• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dneska hrajou naši krásně :wink:
A polici přidělá mužík o přestávce-sem na něj zatlačila :grinning:
2. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Vidíš to, tady rozbouřím ještě práci manželů :grinning: , mě budou milovat :grinning:
Tak koupelku nemáme, ale vzhledem k situaci, která je, bude lepší se zbavit dluhů no...Je to boj, to víš že bych radši pěknou koupelku, ještě si musím počkat.
Police von Ikea :grinning: , jak jinak.
2. kvě 2009 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
No tak Janni.ko posli taky fotečky, já tak ráda koukám na byty,na MMB to mám projetý skrz na skrz. Bydlíte v domečku nebo v paneláku?
2. kvě 2009 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz
máji bydlíme v paneláku a jinak naše police Kika nábytek :wink:
Mám náš byteček nafocenej,tak pak něco vložím ju?Ale ted ted du na trenažer si zacvičíííííííííííííííííííííííííít :dizzy_face: zatím páááááááá
2. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Dobré poledne berušky m oje tak jsem se vrátila z výletu :slight_smile:
Tak co je tady nového? :wink:
Máji co naše beruška Věruška :wink:
2. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojky Lůco, tak jak bylo na výletě? Určitě nádhera, koupilas nám něco? :slight_smile:
Věruška všechny zdraví, měla na návštěvě rodiče, dovezli jí nějakej super obídek, výživnou polívku, přesně to, co potřebuje, aby byla silná jako silnice :wink: . Teď tam má svýho Míšu, tak psala, že se aspoň rozptýlí...
2. kvě 2009 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz
Na výletě bylo super koupila jsem si křištál na krk ve tvaru srdíčka. potom jsme si dali super oběd manža pstruha na víně a já kuřecí játru s bramboráčkama a zeleninovou oblohu no paráda. :wink:
To je dobře že tam má Věruška Míšu bude ho těd hodně potřebovat.
2. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Téééda, všechny si cpete pupíky v retauracích, to je nádhera. My byli jenom na kafíčku, teda Lub. s mamkou, já si dala vodu :slight_smile:
2. kvě 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak Májinko tam bylo tolik krásných kamínků , že jsem který vám koupit :slight_smile:
2. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Fákt, tam je nějaký spešl šutříkový shop?
2. kvě 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jsou tak dva obchůdky já si koupila křištál ve tvaru srdíčka a stál 45 je malinký ale mi to stačí ale mají velký výběr kamenů :slight_smile:
2. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak to je super cena, co? :confused: A to je v té Karlově studánce bo kde jste to byli?
2. kvě 2009 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, hezká polička, krásně naaranžovaná:slight_smile: Jsem byla na pastvě a Baroše chytala blbá, tak jsem musela být ve střehu:wink: Jé, Luci, to jste měli s manžou hezký den:slight_smile: Janni.ko, nepřeháněj s tím cvičením:wink:
2. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Jo to je přesně tak jednom řekneš že chceš v křištál a ona ti ukáže co sněho mají na výber veliký náramky na ruku a na šnůrku ve tvaru srdíčka, kříže, kolečka nebo malinký kamínek na povešení obroušené neobroušené no zpoustu druhů :wink:
2. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj Beluško bylo super a to i přesto že jsme sebou měli tchýni :angry:
2. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Luci, to samé mají v Ostravě v Lase v přízemí, obchůdek jen s kamínky, mají úplně všechno v jakékoliv podobě, já tam na ně chodím:wink: Je to super, když si máš z čeho vybrat, viď:slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Beluško a co ti chtěl Baroš udělat potrkat tě :angry:
2. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz
Však hlavně, že jste si to užili vy dva s manžou, ne:slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Bylo to super příští týden zajedu do ostravy v úterý jdu na kontrolu do gyncentra tak tam zajedu manža bude mít radost :slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
No je problém v tom že manžova manča neví že je to můj manža je to složité on nechce aby jeho dcery po něm dědily tak si mě vzal aby to měli složitější z jeho strany to nikdo neví :wink:
2. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Luci, jemu asi haraší, chtěl mě nabrat, ale já měla tyčku, tak šel na Pavlíka, ale ten má zase sílu. Dostal na prdel a bylo po bitce:wink: Jo jo, tam si zajdi. Vždycky si zjistím, na co, který kámen je a pak tam jdu vybavená vědomostmi, co chci:slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Počkej, rozumím tomu dobře, že Tvoje tchýně neví, že jsi její snacha??? Jestli jo, jak se vám to daří tajit:wink:
2. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Řekni mu že jak přijedem na to kafé tak dostane na prdel Baroš jeden Barošovej :wink:
2. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak zatím co vy tady drbete, tak já byla v Karlově studánce :wink: , to je nádhera, Bože, já bych tak jezdila po výletech, už dva roky toužím po Karlovýc Varech+Marijánkách a Františkových lázních...Taky to mám moc ráda v Luhačovicích, tam jsem ale byla už několikrát, no a teď teda ta Studánka :confused:
Bellko, Pavlík dostal na prdel bo Baroš? :grinning:
2. kvě 2009 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, to teda taky čučim, no dějou se to věci, to budou dcery rády.....
2. kvě 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
No neví že jsem její snacha a daří se tajit normálne péta ví že to nemá nikomu říkat a když jim to neřeknem mi tak se to nemají zatím od koho dozvědět. Manža chtěl aji kdyby jsem otěhotněla at mimča mají stejné příjmení jako já a on jenom Péta má jiné příjmení ale jí to nevadí. Na svatbě jsem byla já Péta,Pepa a dva svědci moje kámoška s přítelem :slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Luci, vyřídím a pak se na to ráda podívám:grinning: Máji, jasně že dostal Baroš:wink: No jo, je spousta krásných míst v té naší republice:slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
To jo každé dceři naspořil 350tisíc a té jedné je to ještě málo pořád říká řekni tatkovi at na mě přepíše byt a kdyby něco tak já tě tam nechám potom s Pétulou bydlet já jí nevěřím ani slovo :angry:
2. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Jejda, to by se dcerušce líbilo a kdyby se, nedej bože, něco stalo, letěly byste s Peťkou jak špinavé prádlo. Tak to koukám a fandím vám.
2. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Díky doufám že to potom ustojím bude to krušné byt je ale naštěstí psaný na mě manža je tu jenom jako podnájemník. Ted jsem domluvená s kámoškou sežene mám právničku je levná a poradí co a jak ještě pořebujem něco dořešit ohledně manžovi závěti hold už není nejmladší. :frowning2:
2. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.