• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Když ho zavádíš tak to je dobré, já ho jedla a byla jsem po něm pěkně mimo jak ovíněná.
9. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Haloooo kde jste kdo?
9. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky všem. Tak jsem byla s prdelkama 11 dní v nemocnici a dnes mě konečně pustili domů. Něco nás pozlobilo a trochu jsem krvácela. Musela jsem zůstat na kapačkách a po 5 dnech co jsem přestala špinit nás konečně pustili domů. Tak jsem konečně zase v pohodě:slight_smile: Jinak jsme 8+1tt a 8+2tt hihi tak budeme skoro nastejno. A to mi při příjmu říkali, že jedno mimi odchází a je o 50% procent menší než to druhé. A dnes o jeden den :slight_smile: Už to pěkně doběhlo a jsme snad v pořádku. Vše nám zakázali a musíme jen ležet a ležet :angry:
A co je tady nového? Těhulky nové máme? Andry, Věruško?
9. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Leňulko jéje ty si holka zažiješ, hlavně že jste v pořádku a snad to konečně vydrží až do porodu, jinak čísílko ti hezky roste :slight_smile: tak držím pěsti ať už žádné komplikace nemáš. A čím to bylo že jsi krvácela, vysvětlili ti to nějak?
Bohužel ani Věruška ani Andrejka těhulky nejsou, ale budou určitě holky zase dál bojovat, jsou silné. Teď bojuje Evka.
Já jsem taky teď 3 dny trošku špinila, tak mám trošku strach, i když je to jen malinko. Zítra jdu do poradny tak se zeptám.
Dnes jsem poprvé bojovala na mimiaukci ale bohužel jsem prohrála dala jsem si limit 50,- pak 60,- a pak jsem to vzdala: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4267940
9. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Moni já na tu aukci čučím a říkám si ta Monča přihazovala sama na sebe :confused: je to samá Monika M ale v závorkách se to liší :grinning: :grinning:

Leni tak hlavně že jste O.K a hezky odpočívej :wink:
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jani jo jo bojovala jsem s jmenovkyní :slight_smile: Jak se máš?
9. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojte berušky moje. Lenulko jenom se opatruj at je vše ok. Janinko a Mončo ahoj. Holky právě hubíme vši :angry:
9. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
jo jo jde to Moni,jen se mi v noci blbě spí,malá kope a sem jak carevna obložená polštářema,abych mohle trochu spát na boku-břiše :grinning: :grinning: Taky slídím po mimáči a ne a ne ten kolotoč sehnat za dobrou cenu :angry:
A jak se máš ty?Copak děláš?Nenudíš se jak si už doma?
9. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj Luci,vši jo :confused: o nich mluvili čera na rádiu že jich je všude plno,brrrrrrr a že připravky z lékáren nezabírají :rolling_eyes:
Tak hubení vší ZDAR! :grinning:
9. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jani díky už hubíme snad to pomůže stálo to ten šapmon 230 a to je jeden s těch levnějších :angry:
9. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jani taky mě kope, ale zdá se mi že už trošku poslední dobou míň, ale je to hezké ráda se nechám kopancema vzbudit. Já se nudím jen trošku, denně vařím pro manžu chodí na obědy a odpo dojde dítko ze školy tak děláme úkoly a pak kroužky, tak ten den uteče raz dva.
Luci teda drahý šampon tak snad zabere. Tak se ochladilo a ty potvůrky se tak množí, no fuj. tak vybírej vešky ať se jich co nejrychleji zbavíte.
9. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Jo jo Moni máš pravdu je to krásný jak kope :wink: se na to těším až každý večer a ráno začne pěkně hlásit že už nespinká :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Všem zdar zdar zdar, blešounům a vším zvlášť :grinning: Se tu ty breberky nějak rozjížděj, tož radši sem nebudeme chodit :slight_smile: Jsem to doma nikdy neměla, ani nikdo z rodiny, ale vidím, že se s tím může do školních zařízení, tož nechápu tu logiku!!!

Marky, malá mi spala dobře od začátku, v noci nevstáváme, říkala mi sestřička nebudit na kojení, tož jsem ju nechávala spinušat a vydrželo nám do dnes. ovšem v noci se prý tvoří nejvíc prolaktinu, což potřebuješ, když kojíš, tak ji budit asi budeš muset dál. Nemá problémy s bříškem spíš? Kroutí se nebo je vyšponovaná? Nám zabíraly ty kapičky Sab Simplex na to teplý mlíčko, vlastně ty ho neohřeješ :grinning: a spala jak dudek.

Leňulka přišla, no ouž jsme si říkaly, kde jsi a zase nemocnice, tak se držte všicíííííí tři!!!

Věruško, Andrejko, snad přicházíte v práci na jiné myšlenky a už si v hlavě tvoříte nové plány, Andrejka ta ho má jasnej, jen dopilovává další možnosti a Věruška se musí odrazit pořááááááááádně od teho dna, je to boj zlatíčka moje, ale moc vám všichni držíme palušky.

Dítě dneska prvně usnulo, už jsem myslela, že budeme bdět celej den, záda mě bolje jak sviňa, měl přijít masér a zase mu do teho něco vlezlo, tak snad zítra.

Dneska nám došly Bebilonky, jsem šťastná, už jsme málem kupovali tu drahotu českou, ale pani byla tak ochotná, že mi letěla na poštu v sobotu a světe div se, balík tu dneska byl, to mě překvapilo.
9. lis 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, o praní mrkve z hadříků a plínuš, mi ani nemluv, vůbec nevím, jak to dostat dolů, kalamita.
9. lis 2009 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki sluníčka,jdu vás rychle pozdravit,právě jsem dorazila s práce,ale budu muset uvolnit místo u počítače studentovi. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak krásný den všem ,Leňuli ať je vše v pořádku,hezky odpočívej.
A Lucince ať se dobře hubí breberky.
Taky Evči držím vše co mám.
A všem posílám pohlazení.Tak pa pa :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Zdravím Máji dneska je u Péti zjistili v družce a ptala jsem se třídní napsala jste dětem na tabuli at to řeknou doma a zkontrolujou doma hlavy tak mi řekla že dětska jsou dost velké a řeknou to doma sami. Já volala kámošce a ty mi volala za chvilku zpátky že dcera je má taky a dcera jí nic neřekla je to děs zítra nejde Péta do školy už jsme je zahubili ale ještě je musíme pořádně vyčesati :angry:
9. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Nojo, nezodpovědná úča. Má vůbec baba vlasy?
9. lis 2009 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz
Máji jj to si pamatuju od malého, mrkvička na oblečkách je pěkné svinstvo i banán šel špatně dolů. A to ještě Anička nejí sama... :grinning:
Luci teda ta komunikace škola rodiče je hrozná :astonished: ale u nás je to taky tak, bohužel.
Já bych spala, musím vydržet ale dnes to teda zapichnu brzo. mám úplně náběh na migrénu, nedržet to ve mě ty těhuhormony tak ji mám jak vyšitou. Andrejka má před sebou ještě hodinu, chuďato a kdoví jak válčí Belluška ani nevíme jaké má směny.
9. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
No student to už zapíchnul a spí ,tak mám volné pole působnosti. :slight_smile: :slight_smile: .Už se mi to krátí,už jsem zvědavá co se ve středu dovím,snad bude mít p.doktor na mě trošku víc času než minule.Možná už mě pošle ke své gynekoložce.To by bylo super.Taky jsem se chtěla zeptat,nevíte v kterém týdnu se dává těhu průkajda.Šéf se mě už na ni v práci ptal,kvůli druhu naši práce. :wink:
Zítra jedu do velkoskladu květin a budu dělat sušinu.Tak to je fajn.Protože začíná být čím dál víc prácí,co mi nedělají v práci dobře.V garáži se sekačkami nemůžu být,protože mi tam smrdí benzín,ve skladě kde máme postřiky a sušinu...,taky ne kvůli chemikáliim,dneska pršelo,tak jsme šli loupat bahno,z rašelinových obkladů ,co potom používáme na záhony,a po 10 minut jsem tak tak stihla od tama vyběhnout. :slight_smile: Tak jsme pak uklidili skleník a seděli a kecali s kamarádkou,protože nikde jinde jsem v době deště být nemohla. :slight_smile: Tak zítra mi to aspoň rychle uteče,nejdříve výlet,a pak budu motat sušinu.To bude fajn. :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Spíš otázka jestli má úča děti ,a ještě lépe holčičky s dlouhými vlásky,kdy se to opravdu super likviduje. :slight_smile:
Je to od ní nezodpovědné.
9. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
tu je pus´toučko
Kaši tak hezky ať tě šetří a šupem od středy na nemocenku.
já jdu do betle tak všem dobrou
9. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Moni ahoj,co je to betle?
9. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý. Hlásí se vám poletucha z pracovního procesu:slight_smile:
Jde mi to pomalu,ale jinak mi to připadá, jako kdybych odešla před týdnem. Holky jsou dobrý, pokecáme si,ale jinak jsem měla takovej divnej stresovej pocit, asi vnitřní smutek,ale ono to časem přejde, znám to.
Miki byl se mnou, ležel pod stolem a ani nedutal:slight_smile: Jen když jsem vstala, tak šel všude za mnou, no závisláček :slight_smile: Zítra ho nechám doma, musí si zvykat a já taky :frowning2:
Jak jste se tu měly?
Zdravím Leňulku,dnes jsem si na tebe vzpomněla. moooc ti držím palce! Jsou to nervíky ,ale snad si tě ohlídají. Držte se.
Evuš, do středy ani nedejchám:slight_smile: Musíš tu naší smůlu prolomit. Do třetice...všeho dobrého i zlého:slight_smile:
Mončo, ty se taky šetři a na zítra držím palečky:slight_smile:
Lůco, už jsem to tu psala, na vši je nejlepší šampon na psi. ty přípravky z lékárny nefungujou. Vším zdar a účám zvlášť!:slight_smile:
Kdepak je Andrejkaaa? jak jsi to dnes zvládla?
A co Belííšek, zase má nočnucha? Nějak se v poslední době nevyznám v těch směnách.
Jsem uvařila rizoto a polévku,narvala se a tedˇzalehnu k TV a skouknu kdo nám vypadne a pak už jen spát:slight_smile:
9. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj Veruš,no já to taky dneska zapíchnu v 21hod ,hned po superstárech.Navíc je mi dneska pořád nějaká zima a bolí mě břicho,protože jediný větší problém co zatím mám je zácpy.A už na ni zkouším co se dá a nezabírá nic. :grinning: Tak nevím.
Luci ten šampon pro psi je asi opravdu nejúčinější. :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
A Věruš neboj jaro to jistí,pak budete těhulkovat s Belli najednou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
No taky jsem dneska vzpomínala na Belíška,jenom ji nechci volat,ať se zase netrefím do spánku po noční.Taky už ztrácím přehled v jejich směnách,je tam chuděrka pořád. :unamused: Tak aspoň bude mít penízky do dalšího boje ,který věřím,že už bude poslední.Nějak věřím ,že ji v tom reprofitu Macháč pomůže. :slight_smile: :slight_smile: A brzy bude taky maminka čekatelka. :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Na zácpy zkus večer sníst nějaký citrus-pomeranč, grep...prý to čistí střeva.
Jaro...kéž by,ale teď se mi to zdá strašně vzdálené.
9. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojte kobylky moje tak snad jsme se těch vší zbavily nic se jí tam nehýbe tak snad jsou pryč ještě máme nějaké hnidy snad jsou aji ty mrtvé.
Věruško ahoj tak jsi to zvládla :wink: Neboj Miki si zvykne bude to pro něho šok , ale neboj ono to půjde :wink:
Ahoj Kasi.
9. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Neboj to uteče jako voda,za měsíc jsou vánoce a po vánocích jsou už velikonoce,a jaro je tady ani se nenadáš.A pak už uděláme sraz všichni s mimísky na cestě a nebo už narozenými.To bude veselo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Luci.Tak co šetříš se. :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.