• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Holky, návštěva už je, ale rychle jsem taktně odběhla. Májuško, vyřiď Věrušce, že názory doktorů se různí, od 2 do 6 měsíců. Jednotnou radu nenajde. Pokud bude v pořádku, obvykle nejčastěji jsem se setkala se 3 měsíci. Holčinky, jdu se věnovat, zítra určo hned ráno přijdu.
1. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Berušky jdu se koukat na hříšný tanec to já můžu. :grinning: Přeji vám krásné sny a dobrou noc. :slight_smile:
Věruško sluníčko naše hezky se vyspinkej :wink:
1. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Andrejko užíj si návštevu pá
1. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Karolko díky tak to se budu modlit ať mají pro mě v pondělí jen dobré zprávy :wink:
Stojím za prd.Myslela jsem,že tím nebudu maminku obtěžovat(přijela z lázní jen na víkend)ale nezvládla jsem to.Poznala,že se něco děje tak jsem to vyklopila.No jasně že mi uklidňovala ale dobře jí nebylo! :frowning2:
Májinko já nebyla v tak pokroilém stavu ale to už pak asi nehraje roli a doporučili mi 3měsíce.Mocinky Věrušku pozdravuj a že na ní každou minutou myslím.
Holčičky co je s Majdinkou? Asi jí to sebralo s Věruškou že? Tak kočičko zdravím a ukaž se.
1. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Teda jsem z toho zase celá mimo.Koukala jsem na Hříšný tanec.Je to hnus co taková nemoc s člověkem udělá :frowning2: Se divim kde se ty slzy ve mně ještě berou.
Prdky přeju všem kásnou dobrou nocinku,papa :wink:
1. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jsme doma, holky díky, Věrušce jsem vše napsala, zajímá ji podrobněji Lůca, kdyby jí to nevadilo. Kdyžtak mi Lůco můžeš napsat do interky... To víš, uvítá každou radu či zkušenost. Navíc když je odříznutí od netu..., prý ji pustěj možná v pondělí.
1. kvě 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kočičky, ještě nakukuju, a valím spát.. Zítra ahoooj :slight_smile:
2. kvě 2009 v 01:31  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile:

ČEKANKY
Bellka ,Fertimed ,2xIVF,3xIVF+AH+ICSI,PK,KET, akce červenec 09, huž se to blííížííí..
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost 1xIVF+ICSI,1xET,1xKET, současnost čajíček a domácí snaženíčko
Katka31, Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají ,3.5.nástup,4.5.laparka myomu - budeme s Tebou! :slight_smile:
Manetka,-kamioňářka-dřív Iscare 1xIUI,1xIVF,1ET,2KET,teď Gennet Liberec - nový boj v květnu 09
Leontýnka -velká bojovnice,IVFodloženo-zatím..Máme chlapečka z domečku a půjdeme pro sourozenečka
Janni.ka,Repromeda Brno, půjde poprvé do boje začátkem května! Nebóój!
Regina,Apolinář,1xIUI, malá bolístka zůstane, ale v červenci rozjedeme další IUI!Ale teď hurá do práce!
Karolo, Gyncentrum OV,1xIVF,1ET,2KET,dáme si eregmu a domácí snaženíčko, na podzim 09 akce!
Lůca, Gyncentrum OV,2xIUI, 1xIVF, akce červenec 09, 5.5.kontrola v Caru
Inka78,Sanus,6xIUI,2xIVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj! Nadechneme se a půjdeme pro ně!
Teoretička - sestřička Praktička Brno Reprofit 3.IVF
Petjuna,Apolinář,1xIVF,nejdřív porazíme cystu! :slight_smile:
Jantarka (Leňulka), 2xIUI,7xIVF,14.5.kontrola, cca 24.5. začínáme stimulovat!
Veera2,Věruška-jogínka-Pronatal,2xIVF+ICSI, život je boj, drž se! VŠECHNY JSME S TEBOU :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:

HOLKY V AKCI
Danusss,Apolinář,1.IVF úspěšné-dcerka, 3xIUI, chystáme 2.IVF -28.4.1dc, 5.5.UTZ a pak hurá do stimulky
Moonnca,CMRZlín,1xDIPI,1xIVF,1xIUI,1xET,1xKET,29.4.první včelička a už stimulujeme!!
Andrea.ivf,Pronatal Praha,2xIUI,1xIVF+ICSI+PK,6 ledových kulihrášků čeká,jdem do ketu,4.5.UTZ11dc

TĚHULKY
Alfice(Mája),Repromeda Brno,1xIVF-ICSI,Těšíme se na Aničku!13.5.kontrola. Jen papáme dobroty a těšíme se!
Markytankakajky, podařilo se přirozeně ,průkajdu už máme,, termínek 13.11.09 další UTZ 4.5.
Pajipa (Pavla)-spisovatelka,CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšný KET,termínek 26.9.09,15.5,kontr. ,5.5.velký UTZ
Hanina(hana.skodova),Pronatal,3xIUI,2xIVF+ICSI+PK
Nitěnka(Šáša),Apolinář,3IVF,3ET,2KET, těhulka, termínek 14.10.09
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáááá!!!! 19.5.screening
Katy81,Repromeda Brno,1.IVF, ET 8.4.,1 kulíšek v bříšku, 13.5.UTZ
Moncaet , Helios Brno,1.IVF, 3 mrazáčci,ET 13.4. , těhulímeee!
Terezaa, Natalart Plzeň,1.IVF, OPU 8.4. ET 11.4., HCG pozitivní!!!6.5.UTZ
2. kvě 2009 v 01:36  • Odpověz
Ahojky, nikde nikdo, to musely být prvomájový noci teda.
Bellka nikde, Katy nikde....kdepak se holčeny toulaj?
2. kvě 2009 v 07:05  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno Májinko. Já ti napíšu pro Věrušku svůj příběh byla jsem ve 25 týdnu poprvé jsem cítila pohyby bylo to v pondělí byla to u nás událost a v úterý jsem šla do poradny a doktorka mi řekla že se otvírám a že mě pošle na šití ve středu jsem nastoupila do nemocnice nervíky pracovali teplota stoupala a ve čtvrtek v pravé poledne mě brali na šítí ještě něž mě odvezli na sál tak měřili tlukot srdíčka a všichni říkali tluče ok odvezli mě na sál ani nevím kdy jsem se probudila na chodbě a dr mi řekl odtekla vám plodová voda musíte do jiné nemocnice tam mají lepší inkubátor tak miminko zachrání cestou jsem začala šíleně krvácet, když mě odvezli do Ostravy sestra si poslechla miminko a řekla mi že je mrtvé hned jsem šla na sál píchly mi injekce na porod a za chvíly byl můj chlapeček pryč. Doktor mi řekl že mám oddělenou ručičku nebo nožičku od tělíčka moc jsi to nepamatuji byla jsem po dvou narkozách. Klidně jí ti takhle v kostce napiš.
2. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno všem všechny vás chci moc moc pozdravit. Berušky jedem na výlet večer na vás zase kouknu.
Maji moc moc Věrušku pozdravuj.
2. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Lucko, odepsala jse Ti do interky. Díky.Vyřídím.
2. kvě 2009 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky odjíždím pro šutříky pá pá pá
2. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Kobylky, odjíždím s mamkou do města, chce pokoupit nějakej dárek kamarádce v knihkupectví,tož uvidím lidstvo a ještě si zařídím, ale jen kouštíček :slight_smile: Tak papapapapa! hezkou sobotěnku.
Andrejko, už se siestujete venku?
Bellko, nakoukneš na rodinu, už?
Kyty, kde jsi?
Ostatní prdelky vím, že juknou, takže zdravím všechyn všecičky.
2. kvě 2009 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránečko, kočenky moje zlaté. Přeju vám všem hezkou sobotěnku:slight_smile: Promiňte, že jsem se 2 dny neukázala, ale včera jsem chtěla napsat aspoň pozdrávek, ale něco jako kdyby mě sevřelo, prostě to nešlo, neumím si to vůbec vysvětlit. Nicméně jsem tady a zdravím vás mocinky, mocinky, moc:slight_smile:
2. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Jo a chci vám říct, co se nám dneska v noci stalo. Mám na stole položený kámen růženínu a křišťálu, chrání před negativními vlivy a před zářením z televize, mobilu, PC atd. Položila jsem je na malou skleněnou podložku cca 8mm silnou. Holky, rána a ta podložka se normálně rozpůlila a já přemýšlím, co se stalo a jak je to možné.
2. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno kočky.
Všechny moc moc moc zdravím.
Dneska je zas krásný slunečný den a já možná po 10 letech vyjedu na kole :grinning: .To mě ale bude bolet zadnice.
Bellko snad to nic neznamená děsné :confused: ?????
2. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Regi ahoj, tak hlavně opatrně na tom kole. Teď jsem hledala, co by to mohlo znamenat a v místnosti zřejmě bylo hodně negativních vln a je pravda, že jsem byla strašně smutná a plakala jsem oba dva dny. Ale všechny kameny, i ty co mám na krku, dneska pořádně umyju, ať naberou novou sílu, jistě dostaly hodně zabrat. Mocinky myslím na Věrušku a jsem moc ráda, že se ptá, kdy může znovu do boje...
2. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Hluboce se před ní skláním a budu držet všechno co mám, aby se tentokrát ten sen stal skutečností a on se stane, musí!!! Tak jako tomu věřím nás všech. Teď máme nový, krásný měsíc, měsíc lásky a já věřím, že i měsíc nových krásných začátků:slight_smile:
2. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Koťátka dobré ráno, jsem ráda, že se Belíšek ukázal, já vím, že to člověk prožívá a má pocit, že to celé snažení nemá smysl, ale musíme se vzchopit a být tu pro Věrku, až tu nakoukne a to ona určitě udělá. :slight_smile: Takže hlavně zdravím Věrušku, škoda, že nemužeme za tebou a na chvíli tě podržet za ruku :slight_smile: Peti, mamačy jsou tu pro nás a je fajn, žes sis jí vylila srdčko, když to člověk dusí v sobě, tak to není dobré :slight_smile: Jinak snaženíčko a eregma nezabrali, začínam špinit, myslela jsem si, že ta Eregma mi alespoň upraví cyklus, ale prd, po 19 dnech zase mrcha :frowning2: Krásné ráno Máje, Belce, Terce, Katy, Luce, Marky, Andrejce, Ivě, Janince, Regí, Petře, Mončám, a dalším
2. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Berušky, kamínky jsou umyté a ty na stole mají nový podstavec:wink: Karolko ahoj, neboj a vydrž, zatím to užíváte krátce:slight_smile: Májinko, už bys měla být doma a necourat po obchodě:slight_smile: Andrejko, doufám že máte na chatičce sluníčko:slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky,Bellinko já se takových věcí moc bojím.Snad už se ti to doma i v ušičce pročistilo a bude líp.
Karolko já vím,že maminy jsou od toho aby aby nás chlácholily ale říkala jsem siže teď má dost starostí v práci a nechtěla jem jí kazit zbytek lázní ale nevydržea jsem.Jinak MS po 19 dnech je dost hnus a opruz :unamused:
Regí tak si kolo pěkně užij,taky bych vyrazila ale manžílek má dnes motorku s kamarádem!!Zkusím mamku.
Májinko ty si troufáš,asi zkoušíš Aničku co vydrží,nezlob jí!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak všem krásný den :wink: :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
Věrka je moc statečná a jsem také moc ráda že bude bojovat dál.Budu držet palce aby jí to vyšlo a hlavně se hluboce před ní skláním a smekám.
Petruš taky se moc těším na kolo.Konečně jsem sehnala šlaufek abych to kolo mohla napumpovat a konečně vyjela.Jsem sama na sebe zvědavá jak dopadnu večer.Asi mi bude muset Kája dávat na zadnici obkládky :grinning: .
Karolko kočičko jak se máš????
2. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Peťko, kočičko, na Tebe taky moc myslím a věřím, že to dobře dopadne, držím moc pěstičky:slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Majdi jsi moc hodná díky.Den ode dne se smiřuju s tím,že můžu děkovat alespoň za Terku :cry: Někdy je mi to hloupí si tady poplakávat,že nemůžu mít mimi vůči Vám.Já už přeci doma jedno dítko mam.Ale tenkrát to prostě tak nějak přišlo a já byla moc mladá a tak jsem to vůbec neřešila a myslím,že jsem si to ani neužila.Navíc to bylo s hloupím člověkem který v mém těhotenství zjistil,že si ještě nic neužil. :cry:Jirka má sice Terku rád a ani se tady neřeší že spermošky ze kterých vznikla nejsou jeho jsme spolu totiž od mého 3 měs.těchotenství aleve mě to prostě je!Ten pocit,že tady nemá tu svou krev :frowning2: .Asi jsem hloupá a vím,že kdyby tohle čet tak mi zpohlavkuje ale mám to tak!!!
Prosímtě to v ušičce je v dušišce ale asi jsi pochopila :wink:
2. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Peťko, jo jo, pochopila jsem to:slight_smile: Ale chci Ti říct, že opravdu můžeš být strašně ráda, že máš Terezku, ale zároveň chápu, že toužíš po dalším dítěti. Jak už jsem kdysi psala, je jedno, jestli dítě máš nebo nemáš, protože ta touha je jistě stejně velká a zklamání bolí stejně, jako nás, co ještě žádné dítě nemáme:slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Všechno si musíme v životě zařídit a udělat sami a jediná POMOC kterou potřebujem nám není dopřána.No nic nebudem truchlit.Já jdu kmitat.Mam doma totiž svini kocoura když ho něčím nase... tak mi něco pochč...dnes sedačku u Terky :angry: Nevíte co s takovým kryplíkem???On je tak moc bit,že se divím,že to ještě rozchodí.Pryč ho dát nechci,dostala jsem ho k 30tinám ale nervy mi tečou :confounded:
2. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Peťko, nebij ho!!! Nesmíš ho zlobit a nebude Ti dělat naschvály:wink: A to počůrá nebo postříká aby si označil svoje teritorium??? V tom případě ho nech vykastrovat a nebude si nic značkovat. Jejda zase kulky pryč, no potěš koště:wink:
2. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
On už je bezkulkáč.Neznačkuje prostě chči.. :slight_smile: Já to věděla že napíšeš nebij ho :grinning: Jsem si postěžovala u zvěřomila :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak on už, chudáček, má kulky pryč, OMG.
2. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.