• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ona ví všechno :grinning: :grinning: tomu říkám FBI!!!!!!!!!!!!!!
No jsou mi fakt hodně veliký.Gumu na stažení mám utaženou až na posledním a stejně při každěm ohnutí padaj.Přeci nebudu nosit kšandy!! :grinning: Je to blbý se ptát kdytak napiš do interky ale kolik měříš a vážíš?Jsi hubeňour,viím na fotkách!
7. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj moje zlaté koťátkaaa:slight_smile: všechny vás mocinky zdravím, berušky moje zlaté. Vůbec nestíhám, jsem pořád v jednom kole, takže v práci, ale zase bude víc penízků, tož je třeba vydržať:wink: děkuju za smsky, sluníčka, jsem v pořádku, jenom dost unavená, ale myslím na vás každičký den:slight_smile: Haninkooo, malá je kouzelná, strašně moc:slight_smile: Majky, už se taky těším na foto Adélky, princezny maličké:slight_smile:
7. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
Eviii, Tebe tu nikde nevidím, doufám, že se broučci pěkně drží a aspoň jeden mimísek se pěkně zabydlí a nepustí dřív jak za 9 měsíců:slight_smile: tak jsem to tak přelítla a jsem ráda, že je všechno v pořádku a smutným beruškám posílám pohlazení, ať je brzy líp na dušíčce:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
7. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
No nazdárek zatoulaná :wink: já už myslela,že jsme Ti něco provedly :slight_smile: No jo ty koruny,sakra!!!
7. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Petjunkooo, jak si něco takového můžeš myslet, OMG? Vždyť jste moje zlatíčka a moc mi chybíte, ale někdy je toho prostě moc a všechno zvládnout je nemožné, tak je třeba vypnout a nesoustředit se na deset věcí najednou:wink: vždyť mě znáte, že vás mám mocinky ráda:slight_smile:
7. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Jo jo to máš určitě pravdu :wink: ale víš jak se nám tady stýskalo :cry:
7. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Bellí ahojky snad aspoň o víkendu budeš mít trošku volna :wink:

Peti mě jsou těhugatě dobré ale jak jsou šité volněj přes břicho tak mi taky trochu padají. Tak pořád válčíš s Magdalénkou v práci?

Máji kočík je levný já hledám max do 8-9000, manžovi se líbí v zelené (červený a oranžový ve skutečnosti je moc svíťavý a ostrý), ale ještě uvidíme možná půjdem do fialové nebo do stříbrné-ale tu bych musela vidět na vlastní oči. Já mám po Kristiánovi golfáč docela pěkný tak pak taky přesedláme na něj. ale vy ještě do jara vydržte s golfáčem, prodavačka říkala že v dubnu budou vycházet nové kolekce, tak pak něco vybereš.
7. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
No vždyť mě po vás bylo taky smuténko, holky moje zlaté:slight_smile: Moni, mám volný víkend, ale zítra malujeme v jednom pokoji, tak zase jiná práce, nedá se nic dělat, ale dneska skoro nic nedělám, zrovna koukám na Discopříběh, prý, to byly časy, když jsme byly ještě mladý:slight_smile:
7. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
to říká ta pravá :grinning: :grinning: :grinning: dyť jsi tu myslím nejmladší :grinning: Ale časy to byly to jo první lásky diskošky zábavy, aaaach joo :sweat_smile:
7. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Bylo jich celkem 13,ale z toho 4 děti byli od 2 kamarádek tedy sester co tu herničku vlastní a Terka už má 13,Barča 14,takže ty už byli takové pomocnice a pak jsme byli 4 dospěláci tety hlídací.Takže to bylo opravdu v pohodě a je to vždycky takový relax,ikdyž se musím potom vždycky trošku dospat,ale děti jsou úžasné.Teď bude ještě noc maminek,tam budeme vyrábět nějaké vánoční dekorace,a další dětská noc pak v lednu.Jinak dneska volala ségra a přijede na otočku na 3 dny 3 prosince,tak mám radost. :slight_smile: Přijede na babiččinou 75,ale ségra má taky narozeniny ,zrovna toho 3.12.tak musím vymyslet nějaký dáreček. :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj belíšku kulíšku ráda tě vidím takže pořád z práce do práce bud se staráš o staroušky nebo pracuješ doma , ale za to budete mít doma hezké :wink:
Moni kočárek jsis vybrala hezký mě se líbí Tako Jumper X01 zelený lae než já ho budu potřebovat tak se mi bude líbit milion jiných :grinning:
7. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky já si taky koupila těhu kalhoty tuším jsou s CA mám je taky velké já je koupila na aukru aji s poštovným za 295 takže za babku ale mám je velké zkusím je prodat na minibazaru :wink:
7. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Belíšku to je super ,že máš volno,tak aspoň dneska trošku relaxuj a odpočívej.Zasloužíš si to kuřátko upracované.
Jé discopříběh mám taky ráda. :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Moni, to bylo v tom Discopříběhu, jak se opil, to když jsme byli ještě mladý:grinning: ale když už o tom mluvíš, tak určitě tady nejsem nejmladší, zlatíčko, v lednu mám 35:wink: Luci, ještě musím vydržet, od ledna máme dostat 5 pracovníků, už mám 84, 5 hodin přesčasů a nejsem jediná, tak konečně pochopili, že kdyby bylo dost lidí, nebyly by přesčasy, že jo:wink:
7. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Beli to je asi všude stejné šetří kde se dá a pak se diví že máme tolik hodin navíc :angry: Mají příjmout lidi a hned to bude lepší pro všechny :wink:
Holky diskopříběh je super taky jsem na něho koukala co se dá taky jiného dělat když mi doktorka poručila klidový režim ale díky vám a netu se to dá vydržet :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Teda Belli tolik přesčasů,tak doufám,že budeš mít aspoň nějaké volničko o vánocích.No já jsem od Belli o 3 roky mladší,takže nejmladší určo není. :slight_smile: Taky jsem v lednu. :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Nic loučím se jdu za Peťou. :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Volno o vánocích? Ve zdravotnictví to nejde. Dělám 25 denní, 26, 27 noční a dále si to raději nepamatuju. No, ale když už nic, tak budou příplatky, jak by řekla Mája:grinning: No nic, jdu uklízet, Pavlík bude líčit strop a zítra malovat, tak ať není všechno od barvy, páč on když maluje, tak maluje vše:grinning:
7. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
No jo Mončo stále s Majdou válčíme :wink: vždyť to znáš,ty prachy!!!
Lůco to je dobře,že jsi odpočívala :wink:
Já jdu slavit :grinning: kámošky 30cítku :slight_smile: špíš se jdu nažrat :wink:
7. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Péto neboj odpočívám , ale jak říká můj manžel prej odpočívám pořád :grinning: Tak se běž napapat mimi to potřebuje :wink:
Belí aspon budou penízky a brzo budeš moc jít do dalšího boje. V ledničce pro tebe pořád opatruji gonal :wink:
7. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Holky vkládám další fotečky naší Sophíšky je úžasná taková tulící.
Luci koukej být v klidu, apěkně se rozmazluj těhu uteče jako voda říkala jsem si co všechno ztihnu a je to pryč a uzlík doma. :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Hani ahojda já nejsu zvyklá na nic nedělání když jsem čekala Pétulu tak jsem byla akční pořád a ted jsu jak lemra líná :grinning: manža říká raději nic nědělej a až se to narodí budeš dělat pořád :grinning:
7. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Belli ty už máš tolik, :astonished: to bych vůbec neřekla, i když to není moc, ale já myslela že máš tak o deset míň i podle foteček vypadáš mladší. A ty přesčasy teda fuj fuj na práci, ale doufám že ti všechny proplatí.
Pe´tula už si povoluje kaťata i s Dady jak si holky dávají do nosu :slight_smile:
Luci tako jumpry jsou taky hezké :wink: a za dobrou cenu. v březnu dubnu vyjdou ale novinky od výrobců tak bude zas něco nového.
Hani Sofinka je moc hezká to se musí vyfotit :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Moni mám výhodu že to mám kousek do polska tam pojedu pro kočík pro Pétu jsem si tam taky byla koupit ušetřila jsem asi 2000kč to je dost.
7. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj kočenky, nakukuju, jsem se terpve vrátila z tej naší prochajdy, ale Annanas o hodinku dříve, ještě jsem byla v kaufiku, nechat Lůce na nemocenskou nějaký kačáky :grinning:
Vždycky mě zaujmou kočíky V Cross, ač jsem ho nechtěla, tak potkám černej kočík, třebas jen to vajíčko a ve finále zjištím, že je to zase V cross, tak nevím, musdím si ho najít na netu, jak vlastně vypadá celá trojkombinace.

Bellí je mladá kočenka, proto je taky tak výkonná :slight_smile: a Mončo, kolik je vlastně Tobě? Já nějak nemám přehled. Jináč mi je 31 a bude hůř zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kočenky kulatý, jen se válejte, jen žerte :grinning: a ležte, toje jediný dobrý, co se dá v těhu dělat, navíc toto počasí...

Tak páááááááčko, pouštím muže k pc, má tady kamaráda písímaniaka, jako je on, tož to předávám a jdu do vany. zase se o mě pokouší migréna, tož to jdu nahřát.

Zdravím nepřítomné kočenky.
Jsem zvědavá, co svatba Dadynýho bráchy, jak dopadli, vzali se či nevzali :slight_smile: a doufám, že dady už balí kabelu a frčí pro dvojky :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, to Polsko Ti závidím, Ikea v Polsku neskutečně levná, chceme novou sedajdu a vyjde tam o 12 tis. méně a to se vyplatí! :grinning:
Navíc ten Nutrilonek, taky kapky na prdíky ty probiotický, jsou super a za 200Kč cca, u nás k šesti stům, omg!!!

Tož brou nocku zlatka, třebas ještě budu moc nakouknout. :zipper_mouth: :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to jsi mladá kobyla mě bude za pár dní 34 :wink: Máji díky za to že jsi věrná kaufíku ale už mě neplatí už mě platí sosiálka :wink:
7. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Máji mě je stejně jako tobě 31.
Luci to Polsko za humnama taky závidím, já skrz reklamaci budu kupovat tu u nás a za dráž :rolling_eyes: . No ale co už.. Máji nevíš prosím jak se ty probiotické kapky jmenujou? Oni prý pro ně hodně jezdí i na Slovensko tam jsou taky levnější, tak kde my to žijem k sakru že je tu tak draho :rolling_eyes: .. Stejně jako psala Hanka že kupila kočík v Německu taky o hodně levněj.
dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
7. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak už mám vytřeno a zítra pokračujeme, OMG. Jj, Moni, už tolik:wink: ale zatím mi hádají tak cca o 7 - 8 let míň a já, potvora, vždycky říkám, jak dobrý mají odhad:grinning: teda to jste pěkné mladice:wink: Luci, pěkně se vyspinkej:slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.