• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem si po obědě schrupla,teď jsme se podívali na tři oříšky pro popelku,a Peťa zprovoznil video na počítači,tak jsem konečně skoukla Adélku,je to zlatíčko Marky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo a Peťa už se chystá na sraz ze základky a pak jde rovnou na noční,a já čekám kamarádku. :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Už aby to měla Dady za sebou a broučky u sebe v náručí.Moc stále na ni myslím. :slight_smile:
13. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Huž jsem tu.
Mončo ty se nemáš za co omlouvat!!!! :slight_smile: Všichni jsme si toho všimly,že holky pokulhávají ale všichni nebo alespoň většina víme jaké to je a jak těžko se překonávají neúspěchy!!!Zaslouží si odpočinek :wink:
Jani noťas super ale zase další dluh :angry: mě už raní pepka :unamused:
Máji já na tu cácorku musím pořád koukat :wink: olíbej jí za mě :sweat_smile:
Já ani nevím jestli jsem přála Lůce ale asi ne :confused: jsem ostuda tak promiň a dodatečně vše nej nej nej,moře štěstí a oceán zdraví :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Berušky huš jsem tu neteř byla užasná.
Taky jsem měla pocit , že za náma snažilky přestávají chodit :frowning2: vím je to pro ně težké číst jaké máme těhu starosti a oni pořád nic je to pro ně moc složité. Když si budou chtít dám od nás pauzu budu to respektovat ale vím že mi bude pod nich moc moc smutno.
13. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Kaši čajík kupuju i třeba v tescu ho mají mezi mimivěcma. A taky jsem zjistila že jak jsem teď u nové průmyslové zdr.poj. tak mi toto budou proplácet, ale jen z lékárny, až 4500,- tak si zajdu nakoupit i vitamíny a nějakou kosmetiku pro sebe i mimi. A já trdlo jsem si předevčírem koupila Rennie a nevzala si paragon.
Jani děláš mi chutě. taky pujdu něco sníst. Dej odkaz kde jsi našla vánočku.
Peti ale jsi tu s náma, dluhy jsou na prd, ale bez nich to prakticky ani nejde.
Andrejka má o víkendu školu, tak určitě dnes dojde, jestli teda nedělá úkoly :sunglasses:
13. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Brý večír!
Jani, já to nevymyslela, Luboš si ten topinkovač přál na Vánoce, už o tom mele asi dva měsíce, tak jsme mu ho dali na narozky. :slight_smile: Nevím, jestli bude využíván, ale on ho chce hlavně na chleba na topiny prej.
Jináč Dady dneska nespala, tak si myslím, že se zase nic neudálo a bude se nudit v nemocnici celej víkend, ty jsou pro mě vždycky ve špitále nejhorší, jak se celý dny nic neděje...

Muž mi odjel do hospůdky za kámošema, prej když má ty narozky,aspoň mám ale volný pc, ovšem malá vejská v kočárku tady u mě, snažím se ji uspat, ale je hezky rozjařená.

Odpoledne jsme byli na obídku v pizzerce, Luboš si dal lasagne a já pizzu Sicilianu s pršutem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a te´dka odjela návštěva, Luboš jim dělal novej noťas, takže instalace asi n 4 hodinky, ale pokecali jsme a zítra s nima frčím na ty Bobule2 a Luboš hlídá, to jsem to pěkně vymyslela, že? :grinning:

Tak brou nocku, jdu koukat na Nestydu :sunglasses:
13. lis 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Dady asi spala, myslela jsem tím nespala :grinning: , ty prsty si skáčou, kam je napadne :grinning:
13. lis 2009 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Týýýýýýýý vole, já jsem asi ještě k tý debilitě nalitá :grinning: , myslela jsem nepsala, jakože čmrky čmrky :grinning:
13. lis 2009 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj kobylky, stejně vás musím pozdavit :slight_smile: Četla jsem diskuzi a musím taky reagovat. Určitě nikdo nechce, aby se to tu dělilo. Jen pro nás dlouhodobější snažilky nastal čas oddychu. Prostě mne osobně to moje psaní tady teď připadalo takové monotóní, tak jse si řekla,že to udělám jak Belluška a na nějakou dobu se odmlčím,ale steně mi to nedá, abych si vás nečetla.
Jsem zvědavá na tu naší Dady. Co je s ní? Stále nerodí?
Jinak opožděně přeji Lůce vše nejlepší k narozkám,. Nějak mi to uniklo, že slavíš:-ú Tak si to užij.!
Kobylky, MVR, přeju všem krásný sluníčkový víkend
Já zítra jedu za dorostenkou do nemoc., má za sebou ta vyšetření, nic jí nanešli.
13. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj Věruško tak už jsi doma co pesan na to ,že je sám doma? Děkuji za přání :wink: Takže dorostence nic nenašli je to na jedné straně dobře , ale na druhé straně je to děs že neví z čeho má bolesti. Tak nevím co je lepší :unamused:
13. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak mi právě oděšla kamarádka,nakonec dorazila i se ségrou,protožese taky známe,tak jsme podrbkalia teď uklidím nádobí a budu koukat na televizku.Peťa je na noční ,tak mám večer sama pro sebe.
Jé Moni díky,to je dobré vědět, protože jsem taky u průmyslové zdr.pojišťovny,tak toho určo pak využiji taky. :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Lůco, Miki je šikovnej, vydrží to doma,ale stýská se mi po něm a jemu asi taky. Když přijdu, je to obr výtačka :slight_smile: a pak jdem hned minimálně na hoďku ven. Taky se mnou občas chodí do práce,ale nmůžu to dělat moc často.
Jo, chuděra dorostenka, dávají jí kapačky a navíc se jí přidala zeplota, tak jí půjdu trochu potěšit. Taky mám ještě jenu kamarádku co prodělala chemo.ozar a operace a teď se jí to po roce vrátilo a ona to musí prodělávat zas znovu. To si potom vždycky řeknu, jak se mám vlastně dobře... nechci to sem moc psát,nehodí se to sem. Tady to teď bude o miminkácha těhulkácha pak o nás , snažilkách!!!
13. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Věruško jsme jedna velká rodina takže starosti těhulek jsou stejně důležité jako starosti snažilek všechny si vyslechnem a když budem moc tak porádíme a pomůžeme :wink:
13. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Luci tak co vešky už jsou pryč?
Věrko kolikrát si neuvědomujeme, že to zdravíčko je nejdůležitější a ty naše problémy jsou oproti tomu nic. Snad tedy dorostence brzo přijdou na to o co jde a té druhé kamarádce hodně štěstí. Vůbec si to nedokážu představit.
Máji teda ty jsi éro :grinning: :grinning: :grinning: já to pochopila hned napoprvé.
taky jdu k tv dobrou :wink:
13. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Moni ahoj vešky jsou pryč hurá :grinning:
13. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Moni ahoj vešky jsou pryč hurá :grinning: moni dobrou noc :wink:
13. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Berušky jdu taky spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky všem celé naší kobylý rodince :wink:
13. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4302673

Taková laciná aukce, škoda, že už máme dva fusáčky.
13. lis 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Čmrky čmrky :grinning: já z Tebe padnu :grinning:
Věruško jsem moc ráda,že jsi jukla :wink:
Prdky jdu hajat.Přeju Vám krásnou dobrou noc a krásné sny :slight_smile: papa
13. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Brou noc, Nestyda se nekonal a starej taky nejde, tak si jdu nestydatě lehnout do pelechu :angry:
13. lis 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
berunky, zlatýý, lezu do pelechu, ráno vstávám a mám školu od 8 do 7. jestli nechcípnu, tak přijdu, ale spíš až v neděli, to mám jen do 3. MVRfšecki, Petjunko, MOnči, vy dvě zlata těhotný, kdepáák, vás já chci ještě poznat osobně, ale stejně je milý, že na nás snažilkoidní menšinu myslíte :wink: :slight_smile: .
Jsem ráda, že jste kousíček mého života vy všechny tady, a .. vůbec, držte se! Baby kulatý, kynutý, hormonálně devastovaný :grinning:
Májule, jsem definiotivně nakažená mimáčem, ale vždycky to prosérenkuju :grinning:
Beluško, Věruško, Evinko, chjóoo, já vím.. Věruš, já si teda naopak myslím, že občas si vyslechnout opravdové problémy, jako jsou zdravotní, vůůbec neuškodí. Možná je to tím, že už stárneme, ale já si to skutečně uvědomuju. Chodím, vidím, dýchám.. OMG, díky za to! A navíc mám prostě Džonyho, a to je pro mě no comment.
Táákže celou rodinku zdravím, honíte se mi v hlavě všechny. papap, idu spať.
13. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobré rankooo, koťátkaaa:slight_smile: přeju krásnou sluníčkovou sobotěnku:slight_smile: tak vidíte, že bez vás to prostě nejdeee:wink: MVMMMR:slight_smile:
14. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Bréééééé sobotní, zkusme se prohryzat tou mlhou, hryzu zdar!
14. lis 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Máji, tož konečně je někdo vzhůru:wink: mlha? Tady je krásný sluníček, sice chladno, ale svítí jak na jaře:slight_smile: pračka se točí, žehlička je nastartovaná, tož se jí chopím, ať to odsejpá:wink:
14. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
u nás nádherně svítí sluníčko, manžu jsem vyslala na sraz ze střední do Hořic, dítko u babi, tak mám doma volné pole na úklid.
14. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Hojky áááá tenhle ksichtíček tady ráda vidím :wink: nazdárek dupinko :wink:
Mončo taky dnes uvažuju o větším úklidu.Asi vezmu okna :unamused:
Máji tady to na mlhu taky nevypadá!
14. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky, dupky moje těhulkovské:slight_smile: ráno jsem otevřela oči a první na co jsem si vzpomněla, jste byly vyyy:slight_smile: taky budu uklízet, Pavlíka mám v práci, nočňucha dneska zrušeného a jdu na mecheche, tož si dám do nosu, asi nějaký mulťák:grinning:
14. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Belli sluníčko, ty se máš, teda jen se odvaž, žádný mulťák, ale dej si něco lepšího :wink: Pavlík tě pak doveze domů, nebo máš zítra raní?
Peti vyprdni se na okna, zadělej žaluzky a máš to :wink: Já je mýt nebudu, manža mi shodí jen záclony ty opere pračka a pak je zas pověsí, okna vydrží do jara. včera jsem vymražovala mražák a vymyla ledničku no 3hodiny mi to trvalo, tak jsme to měli zaneřáděné :angry: .
14. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Moni, nn, zítra mám nočňucha a máme sraz z bývalé stanice, co jsme spolu dělaly, některé jsou z LDNky pryč, některé tam jsou, ale na jiné stanici, tož si jdeme sednout. Pavlík taky říkal, že ať nejedu autem, že pro mě přijede, ale jednak má zítra třetí denní dvanáctku a jednak bych si stejně dala nealko, páč mě to nechutná, no:wink:
14. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Jsem to nedopsala, OMG. Ale co si dám určitě, tak něco dobrého k jídlu, i když v troubě máme ještě kousek husy:grinning: jsem ráno topila a připadala jsem si jak Nastěnka, sotva ráno vstane, už oheň v peci plane:grinning: holky kulaté, neuklízejteee:wink:
14. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.