• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jináč vás všechny moc zdraví Dady a už je ve špitále, ale nic se neděje, bo je tam prý jinej doktor a má jiné názory. Takže porodní cesty se nepřipravují, jen tam leží a nudí se, prý by se mu to zamlouvalo až tak na příští týden, že má času dost. tak jsem jí psala, ať si zkusí domluvit císaře, že by měla jistotu, kdy to bude,ale to prý taky nic, že je rozhodnutej vyčkávat. Tož nevím, asi se holka zlatá unudí. Měli by si ti doktoři sjednotit názory, no ne? U nás porodka praská ve švech a ji si tam jen tak uložej...

Mončo, já už v těhu kámošila s tou jednou, s tou druhou, co chodí s náma, jsem se nestačila seznámit s pupíkem, bo jsem furt tvrdla :slight_smile: , ale měly jsme stejný termín a obě ve finále porodily předčasně o ten měsíc, takže seznámení proběhlo v porodce a další už se navalujou na nás, každá známe někoho, z naší party teďka jsou kulatý všechny, jen vyčkáváme, kdy se kdo vyrodí :sunglasses:

Tak se taky kulaťte a roďte, ať je nás moooooooooooooc a můžeme taky vyrazit na nějakej srazíček :wink:
11. lis 2009 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ten kulich je božííí :grinning: :grinning: :grinning: Ananásek je krásná :wink:

Mrtvo dneska co? :confused: taky sem čučela
11. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
No kde jste kdoooooooo? Tady chcípnul pes.

Doufám, že Věruška je jen unavená z práce, která ji doufám, zase pořádně chytla a baví jí to. Andrrejka má ouřeďáka zasejc, Bellí snad taky už pakuje domů od pacošů...

A kde je Leňulka, doufám, že má klidový režim a jen pokukuje, zdravíme a Kačerka zase buduje stavení, jen se šetři!!!

Halooooooooooooooooooooooooooooooooooo.........., tož kvůli vám, abych šla teda vařit, bo dopolko jsem to nestihla a muž šel hladov do práce, ale jemu to neuškodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky se musím proběhnout s vysavačem, jak by řekla Petjunka, která má nemocnýho noťáska, no to je bordel, vůbec to tu nefunguje, jak má :frowning2:
11. lis 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
No Janni, aspoň že jedna noha tu načuhuje, t je kalamita, to jsem tu dlouho nezažila, kde všichni sooooooooooo? Snad nenakupujou dárky na Jéééééžiška? Lubšo bude mít ve středu narozky a já ještě nemám ani nic pro něj, natož na Vánoce.
Co ty houpajdy, jakou sháníš?
11. lis 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, jsme to dupa jedovatá, v pátek je bude mít, dneska je středa, OMG
11. lis 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to vidíte, nakonec s tím Dadiným porodem 13. prosince budu mít pravdu :slight_smile: , bych je klepla ty doktory, snad se rozhoupou a popoženou to a budeme zasejc větší odstaveček.
11. lis 2009 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je mi teda Dady líto,ju takhle jeden vyplaší a druhej ju uzemní :angry: ted tam bude 2dny ležet pak ju pošlou domů nebo jak?A kam čučel ten dr že se porodní cesty neotevírají? :confused:

Houpajdu Máji asi něco takovýho jak sem dávala odkaz,ještě pořádně nevím,mám čas na dumání jakou :grinning:
11. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
A ty narozky?Tak to máš problém skoro jako já,na vánoce taky nevím a v únoru má muž narozky sem mu říkala dostaneš miminko :grinning: :grinning:

Ale co fakt neví tak je dárek pro tchánovce :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Nojo, furt stejný starosti s Vánocema, my dáme zase nějakou poukázku, asi do Bauhausu bo Hornbachu, koupěj si pak něco na zahradu. Luboš je má teďkonc, jeho ségra 6 dní po něm, po Vánocích 4 dny brácha a den po něm mamka. Je to masakr, člověk aby furt něco vymýšlel. Přes rok toho vymyslím hodně, ale co si nenapíšu, to má hlava zapomene.
11. lis 2009 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak to chce notes a zapisovat a zapisovat a pak nám tady můžeš i radit :grinning:

Jo jo je to děsný,já mám nejradši když si každý řekne co potřebuje,mám jistotu že je to využitý na 100% a ne že řekne jééé to je hezký a fik to pod postel :grinning:
11. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Halo halo já jsu tady :grinning: Zase jsme hubili vši :angry: je to hrůza běh na dlouhou trat živé umřeli v pondělí a hnidy co zůstali na plasech se vylíhli dneska takže celý proces jcme absolvovali znova :angry:
Holky co se týče narozek mám stejný problém 24 štědrý den 26 se manža vyskytl a má kulaté :angry: a ted babo rad :grinning:
11. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky ti doktoři jsou paka jeden řekne tak a druhý řekne tak a chudák mamina neví co jí čeká. Dady čeká dvojčátka a to dá zabrat a oni ju tak ještě trápí :angry:
11. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
my jsme dorazili z juniorova 1.zápasu v házené, občas si i zahrál a docela mu to šlo napoprvé :slight_smile:
Luci teda ty si užiješ s veškama, zkoušeli jste už ten psí šampon?
Máji teda Dady jak makala doma den před nástupem, tak si teď teda užívá nudu. No to jsem zvědavá co s ní udělají :confused:
11. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj Moni ten šampon je učinný akorád jsem nesundala všechny hnidy a ty vylíhli oni psali opakovat za 3dny tak jsem to opakovala :wink:
Takže zápas se vydařil to je dobře že mu to jde :wink:
11. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Mončo, tak jednouu budem koukat na telku a fandit mu, doufám, tož pilujte :slight_smile:

Vložila jsem ještě jedno foto, jak jsem rostla u vaření, uf
11. lis 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý:slight_smile:
Jsem hrooozně hunavená, tak vás jdu jen pozdravit.
Dady ještě nerodí, ostatní jsem jen prolítla, snad nic důležitého nepřehlídla:slight_smile:
Byla jsem u neléčitele. Prý mimi bude,ale kdy a jak neřikal :grinning: No nic, jdu do pelechu, něco na mne ještě leze,ale Míša to není :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Věruško ahojda běž si lehnout a odpočin si :wink: Vidíš mimi bude chce to čas ted jsi odpočin a po vánocích hurá do boje :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Máji ty flašky sou teda boží :grinning: :grinning: :grinning: a ten kanystr plastovej a anýsek vysmátej :grinning: :grinning:

tož jdu na Přešlapy tak všem dobrou nocku :dizzy_face:
Snad nám nebudou Dady trápit :confused:
11. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ten kanystr je děsnej, ale ten je na kojeneckou vodu :grinning: , ten je celej její :grinning:

Taky bych šla Přešlapovat, ale chcípla nám právě opět telka, asi mě klepne, taková drahá byla a nedožila se ani čtyř let, nehledě na to, že byla nedávno přecivá v opravě za 2,5 litru :angry:
11. lis 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak jsem dorazila konečně domů,musela jsem zajít ještě k mamči,všechno ji povykládat a ukázat ji jejího vnuka nebo vnučku na fotečce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Uplně jsem se tam rozbulela,jak mi doktor ukázal broučka na ultrazvuku a ,hlavně jak mu bije srdíčko.Byl to nepopsatelný zážitek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .A věřím,že už brzy budeme tento zážitek moci prožívat úplně všichni. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak krásný večer. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Luci to si teda užijete s veškama snad aby jste to umývaly denně aby ty svině zmizli.
Máji fotečky nádherné v čepici vypadá jak skříteček, a zátiší s flaškama taky dobré :slight_smile:
Kaši to je super že jste v pořádku, kochej se fotečkou. a hlavně vlož :slight_smile:
mizím do postele pa
11. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kaši promiň fotečku už máš, je moc hezká :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Janinko, Věruško tebe jsem nepozdravila taky dobré zprávičky to je fajn, je to takový balzám na nervy ten váš léčitel :slight_smile:
dobrou
11. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jo vložili jsme ji teprve teď.A už mám nemocenskou,ani jsem si o ni nemusela říkat,sám se mě zeptal co dělám a jak to slyšel ,tak mi sám hned navrhl nemocenskou. :slight_smile: :slight_smile: ,tak jsem ráda,protože práce je to opravdu náročná,a teď bych určitě nezvládala dělat vše,a tak tam místo mě zůstane kolegyně co měla končit za 14 dní. :slight_smile: A navíc se v práci vyskytly celkem dost potíže,tak jsem odešla možná za 5 min.12 :slight_smile:
11. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
:wink: :wink: :wink:
Já jsem hír :wink: Tak to tak dlouho netrvalo :slight_smile: noťásek nový doma,jen zatím nic neuloženo,tudíž bojdel :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj Peti. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Alfi ,malá je nádherná,mooooc ji to sluší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Ahooj berunky zlatýý!
jdu popřát dobrou noc´, Jsem grogy, náročnej den v práci, tak jdu chrnět.
Lucíí, vše nejjj k narozkááááááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dady, na dáálku posííláám sííílu!
Petjunko, ahooj , tak máte přece jen novýýý notíík, super!
Moooc zdravím Věrušku, Belušku,Monču, Evku a ... fšeckii beruškiiii :grinning:
Kaši, krásnej UTZ!
Regíí, Karolajnko, jak je??
No, a Ananas v kulichuuu?? No, to je prostě pošušňání pro vočii, na to čučet!
Berunky, jdu spáát, ahooj
11. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Petjunka dělala caviky a novej noťas je domáááááá, tak vítej :grinning:

Andrejko, tak si odpočni od tej fušky sociální.

A Kaši gratuluju k podívané a sééééééééééérdci :dizzy_face:

Mončo to víš, rodina alkáčů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz
Muž je doma z práce, telka nejede, tož si jdu obsadit tu v ložnici, sice starodávná, ale moje panenská :grinning:
11. lis 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.