• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí teda to já taky nepiju, ale teď bych si dala třeba baylies (nevim jak se to píše) nebo svařák. Ale hlavní je samozřejmě super společnost, to je pak srandy kupa i bez pití.

Luci tak hurá je po veškách :wink:
14. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Bellí vy máte takové ty kamna kde se rozdělává oheň? :sunglasses: ty má moje babička. to je romantika .
14. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdu si udělat kafíčko, tak kdo si dá se mnou???
14. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Moni, teď jsme koupili ty krbové kamna, bo jsme měli tak vlhký pokoj, že nám odpadlo kus stěny, tak se to tím vysušuje a je tu teploučko a koukáme na ten ohýnek:slight_smile: když máme oba dvanáctky, tak je to i rychlejší na vytápění, ale když jsme doma, tak se topí dole ve sklepě přes ústřední, doufám, že jsem to vysvětlila srozumitelně:slight_smile: jé, na Beillys mě kdysi Pavlík zval pořád, že by mě tehdy balil:grinning:
14. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Jáááááááááááááá kafíčko bych si dala a rohlíček s máslíkem :wink:
Mončo na lednici i na mrazák se taky chystám ale nejsou síly.Včera mi Jirka přitáh metrovýho sumce.Zatím čeká na balkoně ale musí do mrazáku,se tam blboun nevejde :wink:
14. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Petjunkooo, tak honem s ním do mrazáku, ať se v tom teple ještě neprobere:wink: berušky, koukám jak málo stačí k dobré náladě, jen kousek sluníčka a hned je líp na dušičce:slight_smile:
14. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Když se podívám na ty okna tak moc veselou nemam ale jdu na ně :slight_smile: teda nejdřív sundám pyžamo ať nejsou lidi v šoku :wink:
14. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Jsem to teda blbě napsala :grinning: sundám pyžamo a jdu na okna :grinning:
14. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Jé dobré ranko,ona se nám Belli vrátila a já bych to málem propásla,to je super sluníčko,že jsi zase tady. :slight_smile: Já jsem ráno skokla do obchůdku,a teď koukám na telku,na vodáky,a uklízet budu až se Peťa vyspí po noční,ať ho nevzbudím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak zatím relaxuji.
14. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Peti ,takový trošku exibicionismus,no co sousedé by se pobavili. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Moni, jsem Ti ty kamna poslala mmskou:wink: Se tu řežu, vidím Petjunku na okně bez pyžama a večer reportáž v tel. novinách:grinning: Kaši ahoj.
14. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Belli už to chápu a tiše závidím, krb budem mít áaž na chatě jestli kdy teda nějakou postavíme. Ale už se těším. Peti ty se máš, my měli sumce po x letech a byl vynikající, brácha ho chytil a pak ještě nějakou dobu nechal v domácím bazénku aby se vyčistil a vůbec nesmrděl bahnem. na balkoně bude dnes teplo, tak honem naporcovat a narvat do mražáku.
Peti a vemeš si něco na sebe až sundáš to pyžamo ? :grinning: :grinning: :grinning:
Kaši ahojky.
14. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Nooooo tak jsem ráda,že Vás baví moje oplácaná nahota :wink:
Mončo já ty ryby moc nemusím :unamused: manža mi je ale cpe!!!Hlavně teď v těhu je jak potrefenej :slight_smile: Prý ho necháme asi vyudit tak to bych si možná trošičku dala :slight_smile:
Kasi ahoj
14. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
14. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Peti když ty jsi to tak hezky napsala, a ještě ktomu 2x, taky jsem se musela řezat :slight_smile: Vyuzený to bude mňamka.
14. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
holky tak ty okna vemte kladivem a je umyto.jinak dobré poledne.my sme od půl sedmý hzůru a z dítkem na ruce uklízím a vařím.dneska máme k obědu polévku z kuřátka,z krkama,játýrkama,nudličkama a zeleninkou,králíka,špenát,br.knedlík a já brambor.tady je jinak zima a mlha
14. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak mi vstalo sluníčko,tak jdu vařit a uklízet.Překvapil,protože vždycky stává až kolem 2-půl3.Tak se zatím mějte krásně a já ještě juknu,jsem se opravdu Peťkou pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
A jinak kamna je můj sen,ale neuskutečnitelný,protože nemáme komín.Leda elektrické,a to není ono. :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Teda Markét co blázníš???? :confused: s miminkama se takhle nevyvařuje!!Tě obdivuju :wink:
My máme brambůrky a hovězí masiko :wink: Já se nalejvám čajíkem takže břuch plný,toho moc nespapám :unamused:
Večír jdeme na taneček s manžílkem.Jsou to 80sátá léta,takže naše mládí a o přestávku travesti. :wink: a je to v místní pizzerii takže dám skleničku lambruska a něco dobrého k papání.
14. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak mám vyžehleno, další prádlo už visí:wink: Majky ahoj, tak to se pěkně otáčíš už od rána:slight_smile:
14. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Co to je lambrusko? Tož trsat se Ti zachtělo, jo? Jen si skoč, kdoví kdy se pak dostaneš, až bude Madlísek na světě:slight_smile:
14. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Lambrusco je červené perlivé vínko :wink: výborné.Madlísek trsá od rána asi nějaká příprava na večír :wink: já jí chudinku v těch oknech zkrotím tou zimou :grinning:
14. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Peti neboj on ten králík je dietní a nekořením ho moc protože kojím.A malá mi spí na etapy a po chvilinkách tak honem rychle něco porobím a zase krmim a uspávám.
14. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
OMG, krotit zimou Madlenku??? Si dej přes břušek kožíšek, když už musíš být mermo moci bez:grinning:
14. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak Ada si pocumlala a zase spí i z kozénko.Jinak Lambrusko bych si taky dala :frowning2: .Nesmím tak aspon večer si dám černýho kozlíka na mlíčko pro Adélku :grinning:
14. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jé, Máji, jsem mluvila s kamarádkou Evičkou, co má z IVF Daníka a říkala, že Ti mám poděkovat, bo koukala na odkaz, cos tu dávala na tu kombinézku a vyhrála to, tak bude Daníkovi teploučkooo:slight_smile:
14. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak koukám,že tady se jde večer trsat,jé to bych si taky zatrsala,asi znásilním Peťu a uděláme si taneční podvečer,ale nesmím ho zničit jde na nočňucha. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já miluji 60-80léta a tanec vůbec. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Nic jdu pokračovat,už mám vysato,tak jdu vytírat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Tak pa pa. :slight_smile:
14. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Bellí taky mi už visí, teď jdu běhat s vysavačem.
Peťulo ty jsi teda těhulka, v práci každý den, okna umývat, vínko večer a ještě k tomu tanečky mezi potencionálníma bacilonosičema. Trošku se šetři holka zlatá !!! já už raděj nechodím ani do velkých obchodů ať něco nechytím.
Kaši tak si užijte víkend ve dvou.
Majky ahojky, co dělá prso už je to lepší. Já když jsem kojila malého tak jsem je měla kolikrát do krve a kojila se slzama v očích.
14. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Moni, taky jdu zapojit do práce vysavač a ještě vytřu a poutírám prach a pro dnešek šmytec:wink:
14. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: nebudu za pitomce :grinning: kozy venku ale břuch v kožichu :grinning:
Mončo musím to zaťukat ale naštěstí se moje tělo dokáže dost dobře bránit :wink: nato že mi tam každou chvilinku dozazí nachcípaná zákaznice tak bojuju :wink:
Markét já nemyslela kvůli kojení na to já třeba moc nekoukala a králík je určo dietka ale,že tak kmitáš chudinko :frowning2:
14. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.