda,že to není až tak hrozný.A výsledky OK tak gratulace :wink: dej si meníčko a sladkou tečku :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj moni to je dobře že je vše v pořádku. Já se s vámi loučím, musím do práce, mám odpo. Jinak hezký zbytek dne a odpočívejte a žádné nervy a starosti . :slight_smile: :slight_smile: MVMMR
4. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky kobylky,

Haničko vítej doma mamino,a malá Sophinka je krásňoučká,ty papulky kouzelné a vlasatice to je :slight_smile: se nedivím že na ni vydržíš koukat hodiny :wink:

Lucy,gratulace k bublince :slight_smile:

Těhulinkám přeji pěkné těhulkování a pozor na náledí a sníh :wink: snažilkám pevné nervičky,určo se brzo dočkáte :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky, pošlete sem trochu toho deště, tady teda leje, ale zmrzlá vodička, takže je víc a víc bílo, omg. potřebujeme skáknout ješt ěpro zimní gumy, muší to na moment dolů :slight_smile:

Monča se nepoblela, mi to zase přišlo takový ostrý, jako kysele ostrá chuť, aledalo se to, sice po cestě domů, po první dávce, mi bylo na bletí, ale dalo se to. Výsledky jsem měla hnedle, tak se nečekalo nikde. Naštěstí všechno bylo na gyndě, UTZ, testy, výsledky, paráda.

Jdu vymyslet něco na jídlo, ale hlava mi nepřemeejšlí.

Kde je Andrejka? Že ona zase ponocovala a teďkonc chrní?

Vaření čeká, ryby ryby rak rak rak :slight_smile:

Věruška je kdeeeeeeeeeeeeee? Pekla dorrostence zvířatovinu a je fuč!!!! :confused:
4. lis 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunko, pěkný hadýrky, já začnu nakupovat zase po zimě, až bdu bohatá a budu vědět, jakou má dítě velikost.

Jdu zamrkvit děckotě.
4. lis 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
Tady to dnes žije :grinning:
Venku humus co děláte???
4. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj kobylenky,

tak sem téže doma od dr,dostala sem žádanku na cukrovku a už sem objednaná na 18.11-sestra tam byla příjemná jak osina v zadku :rolling_eyes: a to sem před tím jela do spáru nakoupila a u pokladny mi hrooozně příjemná pokladní tím svým hláskem příjemným řekla že nejdou karty tudíž mi pak dala sežrat že namám hotovost sem byla vytočená naházela jim tam nákup do koše s ručníkama a nasratě odešla :angry: baba jedna,to sem si dovolila hodně nemít hotovost,cccccc
Taky sem měla tlak na gyndě pak vyšší :grinning: .Ještě mě to nepřešlo,bo kvůli prášku a plínušám co maj v akci tak sem vstávala o půl 7 :angry: zítra tam pojedu znova snad to pofachá a budou ještě vše mít,ach jo :frowning2:

Moni,mě řekl dr že je to jako čaj :grinning: :grinning: :grinning: chacha no nechala sem ho u toho :grinning: Tak sem ráda že to není tak hrozný,ale stejně si pytlík sebou vemu,kdyby náhodou :grinning: A super že výsledky byly hned,snad mi je taky řeknou hned.Peti a kdy jdeš ty?

Ak to mě mrzí že je mužík v nemocnici,snad brzo budou vědět co mu je.

Jinak tady teda pééérší od rána a to to bylo namrznutý v těch půl 7 :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Jančo já půjdu asi 25.11.U nás je to bez objednání a pracovně mi vyhovují středy.Posílám odkaz na tu hračku.Ještě k tm lidem se kterýma si se dnes setkala :angry: tohle nesnášim a nechápu jak takoví pitomci můžou dělat s lidma :angry:
4. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
hledám odkaz a on nikde :confused:
4. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
4. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
ahooj luca,tak jsem byla na kontrole na ultrazvuku nic neviděl a hcg máme 580 myslíš že je to dobré??
já nevím kolik má být hodnota a pořád se bojím aby to nebylo mimodel.víš jak dokud to nevidíme na ultrazvuku tak pořád jsme tak jak na lodi,sice hcg nám stoupá z moči čárka taky sílí hodně ale.... :fearful: a jak ty jak se tobě daří??
4. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj všichni ,tak jsem před chviličkou dorazila domů,byla jsem ještě u babičky.U zubaře to proběhlo dnes v pohodě,zuby mi zůstali všechny a ještě ,když se p.doktorka dověděla,že jsem těhotná ,tak mi dala vzorečky zubní pasty elmex.Tak mi udělala radost.Pak jsem jela do práce,a tam mi šéf oznámil,že kdybych šla na nemocenskou,tak že může zůstat zatím kolegyně co měla končit na konci listopadu,tak jsem měla radost ,no a nakonec mi říká,že by mu to svědomí nedalo,aby jestli to bude teď možná moje poslední výplaty,aby mi strhl těch 2500,-,co mi strhnout chtěl,takže mi nechává celé prémie.Jupí. :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Moni je super ,že testy dopadly dobře.
Alenko doufejme,že manžovi nějak pomůžou,nejraději bych mu poslala,tu naši zázračnou jodobromovou vodu z lázní.Ta by mu určitě pomohla,ale asi by v bandaskách poštou nedorazila. :wink: ,tak držím pěstičky ať se mu brzy uleví.Tady byl dneska taky strašný vítr.
4. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Jani tak to jsi měla den :unamused: no už je to za tebou a ty se nenervuj skrz obchod, taky to mohli vylepit že jim nejdou karty, že..
Kaši tak jsi zvládla zubaře a šéf to bere super.

Kde je Věrka a Andrejka a Bellka, snad zas není chuďátko v práci.
4. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Já už jdu do postele jsem vzhůru od 4. tak už mi padají víčka. pa
4. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: netěšte se až Vám ty ratolesti dolezou do věku 11ti let :angry: chudák miminko teď si poslechlo slovník :grinning: převody jednotek km2,a,ha,dm2 to je bašta!!!
4. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Mončo pa a dobrou noc :wink:
4. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Jé Peti to mi taky moc nešlo. :grinning: :grinning: :grinning: Tak pevné nervíčky. :slight_smile: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Jani Peti, ještě k té cukrovce, někde se může mezi odběrama krve odejít (nesmí se ale ani pít ani jíst), tak třeba u vás to bude v tomto lepčí a budete moct třeba obejít obchody. Jani no čaji se to opravdu nepodobá :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to sladkohořkotrpké. pa
4. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj Rojenka jak dlouho jsi po ET nebo Ket. Já už mám srdíčko a máme jedno mimi.
4. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky. Tak Petjunka malá převádí, no to jí nepůjde, bo je celá já přecivá, se máš zeptat hnedle :grinning: , náš táta rozstříhal krejčovský metry a já stejně byla dutá :grinning: , ale dneska mi to už docela i jde :grinning:

Copak to máš za chumláčka? My máme ovečku od Tchiba.

Jsem tu měla návštvu, holky z práce, před tím jsem byla na pizze a s mimiskem, dneska se účastnil jen malej, kolegyně z porodky nedorazila bo dojíždí a je sníh a námraza. :slight_smile:

Dítko pospává, ale už plačánkuje, tak jdu na ni.

Kdepak máme Andrejku a Věrušku? :confused:
4. lis 2009 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.