• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak krásnou dobrou noc ,ať tě štípou blešky celou noc. :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Děkuji. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Všem přeju hezký den a když ne sluníčko na obloze, tak ať je na duši :wink:
Jdu se obléct a vyrážím s Mikim. Dáme si spolu svoje ranní 2 kilometry :wink: . Odpoleedne jedu cvičit pilates, takže dnes sportem ku zdraví :grinning:
12. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobré ráno, hezký den všem, stále šedivo, ale nám to neva, rozsvítíme si svítí svítí :grinning:

Muž už frčel na pohovor, tak vyčkáváme, mimisko mlíčánkuje a já se jdu vrhnout na mega úklid. Takže u nás-úklidu zdar! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. lis 2009 v 07:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ajoj :wink: Jsem netušila,že se vyskytne dobrá koupě ne??!!A hodná babi,která zapůjčila prašule :slight_smile:
Jedu s tchýňkou schánět stěnu do obýváku :unamused: určitě bude stejně špatná!!A od 14 se jdu ultrazvukovat s miminkem.Tak jsem zvědavka jestli z Majdy nebude dnes Kubík :grinning:
Všem krásný den a Dady hodně sil na porod a pevné nervy při čekání a nudění se :wink:
12. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno
Kaši to je dobře že jsi na PN, tak vítej mezi nicnedělající :slight_smile:
Máji ať ti to jde od ruky. Já jsem to tu zkulturnila jen trošku, za chvilku za mnou dojde kamarádka kafíčkovat.
Věrko sportu zdar :slight_smile:
Já v noci zas prd spala tak jsem dnes úplně nepoužitelná, tak jen udělám to nejnutnější. Mám v plánu upéct k obědu pangaska.
Peti no to byla rychlost, super, tak ať ti hezky šlape. A hezký UTZ.
12. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Jsi mi Mončo připomněla, že mi došel mail, že nemáme jíst Pangase, v jakejch srajdách je chovanej a tááááááák, ale hned tak něčemu nevěřím. Koukala jsem, zda to není hoax a nepíšou o tem, tak nevím no...každopádně tu rybku milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jakej noťas máte?Novej? Se máš, já nemám novej kábl ještě, takže se rveme o samyci.
12. lis 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Joooooo a v noci nás zalarmoval monitor dechu. Tentokrát nebyla mimo desku, tak vám nevím, co se stalo, každopádně jsem vylítla jako střela a pak nemohla spát :unamused:
12. lis 2009 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz
přeji všem dnes hezký den,ikdyž je trošku pošmourný.
Jo ,jo už jsem nic nedělající,ale ráda bych si našla nějakou práci na doma,akorát jak poznat ,kdo na internetu není podvodník. :wink: .No dneska začnu s vánočním úklidem,taky se chystám onečně žehlit. :slight_smile: :slight_smile: .No a ještě musím vymyslet co budu podnikat,za 14 dní až budu mít aspoň vycházky tak to bude lepší. :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj rodinko.Přeju hezký den a pracujícím at to dneska rychle uteče v arbajtu.My jsme z Adélkou holky smutný,protože nás zlobí ten bolavej prs a jeden zdravej jí nestačí.Tak jsem byla v čera donucena koupit umělou víživu než se nám to zahojí.Si připadám jako máma na hovno,když nejsem schopná nakrmit malou.Jsem v čera bulela jak želva protože mi to přijde líto. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
12. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Nebuď smutná Marky,uvidíš ,že se to spraví,a pro malou jsi ta nejlepší máma pod sluncem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Marrky, nebul, my jsme na umělku od šesti týdnů a nebulíme a podívej, jak krááááásně rosteme. Navíc by jste se mohli i kráááááásně vyspat, bo z rsíku toho tolik nevytáhne, jak z flanděry :wink:
12. lis 2009 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj, koťátka moje zlaté, přeju pěkný den všem a kdo má kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: jen chci říct, že nějakou dobu tu nebudu chodit, ale ať víte, že je všechno v pořádku, jen nemám o čem psát a nechci zatěžovat blbostma a vůbec, však mě znáte a víte, že na vás strašně moc myslím, ale potřebuju oddech. A nezapomeňte, že MVMMMR:slight_smile: Mějte se krásňoučky, sluníčka moje:slight_smile:
12. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Belli vím,že je to těžké,ale neboj sluníčko,v Reprofitu ti pomůžou.Jsi ten nej človíček co si to zaslouží,a moc nám tady budeě chybět,tak se mezi nás brzy vrať.Posílám aspoň na dálku pohlazení.Máme tě mooooooooooooc mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc rádi. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Máji ale ten pangas zapečený, co jsi dala odkaz je vynikající, to bylo žrádýlko :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nestraš že je škodlivý, to je jediná ryba po tuňáku v konzervě kterou mám ráda protože nesmrdí :unamused:
Marky Adélka je zdravá a to je hlavní, a na sunárku je spousta dětiček už po porodu.
Kaši už se nudíš viď ale to si zvykneš raz dva na nicnedělání :slight_smile:

Bellí teda nevím co na to říct, jsi tu naše sluníčko bez kterého si to nedovedu představit, ale chápu že člověk jednou vypnout musí, ale aspoň občas nám o sobě písni i když nebudeš číst. Mám tě moc moc ráda a budeš tu moc chybět.
12. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holčeny,

Moni máš ještě ten odkaz na pangase?Sem hledala odkaz od Máji ale nenašla :rolling_eyes:
Mám ji v mrazáku a nevím co s ní :confused:

Belí až bude líp tak se zase vrat :wink:
Markýýýýý,neplakej,kozenka se zahojí a do té doby budeš dávat i papání umělé :wink:
Mája zase uklízí,tož s citem :grinning: :grinning:
Peti tak to je fajn že zase facháte s novou samycí :wink:

Věruška bude cvičiti a já v 16hod taky razím na jogu :wink:
všem hezký den :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jani posílám je to jednoduché a mňamka http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8090
12. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Belluška zlatuška se nám pakuje z Kobylky, no ona zas načíhne brzy, nebojej se, dyk by to bez nás nepřežila, ajko my bez ní, to je jasný věc, tak máváme do Barošovááááááááááááááááááááááááááá a čekáme, kdy UŽ se nám vrátíš, kočenko jedna mourovatá.

Jináč mám v peci poprvé Tvarohovou buchtu bez těsta, vede na mimáči a já ji ještě nezkoušela, tak dneska teda bude, doufám, zatím to vypadá pěkně, ještě poznat, kdy je to hotový, ale na mimáči jsou v receptíku i fotečky pro takový mentoše, jako já, tak snad to očučim dobře. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jináč dneska mám krizový páteřní den, fakt na ho..., točí se mi brutálně hlava, v sedě, v leže, ve stoje, prostě pořád, tak jsem valila k doktorce asi po dvou letech a světe div se, dneska má volno, nojono. Tak muž zůstal v tej naší finanční krizi doma z pekošky a jezdí venku s děckotem, abych se tu s ní někde nenatáhla, bo vyžaduje nošení a pozornost a já jsem jak opilá :angry:
12. lis 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo, o tom že nesmrdí a nemá kosti, je tam právě řeč no, ještě to musím pořádně prohlídnout, jestli to už neni na tem Hoaxu, dám vědít, jestli žrát či nežrat. Jani, zatím si navař, je to dobrotka :grinning:
12. lis 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky kobylky,

nakukuju zda jsou nějaké nové info o Dady :slight_smile: a vidím zatím nic

Marky,nebud smutná,to se spraví,pěkně mazat to prsíko a brzy se zahojí a uvidíš bude to fajn-taky prej zkusit možná jinou techniku kojení-že ty bolavé prsa jsou od špatné techniky-se to ale říká co?když jsme nikdy nekojily :wink:

Máji,to o tom pangasovi je hodně pravda,je opravdu sladkovodní-nemá jod,je chován u Vietnamu a to ostatní je logicky taky pravda :wink:

Jani,pěkné cvíčo,já dneska nakonec nešla,jednak se prej může do 35tt,což chápu,protože pak s tím břichem se moc cvičit nedá a malá je dnes tak nahoře,že myslím že mi chce dát nohy do prs :grinning:

Mončo,teda Tobě to ale roste pěkně rychle :confused: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Máji teda hned ráno běž k dr. je to fakt divné že se ti tak motá hlava. a nemůže za to ta masáž? i když už je to chvilku cos na ní byla. No a co je ten Hoax? teda i Katy protvrdila škodlivost pangase, a pak že jsou ryby tak zdravé... V tv dávali jen to jak je šidí že tam přidávají vodu aby byly těžší, ale todle. No tak je omezíme.

Prosím nemáte někdo ještě recept na Šarončin čaj a návod jak se pije? já to už zapomněla a mám ho ještě trochu doma, tak ho chci dát sousedce co se snažilkuje.
12. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj Kač, že je sladkovodní vím, ale že je to až tak...
Hox jsou ty poplašné maily, kecy...www.hoax.cz Tam jukám vždycky, když nějakej podobnej, co se mi nezdá, dostanu.

Z masáže snad ne, spíš z tý zborcený páteře, jsem fakt v kalamitním stavu, ale to dítě prostě poponýst musím no...

Právě jsem shlídla Líbáš jako Bůh, když o tem posledně Kaša psala, že juká. manža mi to našel a bylo to moc hezký, ikdyž jsem na to moc chvály neslyšela, nechápu proč, takovej pohodovej filmík :slight_smile:

Jináč Dady jsme psala zprávu a neodpovídá, tak buď je zaneeprázdněná návštěvama bo snad porodem? :confused: Uvidíme, už se těšíme.

A buchta dopadla na jedničku, jen mi přijde dosti "prázdná", narvala bych do ní třebas jahody bo maliny nebo aspoň rozinky,a le zbaštím ji celou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
Taky se mi ten filmeček mooooc líbil.No myslela jsem kolik toho dneska neudělám,a nakonec v 13hod ,jak odešel Peťa do práce,tak se stavila Lucka,to je ta kamarádka co má tu dětskou herničku,a přišla i s Adélkou.Adi nechtěla být odpoledne sama,tak mi dělala do teďka společnost.Tak jsme se dívali na 2 pohádky a zahráli si bingo a osadníky,tak to uteklo ani nevím jak.Teď jdu koukat na ulici a musím ještě uklidit kuchyň a vyžehlit,protože déle už to odkládat nemůžu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Máji už jsem si hoax taky našla, voč de. no jo když si představila co ti vietnamčíci dělají do těch řek všechno tak se ani nedivím.
Dady třeba rodí to by bylo fajn :wink: Tak snad se ozve.
Lucka je dnes kde, že by zas bojovala s veškama?
Taky Evka nikde, snad už je líp.
Regí s Karolkou ani nemluvě taky absence.
Leňulka se taky neozývá, tak snad je všechno v pořádku.
Peťula taky nepíše jak dopadl UTZ.
12. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj Moni,dneska to tu moc nežije. :slight_smile: Jak se máš,a co jsi dneska podnikala. :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Kaši já tu měla dopol. kamarádku na kafíčko donesla i dáreček overálek s čepičkou. pak oběd s manžou. před chvilkou jsme dofrčeli s juniorem z tréninku házené napsali úkoly a teď musí ještě číst, snad to do 8 stihnem. taková klasika. Taky vidím že ses nenudila celé odpoledne, tebe musí děti milovat, když si s nima dokážeš taak dlouho hrát. Stihlas i něco vyžehlit nebo si to necháváš k tv?
Máji teda buchtu bych si dala, taky jsem ráno pekla ale buchta už je pryč (kus jsem nabalila kamošce dom dětem). Hlavně že se nevyhazuje.
12. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím váa všechny, koukák, že se Dady pořád neozvala, celý den na ni myslím, snad je vše ok a brzy napíše.

Moc gratuluji Kasi, krásná fotečka, teď už jen mimísko poroste jak z vody, ani se nenaděješ a bude u Tebe.

Doufám, že Peti ten utz taky dopadl na 1, ale určo jo.
J
inak nás čeká celkem pěkný víkend i sluníčko má vykouknout, tak si ho všichni užijte.
My budem zítra s manžem chystat ložnici pro Kubíčka a instalovat postýlku, tak jsem zvědavá. :wink:

Katy, vldím že malá Valuška má úplně stejné móresy jak náš malý, pořád mi leze nahoru, hlavně když si sednu a jím, to mi vůbec nepřeje :grinning: :grinning: Hlavně, že když měl být nahoře, tak byl nízko a teď zase, když má klesat, tak dělá pravej opak, myslím že to bude pěknej čertík, po tatínkovi :grinning:

Přeju všem pěkný večer a kvalitní ordinování :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Monči et tak už chystáte pelíšek pro Kubíčka :wink: jak je doma není ti smutno po práci?
12. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Dobrou noc všem a hezké sny :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ne nestihla jsem ještě vyžehlit nic,ale u ordinace to napravím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jo já mám děti ráda,jsme často teta a strejda hlidací. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.