• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Na prdíky Sab simplex, cca 90Kč bez receptu aj s receptem :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Andrejko prej mi to tam sluší to jo.Jak sociální případ tam jsem.Neupravená nic.
8. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF(icsi),ET,2KET,další a poslední IVFmožná na jaře,čekáme na adopťátko!Zase ouřad!:wink:
Věruška,Pronat.2IVF(icsi),KET,GenetikaOK, Tak pravou nohou zase do práce, hrrr na zoubky!! :wink:
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), jedéém sice přesčasy, ale bude zase akce dříív, přímo v Reprofitu!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková. Je to jak na horský,ale bojujeméé, snad...
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI, Jdem s Kájou do dalšího boje, 2. IVF! 16.11. rozpis v caru!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET,3mrazáčci,Happynka je v srdíčku.Snažilkujeme,KET možná na jaře.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma,a ještě bude,bo noha je v gypsíku!Snad ještě adopťátko..
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, další akce až po ježíškovi...
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro..
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe,vydrž, po první mrše nastartuješ motor zase...

HOLKY V AKCI
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, OPU 27.10, ET 1.11.(13.00)2prďolky, 3dny volna, a ve čtvrtek už radši do arbeit a nemyslet! MOc držíme kopejtka!:wink:Evííí, tak co, beruško????:confused::confused::confused:

TĚHULKY
Dady8178,Repr.Brno,1IVF,ET14.3,Ondrášek& Kačenka,císařem,ale budem vzhůru!brácha ženat!novej foťáák!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Jsme na mateřské! Přípravy pokojíčku vrcholííí!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!A my taky už na mateřské! kontrola18.11. Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,Kubíček má 1700gr,40cm! Huž jsme na mateřskéé!18.11krev
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka! A huž vůůbec nepracujeméé!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka a huž má barevnej pokojíček! 18.11.cukrovka
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET, BUDE TO MADLENKÁÁ a huž byla na DÝÝÝZE :grinning:!!!
Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9., jeden krásný bobíšek !Poradna 18.11
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10.a 9.10, UTZ11.11.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF, Dvě srdííčka!!!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, čučíme na Studio kamaráád, to je žúúžo!
Hani(h.Skodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI,28.10.09 SOPHIE ANNAVáha4040gr,51cm,Tulííme see!!
Markytankakajky,přirozeně,ADÉLKA 30.10.09,46cm a 3030g máme óbr kukadla, jukni do albíka!

Huž tady držíme místečko dalším kamarádům Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
8. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj Andrejko jak se máš zítra do rachoty :confounded: at se ti aspon trošičku líbí :wink:
8. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jé a Nastěnkááááááááá, tak já jdu čísti.

Detektor lži, tak na ten by mě nikdo nedostal, o já bych tůtala i na tem, co neni pravda. :grinning:
8. lis 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj Třebíčský zlatoo. No já jsem fakt jela na 100% , stihla jsem vše do školy, jen jedno budu dopisovat teď po večerech. Mám vánoční grunt. Aj jsem si vařila, fáákt! Jen teď véču dělal Džony, opět smaženici, snad mu zas nebude blbě :grinning:
Lucinko, teda koukala jsem, že jsi tady měla nerva, ale vše je ok, takže prííma!
Markýý, a aj hlas máš příjemný!
8. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Marky, ještě aby jsi se upravovala na porodní sál :grinning: , to bys mě fakt naštvala :grinning:
8. lis 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/allfice#p/a/u/1/ondVsFOUi5A

Tak jeden Annanas a uskřehotaná zas matka, omg, kdybych tu hubici držela :grinning:
8. lis 2009 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jo to jsem si taky všimla, že má moc příjemnej hlas, já nevím, po kem mám ten hlubokej skřehotáč, to se nedá poslouchat, vypněte si zvuk :grinning:
8. lis 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko byl to jenom planý poplach ale já byla nervozní až hrůza. Andrejko mamino naše moc moc děkuji za nastu aspon vím co je kde nového ještě že tě máme :wink:
8. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak jednou mi to hraje, pak zas nehraje, nevím, asi to máme bolakýsi pojebatý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to jedno video se mi seká to jak říkáš srandá a musím napsat , že máš přesně ten samej hlas jak moje teta taky takovej příjemnej :slight_smile: Anička je kouzelná roste jak z vody :wink:
8. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Lůco já ho mám, když se slyším jak vychlasčenej a vyhulenej a ještě nějakej mutantní :grinning: , ale jináč jsem v celku normální :grinning:
8. lis 2009 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ty jsi mě teda pěkně rozesmála prej skřehoták.Tak holky jdu se rozloučit brečí mi dítko
8. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Teda srandá srandáá mě dostala, to je sĺaďáák!!A Tvůj hlas se mi líbí, co se kritizuješ? Máš klidný, hlubší, řekla bych až erotický , fáákt!
Tak Markýý, honem za ADélkou, joo, to to uteklo..¨
Berušky, dobrou nocku všem!! MVR :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Erotický :grinning: sranda srandááááá a grrrrrrrrr a bůůůůůůůůůůůůůůů :grinning:
8. lis 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou nocku všem, jdu dál poslouchati, přišlo mi, že zpívaj zas nějako falešně, no nic, porota to neslyší :slight_smile: a blonďatá Martička...
8. lis 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už tam máte další videa stažený jinak dobrou
8. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Berušky dobrou noc a krásné sníky :wink:
8. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak vám jdu popřát jen dobrou noc a krásný celý příští týden,a Dady ať už se dočká těch svých dvou broučků. :grinning:
8. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Milé kobylky, tak jsem si u Majký videí pobrečela. Viděla jsem je včechny, no krása:slight_smile: jak tam malou koupete i s kocourem:slight_smile: ,akce v porodce:slight_smile: prostě paráda. moc vám to přeju, užívejte si to!!!
Taky jsem koukla na Anannáska, teda, ta už vyrostla:slight_smile: To je uplně jiný mimino.
Petí, ty jsi teda dračice, takhle na diskošce:slight_smile: Já jsem si koupila šatičky a doufám, že je letos užiju na plesech. V úterý vyrážím na synovcovu prodlouženou.
Andrejko, tak zítra jdem zas do rachoty.Dík za nasťu:slight_smile:
Kobylky, je mi šmutno, nechce se mi od vás do práce,připadám si, že jsem zas na začátku,ale nechci tu fňukat, prostě zatnout zuby.
Však my se jednou čekanky dočkáme ! :wink:
Brou noc všem a krásné sny!
8. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz
autor
Dobré rááánko, hřebčíneéé!
Tož zpět stará klasika, snídám, kafíkuju a čučím na váás. Brrr, mě se nechce a ještě k tomu mám do 6, chjóóó..
Tož hezký den všem!! Věruško, začátek, ale nový začáátek, nová startovací čááára!!! Jedeš ve stopách Leňulky, nééé???? a Spousta jiných...
KOzéénky moje, majtě sa tuuu!! A Evíí, na Tebe myslím, holka...tak co? :slight_smile: :wink: :frowning2: :astonished: , nic nevííme :fearful: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré ráno Věrko, Andrejko ať vám to dnes rychlo uteče, samozřejmě i všem ostatním pracujícím.
Anička už zas dělá pokroky je to šikulka i mamka má hezký hlas, úplně normální :wink: taky jsem ti koukla do albíčka na 1.mrkvičku, to mi nějak uniklo, tak co jak se to pere :grinning:
Marky teda to bylo super když ti manža u porodu odlehčil náladu. Bylo to fajn ho tam mít, že jo?
Evi no jo dnes už 8.den a od té doby co je v práci si od nás dává oddech, tak snad je vše v pořádku :wink:
9. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko kobylenky

Marky videa super,jen u toho relaxu-ta kontrakce to sem čuměla :confused: :confused: :confused:
Malá je krásná a ten vybrační dudlík to sem se teda zasmála :grinning: to bylo správný :grinning:

Zdravím všechny kobylenky a přeji krásný den :wink:
9. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky, jsem s váma pořád akorát ani nedutám. Zatím pro vás nemám žádné zprávy, ale spodek bolí jako před MS :frowning2: . Zkusím testnou ve středu nebo raději ve čtvrtek??? Bojím se ..... Díky za držení pěstiček!!!
9. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj rodinko.Zdravím všechny.Dítko mi zatím ještě pěkně spinká tak jsem se na vás přišla podívat.Mončo byl to poklad mít tam Zdendu.Dělal si ze mě pořád srandu abych přišla na něco jinýho a byla v pohodě.Nemít ho tam tak taky odrodím akorád z nervama na pochodu.To se mnou dejchal,chodil,mluvil no skvělej.Taky to odpoledne pěkně zapil.Vypilo se prej 260 piv a utratil přes pět tisíc.K tomu nám tatínek prej odpad v půl druhý ráno a kluci co pozval šli pokračovat do osmy ráno.Takže super.Prej druhý dítě už by nezvládl se teda ještě uvidí :grinning: .
Janinko ta kontrakce byla ještě v pohodě to pak byly horší.Ale klíd zvládla jsem to já zvládnete to taky. :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Evi to je dobře že se hlásíš. To je dobré znamení že nemáš bolesti jak před MS ne?, i když se ty první příznaky těhu projevují u každého úplně jinak, tak je to zbytečné sledovat. Na středu budeme držet všecky pěsti :wink:
9. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Kde máme dneska Máju? :confused: Máji chci se zeptat.Malá nám v noci moc nespí měla jsi to taky z Ananáskem?Srovná se to nebo má jen otočený spaní?Jsem z toho neštastná a nevím co jí je když nám takhle pláče.
9. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Evi a co zobeš za pilulky máš utrogestan nebo crinone gel?

Marky to je dobře že ti tak pomohl, i zapít se to musí :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj Mončo, zobu duphaston a estrofem a zavádím utrogestan.
9. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.