• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Mončo, ještě pracuju. Za chvili to zabalím. Bellí, moc Tě zdravím!!!
10. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahojki,tak jsem právě dorazila domů z práce.Už jsem si musela dneska koupit glycerinové čípky proti zácpě,ale naštěstí zabrali.Tak už je mi trošku lépe.
Už jsem trošku nervozní,ze zítřejší kontroly.doufám,že vše bude v pořádku a třeba už přejdu ke své gynekoložce.To by bylo fajn. :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Moni, chtěla jsem kombinovat zelenou a žlutou, ale Pavlík nakonec už koupil barvu cihlově oranžovou, ale je to opravdu moc pěkné. Evi ahoj, holka zlatá, ani nevíš, jak moc na Tebe celý den myslím.
10. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Evičko je mi to moc líto kuřátko,nevím je to tak nespravedlivé,že víc nespravedlivé to už být nemůže,moc jsem tomu věřila.Vyplač se ,vždycky mi pomůže ,když se něco zlého stane se z toho vyplakat.A snad už na jaře to vyjde.Já opravdu věřím ,že k nám jaro přinese štěstí a to všem.Snad už brzy.Třeba změna caru pomůže.
Holky hladím na dálku všechny smutné sluníčka a snad už brzy příjde štěstí,protože jestli existuje nějaká spravedlnost tak se musíme přece dočkat všichni,toho nádherného pocitu.
Dady na tebe budu moooc moooc myslet a hlavně ať jste s broučky v pořádku. :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Belísku sluníčko a neupracuj se k smrti,to jako děláš tolik 12 po sobě.
10. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj kočenky, město se nekonalo, ale prochajda s kámoškou, návštěva hřbitova a restaurace k tomu, jako již tradičně. Je tam zima jak v morně, fičí vítr, ale jsme pěkně prošlý :slight_smile:
Dady, klobouk dolů, před Tvým rozhodnutím, rodit přirozeně, jsi fakt satatečná! Moc na Tebe myslím, ani jsi nám nepísla, jaká byla svatba, pak dodej fotečky, doufám, že foťák je funkční, ale chápu, že máš hlavu plnou jiných, důležitějších věcí. Takže to vypadá na 12.-13. prosince. Moje kámoška taky rodila dvojčátka 13.prosince, si to tak vyprosila byl to taky pátek. Moje oblíbený datum :slight_smile:
Máš na něho čaísílko, aby jsme věděly, že už jste vykluubaný?

Bellí, Tě taky zašlápnu, ďubinko mojeBarošovic :grinning:

Zdravím všechny a jdu se přesunout do kuchyně, musím si ohřát obídek, kterejs jsem nestihla sníst.
10. lis 2009 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, slíbila jsi fota nové výmalby, už je hotovo, ne? :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,nemyslela si listopad?To by nám Dady pěkně přenášela chudinka :slight_smile:

Jo jo,vymalováno je,ale ještě to není hotové a nechci sem dávat polotovar,ale až to bude hezky tak jak má i s garnýží a záclonou,taky ještě budu dělat obrázek na stěnu tak pak dám fotečky neboj :wink: :slight_smile:

Peti a notásek opravit nejde??Tak na sebe dávej pozor a pak se ozvy :wink:

Dady tobě budu držet palečky at to jde jak po másle :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
jééé sem se zapoměla pochlubit-měla sem tady dopoledne návštěvu :grinning: -kontrolu ze sociálky zda sem doma :grinning: byla sem tak je vše O.K
10. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Nojooooooooo, to jsem ale debža, co? :grinning: Dady, tak Ti to přesouvám na listopad :grinning: Já zas teďka dostala pozvánku na sraz na rok 20 009 :grinning: , ale naštěstí nic nemám, tak jdu :sunglasses:
10. lis 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
No nekecej, v tomhle stavu a tak pokročilym k tomu. Nevyžádal si to náhodou zaměstnavatel? To je teda síla.
10. lis 2009 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
To je šílené ,kontrola při těhu,a v tak pokročilém těhu ,to snad nemyslí ani vážně. :unamused: .Kdyby raději navštěvovali takové ty opravdové flákače a né když je žena na rizikovce. To mi hlava nebere.
10. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Bellíšku, dneska jsem na Tebe taky myslela. Když jsem ráno zjistila,že je to zase na nic, vzpoměla jsem na Tebe a říkala jsem si, že musím být taky statečná. Nějak jsem na všechno rezignovala. Je mi hrozně smutno, ale boj snad nekončí. Dneska ráno jsem říkala, že už to podstupovat nebudu, ale známe to ... Těší mě, že se mnou tak soucítíte. Moc Vás holky všechny zdravím, MVR!!!
10. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahojka kobylky vložila jsem fotečky jde mi to pouze z mobilu z foťáku ne hlásí ,že je to moc velké a já to neumím zmenšit,jinak dnes jsme od 3 vzhůru asi jí trápí větříky a dáváme probiotické kapičky,sab simplex a stejně ,ale jen navečír nebo odpoledne,ještě jsem po tom porodu dost unavená,ale musím si zvyknout.
Evííííííííí je mi to moc líto stále pevně doufám ,že se Vám to povede Belce,Andrejce ,Věrce a Tobě.Moc Vám to přeji.
Jani to si dělaj pr......,že se ta socka nestydí u nás v okrese na těhu vůbec nechoděj,ať si konrolují flákače a cig.....,no jo ty dlouhodobý lemply co na ně musíme makat to nechoděj a na maminky co držej populaci jdou ,že se nestyděj,jsou to pěkný krá.....! :frowning2: :rolling_eyes:
Kaši jak se daří?
Holky dneska už pijeme 100ml jednou moje mlíčko a jednou krabičku.
Papa pěkný večer jdu poklidit a za chvíli půjdem koupat papa
Máte někdo zkušenosti s koupáním v kyblíku? Jde to i od narození ? docela bych to brala.Díky
MVR! :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Hezký večer moje kobyly:slight_smile:
Evuš,ještě jednou ti posílám pohlazení a hodně síly. Nedivím se, že už jsi to chtěla zabalit. Taky mi připadá ,že s přibývajícímy pokusy mám čím dál míň síly hned bojovat dál,ale prostě nic jiného nám nezbývá, ještě je čas to uplně zabalit.
Bellí, na tebe myslím skoro každý den jak pracuješ aby byly penízky. peostě jsme teď s Andrejkou, ty a teď i chuděrky Evuška na stejné lodi. Jak vás chápu, holky...
Mončo, to je fajn, že je kontrola ok:slight_smile: Śetři se.
Dadyyyyyyyyyyy, zítra a ve čtvrtek moooc držím palečkyyy!!!! Máš na někoho z nás mobil? Přirozený porod ti schvaluji, snad proběhne vše v pořádku:slight_smile:
Mne dnes přišla práce od Dr. tak se mi to pomalu rozjíždí. Miki byl dnes doma až do půl 4 sám a když jesm přicházela po schodech, tak už kňučel a škrábal na dveře, bylo mi ho líto, tak si ho ztra vezmu zase s sebou:slight_smile:
Hanino, prosím tě, pošli mi ještě jednou přený mail na Marděšiče, dík. Jak se má Sophinka?
10. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Věruš díky! Však tu sílu zase nasbíráme :wink: . Mikisek je tak hodnej u tebe v práci? Já vzít do práce Ronalda, tak mi zbourá kancl :grinning:
10. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
Evi, jj, statečná, ale jak dlouho a kolikrát ještě? Kolikrát mám sto chutí se vykašlat úplně na všechno a jen tak prostě žít, nestarat se co bude a nebude, ale když mě to nejde. Věruško, jj, jsme zase na stejné lodi i s Andrejkou a Evičkou, jestlipak někdy dopluje do toho přístavu jménem štěstí? Haninko ahoj, ta Tvoje princeznička je kouzelná, holky moje zlaté, jak vám závidím:slight_smile:
10. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
A to počasí je taky pěkně na prd, OMG. Celý den leje, i když u kamen je teploučko, ale ten šedivý čas, to je hrůza. Skočím do vany a ještě nakouknu z pelíšku, než půjdu spát, jsem nějaká unavená, tak ať jsem zítra v plné polní.
10. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Taky se z toho zkusím vyspat. Kéž by to bylo tak jednoduché! A ještě navíc mě začalo bolet v krku. No, super den je to!!! Tak zase zítra a hezké sny!!!
10. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Holky, dík, že na mě budete myslet. Snad to nějak dám a dobře to dopadne. Lítám po baráku a přemýšlím co ještě nemám - fuj, lepší když to přijde z ničeho nic. Ještě tu mám vypranou a uschlou pračku, tak jdu žehlit a pak už jen omýt tělo a spinkat. Odpoledne jsem vytuhla na 2 hoďky.
Máji, foťák nachystaný, ale nemám nic staženýho, už se k tomu asi nedostanu. Ještě se na něj musí kuknout manža, aby to pak uměl :wink:
svatba byla super, moc se mi nakonec líbila, vydržela jsem do 2 hod.ráno. Super zábava i jsem tančila, že prckům pomůžu na svět a s nimi to ani nehlo. :grinning:
Napiště mi někdo do IP tel. číslo, ať Vám můžu dát vědět. Na nikoho spojení nemám!! Máji, třeba Ty??!! Prosím!!
10. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Hani, my máme kyblík. Je super, právě jsme se v něm ráchaly :slight_smile:
Od miminekča jsme ho neměli, protože já tomu moc nerozuměla a bála jsme se, ale je fakt, že je to super z důvodu ponoření celýho tělíčka, jen hlava vyčuhuje. Myslím, že mám fotečky i v albíku, jestli mi je nesmázly, ale myslím, že tam něco bude.
Malý se v něm moc líbí, vanička je na nic, tam vyčuhuje pupík a prsa a neužije si to tolik.
10. lis 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=mDhk2-v5Ezg

Krmení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou nocku všem, jdu si dělat chutě k panu Zdeňkovi do Ano, šéfe!, ale před tím ještě zaordinuju.
10. lis 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátka, jdu popřát dobrou nocičku a krásné sníky:slight_smile: ať je zítra zase o něco líp a všem smutným beruškám posílám pohlazení:slight_smile: Kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: Dadyyy, budu držet pěstičky, ať jde všechno hladce a Ondrášek s Kačenkou jsou co nejdříve ve Tvé náručí:slight_smile: pa, pa, pa, sluníčka moje zlaté, MVMMMR:slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4322041
za chvíli končííííí!!!
10. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Přesně ten jsem koupila do postýluše do ložnice, světýlka se jí líběj moc, ale mně se nelíbí ta hudba :grinning: a podařilo se mi už přetočit nějak ten knoflík a nenatáhnu to naplno. No neva, postačí jí to zatím. Ale vyprodávaly je za 149Kč v Tescu, tak to beztak matky skoupily a chtěj na tem vyvařit na Mimáči.
10. lis 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
10. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Pěknej kožušek, máme podobný, kdyby tak byl tím chlupatým ven a tým oným dovnitř :slight_smile: Ale my už máme povoleno nakupovat jen na jaro, léto, aby nám nepraskly skříně. koukám Andrej, že v tom lítáš ne? :grinning:
10. lis 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki daří se zatím dobře,ikdyž mám velký strach,ať to štěstí neskončí a dojdu až do cíle.Zítra jdu na kontrolu ,tak jsem zvědavá co se dovím. :slight_smile: .
Sluníčka-Belíšku,Evičko,Věruško ,Andrejko hladím vás na dálku a věřím ,že se brzy dočkáte.Hodně síly a hlavně štěstí při další cestě za mimískem.A hlavně vám přeji ať už je ta poslední a vítězná.A brzy se z nás všech stanou šťastné maminky.Třeba nám rok 2010 přinese štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
MVMMMR.A děkuji ,že tu jste.
10. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Berušky loučím se sváma . Přeji vám všem dobrou noc a krásné sníky.
Dady držím moc moc palečky a jde vše hladce a ty máš Kačenku a Ondráška u sebe :wink:
Máji tak krmení tatínkovi šlo je šikulka :slight_smile:
Andrejko ahojda :wink:
10. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
se omlouvám, ani jsem vás všechny nepozdravila, ještě něco smažím na kompu do školy, ale hlídám současně aukci, adidasky pro Honzu, tak načuhuju..
Májo, jaký čííslo má teď Ananáásek??

Beluško, Tebe moc zdravíím. Stejně tak Věrušku, Evinku, Petjunku, Monču, Janinku, Haninku, Kašu a všechny, všechny, všechny!!
Leňulko, Ty už žáádné průůserííky! Držte se tři, jek Ty říkáš :wink: , ovečky!!
A Katušku naši taky moc zdravím.

Holky, a co toto? http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4313456
10. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.