• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kobylka mi nefrčela, už jsem tady.
Peti, já ho měla, ale přišel mi den před tím, než jsem odfrčela do porodky,a le i ta jedna noc byla báječná. Hodila jsem si přes něj nožku, v posteli jsem se o něj opírala a noťasila po porodu,a le aj v těhu super. Jináč jsem to využila na kojení, opřela se o něj a pod prsem měla další část a na něm ležela mimíska. bylo to pohodlný. No je to na Tobě, já měla totiž takovej velikej a byl v něm molitan, takže byl měkkoučkej. Nevím, jak je to s pohodlím u těch kuličkovejch :confused:
16. lis 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte kobylky, vidím, že Dady rodí, sleduju vás každý den, nebojte, jen ta lemra líná nenapíše, páč se jí nechce ani ťukat do klávesnice, to je teda potvora, co? :wink: Takže Dadyyyyyy, mooooc Ti držím vše co je možné.

Jinač koukám, že řešíte těhu polštář, já ho teda mám nachystaný, ale záleží na každým, mně třeba přijde jako fajn pomocník, ovšem já zatím nemám žádné zkušenosti, že :confounded:

Chci se poradit, máte někdo monitor dechu? Já jsem ho dala do postýlky a fakt mám pocit, že si ze mě dělá prdel. Jednou jede, pak zase ne, mám strach, aby se to nestalo, až bude malej na světě, včera vydával ten signál a dneska bliká, že je vše ok, i když tam mimísko žádný není :angry: Jedním známým před týdnem malej přestal v noci dýchat, tak nechci nic zanedbat, je fakt, že té zástavy dechu se bojím nejvíc, prý to bývá dosto často, nevíte někdo?

Máji, vše nej Andulce k pulroč.narozeninkám, je to mazíleček krásnej :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
No já budu mít taky monitor dechu,je to taková trošku větší jistota,budu ho mít od kamarádky,ta má teď 3týdenní holčičku,tak říkala,že mi ho pak přenechá.A ten polštář budu asi taky chtít.Je super,že se hodně věcí dá pořídit i přes ten mimibazárek.No a oblečení budeme teda řešit přes ségru,tedy tetu mrňouska ze Skotska,protože ty ceny jsou opravdu nesrovnatelné. :slight_smile:
Co ta Dady,Alfi nepsala ti ještě.
16. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Jinak s tou brigádou ještě nevím,co to bude,má to být nějaká práce přes internet ,nějaké inzeráty vkládat,ale nevím přesně,paní co mi odepsala,tak říkala,že se mi tento týden ozve,tak uvidím,musím být ,ale opatrná,ať to není nějaký podvod,hlavně nebudu nikde vkládat peníze.
16. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Berušky už jsme si vás dočetla. Holky taky o tom polštáři uvažuji a monitor budu chtít určitě. Kasi slyšela jsem že se nemá používat po cizím dítěti jedině když si koupíš ty nové desky nebo co to tam je :wink:
Máji nemáš zprávy od Dady lestli už má broučky u sebe :wink:
16. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Holky koukněte no není to nádhera http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28523214&tab=0 :wink:
16. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Je nádherný,a to jsi Luci chtěla pro sebe.To by jste asi ani nevynosili,když se brouček narodí v létě,je to spíš na podzim a to už bude mít asi malé ne.
16. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Kasi já se jenom koukám Péta když se narodila tak měla dobrou 50 dobrou a dlouho jí nosila měla 2900g vím bylo by to asi malé ale je to krásné musím počkat až budu vědět co to bude :wink:
16. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Jo,jo ,krásné by to bylo. :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojte sluníčka. Tak opět hlásím špatné zprávy :frowning2: Dneska mi na ultrazvuku našli třetí miminko. Jedno embryjko se mi rozdělilo a tak tam teď mám dvě jednovaječné dvojčátka a ještě to druhé embryjko co mi zavedli. Bohužel verdikt zněl....okamžitá redukce :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takže 25.11. jsem už objednaná do Zlína k dr.Rumpíkovi na redukci. Je to šílené, pořád jen bulím a bulím jak želva. Celé roky se mi nedaří otěhotnět a najednou mi řeknou, že mi jedno musí vzít!!! Já úplně blázním :frowning2: Moc se omlouvám, že nesu takovou smutnou náladu, ale vy mě chápete a víte, jak je to všechno těžké :cry:
Jinak vám všem sluníčka držím palečky a doufám, že nebudete muset procházet tím čím já.
16. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Jantarko vím že je to těžké rozhodnutí , ale raději dvě a donosit. Leňulko moc na tebe budu myslet 25 budu posílat hodně sil vím bude to těžké ty to zvládneš moc moc držím palušky. Mě zaváděli 3 embryjka a byla jsem přesvědčená kdyby se chytli všechny že budu krkavčí matka a jedno pude pryč je to šílený záhul.
16. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Luci já vím, že je to pro mě lepší, ale byl to prostě dneska šok:frowning2: Byla jsem 11 dní v nemocnici a jednou mi doktor řekl, že se mu zdá, že tam vidí třetí srdíčko. Já byla úplně v šoku a pak jsem se ujistila na dlaším ultr, že tam jsou jen dvě. Ale to bylo tím, že se zrovna asi to třetí schovávalo. Taky mě asi trochu šokuje, že je neviděli přesně minulý týden v pondělí na ultr když mi ho pro kontrolu dělali při propouštění z nemocnice. :confused: a navíc mi dali fotky obou prcků. Mám je tady v albíčku. Ale když jsem je ukázala dneska v Brně, tak doktorka je tam na té jedné fotce viděla všechny tři :confused: :confused: :confused: Mám já to celé nějaké začarované či co:frowning2:
16. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Ahoj všem!
Teda Leňulko, co to čtu? Upřímně evím jak bych se rozhodovala ne tvém místě. Prostě budu držet palce asť vše dopadne tak, jak má!!!
Jinak všechny moooc zdravím. Stejně na vás myslím, kobylky, moje:slight_smile:
16. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Leňulko to jsou zprávičky, zase se to zkomplikovalo. jen nechápu jakto že ti to budou dělat ve Zlíně? ty přece chodíš do Reprofitu. teda a na kolik je chtějí zredukovat na dvě? nebo na jedno? Holka ty si to užíváš, ani chvilku nemáš na klidné těhulení, pořád něco. Když to tak dlouho nešlo vůbec, tak si to te´d ta příroda vynahrazuje.
16. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Věruško ahojky jak to jde v práci mezi lidma, snad tě tam šetří? A co Miki nesmutní doma?
Leňulko to je taky otázka, že si toho nevšimli v nemocnici. ale stejně by bylo řešení pořád stejné. Budu na tebe moc myslet, určitě to dopadne dobře, Rumpík je profík.
16. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojky Monči. No v Brně to právě nedělají a posílají mě k Rumpíkovi, páč je na to odborník. Horší na tom je, že mě tam chtějí nechat ještě týden v nemocnici:frowning2: A navíc si musím zaplatit narkozu. Nechápu, že to nehradí pojišťovna když je to na doporučení lékaře :confused: No asi to tak je. Jinak chtějí zastavit srdíčko jednomu co je z těch jednovaječných dvojčat. Prý by si kradli krev a výživu, protože mají jen jednu placentu. V horším případě prý může dojít k zamotání do pupečníků.
16. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Věruško ahoj. Tak vidíš, pořád bojujeme a pořád je to těžší a těžší. Někdy si už připadám, že mi to prostě není souzeno. No nevím kolik toho ještě vydržím. Říká se, že ženská vydrží jak kůň, ale já už si připadám po 9. stimulce jak stará herka :frowning2:
16. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Neboj Leňulko snad to dobře dopadne.Budu držet prtíčky i na nohách.Hlavně se netrap,broučci potřebují klid.
Uvidíš,že to dobře dopadne.A mimiska se dočkáš.A raději opravdu 2 a bez zdrav.komlikací.
16. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Moni, v práci je fajn, mám toho dost. Miki občas chodí se mnou, tak zas tolik nesmutní.
Leňulko, jsme držáci, to jo! Ale prý ten nahoře nám nenaloží tolik, abysme to nemohly unýst,ale někdy si řikám, že už by to snad mohlo stačit. No, asi ne, prostě to má vše nějaký smysl, který marně hledám a kdo ví, jestli někdy najdu. Tož drž se!
16. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Leňulko, Rumpík je dobrý, tak to určitě udělá na 1*, jj narkoza se ve Zlínském CARu platí něco kolem 400,- Neboj dobře to dopadne a ty budeš konečně mamina, věřím tomu, jsi silná jak tři kobyly a problémů už bylo dost. A kde ti bude dělat zákrok, v nemocnici rovnou nebo v CARu? Asi v nemocnici v Atlase, viď ?
16. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Jj Moni v Atlase. Měla bych tam zůstat prý týden, ale já chci míň. Ležím poctivě i doma a snad se nic horšího už nestane. Navíc mám naši nemocnici asi 5 minut od baráku. Tak snad bude mít Rumpík šťastnou ruku a zvládneme to všichni.
16. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Holky od včerejška horečkujem a dneska mě rodiče posílájí na pohotovost kvůli prasečí chřipce at to prý chytnou v začátcích volala jsem na pohotovost doktorka mi zdělila že jezdit nemám mám srážet horečku a dávat sirup proti kašli já nevím co mám dělat :frowning2:
16. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Luci můsíš věřit paní doktorka má pravdu,a že to snad přejde,je fakt,že chodit teď mezi nemocné není dvakrát nejlepší,a mám takový dojem od mamky,že v době nemoci snad očkovat ani nejde.Tak to vylež ,dej si čajík a snad bude líp.Nic jdu koukat na superstár.
16. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Horečkuje mé dítě jdu taky koukat na stáry zatím pá
16. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Luci tak zažeň Peťu do postele a ležet a ležet. Snad to nebude nic vážného.
Leňulko no uvidíš jestli tě pustí aspoň trošku dřív, ale asi tě chce mít sám osobně pod kontrolou.
tak berušky dobrou noc
:slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Berušky dobrou a noc a krásné sníky jdu se koukat a stáry a pak půjdu spinkat :wink:
16. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky :wink: Lůco já bych taky nejezdila.Vím,žemáš strach ale nacpi Peťku sirupem neboklíďo paralenem a vydrž.Držim moc palečky :slight_smile:
Leňulko holka ty máš smůlu :unamused: Budu moc držet palečky ať už to má dobrý konec :wink:
16. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ta jsme na světě! 16,10hod. Kateřina - 2560g a 45cm a 16,20 hod. Ondrej - 3050g a 45cm. Dali jsme mamce trochu zabrat, ale jsme v pořádku!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kráááááááááása, vítejte na světě robátka a všem moc zdravíčka!!!

Jsou to ale šikulkové, mamka to dala fakt asi přirozeně, když jsou až po deseti minutkách a půl kilča rozdíl, Kačenka je jak náš Annanas, gratulace veliká ještě jednou.

Zlatíčka, nemám čas si vás přečíst, ej tu boj o pc, ale čtu o Lenince, no to je teda záhada, ta holčinka, nakonec tři a musí na redukci, tak hodně štěstí a už bez komplikací.
16. lis 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
Dady, gratulujuuuu !!!!! To je krása a dvojitáá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se těšim na fotečky:slight_smile:
Leňulko, určitě tu budeš taky jednou psát takovouhle krásnou zprábičku:slight_smile:
Lůco, zalez do pelíšku a vůbec nevylézej!
16. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mocinky gratulijuuuuuuuuu :wink: jupíííí to jsou teda kouscí.Přeju hodně štěstí a zdravíčka do života :wink: A Dady hoooodně sil :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.