• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi neboj odpočívám nic nedělám jenom tloustnu za chvilku do ničeho nevlezu :grinning:
9. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Berušky jdu koukat na stáry a potom půjdu spinuškat přeji vám dobou noc a krásné sníky.
Belíšku jestli pracuješ tak at ti to rychle uteče :wink:
Andrejko ahoj mamino naše přežila jsi dnešní směnu moc na tebe myslím :slight_smile:
Karolajdo kde jsi že tady snáma nejsi :sweat_smile:
Ivi jak je už je ti líp přijd za náma jak se na to budeš cítit moc na tebe myslíme :wink:
Zdravím všechny ostatní kobylky :slight_smile:
9. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kobylky, přeji vám všem taky dobrou noc.
Moni, tobě ať zítra dobře dopadne kontrola a všem co něco mají, tak taky.
Nám pracujícím ať to rychle utíká:slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Berušky, jdu jen na skok pozdravit.. nedočítám, jen jsem prolítla fotečky a hledala Evku, takže držíme palce dááál!!
Kočičky těhulící, snažilkojdní, maminkojdní, ahoooj, a dobrou nockuuu :wink:
9. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Tak nevím kdo se na tu superstár dívá,asi samé puberťačky.Můžu říct,že mi až vhrkli slzy do očí,přála bych to kromě Chodura a Leony komůkoliv,ale zrovna Leona,tipovala jsem ji na úplné finále s Chodurem.No je vidět ,že opravdu tipují puberťačky. Já moc nemusím ani toho Bena,a Šmajda je tež nic moc.Teď co kolo to hlava dobrého zpěváka,asi to fakt není soutěž o zpěvu,ale o kráse.
No nic krásnou dobrou noc.
A zítra krásný den všem.Věruš a neboj bude líp a jak říkám na jaře těhulíš i s Beli. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 23:40  • Odpověz
Tak holky, je to tady :cry: . Mrcha se dostavila. Jsem zničená, nemám ani sílu brečet. Asi to úplně vzdám, snáším to čím dál tím hůř. Děkuju, že jste na mě mysleli.
10. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
autor
ahoojky od káávy, hezký den! Brrrr, já neciii do arbeit!!no, což iděm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kasi, nemruč :grinning: , mně taky vyhodili KOnvičku :frowning2: :frowning2: :frowning2: , tož je to i o sympatiích, to je jasnéé přece! Další moje favoritka srdcová aj hlasová je Dominika, tož se tady porveme :grinning: :grinning: :grinning:
Joo, Leňulko, prosím Tě, už se na ty probléémy vyprdni a v klidu těhul :slight_smile:
holčenky, hezký den všemmm
10. lis 2009 v 06:59  • Odpověz
autor
Evíí, Evíínku, sakra do pr... do řiti, do hajz...., koťáátko, hladím Tě na dálku, plakej, plakej, to pomůže. Táák moc Ti rozumím... svině život někdy fakticky. Holčičko, byla bych tu s Tebou, jenže musím do práce. Drž se, myslím na Tebe.. :slight_smile:
10. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
Brééé ráno.
Evi, je mi to tak líto. Je to nespravedlivý!!! Prostě nespravedlivý, nic víc neumůžu říct. Hladím tě na dálku. Drž se, vím hak je to těžý...
10. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
:frowning2: Evi mrzí mě to :cry: :cry: :cry: je to na hov.. Drž se i když to dnes asi nepůjde, zůstaň doma z práce a vyplakej se. ach joo :frowning2:
10. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Raději jsem v práci, doma bych se zbláznila. Manža měl ráno slzy v očích. Tak ráda bych nám udělala radost :cry: , ale asi to tak musí být.
10. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj koťátka, přišla jsem vám popřát dobrý den a kdo má kontroličku, ať dopadne na 1*. Evi, čekala jsem, že budeš hlásit //, ale tohle né, beruško. Tak moc Ti rozumím a vím, že i když máš vedle sebe manžu, jsi na tu bolest sama. Vyplakej se, holčičko, objímám Tě a hladím, je mi to tak strašně líto.
10. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Evi je mi to tak líto. jenom se vyplakej vím je to těžké , ale ono to pomůže. Do prd... už se to musí prolomit to není možné strašně mě to se... Holky tak moc vám to všem přeji krucinál jestli je nějaká spravedlnost tak tohle nesmí nechat dopustit :angry:
Moni tobe kontrolu na 1 :wink:
10. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky,

Evi je mi to moc a moc líto,taky jsem věřila že budou // :frowning2: Drž se beruško.

Kdo má kontroličku at je na 1*
A kdo pracuje at mu to rychle utíká.
10. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj Kobylenky moje, Evčo, moc mě to mrzí, je to bordel nad bordel, nějak nechápu, jak ten svět vlastně funguje, jsme malý ďubinky, který se tu plácaj, no radši nebudu přemejšlet, bo bych z teho zase cvokařila...

Všechny Vás moc zdravím, včera jsem byla odříznutá mužem od kompjůůůůůůůtru a dneska jsem měla objednanýho toho maséra, tak už mám po akci, bylo to super a snad se mi uleví, ale to bych nesměla trčet u komplu, že :slight_smile:
Vyrážím s dcerou nedcerou asi do města, ale počasí je nějaký všelijaký, snad nezmokneme.
10. lis 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Evi jsi v práci, tak to jsi dobrá že to zvládneš, proto já vždycky testila o víkendu abych mohla kdyžtak bulet a nikdo o tom nevěděl. Ale asi je to pro tebe v práci lepší aspoň na to tak nebudeš myslet. Moc bych ti přála aby to brzo přebolelo. Asi je ještě brzo ptát se jestli pujdete do dalšího pokusu nebo co bude dál..

Máji dobře pokup, teda masáž ti snad trochu pomůže i na ty migrénuše.

Bellí ahoj zlato jakou máš směnu?

Já na kontrole dobrý, mám přidáno magnézko a vitamín B, protože mi otekají v noci nohy ruky a mám je strnulé. jinak jsem si koupila další tepláky, tak aspoň takovou radost jsem si udělala.

zdravím i Janiku a Lucku.
10. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Moni tak to je dobře že je vše O.K a tys byla jen na kontroličce nebo i na UTZ jak se jde ve 30tt?

Máji tady je počasí stejný,tak hezký výlet do městečka :wink:
10. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj Moni, kočičko moje zlatá, tak kontrolička v pořádku, to je super:slight_smile: dneska mám volno, zítra a pátek denní a sobota neděle nočňucha, OMG. Máji, Janni, Luci, ahoj sluníčka:slight_smile: Andrejce, Věrušce a všem ostatním pracantům, ať to utíká. Jo a Máji, jak jsi psala, že jsme jen takové ďubinky, někdy bych si přála, aby mě někdo zašlápnul a byl by klid.
10. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Ještě jsem koukala na fotečky Adélky. Majky, krásná maličká princeznička, prostě, jak já říkám: beze slov a zatajený dech se slzičkama:slight_smile:
10. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Bellí žádné zašlapávání nebude :wink: asi je to blbé se tě ptát, ale neuvažovali jste o adopci? Vím že toho máš za sebou hodně, hodně pokusů a nervů, já sama bych to nezvládla-psychicky.
10. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jani na velký UTZ se u nás chodí do nemocnice 30-33tt. Tak teprve půjdu
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Ale zvládla, Moni, to víš, že bys to zvládla. To jen tak vypadá, ale když musíš, tak to zvládneš. Jj, to víš, že uvažovali, Pavlík to rezolutně odmítá a já prostě chci ten pupíček a pohyby a oteklé nohy a nemoct se ohnout a zavázat si boty, jsem ale blbá, viď:wink:
10. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj kobylky, tady smutno zase......Evi, je mi to moc líto - opravdu. :cry:
Marky, Adélka moc krásná, tak jsem si pěkně poplakala u toho videa - bobeček hezkej malej!!!
Holky, já zítra nastupuji do nemocnice - zítra mě budou chystat porodní cesty a ve čt. vyvolají porod.
Bobci, jsou hlavičkami dolů, tak to Dr. vidí jako bezproblémové na klasický porod, dali mě teda na výběr, tak jsem se rozhodla pro klasiku. je tam pár rizik co můžou nastat, ale u císaře taky. Takže boj. Snad to bude v pořádku, bojím se hlavně o prcky, aby to zvládli, mě ať si rozřežou jak chtějí.
Takže dneska od rána uklízím, vařím a prostě chci, aby to tady bylo všechno o.k - jenom kdyby to tak vydrželo, až se vrátím z porodky, ale to snad manža zařídí.
Belli, úplně Tě chápu s tím pupíkem atd. - nejsi blbá, je to něco nepopsatelného, nádherného. Na jaře to musíte s Věruškou a Andrejkou už zlomit -- moc Vám to přeji!! Fakt!!! :wink:
10. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Dadýsku neboj se budu na tebe myslet a držet ti palečky.Hlavně at jsou mimísci v pořádku a ty at máš lehkej porod jako já.
10. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky kočičky! Jdu jen pozdravit a nahlásit,že se delší dobu neukážu! Včera nám umřel noťas!! Na novej neni a v tom mobilu je to na prd. Evi posílám obr pohlazení! Je to nespravedlivé,drž se a nabírej síly,myslím na Tebe. Belindo co to plácáš! Já Tě asi zašlapu to budeš koukat!Dady držím palečky,rychle a bezbolestně,tfuj,tfuj! Zdravím i zbyteček,bude mi smutno,mvr,pa
10. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Belli jsi úplně stejná jako tady všechny co jdou nebo šli na IVF jinak by to nikdo nepodstupoval, kvůli vlastnímu mimi, ale tolik pokusů by hned tak každá tu nezvládla to mi věř. Já jen že ta adopce jsou takové zadní vrátka, taková malá jistota, ale když se kousne v tomto chlap tak stejně s ním nic neuděláš, o to víc ti je při umělku oporou. Ty máš teď před sebou změnu caru tak určitě ti přinese štěstí stejně jako Leňulce. Máš už domluvenou schůzku nebo to necháváte až po novém roce? A co pokoj jak jste ho vymalovali, už máte hotovo?
Dady ty už jdeš rodit, tak žádné uklízení a hezky odpočívej ať přivedeš ty dva mrňousky statečně na svět. To budeme na tebe myslet a budeme se těšit :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Peti honem vyhledej pc doktora, snad s tím vaším no´táskem půjde něco udělat a bude ti šlapat. Nicméně díky za info, aspoń se nebudem o tebe strachovat.
10. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Dady, tak už je to skoro tady, OMG. Za chvilku máš prcky v náručí, to ani není možné, jak ten čas letí:slight_smile: Moni, jj, necháváme to na příští rok. Vymalováno a uklizeno už máme, ruce i kolena oteklé, však to znáte, ale je to krásné:slight_smile: Majky, jsem koukala i na videjka, jsou moc pěkné, ale já bych to, kde přicházejí ty kontrakce nedávala, páč je to hodně intimní a nikdy nevíš, kdo to může zneužít.
10. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Petjunko, noťas je nemocný, tak honem k doktorovi s ním, přece nebudeme bez Tebeee. Venku je ošklivě, prší a je zima, chjo. Jj, Moni, Pavlík má kolem sebe lidi, co se jim adopce zrovna nepovedla a tvrdí, že nechce, přece ho nebudu přesvědčovat a pak se bát, že by to dítě neměl rád, to bych nezvládla, oba víme, že ti malí bobci za to nemůžou, ale nechci to lámat přes koleno a pak si to vyčítat.
10. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Bellí je to citlivé téma na to musíte mít oba stejný názor, přes koleno se to fakt lámat nedá. A jakou barvičkou jste malovali?

Evi haloo jsi už doma z práce? Dnes na tebe musím pořád myslet.
10. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.