• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak to vypadá jako úplná pohodička. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No hlavně ,že jste v pořádku. :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Kasi tvoje dotorka ti dá do 3 měsíce a pak tě může poslat do práce aspon ta moje to tak dělá aji mě doktor řekl že to není nemoc. Mě jí nechá až do konce já jsem se sní už domluvila má vyšší tlak a mám rizikovku kvůli tomu že jsem o první mimčo přišla.
8. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Mě pustit nešly ,ale my máme slabý počítač. :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Marky,jdou,já jen bojuju s wifi-tak jsem to měla na dlouho :grinning: pěkné,malá je kouzelná a jak jsem četla tak porod naprosto super :grinning: takže se nemáme moc bát,jo??? si taky myslím že některé dost plaší jak je to šílené

kasi,no to je pravda,ale zas pokud máš hodně namáhavou práci,tak co? na tvým místě bych už dávno valila za svou gyndařkou a chtěla neschopenku :wink: já měla od své od začátku ještě před OPU až do konce na bolesti břicha :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
No chodím ke gyndařce ,kde je sestřička mamčina známá,tak mě možná nechá doma,docela si nedovedu představit jak bych byla s pupkem skloněna nad záhonem 8 hod denně. :grinning: :grinning: .Co vím ,tak kolegně co rodila loni tak byla v práci do 2 měsíce a pak už byla doma,a to neměla skoro žádné problémy,jen když dělala tak ji pravidelně z té práce tvrdlo břicho.
8. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
No taky si myslím,že mě nenechá dělat.
8. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak holky stahujou se další dvě videa tak mrkněte ale nelekejte se jedno je z porodního sálu. :grinning:
8. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
ahoj holčiny,

Marky tak tě vítám zase mezi náma :wink: Adélka je krááááááásná,porod sem četla taky dobrý,jen mi řekni,proč si nahá na sále :confused: tohle mi vrtá hlavou od začátku,že některý holky sou na koze nahý a některý ne,no já jen že jestli mi nebude košile držet ty moje obří prsa tak jim z kozy spadnu :grinning: :grinning:

Zdravím ostatní kobylenky :slight_smile:

Moni koukala sem na kočík,vypadá hezky,my už ho máme taky určený je to V travel :wink:
8. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky teda Jani ty mi dáváš :grinning: se tady za břicho popadám.Já měla u Terky prsa G plavky H a odnikud jsem neslítla tak klýýýýd :wink:
Teda holky byli jsme na té véče tady vedle v vesnici na té véče,není tam zrovna levno tak jsme si řikali,že tam zavítáme až bude příležitost :wink: což dnes teda oslavička má být ne?A to jsem čučela :wink: Zažízená po staročesku.Odevšaď na mě čuela nějaká vypreparovaná zvěř.Mufloni,kanci,sob a přímo nad náma bílý jelen :slight_smile: super.A jídlo taky úžasné :slight_smile: jen nechápu proč se pan majitel nechová jinak.Chodí oblíkanej jak socka,vlasy dlouhý mastný,no ble!
Marky teda ta má brovský oči ta kočička Tvoje :wink: přeju Ti ať Ti dělá jen radost :slight_smile:
Katy no jo letí to moc,tak ještě rychle odpočiň :wink:
8. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj janinko neboj se nespadneš.Jsem tam nahá protože jsem ze sprchy se nestihla oblíct jak jsem letěla na kozu v bolestech a stejně pak přikládáš k prsu a celkově ti tam pak ta košile překáží.
8. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
jinak stahuju dalších pět videí
8. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Marky a Peti to ste mě uklidnily :grinning: hlavně s tou velikostí G a H :confused: :grinning:

Peti,tak si to výročí hezky užijte :wink: :wink:
8. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Jojo Jani to byla tragédie :frowning2:
8. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Peti,to mě právě nejde :angry: jdu spát v 23 a čumákuju už od 6 :angry:

Marky,teda mě by asi taky vadilo nemít nic na sobě,a ty erár košule maj hluboký zapínání,né?? tak se jen hodně rozepne né? :confused:

Jani,no kdyžtak manža bude držet kozy :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky ono když to na vás příjde ten porod tak je vám jedno kolik je kolem vás lidí a hlavně co máte na sobě :grinning: hlavně že je to rychlé a máte to miminko brzo u sebe :wink:
8. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Přesně tak Luci.Zdenda taky prej ve sprše ukaž já ti pomůžu do tý košile.Já hlavičku cejtila mezi nohama a on se mi tam snažil dát nějakou košily.Já jsem mu řekla na férovku at se na nějakou košily vysere a pomůže mi rači na kozu.Stejně jsou tam samý ženský a porod je porod a ne nějaká přehlídka.Na to přijdeš sama Katy.Jinak koukni mam tam akorád stáhlou kozu.
8. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak ještě ne to je teprve vybrační dudlík je to legrační
8. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Prej stahuju!Já tady čekám už hodinu a nic :wink:
Katy a to tě nenechá spát Valuška nebo jak?
8. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Lucy,víš jak nevím jak to bude,nerodila jsem ještě :wink:

Marky,jo tak to taky chápu,když to byla taková rychlovka,tak to bych asi taky prděla na košilu,a zima ti asi nebyla,co? :sweat_smile: to jsou dotazy,co? :grinning:
U nás na porodních boxách ani koza není,máme postele,ale na nich se myslím daj přidělat ty podpěry
8. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Zima tam teda fakt nebyla.Spocená jsem byla jak to prase.Byla jsem ráda za tu sprchu.Jinak mam tam video a tam je vidět ta koza.Ted by tam myslím měla bejt tak mrkni.
8. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Peti,to já nevím,prostě mě přijde že mám moc energie,ale navečer jsem mrtvá,a pak se Valuš prostě začne převalovat a dělat cirkus-dneska to zkoušela už v 4,to jsem teda řekla že ani omylem,tak jsem nějak se válela a pospávala do 6 a pak už jen ležela,ale měla jsem hlad jak vlk
normálně tak v 6:30 jsem naprosto čilá :unamused:
8. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Já vím že jsi ještě nerodila já ti jenom píšu jak to je :wink: Neboj jak to příjde tak jseš v takovem šoku že je ti jedno co se kolem děje. Já šla do poradny a doktorka řekla rodíme do hodky je mimi venku tak mi zavolala sanitku já ze sanitky volala manžovi že jdu rodit byl po noční k porodu nešel a pak volala tatkovi a tomu jsem brečela do telefonu že mám strach a on na to neboj jsi silná to zvládneš. Hned volal mamce do práce lucka rodí z práce hned dom mamka šla do města a než přišla domu byl tatka od nervozity ožralý stačily mu dvě půlky slivovice :grinning: jinak porod byl skvělý napíchli vodu a za dvacet minut už byla malá velku :wink: akorád mi jí odnesli a já jí viděla až večer v osmum strašili že bude nemocná a opožděná a máme doma zdravou čilou bosorku :grinning: Vím že vás to asi nezajímá ale musela jsem vám to napsat :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Jsme domááááááááá, už tu sedím ubulená, no kráááááása. Přes to poslední video jsem se dostala k dalším a to z porodního sáááááálu moc moc závidím, fakt super, no třebas se ještě dočkám, prostě super zážitek, škoda, že nemám vlastní...
Jináč Marky, to věřím, žes letěla bez košile, jájela do porodky s pantoflema a v kalhotkách a šatech, podprsenku by na mě taky nenavlíkli :slight_smile: , seestřičky sice trošku supěly, že nemám přezůvky, ale prostě jsem měla dva v jednom, srandím na ně, nemohla jsem se ani hnout, natož ještě doma obouvat, to fakt nešlo.

Peti, to věřím, že maminka od vašíka byla na diskošce, já se taky nijak zvláš´t neomezila ve vycházkách, sice na dýýýýýýýýze :grinning: jsem ještě nebyla, ale to ani netěhu a svobodná bo bezdětná :grinning: Ovšem plesy vymeteme tuto sezonu snad všechny a narozky, oslavy apod. chodíme poctivě :slight_smile: taky. Myslím, že na tom nic neni, přeci nebudu peciválit doma, že?

Tak já jdu ještě jednou číhnout n to z porodního sálu, to se mi líbí moc...
8. lis 2009 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ale marky, jak sedíš na tej posteli v porodce, tak jsi jak mladá pionýrka čéče, 30kg aj s postelí a to prej rodila, no nevím, kdes to dítko měla :sweat_smile:

Katy, jak povídáš, stále bereme Nutrilonek z Polska, proč taky házet prachy místním zlodějům :grinning: , jsme to ale republika, drahá jako prase, co? Doufám, že zítra další várka dorazí, bo už nám to dochází.
8. lis 2009 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz
Marky nejlepší je to video z té porodky jak ti Zdenka říká chce to nějakou akci a ty ho poslechneš a kontrakce je na cestě :grinning:
8. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
No Lůco, ještě žes to napsala, já to neviděla všechno, tak už jsme to shlídla, to je mazec no, si tam vykládá a pak heká, ale beru zpět toho hubeňoura, bo pupík fakt měla :grinning: , ale vyrodila Aduš a už je zas jak laňka :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Luci a to si vem že takovýhle hlášky měl celej porod.No doktorka se smála že tohle ještě neviděla aby se takhle někdo u porodu bavil.
8. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Máji nejsem je pravda že mi bříško splaskává ale dneska jsem dokonce měla na sobě Zdendovo kalhoty,protože jsem měla svoje mokrý.Chybý mi ještě dvě videa tak si pak ten pupek vyfotím.Jo Máji prosímtě chci se zeptat,co jste používali na prdíky?My zatím děláme fenyklovej čaj a pijeme ale zatím bez úspěchu.
8. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Ahoj berušky!
Zdravím z pelechu, dala jsem horkou vanu, teď kouknu na stáry a doufám, že usnu. Zítra do rachoty.. viď Věruško :slight_smile: .
Všechny moc moc zdravím. Evku jsem tu neviděla.. Evi, jak je??
Markýý, video kráásný, a aj Tobě to moc slušíí.
8. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Andrejko, zlatí, zdravím moc moc, kde sééééééééš furt? Vaříš, pečeš, smažíš?
Ještě žes došla, dyk já bych prosrandila Stáááááááááry...., taky jsem hodila video, ale nějak to nedobře hraje, možná jen mně...

Holčenky, ať se vám aspoň trošek v práci líbí :confounded:
8. lis 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.