• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jj, máš pravdu s tím výtěrem, ale aby si člověk o všechno říkal, sakra, přitom to všude hlásí, že se mají dělat podrobná vyšetření, už mohli vědět, jestli je to obyč. chřipka, ale snad jo. Jdu do pelíšku, koťátka moje zlaté:slight_smile: přeju dobrou nocku a krásné sníky a kdo máte zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: MVMMMR, zlatíčka:slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahojte sluníška. Všem vám mocinky děkuju za držení palečků a pohlazení po dušince. Trošku to snad pomohlo. Bohužel je to opravdu nutné hlavně kvůli tomu, že to může ohrozit mě a pak přece jen jednovaječné dvojčátka jsou opravdu takové malé potvůrky co se okrádají navzájem o krev i výživu. Takže jsem se dneska snažila smířit s tím jak jsme se už rozhodli. S manžou jsme to probrali ze všech stran, pak si i pobuleli a už je o hodně líp.
Jinak vás všechny zdravím, Dadě gratuluji k dvojčátkům, Anýzkovi k 1/2 ročku :dizzy_face: , snažilkám držím palce k úspěšným // na konci a těhulkám jen ty krásné zážitky :wink: A mojím broučkům Andrejce, Věrušce a Belince hodně sil do nových bojů. Mám vás ráda vy kobylky jedny :grinning:
17. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj rodinko jdu jen na skok,musím se taky věnovat tatkovy.Dítko konečně hodný,plakala protože měla hlad.Tak jsme koupily sunárek a dokrmujeme.Tak hodný dítě jsem najednou měla a mám.
Jinak Dady ooooooobbbbrrrrrrr gratulace k miminkům.Jsi holka šikovná.At ti dělají samou radost a hlavně hodně zdravíčka přejeme.Už se moc těším na fotečky a až za námy přijdeš.Moc na tebe myslíme.
17. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Kobylkýýýýýý, dobrou nocku přeji. Právě jsem vyhrála další dvě aukce, tak mám vánoce a jdu na to Ano, šéfe! Se táááááák těším :slight_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky, taky přeji dobrou nocinku, krásně se vyspinkejte a sladké sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MVMMMR
17. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Taky jdu popřát dobrou noc,a hlavně Luci držím pěstičky ať je malá co nejdříve zdravá.Tak krásnou dobrou noc,ať vás štípou blešky celou noc. :slight_smile: A zítra se zas ukážu. :slight_smile: MVMMMMMMMR
17. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Májinkooo, taky koukám na Ano, šéfe a zatím sranda:wink: Leňulko, beruško, nejdůležitější je zdraví jak Tvoje, tak miminek a věř, že je to správné rozhodnutí a všechno dobře dopadne, strašně moc si to zasloužíš, protože jiná by to, prožít to co Ty, takhle určitě nezvládla a já se před Tebou hluboce skláním a držím všechno co mám:slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Berunky, jdu vám popřát dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive: ...
Jinak, andělíčci vyvolali ohlas, pokud byste někdo chtěl, jsou ještě v jedné aukci http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4356326
Luci, ať je Péťa v pořádku.
Jinak jsem koukala do Nasti, hodně berušek má nějaké kontroly a vůbec si to zaslouží nové změny, tož za chvilečku vložím :wink:
Věruško, tak práce je dost? To je dobře..
Leňulko, klidný spánek Tobě i manžovi :slight_smile:
Monči, Petjunko, Beluško,Janninko moc zdravím a vůůbec všechny konííčenky :slight_smile:
Májo, hoodně jsem poznávala v Třebíči, fakt, jen to celé v telce působilo větší, myslím jako městečko, náměstí. Ale sekááč byl fákt nepřehlédnutelnej :grinning:
Zdravím všechny maminky i těhulky a hodně sil a nadějí snažilkám :slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
tak při Nastě koukám, že tu taky dlouho nebyla Leontýnka. Tak snad beruško zase nemarodíš? A co manža?
A co zlato Karojankový?? Kde je?? A Ivčo, Evinko, co vy?
Taky jsem mohla něco přehlídnout, přiznávám, že jsem nedočítala všechno.
17. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF(icsi),ET,2KET,další a poslední IVFmožná na jaře,čekáme na adopťátko!
Věruška,Pronat.2IVF(icsi),KET,GenetikaOK, Zoubkujeméé, korunkujeméé, a Mikíís nás pak vítáá u dvééříí!
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), jedéém sice přesčasy, ale bude zase akce dříív, přímo v Reprofitu!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, berunko, jak je, co dělá Ronaldík?
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková. Je to jak na horský,ale bojujeméé, snad...
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET,3mrazáčci,Happynka je v srdíčku.Snažilkujeme,KET možná na jaře.
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Snad ještě adopťátko..
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI, další akce až po ježíškovi...
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro..
Iva, kočko, jak se Ti daří? Mrcha už byla?

HOLKY V AKCI
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI, Jdem s Kájou do dalšího boje, 2. IVF! huž mááme rozpis!!!:slight_smile:

TĚHULKY
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Jsme na řaděééééé, v prosinci bude Valuškáá!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!A my taky už na mateřské! kontrola18.11:wink:Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,Kubíček má 1700gr,40cm! Huž jsme na mateřskéé!18.11krev:wink:
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka! Řádíme na mimááči!!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to Nikolka a huž má barevnej pokojíček! 18.11.cukrovka:wink:
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET, BUDE TO MADLENKÁÁ a huž byla na DÝZE :grinning:!Bez nůžek jsme jak tělo bez duše:grinning:
Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9., !Poradna 18.11:wink: a ještě s Péťou na dětský:wink:.
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10.a 9.10, máme neschopenku!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF!Mušíme udělat pokojíček jen pro dvě prďolky, se slzičkama, ale tak je to správné rozhodnutí,25.11.ve Zlíně.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, huž tu koukáme na svět půůl roku!!!
Hani(h.Skodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI,28.10.09 SOPHIE ANNAVáha4040gr,51cm,Spinkáme v košíku s ovečkou!!
Markytankakajky,přirozeně,ADÉLKA 30.10.09,46cm a 3030g máme óbr kukadla,jukni do albíka!Mámu bolí výčepní zařízení. Neva, dokrmíme sunárkem.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Tak jsme na světě! 16,10hod. Kateřina - 2560g a 45cm a 16,20 hod. Ondřej - 3050g a 45cm. Dali jsme mamce trochu zabrat, ale jsme v pořádku! GRATULUJEMÉÉÉ!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
jo, a ještě moc zdravím Katušku. :wink: , mojí adopčákovou kolegyňku :slight_smile:
17. lis 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahojka holkyyyyyyyyyy,moc velikánská gratulace Dadynce k dvojčátkům aťmáte jen radost a štěstíčko,holky já mám z těch chřipek uplně panickou hrůzu a ještě dnes večer začal manžel dost kýchat a teklo mu z nosu tak jsme ho vyhostili do mamčiné ložnice a se mnou v pokoji spí mamča,aby to malá nechytla asi bych se zbláznila ,ale prý ty maličké mají imunitu z bříška ,jesště dáváme probiotické kapky ty jsou taky na imunitu.
Lucííííí moc Ti přeji aby se Peťka brzy uzdravila a ty dávej pozor ať to od ní nechytneš přece jen jsi teprve první trimestr,pěkně papej vitamín C ať jsi chráněná,super je Calcium C eff tabl na rozpuštění do vody ty mám já moc ráda.Jinak mi jsme 90procent na umělém mlíčku ach jo ale nedá se nic dělat malá je hodňoučká akorát navečer trpí na količky bříška jo ty větříky jsou otravné.
Katy tebe mocinky taky zdravím a držím palečky ale ještě s Valušjou vydržte.
Zdravím taky Andrejku,Máju,Belíka,Věrku Kašu samo Majký,Monči obě dvě,Petjunku a všechny kobylenky,moc si Vás všech Vážím i když nepíšu denně kvůli Sophinušce tak Vás čtu a moc mi psychicky pomáháte teď i předtím a proto naší velké RODINĚ veliké Dííííííííííííííííkkkkkkkkkkkkyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MVR MVR MVR MVR MVR MVR
18. lis 2009 v 01:07  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kobylky zlaté :slight_smile:
Tak hned po ránu takovej doják od Haninky. Ahoj maminko.. :slight_smile: A takhle v noci jsi psala.. Já nejsem oprávněná se vyjadřovat k Tvým starostem, tak jen teoreticky, .. no a, mlíčko Bebilon taky chutná, jukni na Anýska :slight_smile: Hlavně, že jste holky jinak v pořádku. Ono taky ty hormonky asi dělaj svý, no řekněte jiný maminy, jak bylo v šestinedělí..
Tož holky moje, letím do arbeit :angry:
papa, a hezkej den, a máme spoustu kontrol a taky "cukrovku", tak ať vše zdárně zvládnete :slight_smile:
18. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: u nás mlhaaa
Hani tos udělala s taťkou dobře, ať spí raděj vedle. Sofinka je krásné mimi a vyroste i z uměléo mlíčka, i když by člověk chtěl pro ně to nejlepší, tak to hold někdy nejde. Vidím že i Marky trošku přikrmuje, ale hlavní je spokojená klidná maminka to mimi moc cítí. Tak žádné nervy z mlíčka.
Andri ať ti to uteče v práci. mě se hodně líbili ty zateplené kaťata za 1,-, škoda, že nám ta velikost vycházela na léto. Tak kdyby jsi něco zas objevila dávej typy. Katka se byla s mužem poptat na sociálce, jak to vypadá s adopčátkem, tak jí řekla paní příští rok, možná už ze začátku, kdo ví. Tak mě napadlo, jestli by jste se nezašli taky poptat, možná takový osobní zájem prospěje.
Máji teda Šéf vám tu restauračku nakonci pochválil, to se hned tak nestává. jinak městečko pěkné takové klidné.
18. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Brééééééé ranko, mamky. Ještě jsem vás nečetla, jen nejbližší odstavečky.
Tak u Monči mlha, no konečně vidím, že i sluníčko je někde možný v době, kdy je mlhavo jindééééééé. U nás totiž pěkně šajnuje a je jak na jaře, fakt krááááááása, posílám i k vám!

Hani, neboj, i umělý mlíčánko je super, říkaj, že ten Nutrilonek je nejlepší umělý mlíčko. A ty koliky maj i u mateřskýho, takže si nepomůžeš ani tak, ani tak. Prostě kapat kapinky a cvičit pořádně nožičkama. Taky máme tu nahřívací číču, takže lupnu do mikrovlnky a hřeju pupíka přes dupky. Teda teďka už ne. Ale nejpve jsem dala kapičky, mlíčko, mezi tím jsem nahřívala kočičku, a ještě jsem ten pupík namasírovala tím krémikem na bolavý bříška-Pupík, se jmenuje. No a na to namasírovaný tu kočičku teplou. tak vyzkoušej.
18. lis 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.hracky-vybavicky.cz/23-kojenecke-deky/392-3-v-1-zavinovaci-deka-microfleece-bavlna-modra-detsky-motiv/

Co říkáte na tyhle deky? To ani neznám, vypadá to suprově na zimní mimčo :slight_smile: Jsem to našla zase v reklamě tady na boku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
Máji díky už u nás taky šajnuje :slight_smile: Dečka moc hezká, ale musíme šetřit, tak bude muset stačit zavinka.
Luci jak je na tom Peťka doufám už dobrý. nebo jak jsem četla článek te´d na Seznamu, hned jsem si vzpomněla na vás.
18. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Pěkné dopoledne, koťátka, přeju všem krásný den a jestli máte někdo kontroličku, tak ať dopadne na 1*:slight_smile: všem nemocným rychlé uzdravení a smutným dušičkám pohlazení:slight_smile: těhulinkám pohlazení bříšek a maminkám poňuňání pro mimuškaaa:slight_smile:
18. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Dobre poledne, tak jsem zkoukla tu nasi tabulku a chtela bych pogratulovat maminkam ze uz maji tu dlouhou cestu za sebou a maji u sebe svoje krasne miminka. Tehulkam at to raychle utece, a hlavne at kontrolicky jsou v poradku.

Moje kolegyne snazilky, co rict bude to beze slov mame pred sebou jeste mooocc dlouhou cestu a snad se taky dockame. Tak MS uz dorazyla resne na den od revize ale byla jsem statecna a neuronila jsem ani slzycku. Pristi tyden jdu na kontrolu, Pritel uz ma Macu tak zase vitaminkujeme a piju ginekologicky cajik a od pristiho tydne si koupim taky nejaky vitaminek. S protelem jsme se rozhodli zkusit to hned takze nebudeme na nic cekat. Jen si prubezne nechame udelat genetiku. To by bylo odeme snad vse. Dekuji ze ne me holky porad myslite a ze jste me podrzely i kdyz clovek to v te dane situaci citi jinak ale ted vim ze jste to mylsely dobre moc dekuji.

Vsechny vas zdravim a i kdyz tu nejsme tak obcas nakouknu a na vsechny v duchu mylsim. :wink:
18. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
krásné skoro poledne kobylky,

jsem doma z cukrovky,fuj :confounded: teda vypít to to byla pohoda,bylo to jen sladké nic víc a dalo se,ale pak.....udržet to OMG :rolling_eyes: sem cupitala po nemocnici sem a tam ven dovnitř,polívat mě pot zle mi bylo,no blééééééé krev mi vzala 3krát a pak sem šla domů štastná že je to za mnou,výsledky by měly být zítra u mého gyndaře tak snad až půjdu do poradny zítra tak už to budeme vědět.

Ivy zdravím tak to je fajn,hlavně že máte plán co dále :wink:

Luci tak držím palušky at je malá brzo fit,se ti nedivím taky bych měla strach že je to prasečí chřipka :unamused:

Hani tak jste taky na umělým,jak psala Marky to se mi líbilo že má najednou tak hodný dítě :slight_smile: hlavně že jsou miminka spokojený :wink:

Zdravím i Monču,Andrejku,Belku,Dady do porodky,Ak a zbytek rodinky
18. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: vložila sem fotos domečku naší Nikolky a až když sem to vložila sem si všimla že mám na sobě stejný kalhotky jako na předchozí fotce :grinning: :grinning: :grinning: příště se musím podívat co mám na sobě at to nevypadá blbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojki,krásný den všem.Všem co mají dneska kontroličku,ať dopadne na 1,Lucince ať se Peťka brzy uzdraví,Belli ,Věrušce,Andrejce,Ivušce,Mikky,no prostě všem snažilkám hodně sil na další a snad poslední cestu za mimískem,maminkám čekatelkám ať už to rychle uteče a máte broučky brzo v náručí,a našim maminkám hlavně at jsou děti zdraví.A Dady posílám ještě trošku síly na regeneraci,budeš ji teď hodně potřebovat holka naše statečná.
A Katušce a Ondřejíčkovi ať se jim tady na tom našem světě líbí,a hlavně ať jste brzy doma. :slight_smile: .
Já jsem tu měla dneska babičku tak mi to dopoledne rychle uteklo,jinak stále šiju vločky,jde to pomalu ,ale až to bude hotové ,tak budou hezké. :slight_smile:
A jinak se chci dneska poprvé podívat na mimibazárek na aukce,ale musím nejdříve nastudovat jak se tam můžu zůčastnit.Heslo i login už mám.
18. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
aHOJKA mÁJI MÁM TUHLE DEKU doma používám jí do sedačky do auta a je super a teploučká až bude mrznout budu jí dávat Sophince ještě do fusaku.papa
18. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak jsme se nacpali pečeným kuřátkem.
Ivi to je dobře že ti funguje tělíčko tak, jak má a ms dorazila přesně na čas, ale přece jen je myslím dobré počkat 3 cykly, než do toho pujdete znova a ne hned, kdy plánujete další pokus?
Bellí doufám že spinušáš po obědě, ať jsi čilá v noci.
jani tak jsi to zvládla, je fajn to mít za sebou, tak na zítra dobré výsledky.
Kaši musíš nám pak vložit hvězdičky co vytváříš. Na MMB aukce se musíš prve registrovat, pak trvá týden, než se můžeš zapojit a aukcovat.
18. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Berušky moc zdravím už máme průkajdu jsem podle UTZ 9+4 a podle MS 8+6 prej budeme velký. 26.11. nás čekají odběry a 14.12. UTZ na genetiku a mamža půjde se mnou.
Péta leží v posteli teploty konečně klesli u doktorky se nám pořádně poblila a potom měla ještě průjem tak se aji pokakala. Má hodně pít a jíst ovoce to ona nemusí a 10 dní zůstat doma :wink:

Jdu si vás dočíst :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Luci gratuluju k průkajdě :slight_smile:
To je dobře že malý nic vážnýho není :wink: tak hajat a odpočívat :slight_smile:
18. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj Luci to je super,že už máte prukajdu,já jsem zvědavá ,kdy ji dostanu já,protože ve Fertimedu teď většinou drží až do 12 týdne a pak teprve přecházíš ke své doktorce a většinou holky dostali prúkajdu až u svoji,ale příští středu jdu na kontrolu,tak se na to určitě zeptám,i proto,že ji po mě chtěli v práci a příští týden tam po kontrole pojedu s lístkem na peníze.Je dobře ,že Peťce už chudince klesli teploty,a snad bude brzy zdravá,a vzaki jí ty odběry,jak si chtěla.
18. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
No já dělám polotovary jen je sešívám dohromady,kamarádka je pak plní vatou a dává tam magnetku a ještě se budou malovat.No to bych musela asi vyfotit v ruce nějakého dítka,aby mi to hned nevymazal Admin. :slight_smile: Jdu zkusit kouknout na ten mimibazarek.
18. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Odběry jí nevzaly protože jsem sní nakonec k doktorce nešla šel sní mamža já musela letět do poradny. K dětské jsem přijeli o 830 a v 1030 odešli a já šla na 1015 do poradny tak že potom vyzvedli. Kasi uvidíš kdy ti dají průkajdu.
18. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
No Moni a když už jsem zaregistrovaná déle než 1 týden,mám heslo i login to tam zadám tak jak se pak můžu účastnit,nikdy se mi nepodaří vejít do té dané aukce. :slight_smile: Asi budu potřebovat vaše školení. :grinning:
18. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.