• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No tady se teda dějou věci.
Petjuna se vystavuje nbahá v oknech, prej ať nevyděsím sousedy..., v tem Kladně jsou teda obyvateléééééé. Tohle zavevést u nás, tak je Luboš, myslím, pořád vyvrácenje z oken :grinning:
Ale zase kdyby myli okna chlapi, docela bych se pobavila, vědět kterej soused má jaký nářadí :grinning: No nic, knec snění :grinning:
U nás stále hnusně, prostě šedo, mlhavo, ale mráz neni.
Dítě si vzala bráchova bejvalka ven, už jezděj přes hodinu, tak očekávám návrat. muž využil situace a zalehl po obědě na gauč a pustil si Wericha, když nám nejde telka a já napustila vanu a osekala zvěrstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , namatlala se vším možnáým, vyčistila xicht. Razím večer do toho kina na Bobule, tak kdyby mě někdo po cestě znásilnil, ať nedělám ostudu :sunglasses:
Všichni tu píšete jak vám visí, hlavně teda Monča psala, no to u nás taky, už dlouho :angry: Jináč já mám teda vypráno z tejdna.
Jo a na oběd jsem dělala salátek těstovinovej se sýrovou omáčkou, kuřecím masikem a Mexickou zeleninkou, do teho jsem přihodila ananas s malym a!
Tak bááááááájte kočenky, pokračujte v tem vystavování a věšení, já se jdu natáhnout, než dorazí zlato domů.
14. lis 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč Daník bude teda fešák, to jsem ráda, že se toho někdo zodpovědnej ujal, bo ta komboška fusaková je nová a za 67Kč bo kolik se vydražila, to je zadááááááčo, ne?
Bellí, hoď pak fotky do albíka jak jste to tam vyfešákovali, s krbíkem, ať vidíme. To máte v parádnim pokoji? Asi ne, že? Pozdravuj všeckny žížata.

Mončo, já taky s Anno nechodím do velkej shopů, do Brna s ní už nepáchnu, radši tady po venku pocouráme. Dárky se konat nebudou, jen trošek a to poobjednám na netu.
14. lis 2009 ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, už je tu, osekaná a krásná:wink: prý, u nás visí už dlouho, tož jdu zalehnouti:wink: obávám se, že již dlouho teda viseti nebude:grinning:
14. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Máji, pošlu Ti to mmskou, páč bych to musela vložit až v práci a stejně mi to adminy smáznou:wink: nn, v parádním pokoji né:wink:
14. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
OMG, tak jsem ji tu asi tak nabudila, že to odnesl chudák Pavlíček :grinning: Tak sportu zdar! :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to se Kokeš krásně nahřeje u krbíku, pusťte tam aj Baroša, taky si zaslouží teplo u rodinného krbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
Co já? Tys psala, že jdeš zalehnouti, tož jsem měla na mysli u vás, že nebude již viseti:grinning: u nás nemá čas povadnouti, OMG, kam jsme se to dostaly:grinning:
14. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
A Bellinku, Mařenku, Elišku, Salmu, Křečka, že jsme ty kamna nepostavili do stáje:grinning:
14. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Hm, už asi leží:grinning:
14. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahááááááá, u nás, no tak to se nebojej, tady to visí stále a napořád asi :slight_smile:
No všeckny žížata musej jít juknout na krb, ale hezky po jednom, netlačte se, netlačtese, na každýho se dostane. Bellí to bude odškrtávat na seznamu :grinning: Už ji vidím mezi dveřma s notesem a tužkou, beranici na hlavě a ta fronta u dveří :grinning:
Eliška...
Mařenka...
Bellka...
Hlavně vyčkat, až každý zvířáko vyjde ven, aby se tam ještě nepotloukly, omg.
14. lis 2009 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
Houby leží, pro dítě jsem byla, vylezla jsem v šatech krátkejch a normálka zima mi byla, nevím nevím, jak to zvládá Petjunka...
14. lis 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz
Što éto?Já na oknech a oni koránujou :angry: styďte se. :grinning:
Mam obývák a kuchyň,záclony voní ale na zbytek prdím.Musím nechat Madlušu prospat před tou trsárnou.Bellí to se napapkáme viď?
14. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak se loučím, koťátka moje zlaté, jdu vytvořit nějaký pěkný obličej a Petjunko, pořádně nacpi pupíka, Máji pěkné pokoukáníčko v kině. Tož báj báj, koťátka, MVR:slight_smile: Andrejko, Věruško, holky moje zlaté, hubana na čelo, ať je vám veselo:slight_smile: všem přeju pěkný zbytek sobotěnky:slight_smile:
14. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Teda Peti, kde bereš tolik energie? Já tady zdechám,a le to udělala ta vana, já jsem vždycky po tý horký vodě jak praštěná polenem :slight_smile:
Ovšem dítě prý spalo celou vycházku, tak mám po ptákách, jdu vymyslet něco dobrýho na upečení a začnu taky s tou debordelizací.
14. lis 2009 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí užij si to moc moc moc :wink:
Máji nech toho ty zrovna mi to povídej vždyť se nezastavíš celý den :wink: Užij si kino taky už si to zasloužíš :slight_smile:
14. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak jsem se tu dopracovala až teď,protože po obědě jsem to na chvilku zapíchla,pak přišla ve 3 kamarádka s dcerou,ta Luci co má tu herničku,tak jsme na plánovali co budeme tvořit na vánoce,a kolem půl5 dorazila ještě druhá kamarádka s dcerou,tak tu byl ful haus až do teďka,a dolehla na mě únava,tak si jdu udělat chlebík a půjdu zase na chvilku do polohy ležícího střelce. :slight_smile: :slight_smile: .
Belinko,Peti vy si to dneska moooooooc užijte. :slight_smile: A odvažte se. :slight_smile:
14. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jé a teď čtu ,že jde Mája do kina,tak si to mooooc taky užij. :slight_smile:
14. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Holky užijte si večer :wink:
Kaši teda taky jsem plánovala pečení, v Albertu jsem si vzala ten jejich časák a už se kochala cukrovím, to budou Vánoce, už se těším až to tu bude vonět cukrovím.
Kde se nám toulají kobylky, Leontýnka, Hanina se Sofinkou, Karolka Alča Regí Evka a ostatní?
taky se jdu natáhnout.
14. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak my spíš plánovali co budeme dělat za věnce a svísny na prodej na vánoční jarmark.Odebírám totiž floristiku,kde je vžy spostu dobrých nápadů a inspirace.
Tak jsem si zdřímla a teď koukám na ten koncert k oslavám 20 výročí samet.revoluce. :slight_smile: .
14. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tož su doma, no šlo to, ale znám vtipnější filmy, asi mi tu nevyhovovalo herecké obsazení :slight_smile: , jak tam neni Holubice :grinning: , tak je to slabota, Korn mocvtipnej neni noooooooooo....... Ale good, zasmála jsem se moravskému musli :grinning: , to je fakt dobrý :wink:

Tak brou nocku makáči a Petjunce příjemnou zábavu, už natřásá Madlíka :sunglasses:
14. lis 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré nedělní ranko všem.Tak koukám,že tady se dneska ještě spinká. :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Krásnou neděli všem přeji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Jé už se to tu probouzí.Taky krásnou neděli Věruš. :slight_smile: .Co dneska podnikáš? :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky berušky :slight_smile: zase je u nás venku krásně :slight_smile:
Máji tak vidím smíšené pocity z Bobulí, ale lepší nějaká kultura než nic :wink:
Věrko jsem ráda že jsi tu :slight_smile:
My jsme dnes pozvaní na oběd od tchánů na zvěřinové hody, tak si nacpem pupíky (já teda něčím jiným, protože zvěřinu moc nemusím).
taky jsem zvědavá jak si včera užili večer Bellka a Peťa.
15. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Pěkné dopoledne, koťátkaaa:slight_smile: všem přeju krásnou neděličku:slight_smile: teda, já se vrátila domů o půl 1. a to jsem si říkala, že tak do 22. bych chtěla být doma:wink: nakonec tam bylo karaoke, no paráda, odvaz, tak skvěle už jsem se strašně dlouho nebavila a odzpíváno mám, OMG, až mě bolí v krkuuu:slight_smile:
15. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Moni, pěkně se napapej a užijte si návštěvičku:slight_smile: Máji, tož nic moc, říkáš? No, ale aspoň něco, né:wink: Petjunkooo, ještě vyspáváš po trsanci:wink: koukám na Kdopak to mluví, ten film mám ráda:slight_smile: Kašo, zdravím.
15. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Beli to je super ,že jsi se tak pobavila.Mám z tebe radost.
Moni ty si dneska užij zvěřinové hody u tchánovců.
Já jdu koukat na kdopak to mluví.Peťa spí po noční před noční ,tak musím být myšička. :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Jé, Věrísek nakoukla, ahoj koťátko:slight_smile: Andrejka má, myslím, dneska školičku do 15.00, tak možná odpoledne nakoukne, beruška. Jejda, mě se vůbec nechce z pelíšku:wink:
15. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak tam Belli ještě chviličku zůstaň zasloužíš si to a máš dneska nočňucha ,tak si musíš taky trošku odpočinout,zvířátka na tebe počkají neboj. :slight_smile:
15. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Zvířátka už jsou dávno obstaraná, asi budu celý den ležet, no uvidíme.
15. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.