• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Katy nádherný pokojíček.A přijdi mezi nás častěji.MTMMMR. :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj Katy teda to je ale luxusní pokojíček tam by se mi taky líbilo se nedivim Valince,že se už ozývá :wink:
17. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Taky se mi moooc líbí. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, moc vás zdravím. Moc se neozývám, mám hodně práce v ouřadu i se školou, a tak mi to vyhovuje, že mám v hlavě jiný starosti.
Dadynko, Tobě moc moc na dálku gratuluju, jsi statečná, óbr mamina! Máji, díky za vzkaz :wink:
Leňulko, beruško, musíš mít v hlavě pěknej guláš, tak ať Ti to do toho hnusnýho zákroku uteče, pak nová čára a už jen v klidu těhulit, i když po všech Tvých zážitcích by byl v klidu asi jen óbr flegmouš.
Ananáskovi velikou pusinku k polonarozkám, fotečky jsou přímo umělecký, kam se hrabe Anna Gideon.
Zlatíčka, hezkej volnej den ouplně všem!
17. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
jóó, jinak taky občas úspěšně bojuju!
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4356316
17. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Jo, a ještě jsem vykoumala, že je daleko lepčí koukat na končící aukce, a mezi nima vybrat ty "opomenuté", Mája určo odsouhlasí. Třeba, když běží superstár a končí aukce, nokdo nepřihazuje :grinning:
hele, maminy, za hoďku končí a je to za korunkuhttp://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4344315
17. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Holky teplota trochu klesá už máme jeno 37.9 dávám paralen.
Katy pokojíček je užasný to se bude Valušce spinkat :wink:
Ahoj Andrejko mimáč tě taky pohltil. Koukněte http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28523214&tab=0 no není to nádhera :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Andrejko, ahojík, už jsem chtěla vyhlásit celostátní pátrání :slight_smile:
Nojoooo, já taky hodně koukám po aukcích, které končí, jenomže je najedu a než prozkoumám, zda se to vyplatí :grinning: , tak mi to kolikrát ukončej, bestie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale vestu máme, tak jsme klidní :slight_smile:
Tak Ty jsi vybojovala andělský svícení? No ještě aby ne, do Tvého anděěěěěěělija :wink:

Tak já zase mizím, zapekli jsme plech plnej mletýho se špagátama, opět, je to prostě bájo žrááááááádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak vezu majmce, trošiček je nemocná, tak aby nám necípla hladíkem.

Andrejko, Annanas Ti děkuje za přání :grinning: , zrovna chrní po zahradní zelenince zapité mlíčánkem :sunglasses:
17. lis 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím Vás kobylky, dlouho jsem tu nebyla, měla jsem rozbitý pc, takže teď se snažím dočítat.
Jantarky je mi moc líto, ale je lepší donosit dvě dětičky a v pořádku. I když je to opravdu hrozné rozhodnutí. Přeji moc moc sil.
Lucí brzy se uzravte, hlavně aŤ nejsi taky nemocná. Dávej na sebe pozor, pij preventivně čajíky...
Dady gratuluji ke dvojčátkům, je to velká radost a těším se na foto.

Jinak přidám trochu veselí, moje kolegyně z práce včera kolem 10.15 hodin porodila dvě krásné zdravé dcerky, jedna měla 2600 a druhá 2400....a byly počaty přirozeně!!!! Mám ze všech maminek a dětí radost a v koutku duše závidím... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak mooooooooooooooooc zdravím včechny kobylky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
17. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Neboj Alenko taky se dočkáš sluníčko naše.Nic já jsem po obidku,za chvilku to tu bude asi hodně střílet,měli jsme čočku na husto. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jdu si zavést utroš a na chvilku si hodit šlofíčka. :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Snad ano..uvidíme po novém roce. A jak se cítíš mamino??? Noooo čočka to bude kanonáda :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
to jo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Jo cítím se dobře,občas je mi šoufl,ale to k tomu patří. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Už se ,ale těším až budu mít vycházky. :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:

Tak Dady ooobrovská gratulace k mimískům,hlavně že jsou všichni 3 v pořádku :wink: Už se těším na fotečky.

Andrejko taky tě polapil mimáč? :grinning: Kam si dáš andělíčky?na stromeček nebo jen jako dekoraci do bytu?Jsou hezcí :wink:

Katy náááádherný pokojíček jste šikulky :wink:

Luci tak at brzy horečku srazíte úplně.

Máji krásná vestička i ta riflová bundička je hezká :wink:

Všem krásný zbytek dneška :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Tady se nic neděje, copak děláte? Slavíte revoluci? :slight_smile:
Já mám dneska totální nůůůůůďoa lééééééénoooooooru, no kalamita, nic neděám a už ani nebudu.
Vyčkávám na Ano, šéfe!, jsem zvědavá, ,co to bude za ostudu :grinning: , ale fakt tam vařili vždycky dobře, ovšem jak vypadá kuchyň, to netušám, ikdyž je do ní aj od stolu viděti :sunglasses:
17. lis 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz
Hlásím se už domečka, pěkně vykoupaná, v pyžámku a u hořících kamen:wink: jsem až teď dočítala a tají se mi dech z Leňulky, holčičko zlatá, vůbec nevím, co bych dělala na Tvém místě. Budu moc držet pěstičky, ať to všechno konečně dobře dopadne. Neplač, beruško, posílám Ti pohlazení a hodně síly.
17. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Andrejko ahojky taky už jsem si řikala,že jsme Tě musely pěkně naprdnout když ani čumák nestrčíš a ona vykupuje mimáč tož to je těžké :grinning:
Bellí ty kamínka Ti teda závidím :wink: uvař kávu a jedu tam :slight_smile:
Májo prosím polštář duté vlákno nebo ty polystyrénové kulky?Babo raď.
Zdravím Alenku.Taky se nám porouchal noťásek ale nám ouplně umřel :frowning2: naštěstí už je doma nový :wink:
Jani ajojky :slight_smile:
17. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj Petjunkooo, tož čekám:wink:
17. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
No tak ještě musím vytáhnout žehličku.Teda já mam dneska protivnou :unamused: nakopnout mi do dupky!!!Asi mi chybí ta práce.Ošmikala jsem aspoň psa :wink: S Terkou jsme byly na procházce a vcuclo nás to do nově otevřené cukrárny.Daly jsme laté a chlebíček :wink: Ale ve mě se to pere.Cítím jak se musím nutit být příjemná :angry: sčíhnu odinačku a raději tahnu do pelechu!!!
17. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Tož táhni s tou protivnou, ať je co nejdříve pryč, pěkně se uveleb u telky a žehlení nech na pokoji, však Ti neutečeee:wink:
17. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Neuteče viď???Já si to taky myslím :wink: Sakra škoda!!!
17. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Jééé, Andruškooo, Ti andílci jsou úžasnííí:slight_smile: Katy, pokojíček pro malou princezničku je nádherný:slight_smile:
17. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Berušky hlásím příchod teplota neklesá byla jsem sní na pohotovosti doktor říkal běžná viroza , ale zítra mám jít ještě k dětské doktorce.
Ahoj Alenko, Belíšku, Petruš, Janinko, Máji, Kasi proste všechny kobylky :wink:
17. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Luci, to je chřipka jak víno, ta se projevuje hlavně vysokými teplotami a bolestí celého těla a kloubů a kostí, tak ať už je brzy po ní a Peťka je co nejdříve zdravá.
17. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Beluš chřipka lítá úplně všude. Mamka mi říkala že od její známé vnučka má prasečí chřipku je z horní suché :frowning2: Tak jsem měla strach a jeli jsme na pohotovost. Zítra jedem k dětské a já musím být v 1015 u gyndařky jdu do poradny tak tam sní počká manža.
A co ty máš zítra volníčko nebo zase makčiš :wink:
17. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Zdravím vás opět, dnes již podruhé :grinning: . Belí ty kamna to je paráda, ohýnek je ohýnek. Lucí držte se, hlavně ať jste brzy zdraví!!!!!!
17. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Alenko a co mamža už je ok nebo ještě churavý :wink:
17. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdu vás ještě rychle pozdravit než budu zase vyhoštěna,musím tu pustit Peťu ,má zítra školu a zase 2 zkoušky,tak ať se může učit.Andrejko ti andílci jsou úžasní.
Belli ty kamínka ti taky závidím,dokázala bych se dívat do kamen i 3 hodiny v kuse,strašně to uklidňuje.
Tak student je tady ,tak já končím ,zítra se zase ozvu.pa pa :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zítra zase makám, mám nočňucha, OMG. Luci a vzali Peťce krev? Ta prasečí chřipka se dá diagnostikovat pouze z krve, né? Ali, jj, ohýnek je super. Koukám na barrandov na Obecná škola:wink:
17. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Luci už šel do práce, ale záda ho pořád bolí. Bohužel byl doma 3 týdny a víc si nemůžeme dovolit, protože by jsme zbankrotovali. Už to není tak vážné, hodl nedá se nic dělat..
17. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Belí krev jí nevzali uvidíme co zítra její dětská doktorka musím jí říct at jí veme krev :frowning2: Mamka říkala žé vnučce od té známé to diagnostikovali podle vítěru z krku tak nevím zítra sec zeptám :wink:
Alenko ta nemocenská je fakt hrozná :angry:
17. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.