• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Luci. :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojka Marký tak jsi už taky doma to je super moooooooooc blahopřeji k Adélce tak máme ty holčinky skoro stejně staré.A co kojení? U nás trošku problémové ale snažíme se.
Lucíku drž se a opravdu žádný sex nám to Mardešič zakázal až do porodu protože po tom IVF je všechno nepřirozené tak raději opatrně musíte najít jiné metody :grinning: .Aloe drž se ať máme další mimísko,jsi jako já taky mi dávali 3 emryjka,ale můžu říct nejprve jsem byla zklamaná že to nebudou dvojčátka ,ale teď jsem šťastná za jedno je to trochu víc klidu.
Teoretičko já byla u Mardešiče a můj názor znáte myslím si ,že je tonejvětší odborník v republice,jednou to psali i v mamince ,že byli holky v různých CARech a čekali několik let a nakonec jim pomohl Mardešič, ale opravdu je dobré jít přímo k němu asi všechni Dr.v Pronatalu takoví nejsou myslím si......
Věruško já taky otěhotněla v únoru je to asi lepší než během vánočního shonu. :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Marky to je dobře že jsi s náma. Taky se moc těším na fotečku :slight_smile:
Kaši užij si noc s mrňatama :slight_smile:
Hani takže pořád odstříkáváš, no co se dá dělat, lepší než sunar i když pracné.
Bellka tu dlouho nebyla, už mám o ni strach, snad je v pořádku.
6. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Luci hezká tečka na UTZ :slight_smile: , teprve teď jsem ti koukla do albíka.
6. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojka moooni jo jak kdy,někdy kojím přez kloboučky medela a někdy musím odstříkávat neb jsem jak chodící mlékárna a ty prsa přes noc tak bolí ,že si nemůžu lehnout ani na bok snad se to během 6 týdnů upraví,ale zatím jsou ty psa když se nalijou strašně bolestivá ne bradavky ale celé.
Tobě to utíká a moni co vlastně budete mít?
6. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Hani to věřím že bolí celé, jsou plné, tak to pne. Sofinka se neumí chytit bradavky? Jakou používáš odsávačku elektrickou nebo obyč? My budeme mít Adélku jako Marky.
6. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Moc vítám a zdravím maminky a miminka :wink:
6. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky, jsme doma z výletu, dítko vykoupané, napapkané, myslela jsem si, že padne a bude chrupčit, když celý den měla očka jak tenisáky, snad jen hodinku s tátem schrupla v kočíku, ale kdepáááááááák, čučí na Novu :slight_smile: a houpe se, v postýluši řve, pouští si písničky na houpajdě a je spokojená.
Veletrh prý nic moc, za to já v Ikey spokojení, ovšem koupila jsem si jen košíčky další do kuchyně, už třetí sadu :grinning:, stále je nedostatek.
Tak marky už má net, super,a le foteček jsme se nedočkaly, ani nějakých románů, jak se měly apod.
Dady se asi chystá na svatbu, snad s foťákem a ještě ji uvidíme s pupíčkem.
6. lis 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
autor
berušky, ahojda. Spinkáte, to je dobře. Zdravím Belušku na noční... Marky, vítej dom!!
Já jsem v Praze, sice už mám absťák po chatě, ale už to musím vydržet, příští víkend mám školu, tak něco dodělávám, ale za 14 dní poféérčím na chajdu, aj kdybych měla nevim co... Honzík mi tedy zase odjuchal :frowning2:.
Vůbec se mi nechce do práce, ale co si budeme povídat, co Věruško. Máji, tak sis užila v Ikee, košíčky pokoupila :slight_smile:. Kobylky všechny vás moc zdravím, už usínám, tak papa
7. lis 2009 ve 02:16  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Vítám mezi náma naše maminy, Majký a Haninu. Teda, Majký, ty jsi toho o Adélce ztatim moc nenapsala :wink: až budeš mít chviličku, tak pošli i fotešku:slight_smile:
Hanino, o Marděšičovi jsem uvažovala, ale tak nějak jsem to nechala vyšumět,ale ty jsi mi zas dala impulz. CO Sophinka, nechce se jí bumbat?
Dady, krááásnou svatbu, užij si to tam ještě 3v1 :slight_smile:a pak už rychle hup do porodky, ať nás taky dlouho nenapínáš:slight_smile:
Moni, jak budeš užívat MD?
Já dnes jedu na nákupy se ségrou, ona si chce koupit nějaký ohoz synovi na věneček, tak jedem do Uhlířských Janovic, Májoo, to znáš ne? Je tam vyhlášený obchod a strašně ochotné prodavačky.
Tak krásnou sobotu i pracujícímu Bellíškoviiii :wink:
7. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Věruško užíj si nákupy a něco hezkého si když tak taky kup udělej si radost.
Belíšku hezky se vyspinkej dneska je počasí otravdu jenom na spaní.
Já poslala manžu do města a hned jak odjel tak jsem zapla pračku a myčku a vařím.
7. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Přeju hezkou sobotu.
Andrejko já Tě z tou školou stejně obdivuju.Já už bych na to neměla mozkovnu!
Věruško pěkný výlet přeju :slight_smile:
Lůco tak užívej klidu a nic nedělej :wink:
Holky poraďte mi co mám koupit tomu mýmu chlapovi.Zítra máme rok od svatby :wink:
7. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj sluníčka ,tak jsemprávě dorazila domů z té dětské noci,děti byli celkem hodné tak to probíhala v klidečku,nejdřív si udělali opičí dráhu a běhali,klouzali na skluzavce,skákali ...,pak si vyrobili lampionky s duchy a pak už měli promítání pohadky na plátno jako v kině.Spát šli asi kolem 11 a my jsme ještě ketlovali. :slight_smile: :slight_smile: Jo bylo hezky,ale teď to asi na chvilku zapíchnu. :grinning: Krásný den všem.
7. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Kobylinec, tak koukám, že Marky nevložila žádnééééééé fotooooooooooos, předej dítě mamce, jestli ju tam ještě máš a házej fotečky o sto šest :slight_smile:
Informujte nás maminky, jak to jde, co už děláte :slight_smile:

Věruško, vím, že do toho obchodu jezdíš, ale nevím, co to je za druh módy. A věneček říkala vždycky babička, to je něco na tanečních ne? J8 to neznám totiž, já tam byla trapčit 3x a stačilo :grinning:

Všechny uklízíte, to jste šikulky, tady se teprve vstává. zatím jsem stihla jen vysát byt a vyklidit myčku, jináč nic, tož jdu na to, musím něco uvařit a pak valíme prý na kávu s mimiskama a pak na prochajdu, snad nebude lejt.
7. lis 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Alfi,tak koukám jak máš nabitý program. :slight_smile:
7. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Jéééééééé Kaši, mně se o Tobě zdálo, už podruhý. Normálka zastavilo před naším barákem velký červený auto, dodávka a z týjsi vystoupila. Ale já to nějak nevnímala, bo jsme odjížděli s Lubošem a s malou do vedlejší ulice, kde Luboš zaparkoval, že už je unavenej a že dál nepojedeme, já nadávala a v tem mi došla smska od Tebe, že jsi před naším barákem, jestli jsem Tě viděla,, tak jsem Ti psala, že jo, ale že mi to nepřišlo nijak zvláštní, že parkuješ u nás :grinning: , no měla jsi tam ty dětičky a jeli jstee zrovna na tu noc :grinning: Tož jebe mi...
7. lis 2009 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz
Houby nabitej, samá nuda, tak jedem aspoň na tu káááááááááávu a pak se uvidí :sunglasses:
7. lis 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
A co Sophinka? Jak ta se má? Papkáte? Prdkáte? Spinušáte? Tak je to dobrý :slight_smile:
7. lis 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
No teda to máš sny,nechat se rušit takovým strašidlem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Jo ,ale dětská noc byla opravdu super. :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky holky!!!
Tak stále hlásím 3v1. Za chvíli odjíždíme na tu svatbu, nějak se mě tam moc nechce. A mimouši se zrovna dneska nějak podezřele někdy až bolestně hemží. :unamused:
Foťák máme od včera, už jsem si hned vyfotila bříško, ještěě ho musím trochu dostudovat, abych to všechno věděla, dneska ho otestujeme na svatbě. A pak už bych mohla fungovat. ještě se naučit jak to stahovati, ale to je myslím v pohodě, ale spíše vložiti. Tak třeba v pondělí to budu pokoušeti, pokud budu celá a nenechají mě už v nemocnici. Na svatbě budeme až do zítřka.
Moc všechny zdravím a přeji krásný víkend!!!!!!!!!
7. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky při sobotě
Věruško něco pěkného si kup. Já a MD? Co dělat, to ještě nevím ale určitě budu co nejvíc odpočívat, protože od ledna si hooodně dlouho neoodychnu asi tak 4-5let počítám.
Luci ty jedeš od rána ale víš že máš odpočívat !!!! tak nohy hore a vegetit.
Kaši teda vy jste dali malinkým večerku až tak pozdě, ty jo to jsme ani na lyžáku v 15. neměli. Tak běž dospávat a odpočívat.
Peti s dárečkem moc neporadím mojemu by udělala radost dražší flaška vína nebo třeba tričko.
Máji užij si kafíčko a prochajdu. I když u nás venku nic moc, poprchá tam.
my byli ráno v obchodu máme nové rybičky a taky jsme byli s mužem(už nemá pracovní soboty-hurá) konečně okouknout kočíky naživo takže jsem změnila názor a zatím vede tento : http://www.kocarky-tom.cz/kocarek/vesper No ale ještě pojedem příští týden do jiného obchodu tak bude třeba ještě změna. Teď se jdu proběhnout s vysavačem a pak budem vyklízet sklep, budou nám tam dělat nová okna tak ať se k nim vůbec dostanou přes ten binec.
7. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Dady užij si hezky svatbu, vyšlo vám to nádherně, tak si dej zákuseček i za mě. už se těším na fotečky konečně z tebe nebude fialová paní.
7. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojka Věruško jdi k Mardešičovi uvidíš jen on je nejlepší odborník já chodila 3 roky do Pronatalu k nějaké Dr.a nic a od Mardešiče máme do roka a půl Sophinkau, napiš mu email pronatal@mbox.vol.cz a do záhlaví k rukám Doc.Mardešiče objednání trvá asi 2 měs.tak mu napiš hned ať máš do ledna termínek.Uvidíš,že se zadaří.On si vždy udělá vyšetření sám včetně hysteroskopie atd.je prostě super zkus to.Kult není špatný,ale není to Mardešič.
Markýýýýýýýý kde jsi? On není čas nikdo nestíháme s těmi mimísky,holky dnes mám prsa jak vymačkaný citron nic moc mléka vyždímala jsem s těží 100ml na dalši krmení.
Májinko Tobě Anýsek bumbá nutrilon?
7. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Dobrou chuť poobědní :slight_smile: Já právě dosoukala kuřecí na banánech, ,opět jsme si pošušňali a zase můžeme vesele kynout. Uf!
Mončo, jukám tu na ten kočík, vypadá pěkně, cena přijatelná, že? Jakou barvičku jsis vybrala? Já taky pokukuju po kočíku, možná bych šla do Boldera nebo Causalplay, ten chce pořád Luboš. Ale spíše sháním golfáč, musíme to už vydržet s X Landerem, nééééé že by se mi nelíbil nebo měl nějakou vadu, to ne, ale jak už jsem vyzkoušela hlubokou korbu, nechce se mi mít stejnej i sporťák. mamky na Mimáči v diskuzi měly pravdu, koupit si hlubokáč a pak jinej sport :grinning: Ale stejně bych asi šla zase do trojkombinace a pak se ve mě čert vyznej,že?

Půjdu hodit spééééééršku a vypravovat se na tu káááááááááávu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malá si pospala, asi tak půl hodinky, to jsou teda spánky, se z ní picnu, jsem myslela, že když od rána rošťačí, že to bude aspoň na hodinku, ale kdepák, už zas můruje.

Dady, tak svatby jsi se dočkala, to je super, ikdyž se Ti tam moc nechce, už to neni žádnej med, viď? Tak se tam nadlábni, ale nééé moc, ať je v tej porodce moc nepoblindíš :slight_smile: a nezapomeň hoooooooodně fotit a hodně teho potom vložit. Hezkou zábavu a gratulaci novomanželům...No to je zase dojákkkkkkkkkkkk...
7. lis 2009 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Hani, jojo papkáme Nutrilonek, říkaj, že z umělých mlíček je nejlepší. Hlavně nezkoušet bebu, pak už prý mimčo nic jinýho nechce, že je to hodně sladký a to jim, pacholíčkům, chutná :slight_smile: Já kupuju ten z Polska a jsme spokojený, právě jsem udělala už třetí objednávku, beru to po pěti kouscích.
Jináč 100ml je docela dost, to mi pije Annanas teďka. Pila dlouho 60ml, pak 90ml a asi tak druhej měsíc papkáme 130ml.
7. lis 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz
Petíííííííí, jak to, že ty kalhotečky zase prodáváš? Nelíběj? Mně moc, dneska v nich vyrážím do terénu :slight_smile:
7. lis 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Aháááááááá, jsou veliký, no to se nedivím, já mám 40 a jsou větší. Musíš víc baštit a míň pracovat :grinning: Chce to ležet a mít pořád něco do hubičky, pak Ti budou, ozkoušeno :grinning:
7. lis 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki teprve dodělávám obidek,nachvilku jsem to zapíchla.Přece jenom je to trošku náročnější.Jo děti chodí na dětské noci vždycky spinkat kolem 11,to víš Moni je to pro ně zážitek a máme pro ně vždy připravený bohatý program,a navíc začínáme až v 19 hod,tak to bychom je ani dříve do postýlek nedostali,ale je to výjmečně a rodiče o tom ví.A děti si vždy odnesou kupu zážitků. :slight_smile: .
7. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj Kaši, kolik dětí tedy nakonec přišlo? Fakt tak málo? J8 bych šla hnedle, ale šla bych v těch 19 hodin spát, jen bych poslouchala pak tu pohádku :grinning:
7. lis 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
To je hodin, zase už nestíhám, tož hups do tej sprchy a už valit na ten kočíkovej a kávičkovej srazík. Nějak sjem se rozseděla a přežrala a nejradši bych zaplula do pelíšku. :wink:
7. lis 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.