• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
J :grinning: o jo a byla jsem u toho takže jestli mi Jiřík nasere tak jdu do toho
2. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Jiříkůůů, bachááá:grinning:
2. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Vidím, že je tu veselá nálada, jo jak se jedná o kulky, to jsmwe hned v pohotovosti. :wink: Dneska jdeme na rodinnou návštěvu a zítra zas celý den v práci a prvomájový víkend v prčicích :frowning2: čekám až mi uschnou nechtíky a pak jdu potrápit prdelku, ať nejsem v létě v plavkách jak slon. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
No ještě, že už jsem tady. Ona bije kocourka, OMG :angry: Asi tam zajedu a dostaneš na holou :grinning:
Bellko, no sláva, už jsi tady. Zeptám se ještě mamky, co si myslí o tom skle, to je něco. Vypadá to ale na strašně zas.....ný sajrajtma kameny. Slušně řečeno :grinning: Jsi jim asi dala zabrat, ale že nepraskly ty šutráky praskla podložka, že? :confused:
Jsem toho moc nenajezdila, manža když slyšel, že chci řídit, tak vstal z pelechu a jel s námi, nechal se rovnou ostříhat a oholit, tak mám zase o deset let mladšího chlapa :slight_smile: , nesmáším, když mi zaroste, stačí to pupendo, ještě když je jak Krakonoš, to je pak děs! Po obchodech jsem taky nelítala, mamka si to oběhala sama, já seděla na sluníčku na lavičce, jen v knihkupectví jsem si prohlídla nový čtivo a pak už jen hekala po chodníku :slight_smile:
Ale zhřešila jsem, Luboš odjel na místo včerejší trachtace pro nějaký věci, co tam máme a já vysávala :rolling_eyes: , ale ok, žiju, ovšem nevydržela jsem, ale je to fakt poprvý :confounded: , asi i naposled :wink:
Stále tu nemáme hotovo, už mě to fakt sejří, nebere to konceeeeeeeeeee, pomoooooooooooooooooooooc.
2. kvě 2009 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka má zase návštěvy, ne? Že tu ještě není... Bo jsem ji vyděsila tlustejma lidma :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko už jsem se ptala včera, jak dopadl manža na pohovoru, ale asi nic, jinak by ses pochlubila :frowning2:
2. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Karolo taky bych s tím těle něco potřebovala udělat ale mě to teď táááák neba :angry:
Řezat ho musím prevíta!!!Jsem z něj zoufalá a myslím,že to dělá když odjede Terka :unamused: Asi se mu stýská hňupkovi.
Vysavač božínku ty jsi neponaučitelná jak ten náš kocour,tolikrát dostal na papuli a stejně to hudělá!!
2. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jsem zlomila maminku a ve13 vyjíždíme kolovat.Regí se třebas uvidíme tak máej každému kolaři :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Karolko, nojo, ptala jsi se, pravda. Nic neví, vyplnil tam formulář opět a zas jel, říkali, že když se ozvou, tak rovnou, aby už nastoupil. Tak uvidíme. Nabrali si plno lidí jen z blízkého okolí, aby se ubránili dojíždějícím, ovšem ta kvalitka, už to lifrujou pryč, bo to chlasčí nebo nechodí vůbec. Tak snad dají šanci i lidem, co to mají sice, dál, ale zase chtějí pracovat.
Zítra jede až k Brnu, na další pohovor, tak uvidíme, to je ovšem místo řidiče, celkem mě to netěší, víte jak já nerada, když někam odjede, mám strach. Ale tak co by se dalo dělat, zvykla bych si snad. Hlavně, že bude mít práci konečně, jeho už to taky nebaví a je nervózní z toho.
2. kvě 2009 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, přijeď na tom stroji teda k nám, já Tě zmlátim za kocoura a Ty mě za vysavač. To jste fakt dobrý, já to nikdy nepochopím, jak na tom můžete jezdit. Ty řídítka jsou tak blbě daný, že mě z nich naskáčou boule na ramenou a hnedka migréna, nedej Bože, když je sluníčko a ještě se zapotim. Jsem lemrouš no. Hlavně jeďtě opatrně, nejezděte na silnici s živejma autama :grinning: :wink:
2. kvě 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Miláškové tak papa jdu cvičit, pak věšet petunky a pak na návštěvu. Zatím papa :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Karolko papa a hezky se na návštěvě napapej :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Májinko se neboj,hamtnu na to a jsem tam.Jen mi mrzí,že jsem si umyla a vyžehlila vlásky a teď se jdu potit na kolo ale jedno je jisté za to žrádlo to stojí :grinning: Jo já nenapsala,že jsme s maminkou raději nepapaly a jsme domluvené že dáme něco v cíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahojík beruškýýýýýýýýýýýýýýý
už se mi po vás moc moc stýskalo,sem úplně uplacovaná :grinning: ale musím vás aspon pozdravit,teda vy ste toho napasaly,nestihnu vás ani dočíst :rolling_eyes: Jen Katy sem si našla mě zajímalo kolik mimísků má,je to krásná bublinka Katy,myslela sem na Tebe.
A co vy ostatní?Belinka,Andrejka,Mája,Petka,Karolka,Lůca a vůbec vy všechny :wink: Budu vás dočítat asi až v pondělí to snad budu mít trochu času.Jinak můj hormonální profil je už v pořádku-prolaktin dobrý.V caru výsledky krve zatím nejsou,až v pondělí si mám zkusit zavolat znova a to měly být 30.4. :rolling_eyes:
2. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
jéé holky vy sportujete?Taky bych potřebovala tak 4kila do léta dolů....s kamarádkou taky zítra razíme na kolech :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak už je tady, ta kulatá tulačka:slight_smile: Máji, asi byly hodně zasrané a musely vysílat strašně moc pozitivní energie a pohltit ještě víc té negativní, ale Pavlík se až lekl, co to střelilo. Přestaňte, s tím cvičením!!! Karolko, užijte si návštěvičku:slight_smile: Jdu upéct buchtu, ale za chvilku jsem tu:wink:
2. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Janni.ko, zdravím beruško upracovaná:slight_smile: Tak a už jdu na tu buchtu:wink:
2. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já bych si radši šla na chvíli pinknout, teda nejdřív bych uspokojila nízké pudy, pak pinknout a pak se projít s miláškama, takhle budem sedět na povinné návštěvě :frowning2: Trochu jsem si zacvičila, ted jdu na ty truhlíky :sunglasses: Buchtám a kolům zdar. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Janinko ahojky hojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Karolko, když je to povinné, tak ať vám to rychle uteče, ale možná nakonec se vám tam bude líbit, co:wink: Dostala jsem fotku od Andrejky, nádherného mrňouska, fakt boží. To abych nezapoměla, proč to všechno podstupujeme a všechno to vydržíme:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Petruš mi ještě nevyrazily.Snad vyjedem okolo druhé hodiny.Kdy vyjíždtě vy??????
Karolko jak jsi to myslela stím že jdeš potrápit miláčka aby jsi nebyla v plavkách jak slon????To budeš jako SEXOVAT jo????????????? :confused:
2. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Regí ja psala, že jdu sebe potrápit, ale radši bych uspokojila nízké pudy, zase jsi tio všechno hodila do jednoho pytle :wink: Tak vyrážíme za nudou, ovečky všechny se opatrujte, nebourejte a mějte se krásně :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
už zase maj choutky, to je něco a ještě cvičej a cyklistěj se. Kdo ví jak ale, jak to člověk nevidí.... :sweat_smile:
Petjuno, tos zatajila, že jedete do nejbližší restauračky na žvanec. Tož nám pak napiš, co jste měly s mamčou dobrého. My měli sekajdu s kaší a salátkem. Byl tady brácha, tak mi odebral net, pacholek, má absťák, v novym bytečku ho ještě nemaj připojenej a doma, u mamči ho má, ale zase tu nemá pc :slight_smile: . S manžou aspoň vyměřili polici do obýváku a už se to montuje, jupííííííííííííííííííííjau! :sunglasses: Ale už to sleduju, jde to nějak šejdrem bo co, no to dostanu přes čumák, jak to budu kritizovat, bo je to děláno s vodováhou :slight_smile:
Andrejs je teda kdééééééééééééééééééééééé? Rozesílá mimíse a na nás nejukne, OMG.
Kačka je kdeeeeeeeeeeeee? Uniklo mi něco? Jela někam?
Bellíku, Ty zase pečeš a to jste furt tak hubení? :confused: Jak to děláte?
Janni.ko ahoj, si říkám, že nejsi v práci, asi jsi ne?
2. kvě 2009 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz
Police drží, už jsem na ní nandala levandulovej věnec, levandulový obrázky a svíčky, tož hodně praktická police :grinning: , ale já to prostě miluju a musíme se přecivá koukat taky na něco pěknýho, no ne? :confused:
Manža už je doma, koupil super zmrzlinovej dortík s čokoládkou a ještě mi dovezl pytel banánůůůůůůůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teda Aňulce prej, tak jí je sežeru :grinning:
Kde jstéééééééééééé? Sobota, já mám furt neděli.... a vy nikde. Se tu nějak zatahuje, tak nemrzněte venku :slight_smile: a něco mi napísejte bo co?
2. kvě 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, už jsem tu:slight_smile: Tak polička už je na svém místě a tak krásně, pozitivně naaranžovaná, prosím fotečku:slight_smile: Byla tu kamarádka s manželem, ostříhala Pavlíka, dali jsme si na zahrádce kafíčko a buchétku:wink: My ale nejsme hubení, to se Ti zdá:wink:
2. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
máji dneska nepracuju,jen doma,ty 3dny mi daly :rolling_eyes: Sem byla nějaká nedospalá a na 3hodky sebou břinkla v ložnici :pensive: Už sem v pohodě,ale na kolo až zítra.Si říkám Máji,nám něco vyfot,at máme představu jak doma válčíte s policama a co ta koupelna?Už na ní děláte????
2. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
zase tady nikdo není? :confused:
Asi fandíte našim :wink:
2. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Já se mordovala v pokojíčku, pořád tak něco dělám, ale zase mi ztvrdlo dost břicho, tak jsem sebou flákla na sedačku :wink: Satan taky leží, je po včerejší akci narozeninové úplně mimo, spí od večera.
Jo on už je hokej jo? Po tom posledním výkonu to radši ani nesledujeme :slight_smile:
Kafíčko a buchétku, no to je teda siestička, jak ta Andrejka, ááááách já závidím :sweat_smile:
Janni.ko, koupelna se ve finále nebude konat, asi zamázneme nějakej dloužek, pořídíme koberec mimísce,dveře do pokojů a obložky,koupím si troubu a myčku a bude vymalováno :wink: Koupelka se odkládá, až budeme bohatý :grinning:
2. kvě 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Vzorky vloženy :wink: v albíčku, ovšem jak dlouho.....toť otázka.
2. kvě 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
Máji vy máte stejný police jako my :wink: krásná vyzdobička :wink: a ještě jednu poličku budeme přidělávat nad jídelní stůl který máme v obýváku,tak sem zvědavá jako kdy :confused: už ta police tady leží měsíc!!!!To kango vemu sama :grinning: Máji tak to je lepší,pokoupit dveře myčku troubu,koupelnu máte. :wink:
2. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.