• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
8. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
8. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ještě vás rychle čtu :slight_smile: , Marky neboj, nás vyjde mlíčko na 8 dí na 250Kč, takže to neni určo taková palba, jak píšeš, že ti řekla kámoška, asi neumí nakupovat :wink:
Jináč žloutenku jsme taky měly až doma,a le slabounkou, hodně ji dávej na světlo, pořád u okna!!!
A jdu juknout na ty videjka.
Jinááááááááč já chtěla info o všem, nejen o porodu, doufám, že nevyděsíš matky skoro rodičky :slight_smile: , ale říkalas, že to byl porod rychlej a skoro bezbolestnej, tak snad povzbudíš, to jsem potřebovala před porrodem slyšet já :grinning:
8. lis 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz
Marky, ani jedno video nejde, tedy ten odkaz, ukáže se všeobecná stránka, musíš ho pustit a ve chvíli, kdy běží, zkopírovat tu adresu.
8. lis 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz
Týýýýýýýýýýýýj, už zvedáte hlavinku, já se jí pořád bála dávat na bříško, jak byla maluškatá, tak hlavu držíme pořádně až teďka,a le já jsem strašnej posera, furt se o ni bojím :slight_smile: . Luboš říkal, že jí budu držet hlavu ještě ve dvou letech :grinning:
8. lis 2009 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a jak odešlu fotku do emajlu?Nejde mi to.
8. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jsem tu, no dáš procházet a vložíš ji tak. jakej máš mail? Na seznamu?
8. lis 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to video zase nevidím, třebas holkám to půjde, netuším. jak to děláš? Musíš na něj jakože už koukat, že běží a kopíruješ...
8. lis 2009 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
mě to nejde a jsem akorád rozčílená
8. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Holky loučím se musím se věnovat malí
8. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Marky taky mi to nejde,jen se mi ukáže všeobecná stránka,ale u nás takové věci umí jenom Peťa ,já jsem technický antitalent,tak si z toho nic nedělej ,že ti to nejde,mi by to taky nešlo. :grinning: Tak jsme poobědvali,dneska vařil Peťa ,tak jsem to měla bez práce. :slight_smile: A teď jsme koukali na pohádku. :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky krásnou nedělinku přeji a ani nevím jestli Vám mam napsat co jsem včera vyvedla aby jste mě neměly za trajdu :slight_smile: páč já jsem vědomitá matka ale prostě se to tak vyvrbilo ........
Takže.Véča byla úžasná ale nechtělo se nám domů tak jsme šly na místní diskotéku :slight_smile: prostě 3baby které se často nevidí,krafaly krafaly....Pak mi psal manža a já mu napsala ať dorazí za námi :wink: že není s kým tančit!Dorazil a tak jsme to protáhli do 4 :confused: Máji byla i maminka Vašíka :wink:
Tak jsme si tak kapánek oslavili dnešní výročí svatby :wink: ale půjdeme i s Terkou na večeři tk se zase napapáme :wink: Jinak Majda na diskožce dobrý :grinning: až dnes začala ale tančit asi má absťák :grinning:
Nemějte mě za nesvědomitou!
Adélka a Sofinka jsou úžasné miminečka.Moc krásné.Holky užívejte za pár měsíců budete jen vzpomínat.Viď Májo?
8. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Peti to je super,že jste si to tak užili,je třeba se občas odreagovat. :slight_smile: A tu večerři si užijte taky.Krásné výročí. :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahojky holky,

Marky,Adélka je krásňoučká a jak je šikovná s hlavičkou,no super :slight_smile: si ju užívejte :wink:
hele a v pohodě zvládáš kolem malé?já mám právě strach jak to bude až přijedeme z porodnice domů a taky co porod???vím že to je blbý,ale nějakou inspiraci abych měla že je to jako ok :grinning: klidně pisni do IP kdyžby se ti nechtělo tu :wink:

Peti,jste to teda pěkně rozjely :grinning: tak hlavně že jsi to zvládla v poho :grinning:

Máji,ty máš ten Nutrilonek z Polska co?já jinak stejně jak Marky slyšela že jináč to stojí tak kolem 2tisíc měsíčně ta umělá strava
Marky ještě prej je super na ty bradavky Bepanthen :wink:
8. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj Katty,tobě už se to taky krátí,to bude super vánoční dáreček pod stromeček.
A co dneska podnikáš? :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Jo jo krátí,a docela mi přijde že to letí,máme toho ještě plno v plánu a oslav do začátku prosince,tak to snad v poho zvládneme :wink: a pak od 10.12.už můžu rodit :grinning:
dneska jsme dodělávali světlo,a domálovávali v dětským pokojíku,vařili a pekli :grinning: dnešek oddych,včera jsme makali jak šroubci,ale mám kromě dveří uklizeno pořádně :wink:

a co ty jak ti je?
8. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Jo ,jo já zatím v pohodě,zatím je mi špatně akorát v MHD,a v práci mě bolí břicho ,když něco déle dělám.No teď převážně hrabeme listí,ale ve středu už jdu na kontrolu,tak se domluvím na nemocenskou,a uvidím co mi řekne.
Mám totiž strach ,mám vcelku dost náročnou práci,navíc už je venku pěkná kosa,a mám strach ,abych mimi nějak neublížila,ale na doma bych si práci nějakou určo našla. :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Marky ahojda malá je kouzelná celý tatínek a ty kukadla to je nádhera a jak drží hlavičku to je super.
Jinak zdravím všechny kobylky :wink:
8. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Holky zkuste to jestli to už jde
8. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Katy nezvládám až ted pomalinku se to nějak vyvíjí,ale to mají všychni stejný.Nemusíš se bát.Přiznám se že mi pomáhala tři dni mamka a Zdenda jak je o výkendu doma tak uspávala a hlídal a já vařila a uklízela.Přez den se to dá ale večer je to ovšem horší,jak ještě nemá nastavenej ten spací režim,ale to taky doufám brzy přijde.Jinak ten bepanten mam a moc mi to nepomáhá.
8. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojky
Marky je to moc hezké i live z porodky, super :slight_smile: a rodilas do vany? mě ty videa jdou všechny v poho..
8. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Marky tak jsem si pobečela videa jsou užasné malá je kouzelná :wink:
8. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Kasi,to se určo domluv neschopenku :slight_smile: určo ti ji dá a vlastně proč už ji nemáš???

Marky,tak to si mě trošku uklidnila,u nás bude manža celej den doma a pokud by se narodila i v termínu tak si pak veme dovču,takže půjde do práce když bude malé tak 3týdny :slight_smile: si ju užijeme oba :grinning:
8. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Marky malá je nádherná.
8. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Jinak jakej jsem měla porod?Ve čtvrtek jsem byla v Chebu na těch ozvičkáš a prej jenom dráždivá děloha.Přijeli jsme domů z kámoškou,šli v klidu na oběd na pohár,pokecali,nakoupily.Na třetí hodinu jsem byla obědnaná na ženský.Tak mě pan doktor prohlídl a povídá:vy necítíte kontrakce nebo jinou bolest?Já že ne a on že je to divný,že jsem otevřená na dva prsty a že mě má Zdenda okamžitě odvíst do porodnice.Tak jsem si to v klidu došla domů,zavolala Zdendovy,dala si sprchu,pořádně se najedla pač co jsem četla tak byly pak hladový a žíznivý.Zdenda přijel plašil,tak jsem ho uklidnila at se nají a v klidu se umije a pak pojedeme.Cestou jsme si daly pauzu u benzínky na kávu a já čokoládu aa dojeli jsme v půl sedmý večer do porodky.Tam mě znova prohlídly,poslaly na příjem,tam jsem si pokecala se sestřičkama a ubytovala se.Zdendu mi poslaly domů s tím že to nebude dřív jak ráno tak odjel v půl devátý.V půl jedenáctý jsem mu volala at přijede že se de teda rodit a že se na něj počká a pak mi píchnou vodu.Přijel pořád jsem neměla bolesti a dělaly si srandu.Doktor na mě koukal že to není možný,že jsem prvorodička a necítím velké bolesti a dělám si z toho pořád jen srandu.Byla jsem naložená pořád ve sprše jak kačena a užívala si to.Pak přišly kontrakce co už bolely,ale dalo se to rozdejchat takže v klidu holky jenom dejchat a soustředit se.Pak pár zatlačení,malej bezbolestnej nástřih a málá byla venku.Šití mě taky nebolelo,protože to lokálně opíchaly.Zdenda to krásně zvládnul,i ze srandičkama a byl ještě zvědavej tak koukal a dohlížel abych měla pěknej steh.
8. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Vám jdou zpustit obě videa?Jinak mam ještě jedno ale to nechci holky vylekat.
8. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
No ,protože mi ji nechtěl zatím dát,ikdyž jsem mu řekla co dělám,tak mi řekl ,že těhotenství není nemoc,to já vím,ale mám opravdu strach.Snad už se teď nějak domluvím,nebo mi řekne ,že už můžu ke své gindařce a ta mi to určitě napíše.
8. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Marky mě jdou pustit obě dvě videa.
8. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.