• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Jantar ,tak snad už teď bude vše v pořádku a v červnu se dočkáš prďolky.Vidím,že budeme mít termíny asi hned po sobě. :slight_smile: Tak snad se bez větších problému dočkáme. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Máji no dyť to před Vánocema musí provonět byt cukroví, tak aspoň něčeho půl dávky napeč :slight_smile: Jinak bych taky potřebovala odvahu vyházet všechno co nenosím, tolik malovátek a zaschlých řasenek, no navnadilas mě a taky pujdou z domu. Ty hody byly v restauraci (tcháni nás zvali), tak bylo pro každého. manža si dal 1/4 husy 2druhy zelí a 2druhy knedlíků, taky mu chutnalo, no bodejť by ne, že.
Marky tak pevné nervy s kojením, teda se moc nevyspíš. A na to prso sis něco koupila? třeba v lékárně?
Kaši doufám ležíš a koukáš na tv, už nevylézej, takový den blbec má občas každý :wink:
Leňulko to je dobře že se hlásíš, na zítra pěkný UTZ a bude už loučení s Kouďáskem, myslím ti bude aj smutno. Ale je potřeba se posunout krok dál :wink:
15. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Mony mam bepanten a purelan,tak mažu a mažu.Kouknu zase zítra
15. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Marky a za jak dlouho by se to mělo zahojit, nemůžeš přijít o mléko z toho jednoho prsu, když ho nepoužíváš?
Andrejka nikde, ale třebas nakoukne z peléšku.
holky dobrou noc.
15. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Už jdu do hajan,dneska ani nevydržím do konce superstár,takže Chodura asi neuvidím.Tak dobrou noc sluníčka. :slight_smile:
A zítra je velký den Dady takže držím vše co mám. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak ať máš brzy své broučky u sebe. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
KOčky, nečtu, jen mooc zdravím..
Vidím Leňulku, tak držím pěsti.
berušky, hezké sny :slight_smile:
15. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz
Tak mámo dozpíváno, pěkné to bylo.
Kaši cikáneka je tam jen jedna ne? :slight_smile: Monika Bagárová bo ako sa volá, že...
A co jsi sehnala za práci na doma? To by mě moc zajímalo, bo kdyby nějaká existovala, tak to dělaj všechny matky co jsou doma :slight_smile: , myslím, že je to všechno o pošli prachy a já Ti pošlu, nakup hafo krámů a možná něco dostaneš. Zatím jsem teda za ty roky na nic nenarazila.

Lenčo, takový starosti pořád, držím pěsti, ať to utíká a jsi už u šťastného konce.

Marky bojuje s jedním prsíkem, tak to jsi dobrá a malá nabírá kolik za týden? Je vidět, že máš mlíčka dost asi, já to neutáhla z obou, to jsem břídil co? Nabírala chudinka jenom 100g za týden, tak bylo rozhodnuto.

Zdravím všechny nepřítomné :zipper_mouth: :dizzy_face:

A k tej Stááááááře jo? Jedinej kdo tam pěkně zůívá je Stará, kterou pěkně zdrbli, ovšem zpívá výtečně a pak se mi líbí Bendik, Šmajda byl famoooooooooooozní a ještě teda ten Chodúr, ale fakt mě on neba, to je pořád stejná poloha, ani se nehnul, prostě nuda no...
Lacho ani nevím, co zpíval, nějak mě nezaujal, opět a Ben taky pořád stejná písnička, omg, ale asi ho holky žerou, ikdyž nevím co? Že by ty velký rty? :confused: A cikánečka nic moc, kolo do kola jí to nějako nejde...

Brou kočenky :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz
Máji nevím kolik přibírá,ale co chodím na vážení tak něco vždicky přibere.V čera jsem byla hnusná na malou,pořád plakala tak jsem jí dala do postýlky a šla jsem spát.Se vybrečela a byl klid.Byla i přebalená i najedená tak jsem jí nechala.
16. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Brééééééé pondělní ránečko. Tu nikdo.

Děckááá, Dady už ani vizitu neměla a leží na porodnim sále, šudinka malá, ale ona to dá rychle a už tu budou další dva človíčci :slight_smile:
Dostala vyvolávací tabletku, prý už nic moc, do smíchu jí není, ale ten okamžik, Bože, co já bych za něj dala, to bude kráááááááása. Držíme kopýtka. Papa! :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Jdu si vás dočíst dva dny jsem tu nebyla nějak nebyl čas.
Dady už nám rodí moc držím palečky at to máš brzo za sebou a držíš mimísky v náruči.
Ahoj Máji a Marky jak se máte?
16. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojki ,dobré ranko všem,ráno jsem měla trošku blujne ,ale už je mi relativně dobře. :slight_smile:
Jé tak držíme pěstičky ať má brzy broučky u sebe.Držím vše co mám. :slight_smile: Ještě ,že nemusím pracovat.
16. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno, jé Dady už rodí, tak to je super, tak posílám jí síly nadálku. Ani nevím jestli je s ní manža? A s vyvolávací tabletkou to bude rychlejší si myslím. tak budem čekat :wink:
16. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Jé celá se tu chvěju,snad už to bude mít brzy za sebou. :slight_smile: A broučky u sebe.
16. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Tety, slavíme půl rok, tak jsme hodily nějaký fotečky :wink:
16. lis 2009 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi malá je nádherná. :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Dobré skoropoledne a šťastný vstup do nového týdne vám přeju, koťátkaaa:slight_smile: kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:wink: Dady, tfujtfujtfuj pro štěstí, ať jde vše jako po másle a Kačenka s Ondráškem jsou co nejdříve ve Tvé náručí:slight_smile:
16. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Máji tak Aničce všechno nejlepší k půl roku, je krásná, čepice je dvakrát větší jak ona ale moc jí sluší :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Jo a taky všechno nejlepší. :slight_smile:
Ahoj Belli a Moni. :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Ajojky přeju krásné pondělí.
Dady posílám mooooc sil,chudinka.Teď je mi jí moc líto ale za pár hodin budu moc závidět,že už se může pomazlit s prdískama. :slight_smile:
Já to tady mam jak ve školce :wink: nechcete někdo pohlídat dítko???Děti mají prázdniny takže Terka doma,mam i synovce a neteř a páč je pondělí tak ještě Vášu :grinning:
Máji hlasuju pro tu fotečku s Majkym ta je super :wink: tak budou s Ondráškem a Kačenkou asi přesně o půl roku,to je krásný :wink:
Ahoj Kaši.
Bellí nazdárek :wink: Včera mi tady na Tebe čučel manža :angry: sakra já Vás musím víc schovat :grinning:
16. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Pajdon ještě zdravím Monču a Lůcu jsem z té Dadynky nějaká rozvrkočená :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Ani děkuje tetýýýýýýýýýý, jojo Satanovic fotka má úspěch :grinning:

Mončo, pokračuju v koupelně, jdeš taky do toho? Pojď, pojď :slight_smile: ........
16. lis 2009 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz
Májo prosímtě upotřebily jste kojící polštář?Pořád nad ním uvažuju.Kámoška řikala,že pro malýho hoani nepoužívala ale ona že na něm jako těhule hodně chrněla,tak nevím co mám dělat.Mam na mimáči jeden vyhlídnutej ale budu čekat na Tvůj názor :slight_smile:
16. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Dadýýýýýýýýýý tak hodně sil k porodu :wink: :wink: a už vyhlížím zprávičku že sou mimíska na světě :slight_smile:

Máji malá je vysmátá :grinning: ty fotky sou super!

Peti,Moni,Beli zdravím i ostatní
16. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jé Peti ,taková školka,to musí být super. :slight_smile:
16. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Peti já těhu polštář ani nechci právě proto cos napsala že ho někdo ani nevyužije a moje kamarádky co mají mimísky ho taky nechtěly a šlo to :wink:
16. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28456384&tab=1
Jsem na ně koukala asi od 6tt teď jsem neodolala :wink:
Jani bojuju :wink: mě se ale líbí,že když ten polštář svážeš tak tam to mimi leží obložené jako v bříšku.I mi to přijde jako dobrá opora proti nenadálému přetočení mimíse. :wink:
16. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
jééé Peti ty botky sou boží :wink:
my budeme bez kojícího polštáře :wink:
tak jsem zvědavá jak se rozhodneš :grinning:
16. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojki ,Dady stále nic.Už mám strach. :slight_smile: Doufám,že je v pořádku a broučci taky.
16. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Peti botky jsou krásné :slight_smile: A já taky budu bez polštáře, neměla jsem ho u juniora tak se bez něj teď taky obejdu.
Máji teda teď lezu z postele ale koupelku mám v plánu, tak jen se odhodlat. něco pro tebe http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4343485
16. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.