• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko kolotoče jsou super a ta bundička ta je super :wink:
10. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Andrejko díky za typy, teda je to droga, co? já na mimáč dovedu čučet hooodně dlouho. Sháním teď takové krásné houpátko jako má Anička, moc se mi to líbí a vidím že v je v Třebíči plně využito :wink:
Kaši ať máš ok kontrolu a zkus vydyndat tu neschopenku!
jinak všem dobrou noc, včera v noci sousedi nad náma do 3.hod. malovali tak jsem nespala, tak to jdu dnes dohánět.
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Lucíí, ahoj těhule! Už jsi taky zaregistroavnááá?? :grinning:
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Já už dávno dokonce už jsem přihazovala a koupila Pětuli na mimáči bundu zimní :wink: je to droga :grinning:
10. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
helééééé, !!!! http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4324302 jejdánáánky, slaďááák
10. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Andrejko ta bundička je super :wink:
10. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Moni, na Tebe jsem si taky vzpomněla, jak sis koupila tu fialovou bundičku, tak jsem našla dupajdu.. dodám..
10. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj kobylátka a kobylky, přeju krásný večer. Asi všechny ordinujete, tak nechci moc rušit, taky to mám puštěné :wink:

Marky, Adélka je kouzelný miminečko, moc se mi líbí, mřeju Ti ať Ti dělá jen samou radost. Totéž platí i pro Haninku a její holčičku.

Evi, mrzí mě to, vážně, nikdy neumím ale najít ta správná slova, která v tomto případě použít, je to hrozně smutný, ale věř, že jednou se to povede, neztrácej naději....

Dady, dobře to dopadne a budeš mít svoje mrňousky u sebe, moc se těším, až nám je vyfotíš, držím moc pěstičky všem třem.

Jinak samozřejmě zdravím všechny ostatní těhulinky, čekanky i holky v akci.
Utíká to utíká, teď budeme na řadě Katy, Terka a já, vše během týdne, myslím že tu bude ještě sranda, nééééééé že by tady teda nebyla. Jen bych si přála, aby tady těch veselých situací bylo víc, aby zmizela tabulka s čekankami a holkami v akci, aby tu byly jen samé těhulky a mamimky.........ach jo, zasnila jsem se.

No my jsme s mimískem v celkem pohodě, až na to, že pohyb už nám začíná dělat značné problémy, takže už děláme vánoční úklid, abychom toho neměli moc. Až najdu kábl od foťáku, tak přihodím fotečky káry a připravené postýlky pro Kubíčka.

Kasi, neboj, kontrola dopadne určo dobře...

Zatím se mějte a opatrujte se holčenky........
10. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Děkuji.Krásný večer všem. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
10. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zas načuhuju, už budu vyhostěna mužem. Annanas má teďkonc asi tak 68 až 74.
Jináč ty dupinky nemají rozepínání mezi nožičkama :wink:
Ale kolotočík hezkej.
Já nakupuju tentokráte na Kobyle, když Mimáč je tak vytíženej :grinning:
10. lis 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ještě nakukuju, Andrejko díky za typy, já jsem o bundičku bojovala jak drak ale nakonec jsem bohužel prohrála, ale neva, takových proher ještě bude, nechce se mi ty ceny hnát vysoko tak jsem si dala limit a přes ten jsem nešla. Dupajdy jsou krásné, jen mají nevýhodu že nejsou rozepínací mezi nožkama.
Monči teda to věřím že už se sotva koulíte, ale už jen chvilku a bude maličký venku :slight_smile:
Dobrou všem a hezké sny.
10. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dobrou noc babulky :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Já su kokotisko Moni, dyk já vím, o kačku, nebo tak nějak.. ale jen si pamatuju tu barvu.. no jo, nemá to rozepíínání, jsem nezkušenáá matka :sweat_smile:
MončiET, ahojda babulenko! Tak pohlaď od kobylky Kubíčka, jéé to budou kráásný vánoce!!
Kaši, držíím palce, nebooj :slight_smile:
Hani, fotečky náádherný, taky ty ručičky poskládaný pod bradičkou, si vzpomínám Anýsek to měl taky tak rozumbradovsky.
Dady, Ty rodičko naše!! Moooc držím palce, a ať už jste brzy dom!!!
Dobrou kočičky, jdu spát, dneska konečně dříív.. papap
10. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF(icsi),ET,2KET,další a poslední IVFmožná na jaře,čekáme na adopťátko! Zase ouřad!
Věruška,Pronat.2IVF(icsi),KET,GenetikaOK, Zoubkujeméé, korunkujeméé, a Mikíís nás pak vítáá u dvééříí!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), jedéém sice přesčasy, ale bude zase akce dříív, přímo v Reprofitu!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF,berunko,jsemTě šoupla k Belí,ta Tě zahřeje.Neboj,zase bude líp,kočičko.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková. Je to jak na horský,ale bojujeméé, snad...
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI, Jdem s Kájou do dalšího boje, 2. IVF! 16.11. rozpis v caru!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET,3mrazáčci,Happynka je v srdíčku.Snažilkujeme,KET možná na jaře.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma, bo noha je v gypsíku!Snad ještě adopťátko..
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, další akce až po ježíškovi...
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro..
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe,vydrž, po první mrše nastartuješ motor zase...

HOLKY V AKCI
:confused:

RODÍCÍ!!!
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek& Kačenka,11.11.nastupujemééé do porodkýýý. 12.11. jdeme na to a jsme statečnýýý, zkusíme přirozeně!! Dadynkoooo, držíme kopejtkááááá!!!:wink: :wink: :wink:

TĚHULKY
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Jsme na mateřské! Přípravy pokojíčku vrcholííí!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!A my taky už na mateřské! kontrola18.11. Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,Kubíček má 1700gr,40cm!18.11krev.Kára domá, fotos vložíme!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka! Řádíme na mimááči!!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka a huž má barevnej pokojíček! 18.11.cukrovka
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET, BUDE TO MADLENKÁÁ a huž byla na DÝZE !!!noťas marodíí!:rolling_eyes:
Lůca ,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9., jeden krásný bobíšek !Poradna 18.11
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10.a 9.10, UTZ11.11.nebooj!:wink:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF, Dvě srdííčka!!!Měli jsme starosti, ale už je ok!

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, přijelo náám mlííííčkkoo až vod Varšavy!!
Hani(h.Skodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI,28.10.09 SOPHIE ANNA,4040gr,51cm,Spinkáme v košíku s ovečkou!!
Markytankakajky,přirozeně,ADÉLKA 30.10.09,46cm a 3030g,máme óbr kukadla!A kouupeme se rááády!

Huž tady držíme místečko dalším kamarádům Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
10. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Holky, moc moc děkuji za podporu. Andrejko, krásná tabulka! :slight_smile:
Dobrou noc, sladké sny. A až přijedu, tak ať jsou tu jen dobré zprávy!!! Držte se holky, budu na Vás na všechny moooooooc myslet. A určitě dám vědět!!! Pá!!!!!!!!!
10. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Zlatíčka, dobré ráno přeju :slight_smile: .

Dadýýýýý, jedeéééém, a až přijedéééém, už budeme 3 celýý lidíí! DRž se máámo dvojčátková!
Kaši, hezké pokoukáníčko na UTZ.
Zlatínka, letím do arbeit. Hezký den všem. Speciální myšlenku na Evinku...pusu na čelíčko :pensive:
11. lis 2009 v 06:57  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Andrejko tobě ať to dnes uteče, máš dnes dlouhou směnu viď, tak to budete s Bellkou až do večera v práci. Bellí na tebe jsem si vzpomněla když jsem šla do nemocnice na cukrovku, kolem šaten sestřiček, jak se tam před 7 scházeli, hned jsem vzpomněla na tebe :slight_smile:
jdu do obchodu pro chleba raděj hned teď ráno, když ty kontroly ze socky chodí :confounded: no u nás chčije a chčije.
11. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: U nás prší a prší aprší a to mám dneska slavný den na Martina jsem se vyskytla a tahle mi prší :angry:
Dady moc moc na tebe myslím ještě pár dní a budete konečně 3 lidičky už se moc těším na fotečku tebe a Kačenky a Ondráška :wink:
Kasi at je vše ok a hezké pokoukání na UTZ :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka!!! Andrejko, děkuju za opravu v tabulce. Hezky si mě zařadila :wink: . To jsme ale skupinka, co :slight_smile: . Ať Ti to dneska v práci utíká a vůbec všem pracujícím. Dady držím palce!!! Všechny zdravím, lepší dneska ani nevycházet, jak je hnusně!!!
11. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Luci jestli to dobře chápu tak máš narozky :slight_smile: takže Všechno nejlepší hodně zdravíčka a štěstíčka a lásky :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Evi ahoj, snad je dnes trošku líp. Mě napadlo, nechceš s Bellí zkusit Reprofit?
11. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko holčiny :slight_smile:

u nás je jen zataženo,ale vypadá to divně.Nahážu věci do pračky a umeju radiátory a ještě mi zbývají dvoje dveře i s futrama,víc uklízet dneska nebudu.Vařit nemusím je ze včera rizotko,na mimáč nesmím :grinning: muž zakázal :grinning: :grinning: aspon na chviličku,prý jestli na tom nejsem závislá :grinning: :grinning: nééééééééééééééé nejsem :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: taky tam Moni vydržím čumět hodiny ale zase nenakupuju jen koukám a pak třebas na aukce za kolik se vydražilo.

Moni to houpátko co má Mája tak po tom se pídím taky :wink:

Máji a není v tom lehátku miminko jako zkroucený?Víš když je malinkatý tak jestli se mu hezky leží a neničí si třeba zádička.

Andrejko,taky řádíš na mimáči :grinning: sme nějak všechny nakažený a za to může Máááááááááááája :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zdravím Belku,Katy,Lucu-vše nej k narozeninám :wink: Haninku-Krásný fotečky :slight_smile: :slight_smile: Věrušku do práce,
Marky a Adélku a úplně všechny :dizzy_face:
11. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno prdky moje :zipper_mouth: :dizzy_face:

Lůce všechno nejlepší k narozkám, všem Martinům jedno přání k tomu, jistě se u vás doma, holky, nějakej Marťas najde bo ne? U nás teda ne. :slight_smile:

Janinka jak se vymlouvá, sice hodinyprosedí,a le jenom kouká :grinning: Houpajda je vystužená amiminko v ní pololeží, nikoliv sedí, tudíž je jak v klubíčku, v kterém se má nosit nebo v autosedajdě, v které dlouho být nemá :grinning: , tož si vber, ale já ji tam samozřejmě nedávám na hodinu, ale třebas 15 minut a zas válenda po zemi a pak zas hompačka :grinning:

Kaši, pořádně pokoukej ultrazvučisko a napisaj nám, jak bylo.

A Dady má VVVVVVVVVelkýýýýýýýýýýý den, tož držíme všeckno a zítra kukám na founa a hnedle to naprášim na Kobču. Navíc dětičky budou mít oba sváteček a to 25. a 30. ne? Tož hnedle budem pak gratulovati :wink:
11. lis 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dítě už je vzhůru, mlátí tu chřastítkem a hrajeme kolotočem, už mě z teho zvuku třeští mozgovna, furt dokola, nevím, jestli jí netřeští taky, ale hrajeme :slight_smile:
Dneska máme vyrazit do města, což včera nevyšlo a budeme navazovati na posezení s matkama a mimiskama, ovšem vy mě děsíte, že všade prší, tady ne, ale šedo je, to jo, ale to byl aj včera.

Pracantům zdar! Matkám pevné svalstvo zádové a čekankám mejm milovanejm hodně sil a vzhůru k novým plánůůům!!!

Věruško, tebe jsem včera neviděla, neslyšela, nečetla, jsi v pořádku? Asi ano a pečlivě zubíš :wink:
11. lis 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Janiko nové za dobrou cenu, ale nevím jestli na něj u nás zbude, počkám až po vánocích http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24860148&tab=3 Ty jsi dnes akční já už utírám prach hubou od pondělka, tak se taky do toho dám, ale teď honem dovařím.
11. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Máji teda bydlet blíž hned bych s tebou jela na sraz a poňufala vaše miminka. jsem si teď uvědomila že kolem mě není žádná těhulka tak nevím s kým budu na srazy chodit já. To jsou všechno tvé kamarádky nebo jste se seznámili až přes děti ?
11. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22768620&tab=1
Moni já spíš něco takovýho a i kdybych nesehnala z druhé ruky tak i to nové není až zase taková pálka :wink:
Tuším že Mája má to co hledám já,jen sem ho nějak nenašla.

Radiátory,dveře a futra umytý,ještě sem vydrbala koberec co sme měli na balkoně a kašlu na to,huž nic nedělám,jen pověsím prádlo.

Moni já tady taky nemám žádnou těhulku,všechny sou z Jihlavy,ale myslím že nebude problém se s někým seznámit třeba v létě na zahrádce pro dětičky :wink: :wink:
11. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
11. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
Jéééééééžiš, kde ste kdoooooooooooooo?

Ten odkaz Monči je moje houpajda. A ten Janinky je vibrační ne? Jsem to nestudovala. já teďka vibrační sháním, bo je do 15-ti kil, ale zase nehompá :grinning: , tak až se dohompáme, budeme vibrovat. Ještě shánim takovou tu houpajdu pro větší do 20-25-ti kil, ale taky ještě vyčkám.

Jdu vložit nové foto, mámě žuchla čapka do kaluže, tak jsme musely použít kulicha novýho, ale je větší bambule, jak celá hlava :grinning:
11. lis 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.