• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já se jdu rozloučit,dneska jsem to víceméně prospala.Hani malá je nádherná,takové mimi k ulíbáni.
Jé tak to jsme holky Máji a Moni asi stejný ročník,mi je taky 31. :slight_smile: :slight_smile: .No jo ono je to všechno všude levnější než u nás.Já budu taky hodně asi nakupovat a zároveň mě bude i ségra jako teta zásobovat ze Skotska,protože to co tady nakoupím za 5-6 stovek tak tam koupím za 1-3 libry,což je opravdu nepoměr,a hlavně všechno táák hezké. :slight_smile: :slight_smile: .Tam to totiž funguje tak,jak by mělo všude,že to co dělají stroje je hodně levné,a lidská práce,to znamená služby jsou drahé. :slight_smile: Takže věci si tam člověk nakoupí opravdu za hubičku. :slight_smile: No nic jdu se zase natáhnout.OMG teď se rozlobili naší Pepíci,takový kravál v půl 10 večer. :slight_smile: Tak papa
7. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Haniii, fotečky kouzelné, prostě beze slov:slight_smile: Koťátka, jdu už taky do pelíšku, tak vám přeju dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: všem posílám hubana na čelo, ať je vám jen veselooo:wink: MVMMMR:slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dobré nedělní ráno :slight_smile:
Bellí zas do práce, tak ať vám to jde od ruky a máte to doma hezké :wink:
Kaši tak i v Anglii je levněj... tak toho využij. Jak dlouho budeš ještě v práci?
8. lis 2009 v 06:51  • Odpověz
Dobré ránko nedělní :slight_smile: , tady se už dááááááááávno vstávalo...
My se teprve namlíčánkovaly a teďka koukáme na Studio kamarád v nové podobě, ani nevím, jak se to teďka jmenuje a houpáme se.

Tak jsme holky všechny stejný mladice, akorát Monča má k temu mládí už velký dítko :slight_smile:

Kapičky jsou to tyto:
http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
8. lis 2009 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz
Aha, tak se to neukázalo, omg, tož noch ááááááááájnmal!

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27454737&tab=1
8. lis 2009 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už mi to jde, snad i vám. Důležitá je ovšem přeprava, aby to bylo do těch 15 stupňů. Já neměla tu čest, je vyzkoušet, ale prý jsou hodně dobrý. My si vystačily se Sabíkama a Pupíkem na pupík-překvapivě :grinning:
8. lis 2009 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tu na chvilku než se mi probudí ten malej čertík.Holky zatím vložím pár foteček,mám jich víc ale nevím jak to mam zmenšit.Máji prosím tě jak můžu vložit nahrávku z fotáku na yutub?
8. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Teprve jsem vstala v noci koukám dlouho na tv a ráno se nemůžu vykopat s postele ještě že je dítko u babičky :grinning:
8. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýý:slight_smile:
Všem přeju krásnou neděli a Bellíškovi ať to utíká v práci.
Majký jestli chceš, pošli mi fotky na mail a já ti je zmenším a pošlu zpět. Na you tube se musíš nejdřív zaregistrovat.
Huš se těším na fota:-
My jedem za chvíli k našim, taˇˇtka bude slavit narozky. Poslední volný den před pracovním procesem, viď Andrejko :wink: :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Marky honem vlož fotečku už jsme moc nedočkavý :wink: Změn si ze 40tt na 1d :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak a je to tam.Luci když já nevím jak jsem to zkoušela změnit pas a nejde mi to
8. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahojky Marky je krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Máji díky za kapečky :wink:
my razíme do obchodu.
8. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Jéééééééééé, Adélkáááááááá, celej tatínek, ne? :slight_smile: Kočenka malušká.

Marky, jak říká Věruška, zaregistruj se a pak jen nahrát video a je to tam.
8. lis 2009 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4279548

Není to zas ten váš točí točí? :grinning:
8. lis 2009 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
Majký , poslala jsem ti mail, ale jak koukám, tak už máš fotešky v albíku. No nádhera, celá maminka :slight_smile: A ty kukalda! Taky vidíme konečně Zdendu :slight_smile: Jo a máte uplně stejné povlečení jako my:slight_smile:
Jinak zdravím Lůcu a Monču.
8. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoooj Májoooo, ty mi unikáš už několikátý den! :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Dobré ranko všem,já jsem dneska vzhůru od půl 7 ,ale ještě jsem do teďka polehavala u telky.
Majky Adélka je nádherná,zkrátka beze slov.úžasná
Jo ,jo toho se musí využít,určitě si budeme nechávat posílat věci ze Skotska od tety. :slight_smile: :slight_smile:
A co dneska podnikáte?
Já mám dojem ,že říkala Belli ,že má dneska volno,ale že budou malovat.
8. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Moni nevím jak dlouho budu ještě v práci,podle toho co mi jak se ve středu domluvím v Polance nav kontrole. :slight_smile:
Už jsem teď nervozní jestli bude vše v pořádku.Snad jo. :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Hlavně jsem zvědavá až půjdu na ty testy,jestli bude bobek v pořádku,trošku mám strach i když na genetice mě uklidnila,že by ty zdr. problémy neměli být dědičné,ale dokaď to nebudu mít potvrzené tak člověk nikdy neví. :unamused:
8. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
holky jsem tu pořád nikam jsem neutekla jen jsem krmila dravou zvěř a ted musim ještě odstříkat.Jinak malá je celej táta. :grinning:
8. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Marky, ještě tam máš mamču nebo už válčíte bez ní?
8. lis 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dobře nakrm dravou zvěř ,ať malá krásně roste. :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Mamča tady byla jen v úterý,ve středu jela s náma do Plzně a pak tu byla v pátek.Ona u nás nespala,táta jí sem odvezl a večer si pro ní zase přijel.Jinak válčíme samy.Až na to že necejtim prsa jak je mam bolavý a do krve a nabolesti bříška hlavně v noci tak jsme jinak v pohodě.
8. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Majky tak to je super,a určitě za chvilku už pominou i tyto bolesti.Hlavně ,že jste zdravé. :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
No Kasy v čera jsme byly na pohotovosti protože je nějaká žlutá tak máme hlídat bylirubín a když tak se pujde ohřát do solárka.Doufám že se ty prsa taky hodně brzy spravý nebo když říkala kamarádka že nekojí a jídlo pro malou jí vyjde na 2500kč měsíčně tak se mi pěkně protočily panenky.Zase v kládám nějaké foto tak ještě mrkněte.
8. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak už se to nahrává na yutube tak pak sem vložím odkaz.Jinak kde jste najednou všichni?Dítě mi spí z tátou tak se vám mohu věnovat a tu najednou ani noha.
8. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
No tak snad bude v pořádku.No s bilim rubínem budeme mít problém možná taky,protože Peťa má problémy s bylim rubínem.No hlavně ať nejsou dědičné moje problémy,ale věřím,e bude mimísek v pořádku.
Mám o to větší strach jak jsem denně v prostředí s nemocnými dětmi,tak se o to víc bojím. :unamused: ,ale snad zbytečně.
8. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
No nám doktorka řekla že by to ted mělo klesat ale že to máme z dětskou doktorkou hlídat.Tak jsem četla dvě stránky zpátky a koukala jsem že Hanina nastříká 100ml mlíčka pro malou.To já to odstříkávám snad celej den.To jsi teda šikovná.Protože mě bolí leví prso a jak mam tu bradavku rozkousanou tak mi poradila doktorka,že mam odstříkávat dokud se mi trošku nezahojí a jinak krmim z pravýho.
Pak byla Mája zvědavá jak jsme zvládli porod,že není žádnej román tak já se tedy rozepíšu. :wink:
8. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
No rozepiš Marky jsme zvědavky zvědavé. :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak mi dej chvilku zašívám zase mladýmu monterky.To je pořád něco.
8. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.