• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Pěknou noční hodinu, kontroluju aukci, no samozřejmě, že mě nějaká potvůrka podivná přehodila..., ale já si tady počíhám :slight_smile:

Mončoet, Ty snad máš mít už kojící polštář pořádně v zápřahu a mít ty nejlepší zkušenosti :slight_smile: , na spaní a sezení přes den, je prostě super, vyzkoušej a dej vědět.
Jináč ten monitor samozřejmě máme, nedávno houkal v noci a Bůh ví, co se dělo. Však si jistě pamatujete, jak se mi Anýs dusil asi ve 2 týdnech, hrůza to byla. Nám taky občas řve dřív a jednou dýl, když ji vyndám z postýlky. Reaguje na dejchací pohyby, takže když je postýlka v pohybu, tak bliká. Přemýšlela jsem, že kdybych se dusila, že bych sebou asi mrskala, nevím no... Ale předpokládám, že to maj za ty prachy vychytaný. My se monitorujeme pořád a myslím, že ještě dlouho budeme.

Věruško, tak Mikís už je velkej kluk a umí být sám doma? To je šikulka, ten náš pošuk mě právě vzbudil a proto jsem vstala k té aukci, jsem si chtěla nařídit budíka, ale nakonec jsem to vzdala a do konce tu taky asi sedět nebudu, je to ještě skoro dvě hodiny do konce, bududoufat, že pani, co mě přehodila večer, bude spát :grinning:
17. lis 2009 ve 02:53  •  1 dítě  • Odpověz
A kde máme vůbec Andrejku?

Říkala jsem vám, že vás všechny zdraví Regíííííííííííííí? Jsem to chtěla včera napsat a ani nevím, zda jsem tak urobila. Včera měla jet pro rozpis do CARu, tak snad jí to dobře dopadlo a poinformuje nás.

Mimáč má výluku, vždycky ve tři ukončej stránku a obnovujou a to minimálně hodinu, to mě štve :angry: , zrovna jsem koukala na pěkný Bydleníčko.

Dneska večer nezapomeňte jukat na Ano, šéfe!, bude od nás z Třebíče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 03:34  •  1 dítě  • Odpověz
Kontroluju, zda spíte :slight_smile: Tak nejen, že jsem zřejmě závislí na Kobyle, na aukcích, ale i na nočním žraní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , právě jsem využila topinkovače, to je věc, fakt super, myslelal jsem, že nevyužijeme,a le je denně v provozu, křupavý pečivko můžu, takže jsem právě spráskala dva toustíky a jogurtík :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nezabily by jste mě? :angry:
17. lis 2009 ve 04:33  •  1 dítě  • Odpověz
Výborně jsem si tu pokecala a můžu jít do pelechu. vyhrála jsem, kdo by ot byl čekal, že nikdo nebude v noci bojovat, že? :slight_smile: A už jsem aj prachy odeslala :sunglasses: Tak brou nocku a všem vstávajícím krásné ráno a ještě hezčí den :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 04:52  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko, koťátka:slight_smile: všem přeju pěkný sváteční den a posílám velikou gratulku Dady a vítám ty dvě sluníčka na světěěě a přeju do života jen to nejlepšííí:slight_smile: jsem už v práci, tož příplatek, no:wink:
17. lis 2009 v 05:41  • Odpověz
Dobré ranko všem,jdu nakouknout co ta naše Dady a její broučci.
17. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Krásné sváteční ránko. Bellí, zase příplatky, zase příplatky, tak vydělávej, Luboše dneska v práci nechtěli, tak budem u telky doma :confounded: Venku je pěknej hnusavec zase, mlha, že by se dala krááááááááájet.
17. lis 2009 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz
Tož nakukuj, nakukuj :grinning:
17. lis 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Dady obr gratulace a Kačence a Ondráškovi vše nej :wink:

Holky pořád horečkujem máme 38.1 v noci 39.1 už dostala zábal a kleslo to o půl stupně když tak pojedem na pohotovost :wink:
17. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno :wink: u nás poprchá bez mlhy.
Dady už má broučky u sebe, letí veliká gratulka a teda to jsou kousci, kde se do ní vešli? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bellí ať ti to tam dnes utíká. Příplatky jsou aspoň taková malá náplast že musíš i o svátku.
Máji dej odkaz co jsi vyhrála, jestli teda už nespíš po takové probdělé noci.
17. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Jé konečně ,tak veliká gratulace Dady,A hlavně hodně zdravíčka Kačence a Ondráškovi.To je super.A gratulka dokonce dvojítá. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Vítejte mezi námi sluníčka malinké.
17. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Lucinko tak se brzy uzdravte.Posílám pohlazení na dálku.
17. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky.Krásný sváteční den přeji a Bellí Tobě ať to utíká v práci :unamused:
Májo ty jsi strašidlo :grinning: ale já dnes tak špatně spala,že jsem tady klíďo mohla diskutit s tebou.
Lůco,to je mi moc líto,že to neklesá a co dáváš proti teplotě?
17. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
A Bellí tobě ať to rychlev práci utíká. :slight_smile: Ať jsou babičky a dědečkové hodní.
17. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28061953&tab=4

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28446832&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25476903&tab=1

Tak toto v balíčku bude, mně jde jen o tu vestičku, bohužel neni takhle světlonká, ale je tmavě růžová, doufám, že bude taky pěkná a ještě dvě čepičky k tomu :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Máji je to ten hajzlík co jsi tenkrát vychvalovala??
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6535636&tab=0
17. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Hajzlík :grinning: , tohodle neznám, ale je jich hodně, my máme jen hřející a levandulí vonící, číču.
17. lis 2009 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
Teda ty jsi nákupčí.To bude Ananásek hvězdička. :wink:
17. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Aha ale ta je jako polštářek viď?Tohle je jen malinký obkládek.A využily jste číču?
17. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Číču využívám i já, ona je taky malušká, počkej, Ti to vyfotim, číčo :grinning:
17. lis 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
Máš to v emailu, mladá nechtěla moc poooooooozovat, tak to trvalo,a le šlo vlastně o kočku, že? :grinning:
17. lis 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
No nic zase nakouknu,mějte se hezky,jdu koukat na pohádky a šít vločkové magnetky pro děti do herničky. :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Chci vidět, co jsou vločkové magnetky :sweat_smile:
17. lis 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky kobylky,

jsem nakoukala co ta Dady,a teda velikánská dvojitá gratulace ke Kačence a Ondráškovi - to jsou teda ale velikáni :slight_smile: krása :slight_smile: a podle časů to vypadá na přirozený porod-super :wink: celé rodince přejem do života jen to nej nej :slight_smile:

taky jsem koukala na Jantarku,to jsou my teda věci,holka drž se,vůbec si nedovedu představit Tvou situaci,ale určitě to vše dobře dopadne :wink:

Mončiet,kojící polštář mám a super,a monitor dechu máme taky,určo jsem ho chtěla,přeci jen to riziko je větší u chlapečků-neví proč,a je to až do 9měsíců,tak si myslím že je jako pro jistotu to je lepší :wink:
17. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj Kačereeeeeeeee, no kde jsi pořád? Buduješ?

Jste mi připomněy...psala jsem Dady co hříbátka a že jsou hodní, maj se dobře, ale nejsou ještě u maminky, jen je nosej na kojení, bo zkolabovala, asi včera, si myslím, tak je jak moucha slabá, tož nabírá síly a že jich bude potřebovat, mamča jedna tuplovaná :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak kdo má zájem tak máme už hotovej pokojík pro Valuš,je u mě v albíku :wink: a už jsme měli první poslíčky :confused: a taky od včera mi dělá v břichu jakési divy a pořád mi bublá u ní v bejváku,no snad to nic není :wink:
17. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Co vaříte? Já budu asi zase zapejkat meltou, bo Luboš jí donesl včera kilo z pekárny :grinning:

Jdu na nákup, dítě piští, to se naučila věc, asi nás brzo vystěhujou a mně ulítne hlava, to je kravál a ty vejšky, jaký umí.

A co říkáte na Stáááááááááru? Já myslím, že konečně se stalo to, co bylo třeba.
17. lis 2009 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz
Téééééééda to jste dobří, moc pěkný, čisťounký, krááááááása,asi chce už Valuš do pokojíčku :wink:
17. lis 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,víš jak ono to jsem sem mrkla a zrovinka holky psaly jak si dají pauzu a tak,prostě nějak nevím co bych měla psát,když já mám úplně jiné starosti než holky snažilky....takže prostě tak nějak raději nic než něco a pak se to někoho dotkne :wink:

Jejda Dady zkolabovala? :confused: asi toho bylo moc,se nedivím dvě prďolky asi dají zabrat :wink:
17. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Máji jo jo manža je šikulka :slight_smile: pěkně to dcerušce nachystal,já jen přicmrdávala co jsem mohla,protože moc podle něj nemůžu-prej mám odpočívat :grinning: a Valuš snad nechce tak brzo do pokojíčku,ještě tak 14dní určo at je v bříšku :wink:
17. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.