• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A kde sou všeci????
5. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Dady jak to vypadá s foťákem už vám dorazil?
Ani nevím jaký máš kočárek tak písni název.
5. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Dady ahojda tak pořád 3V1 to je dobře já vím , že už by ses chtěla toho balonu co nosíš zbavit , ale pro mimča je to jenom dobře že jsou u tebe v bříšku :wink:
Moni to vím moc velký rozdíl to není mezi nemocenskou a mateřskou , ale co by jsme pro to naše vytoužené mimi nepřetrpěli :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Luci ahojdy
Já si dnes koupila Instiknkt a na obálce "Kšefty s neplodností - z umělého opl.se v česku stal až příliš dobrý byznys", tak se těším co se dočtu, pak dám vědět.
5. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Bellí zlato ohlaš se nám že jsi v pořádku :confused:
Andrejka a Mája taky dnes absence.
Všem dobrou noc a hezké sny. MVR :zipper_mouth:
5. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj Holky, tak jsem tady znovu, asi nikdo neodpověděl, chtěla jsem se zeptat, jestli mátě někdo zkušenosti s inseminací a jestli se to některé z vás povedlo, tedy těhu po inseminaci, já teď čekám na menses, doufám, že nepřijde
5. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak koukám, že se to jedné z vás povedlo, tak budu dofat, dokud to nepřijde, tak je pořád naděje. 'asi už je na vás pozde. Já dřív jak kolem sedmé na net nemůžu páč pracuju dlouho. tak zatím pa, kdyby náhodou, tak jsem tady a pokecám ráda s někým, kdo má podobnou zkušenost
5. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky hlásím, že Mája má zas migrošku a tentokrát jí hooodně vzalo. O Andrejce nic neví,ale ta se asi zahlásí až v noci:slight_smile:

Lucistee, otěhotněla tu Kaša, myslím, že hned napodruhé.
Pak Regína, ale mimo se přestalo vyvíjet.
Přeju ti hoodně štěstí.

Jinak jsi vás jdu kčky dočíst, ale jak vidím, tady je dnes stejně nějak mrtvo.
5. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojte kobylky, přeju krásný pohodový večer vám všem.

Gratuluji Markétce k Adélce, ať jsou holky zdravé.

Hani, malá je kouzelná, posílám pohlazeníčko, po té krásné boubelaté tvářičce.

Věruško, zlato moje co na to říct, zkurven... zkušenost, moc mě to mrzí, věřila jsem, že se to v Tvým případě povede. Jsi moc silná holčičko, drž se, však není všem dnům konec.

Jinak zdravím nováčka, všechny těhulky i ostatní kobylky. Dadyyyyy, jsi na řadě
:wink: :wink: :wink:

Hlásím změny do tabulky, byli jsme na utz, Kubíček má 1700gr a měří 40cm. Jsme konečně na mateřské, tak si konečně začnem užívat. Káru už máme taky koupenou, tak potom hodím do albíka fotky. Termín máme posunutý na 29.12. a 18.11. jdeme na krev, páč jsme rh negativní, tak ať neškodíme mimískovi. Uf, to je vše.

Promiňte mi, že nepůsobím nijak optimisticky, ale ta Věruška mě fakt vzala :frowning2: Tak zatím pa
5. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jo jo, káša už se mi ozvala, tak mám trochu větší naději, že to vyjde, třeba i napodruhý, ale hned by to nebylo špatné. díky za odpoved
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Moni děkuji za příklady :slight_smile:
Luci ta nemocenská má být 60%po celou dobu nemoci,co sem četla
Máji at hlavinka brzo přestane bolet
Moncaet krásně rostete a taky ti to čísilko hezky poskočilo,po Dady ste na ředě ty a Katy :wink:
Dady to se ti nedivím že si s jednáním nemonice nespokojená,mě by to taky štvalo,pořád nic nevědět.

Tak holky dobrou nocku všem :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Taky jdu popřát dobrou noc,papa a krásný pátek.MVR
5. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky loučím se sváma jdu spinkat ted jsem se hodku nervovala s videokamerou nemohla jsem stáhnout dovolenou letošní do počítače byl to děs :angry:
Berušky dobrou noc a krásné sníky zítra si vás dočtu :wink:
5. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:
Načuhuji a mooooc gratulínkuji Hanině k Sofince. Je to moc krásná holčička :wink:
Petjú, tys mě pobavila s tím pánem, co u tebe bydlí :grinning: U nás to vypadá podobně :confounded:
Zdravím ostatní kobylky, Andrejku :slight_smile: a Věrušku :slight_smile: . Holky, nevzdávat se!
Ségra je nakonec objednána na leden k Maděršičovi do Pronatalu. Tuším, že k němu chodila i Hanina. Tak nakonec to vzala oklikou přes Brno, aby se dolopotila do Pronatalu :unamused: Tak uvidíme, co vymyslí tam. Na Brno a Koudelku si nestěžuje, jen to dojíždění bylo náročné. Možná tam skončí znova, ale tenhle nový gyndař ji posílá k Maděršičovi, asi mu věří nejvíc. Je pravda, že i mně o něm říkala moje gyndařka, že když na umělé, tak jedině k němu. Jenže to už byla ségra v Brně u Kouďase. Tak se nám to těhulení protahuje, ale zase si trochu odpočineme od stresíků a přes Vánoce zregenerujeme.
Jestli teda k nám Ježuch do toho borgoše :grinning: vůbec přiletíííí :slight_smile:
Krásný víkendík! Těhulky těhulkujte, snažilky nezoufejte - to štěstí přijde a bude to o to větší štěstí - megaštěstíííí :slight_smile: , maminky užívejte si miminek :slight_smile:
A mně nezbejvá, než donekonečna teoretizovat a shánět info - pro změnu zase o Pronatalu :slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
Kočičky, zdravím vás, nezlobte se , dnes nedočítám, snad je vše ok..
Hezky se vyspinkejte. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
Tak vás jdu jen rychle pozdravit,protože jsem dneska no vlastně už včera dorazila až kolem 20hod,byla jsem u mamči,a sestřenka mě stříhala a udělala mi 3 pramínky růžové,a víc už nepokoušela,protože mi z té barvy nebylo dobře. :slight_smile: :slight_smile:
Teď jsem vás dočetla.Věruško ,neboj sluníčko bude líp.Posílám pohlazení kuřátko naše.
To s tou mateřskou ,jsou pěkní vydřiduši,no ale hlavně ,že oni si nesníží platy. :angry: .No co nějak se vyžije,hlavně,aby bylo mimísko zdravé,už se těším až budu doma,zaprvé mě čím dál víc v práci bolí břicho po chvilce hrabání a podobných aktivit,a nějak mi teď dělá větší problém,nebo spíš úzkost,koukat každý den na ty nemocné děti,je mi jich fakt líto chuďátka.A je hrozné potom pomyšlení ,že z jedné strany člověk vidí radost maminky,které se po 5 týdnech aspoň trošičku brouček uzdraví,nebo spíše jim jen povolí křeče a z druhé strany ,někdo dokáže odhodit dítě,je to strašně nespravedlivé. :unamused:
No teď raději něco pozitivního.dneska jdu na dětskou noc do dětské herny k té kamarádce,ale budeme tam mít tentokrát málo dětí ,takže to bude spíše relax.Je nahlášených jenom 9 dětí a většinou jich bývá kolem 25.Budeme 3 holky,takže na každou 3 děti to je pohodička. :slight_smile: :slight_smile: Už se těším.Nic jdu pokračovat ve spánku.Tak dobrou noc .Peťka
6. lis 2009 ve 02:17  • Odpověz
Dobré ráno berušky letím na gyndu ráno jak jsem šla na wc tak jsem měla na vložce tmavý výtok a když jsem se utírala měla jsem na papíře kus něčeho tmavého letím na gyndu :frowning2: Snad je to jenom ten plod bez života jak příjdu hned písnu :wink:
6. lis 2009 v 06:50  • Odpověz
Luci, deržím palce, já to měla u Kuby taky a byla to jen odlučující placentu, uvidíš, že to nic nebude :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno
Luci snad to nic není, jen se tělíčko čistí od neuchycených embrijek. Hned podej hlášení.
Karolko ahoj tulačko jak se máte, pořád v práci?
Máji ať tě to brzo přejde, teda tak často ty migrény po sobě :confounded:
Věruško jak jste si užili vernisáž?
Kaši tak už jen týden v práci a´t ti to rychle uteče. Známý mají taky postiženého chlapečka a byli s ním u vás v lázních tak věřím že to pro těhulku denně není nejpříjemnější dívat se na takové smutné osudy. Mysli pozitivně a pěkně si užij noc s dětma.
Monči et tak to už jste hezky velcí :slight_smile:
Andrejko ahojky
Bellí haloooo ?
Marti tak u ségry zase změna. Ale zkusit se má vše :wink: takže další akce po Vánocích?
V Instinktu psali o CARech že to jsou továrny na peníze a neřeší a nehledají problémy, ale jen nasazují jednu hormon.léčbu za druhou za těžké penízky. Tak se potvrdilo co už tu víme, takže holky snažilky kdo nemáte imunitu a genetiku všechno prve vyšetřit. Jinak tam vše spíš haněli nebyl tam jeden pozitivní případ jen ty co se nepovedli.
6. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Berušky vše je ok. Mám jenom malinký hematom a ten musí pryč. Druhé mimi se už pomaličků vstřebává a za 14 dní už tam prej nebude vůbec. Děkuji že jste na mě mysleli. Doktorka říkala žádný sex do 12 týdne manža má obrovskou radost v ostravě mi řekl můžete normálně sexovat tak si vyberte :wink:
6. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Jdu vás jen rychle pozdravit, bo letím do práce si připravit stůl a odlít modely na pondělí a taky pokecat s holkama co je nového atak...
Lůco, to je dobřem to to není nic vážnýho. Mne se to druhé miminko taky vstžebávalo od 6. tt až do 12tt., pak už tam nic nebylo.
Všechny vás jinak zdravím.
mončo, vernisáž byla moc pěkná, obrazy ve stylu, kterému ještě rozumím a oslovují mne, žádná divočina to nebyla. Jsou od místního asrchytekta a malíře, které vede i kroužek kreslení, tak jsem si naivně myslela, že bych tam mohla taky chodit,ale když jsem vyděla výtvory amatérů z kroužku, tak mi spadla brada.., to bych nezvládla:slight_smile:
Co ta naše Májucha? Doufám, že už je jí dnes líp.
Andrejka je taky v jednom kole...
A Bellíšek moc pracuje? Zdravíííííííííííííííím!
Taky Mončuet, díky , že na mne myslíš. Jo, je to kurňa život...co k tomu dodat. Užívej si doma MD:slight_smile:s Kubíčkem, snad to dobře dopadne s tou krví.
Zdravím taky Kasu, Teoretičku, Petí, Janinku...a všechny, nebyudu jmenovat.
Pááááá tak já letííím.
6. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky holky zlaté :slight_smile: Tak jsem tu, hlava včera pořádně zlobila, byl to fakt boj, ale přežila jsem. Muž si vzal dítko na celý den do péče, byli u babiček a za kámošema, tak jsem měla klid na spaní. Satan mi hřál celej den záda, prostě měl migrénu taky :sunglasses:
Muže mám právě na konkurzu, ale už víme, že to neklapne, nooooooooo
Jdu si vyfučet hlavu a frčíme do Brna, je tam Invex pro muže a Ikea pro ženy :grinning:

Dady, to jsem ráda, že jsi ještě v hrromadě a uvidíš svatbu a pak frč do porrodky a ať už jste mezi námi!!! :wink:

Lůco, tak to dobře dopadlo, musíš se šetřit.

Věruško, posílám pušinky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Andrejko, Bellí, Mončo, Mončoet, Manetko, Redžííííí, Kačere, Ivko, Leni a další a další Kobylinče, páááááááá
6. lis 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Luci tak to je super :slight_smile: to sis oddychla viď, tak opatrně a polehávej.
Máji Věrko vy jste v jednom kole tak si to užijte :slight_smile:
Já jsem sklidila truhlíky vyházela muškáty a ted jdu nachystat řízky k obědu. Dnes jsem oproti včerejšku akční, musím toho tedy využít, dokavaď se mi chce pracovat :sunglasses:
6. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Máji to je dobře že už tě hlavička netrápí užíjte si výletu.
Věruško tak vernisář byla hezká a to malování zkus uvidíš ono to určo pude :wink:
Karolko ahoj jak se máš a co kobzolek ve škole jak mu to jde :slight_smile:
Moni takže budou řízky mi máme pangase jako řízek a kaši dojíme zbytky ze včerejška :wink:
Belíšku kulíšku ty taky pořád pracuješ až budeš mít trochu času přijd za námi moc nám chybíš :wink:
Zdravím zbytek kobylince :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojki jen vás jdu rychle pozdravit,jsem v práci na veřejném netu ,tak tu nechci být dlouho,ať mi někdo nevynadá.Dneska je krásně,tak je to super,aspoň nám venku není zima. :slight_smile: :slight_smile: Odpoledne se tu asi nedostanu,musím se trošku věnovat Peťovi a pak jdu na dětskou noc k té kamarádce do té herničky,tak už se těším. :slight_smile: Tak krásný den. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj kobylky,jdu Vám jen popřát krásný den a jen a jen dobré zprávy. Papa
6. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Dady tak si mooc užij ještě svatbu ,a pak ať už máš brzy broučky u sebe.No u nás to bude se svatbou podobné.
Ségra se vdává 29.5.2010 a to jestli se nic nestane tak budu v 8 měsící,tak už asi budu taky jako slon v porcelánu. :grinning: ,ale moc se těším,jsou opravdu hezký pár,a žijou jeden pro druhého,no ono to ani jinak nejde,když jsou tak daleko.Tak krásný zbytek dne,dnes už se asi neukážu,protože na 18 hod jdu do té herny na tu dětskou noc. :slight_smile: Tak pa pa sluníčka. :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Hlásím návrat na kobylku.Mě se po vás tak stejskalo ani nevíte jak moc.Tak co je tu nového?Nestačím dočítat protože máme pc až ted a běhám kolem malý tak se předem omlouvám.
6. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj Marky mooooc ti ještě jednou gratuluji a už se těšíme všichni až vložíš fotečky Adélky.To víš jsme už napnuté,vzpomínáme vás tu každý den.Tak už nás nenapínej.A hlavně si malé mooooc užívej.
6. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj Marky tak tě tady vítáme mamino naše a ještě jednou moc gratuluji k Adélce :wink: Honem vlož fotečku at se můžem pokochat :wink:
6. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.