• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Monči ahojte, vůůůůůbec není, vzhledem k tomu, že mám pořád co dělat, hlavně teda vánoč. úklid, tak si to ani neuvědomuji. A taky už se hrozně těším na malýho, teda kecala bych, kdybych řekla, že se toho nebojím, hlavně abych to všechno zvládla a poznala třeba když ho něco bude bolet, ale všechno to přehluší to těšení se. A co vy, jak se máte, taky vám to letí, ale Ty už máš zkušenosti, takže se můžeš jen těšit a to Ti moc závidím.
12. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojka kobylkyyyyyyyy já taky včera bulela že mám málo mléka připadám si taková méňecenná mám mlíko jen tak na jedno krmení denně ale budu pořád odstříkávat třeba se to rozjede,piju čaj beru homeopatika a nic.Holky chodíte s dětmi ven? do kavárny atd? My byli dnes a já mám hroznou hrůzu z prasečí chřipky ale snad to tyhle mrňouskové nemívají.
Jsou to jen samé nervy ach jo.Máji kolik pijete mlíčka ? Mi pije mezi 80-100ml a 4 hodiny dřív jí nezbudím kdybych se rozkrájela.Díky za rady papa :frowning2:
12. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Dobrou noc babulky.
Jooooooooo Andrejko, Kubíček moc děkuje za pohlazení a posílá Ti taky jedno.paaaaaaaaaaaaa
12. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky, tak Dady měla fakt návštěvy a porod zatím nic, prý snad v pondělí by na ní začali pracovat, kdyby nezačala rodit sama.

Hani, pijeme 130ml co tři hodinky a to už hodně dlouho, několik měsíců, to Ti pije fakt hoooooooodně. Kámoška má čtyřměsíčního chlapečka, začala mu na večer dávat umělko, aby se vypsala trošek, protože se furt budil a vypil jí 60ml, z toho prsa tedy zřejmě vysaje méně, protože pak spal jak dudek.

Tak brou nocku, letím do pelechu. :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jdu popřát dobrou noc,ať vás štípou blešky celou noc. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Hojky kobči :wink: Tak je tam kočička :wink: taťka remcal,já jsem spokojená :slight_smile:Ale ikdyby nakonec vylez chlap tak budu taky šťastná to je jasan :slight_smile:
Bellíšku respektuji Tvé rozhodnutí ale budeš tady chybět.Moc na Tebe myslím.
Mončo čajík mam takže jestli si ho ještě nikde nevyhmátla,tak si zítra písnem.
Máji ten Tvůj kusan štěstí je roztomilej,krásnej,úžasnej :wink:
Moncoet už to máš za pár :slight_smile: sakra tady se to hýbe :wink:
Andrejko copak je s Tebou?
Věruško jak to snáší Mikoušek že mu utíkáš do práce?
12. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Zlatíčka, jdu jen popřát dobrou nocku. Belinko, co říct.. je to smutný, a já navíc měla strašnej den v práci, tak nejsem schopná předat energii dál, jsem vyšťavená, smutná.. Je mi to strašně strašně líto, všechno... blbej čas pro nás nebo já nevím.
Petjunko, Tobě z celého srdíčka gratuluju.
Všechny moc zdravím. papa
12. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Dobré ránko, milé Kobči :zipper_mouth: :dizzy_face:

Přeji hezký den, Andrejko, Bellí, Věruško .......... nesmutněte, ať vám udělá trošičku radost aspoň to, že je tu páááááátek, ikdyž nevím, jak to má s robotou Bellí, snad si taky odpočne.
Andrejko, Ty máš školu nebo už konečně chalupa?

Já tu zase straším už minimálně hodinu, šla jsem juknout do mailu a už tady zase hrabošim na Aukru, pro jistotu.
13. lis 2009 v 05:35  •  1 dítě  • Odpověz
Chrupčíte, co?
Hani, hodila jsme do albíka ještě jednu fotečku ze včééééééééééra, z kyblíku.

Jdu vymysleti něco na objjjjjjjjeeeeeeeeed, bo muž má dneska narozky a taky bych už mohla vymyslet ten dárek, ne? :grinning:
13. lis 2009 v 05:57  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Jen vás v rychlosti chci pozdravit, že žiju a pádím do práce. Dnes nechám Mikouše doma, musí si zvykat a já taky :frowning2:
Kobylky, už jsem přemýšlela nad tím, že udělám to samé jako Belluška. Nějak taky nevím o čem psát. Všechny vás sleduju a když je něco obr významného jako teď třeba Dady, tak napíši svůj přízpěvek,ale jinak mám pocit, že se stále opakuji, proto vám oznamuji, že se zde budu objevovat míň, to ale neznamená, že na vás nemyslím, naopak, ani nevíte jak o vás často vyprávím v práci :slight_smile: A dobrém, nebojte! :wink:
Prostě si dávám psací pauzu. A kdyby něco, mám spolehlivého informátora Máju :grinning:
MVR taktéž.
Včechny vás zravííííííííííííííííííííím, čekanky, maminky, miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje :wink:
Belíšku kulíšku a Věruško poletucho plně respektuji Vaše rozhodnutí jak budete mít sílu tak za náma aspon občas příjdtě budete nám moc moc chybět MVMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR :wink:

Chtěla jsem vám poděkovat za přání k narozkám moc moc děkuji :wink:
Holky dneska mi příjde na návštevu ségra s neteří budeme chystat něco na ty mé oslavy a zárověn budem slavit oslavy mého strejdy je 12 a neteřinka je 20 tak to dáme vše do kupy. Včera jsem tady nebyla měla jsem nějaké vyřizovámí po úřadech notářích a tak.
13. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ranko všem.
Taky se přidávám k Luci,Belíšku,Věruško,taky respektuji vaše rozhodnutí,ale aspoň občas za námi přijděte,budete nám tady mooooooooooc mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc chybět a MVMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR ,tak jak vás přejde smutek ,tak se k nám vraťte.Budeme na vás čekat.A držet vše co máme ať už na jaře se zadaří úplně všem.
Luci,sice pozdě ,ale přece,všechno nejlepší k narozeninám.Hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a v červnu hlavně zdravého mrňouska. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Taky hodně sluníčka na duši.
13. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno

to mě mrzí Věruško i ty nás chceš opustit...

Vidím že už sem vpodstatě snažilky nechodí krom Andrejky, Věrky Bellky (které se taky odmlčí). Přitom by to měli být stránky spíše snažilek, teď nějak chápu proč to Konopajznice na minulé diskuzi rozdělila na těhulky a snažilky, asi to fakt nedělá dobrotu... nebo je to jen můj názor?
13. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Moni,musíme věřit,že se holky brzy mezi nás vrátí,protože jim budeme muset předat pozitivní energii,do dalšího a věřím ,že posledního pokusu.Nějak tomu roku 2010 dávám naději. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
13. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky. Mončo není to jen Tvůj názor. Já už tady několikrát psala,že je mi hloupý tady psát o tom jaké prožívám štěstí když vím,jak je snažilkám! Každý náš příspěvek jim musí rvát srdíčko a mně je to upřímně líto.Jsou to hlavně jejich stránky.Jinak krásný páteček všem
13. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holčinky, já neposílám příspěvky, ale pravidelně vás navštěvuju. Přeji všem hezký páteček a dobrou náladu.
13. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Peti úplně s tebou souhlasím, taky to tak cítím. A mrzí mě to že to tak je, ale nevím co s tím.
Evi jsem ráda že tu jsi, tobě taky hezký pátek 13. :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky musíme věřit,že se jednou všichni dočkáme.A držet mooooc mooooooooooooooc pěstičky pro štěstí.
Holky tu budou hodně chybět.
Evi ahojki je skvěle ,že tu jsi.
13. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Peti mohla bych tě poprosit o recept na Šarončin čajík? já ho nenašla.

Kaši to víš že pěsti holkám budeme držet :wink:
13. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, přeju pěkný páťulínek:slight_smile: ale proč píšu, OMG. Mluvila jsem s Petjunkou, má hlásek jako konipásek, a chci říct, že takhle to vůbec není, že bysme nechtěly být s vámi! Jsme spolubojovnice a že nám to ještě nevyšlo, neznamená, že nepatříme dohromady. Jenom se teď potřebuju zhluboka nadechnout a nabrat novou sílu, nic víc a nic míň:slight_smile: jsem v práci, ale musela jsem reagovat, vy dupky...
13. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
...moje zlaté:slight_smile: takže věřte, že zase příjdeme, jen to chce pár dní:slight_smile: platí to pro všechny těhulky, žádné dělení, patříme k soběěě:slight_smile: Luci, jsem ostuda, všechno nejlepší a hodně štěstííí:slight_smile: jdu pokračovat v práci a to nejdůležitější je, že vás mám strašně moc ráda a jsem ráda, že tu jste:slight_smile:
13. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Bellí jsi naše sluníčko :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Moni: 100g třezalky, 100g kopřivy, 100g kontryhele, 50g hluchavky bílé-květ, 30g měsíčku, 30g řebříčku. 3x denně, ráno na lačno, 2 kávové lžičky nechat 12 minut pod pokličkou, v době ms se nepije. Tak pa, pa, pa a už fakt letííím:slight_smile:
13. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky všem, jsem doma z nákupu, odnesl to toustovač nebo-li topinkovač a už je odgratulováno.
Muž sebral dítě a frnknul ke své mamce a já mám uklízet :grinning: , přece se nezhuntuju, po mém včerejším točení, ne? Tak jukám radši na vás.

Čo to tu probíráte? Dyk to všichni víme, jak to je, jeden veselej a druhej smutnej..., jak v tej písničce, podáme si pac navzájem, ono ani těm těhulkám a matkám, neni kolikrát veselo a naopak snažilky můžou mít príííííma dny, ovšem tím nechci říct, že nevím, o co tady jde, já vím............ale vy víte, jak to myslím.

Je jen dobře, že se spoustě podařilo zakulatit, přeci kvůli tomu se neopustíme a snažilečky moje milovaýá chápu, že si daj oddych, já ho taky měla, dobře se na to pametám. Tak brzy přindite, já tu teda čekat budu určo!!!!! :zipper_mouth: :dizzy_face: :wink:
13. lis 2009 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jé jsem slyšela dupku od žížátek! Je to moc milounké ztvořeníčko. A pěkně jsem jí to pověděla ale chápu je všechny,že oddych to chce. Takže přeju hodně sil při odrazu prdky. Evi ahojky. Mončo Bellinka byla rychlá,tak snad čajík pomůže zase jinde. Ani nevím jestli bychom ho mohly teď?Mám bylinky ráda. Hanííí co je nejlepší pít v těhu za bylinky? Jdu makat! Pa
13. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak už se na vás moooooc těšíme holky zlaté.
Já jsem teď hoďku mluvila se ségrou,ještě ,že vynalezli ten skype.Jinak bychom se asi nedoplatili. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Přiletí 3.12. tak už se na ní moc těším. :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
No akorát se Moni na ty bylinky raději zeptej,vím že nějaké se nemůžou v těhu.
13. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Bellí děkuji za čajík.
Promiňte holky, že jsem to tu rozpoutala já, ale když kouknu na pár dní zpět, prostě se snažilky vytratili. už se v tom pitvat nebudu a budu ráda když tu prostě budem všechny, mám vás ráda.
Kaši já čajík nemám pro sebe, mě naopak ve sklenici ten čajík zůstal namíchaný, tak bych ho chtěla dát jedné holčině u nás v baráku, snaží se zatím jen pár měsíců, ale snad jí třeba pomůže. Já si pro sebe kupuju čaj pro těhule od teekane, je bylinkový a dobrý.
Máji takže je to lepší se zádama a hlavou? Měla bys s tím ale raděj k dr. zajít.
Peti ať ti jdou hlavy od ruky.
já byla na obědě s holkama z práce, dali jsme si meníčko a teď jdu rozmražovat mražák.
13. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Tak to je super,že jsi takhle v kontaktu s holkami s práce.To já si takhle určo na oběd s nima nezajdu,protože je to kapánek z ruky. :slight_smile:
Moni a kde si kupuješ ten čajík pro těhule přímo v lékarně. :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj berušky,

já holky chápu,ono to někdy tu pauzu chce,určitě nebude dlouho trvat a budou zase zpátky :wink:

Máji hezkej dárek si vymyslela :wink: takovej praktickej pro všechny :grinning: :grinning:

Moni neomlouvej se,taky mě to už napadlo :wink:

Luci užij si oslavičku :slight_smile:

Peti co novej notásek?Spokojená?

Beli at ti to utíká v práci,Andrejka bude mít za chvíli padla nebo oni vlastně na úřadech makají v pátek jen do 12 :grinning: :grinning: :grinning:

Evi zdravím tě,Věrušku,Dady do porodky,Katy a všecky :slight_smile:

Já dneska upekla vánočku,povedla se :wink: a je mnam :wink: :slight_smile:

Máji na tom mimáči sem včera taky šmejdila po receptech na cukroví a na buchtu sem taky koukala.
13. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.