• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím všechny,
Andrejko aholjky,
Dady gratulují k miminkům.
18. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Dady moc a moc gratuluji a přeji, aby oba jenom radost nosili a v životě se jim dařilo a prostě všechno nej... Jinak zdravím všechny kobylky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já už jsem lepší i nálada se vylepšila a soustředím se na Vánoce. Tento rok nic moc, ale ten příští ten teda bude :wink:
18. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojte kobylenky, moc vás zdravím z Beeerna :wink:

Dadynko, maminko naše šikovná, mocinky gratuluji k mimískům, klobouk dolů před Tebou, těším se na fotečky a až meti nás zase přijdeš :slight_smile:

Máji, moc díky za radu, spávat s tím polštářem je balada :wink: čoveče, že mě to nenapadlo :sweat_smile: posílám pusinku Anduličce :zipper_mouth:

Janinko, krásně nám rostete, Nikolka je už pěkné kus ženské :wink:

Jantarko, správné rozhodnutí, budeme Ti všichni držet pěstičky, vše bude dobré, uvidíš, všichni tomu tady věříme, posílám štěstíčko :wink:

Luci, gratuluji k průkajdě, super zprávy, už to máš černé na bílém, tak jen tak dál, ať odběry dopadnou na 1, určitě jooooooooo :wink:

Katy, klášněj pokojíček pro Valunku, ta se máááááááááá :sunglasses:

Andrejko, moc Ti děkujem za tabulku, vždycky to umíš moc hezky všechno napsat, jsi naše sluníčko sedmitečné!!!!

Těhulky, zdravím vás všecky Kasi, Mončinku, Patjuanku.....hlavně zdravíčko v tomto přechodným počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Snažilky moje milované, hodně štěstíčka vám všem posílám, ať teď nebo později, určitě se zadaří, moc vám to přeju. Jak je Ivuškoooooooo?To je dobře, že jsi mezi nás zase přišla.

Věruškoooo?Belunko? Jak se máte? :slight_smile:

Maminky naše, pozdravuju též mimísky Sophinku a Adélku a posílám pohlazeníčko!!!!!!

No my dnes byli na té krvi a na kontrole :angry: a z CS0 před 14dny je CS4, doktorka na nervi, mám klidový režim, prý musím vydržet ještě aspoň 14dní 2v1, nevíte někdo jestli je ta 4 fakt tak kritická? Prý nemám sexovat, vtipálka, my nesexujem od transferu :rolling_eyes: 2.12. jdu zase k ní, poslíčci už byli 2x, aaale v klidu,teď rvu do hlavy čokoládku :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj Monči,tak snad to těch 14 dnů Kubíček ještě vydží u tebe,to je super,že za chviličku už budeš mít broučka doma. :slight_smile: .A s tím sexováním si zatím taky dáváme pohov,mám ještě strach sexovat,chcemevydržet aspoň do konce 1 trimestru.A čokoládu taky miluji. :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Joooo Kasi, tak bych se s Tebou ráda podělila, měla jsem belgické pralinky, ale jak správně čteš ten minulý čas platí, už jsem je sežrala :grinning: hovado jedno, ale byly dobroučký
18. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
No myslím,že doma taky nějakou najdu tak si později kousek dám,teď zrovna obědvám. :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Moni zdravím tě :slight_smile: co je to to CS??? :confused:
Určo ještě minimálně 14dní vydržíte :wink:
18. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj kobylky :slight_smile:

zdravím takhle na večer :wink:
18. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj Katy
18. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Monči tak s těma pralinkama si mě navnadila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda s tím sexem to máme naprosto stejně :grinning: si budem muset pak půjčit nějakou příručku "Jak na to " :grinning: :grinning: a ten CS je teda docela skok za 14 dní,já jsem zvědavá co mi řekne v po dr.,při těch mých poslíčcích v noci a to teďkom 2krát po sobě

Jani ahojky,CS je cervix score-jak je na tom čípek :wink:
18. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Kasi ahoj,teda teďkom obědvat??? :confused: to koukám,většina večeří :grinning:
18. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Katy, no já se musím přiznat, že jsem měla dost krizi jednu chvíli, nedala se ta abstinence vydržet :sweat_smile: ale vydržela jsem, myslím že fakt nebudu vědět jak na to, ale manža mi to určitě rychle připomene :grinning: no a co se týče toho cs, myslíš, že 4 je nějak moc?
18. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdu si vás přečíst a posíláme jedno čerstvý video, tetýýýýýýýýýý

http://www.youtube.com/watch?v=m1_Njv5ZFHo&feature=channel
18. lis 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo,to já taky,to byly sny :grinning: :grinning: no asi z 0 na 4 během 14 dní je asi dost,tak bych fakt měla klídek,aby si třeba neporodila moc brzy :wink:
18. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Máji, Aňulka je krásnáááá a Ty máš sympatickej hlas, teda byla jsi to Ty? :sweat_smile:

Katy mám z toho už spíš srandu, páč mám pocit, že musím mít vždycky něco extra :wink:
18. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Jééééé Monča už má 4, no to je tedaněco, já měla pořád nulu :grinning:
Nojo, ten debilní proslov je zase můj, ale musím to dítě nějak zaujmout, aby na mě čučelo :grinning:
18. lis 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,teda Anička měla výraz jako že jsi totální magor :grinning: :grinning: :grinning: je kouzelná
Hele včera jsem koukala na Ano šéfe, a teda musíte tam mít teďkom dobrou hospu,ale kuchař vypadal jak totální jelito :grinning: :grinning:

Mony,no jo to tak bývá někdo je prostě rarita,já mám něco podobnýho s železem :grinning: ostatní mají zácpy,já né :wink:
18. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Kolikátej jsi den, Mončo?
18. lis 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Néééééééé, to si Anička nemyslí o mamince :grinning:
Hospůdka je to pěkná, chystáme se tam na nějaku mňamku a kuchař mi byl taky nějakej nesympatickej, úplný jojo :wink:
18. lis 2009 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz
Máji Ananásek je užasnej roste jak z vody :wink:
Zdravím Monču,Katy :slight_smile:

Holky bacha na tu chřipku u nás je nemocná celá rodina :frowning2: Ted mi psala kámoška a její holky mají 40 už druhý den a nechce to klesnout :frowning2:
18. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Dneska jsem 34+1 od poslední MS, proč Máji?
Katý, já chci taky hezky kakat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
To je jak ta chřipajzna loni, teda letos v únoru, jak jsem s pupíkem ležela na Valentýna a Luboš mi dělal zábaly, to byla fakt kalamita a ráno to chytlo jeho. Neořeju zažít a toto bude asi ono. Teplotka nad 38 je v těhu blbá, tak se někam zavřete a nevylejzejte, je teplo navíc ještě, to se bacily množej, jak houby po dešti. Já taky radši asi budu doma s Aňulou, nemá cenu riskovat.
Stříkám všude Eucasol.
18. lis 2009 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz
Eucasol, co je tooooooo? :confused: :confused: :confused:
18. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
No tak to jsi 35,týden ne? Ti to tu ukazuje nějak blbě. Kdy jsi měla poslední MS? Já jen studuju, kdyby jsi už chtěla roditi, jak velký máš mimisko. Ale Ty to ještě vydržíš tak 14 dní, myslím.
18. lis 2009 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já měla poslední MS 24.3., asi jsem to napsala předtím blbě, ale to je fuk, je to jenom o dva dny :confused: a co jsi teda na základě výpočtů zjistila Ty náš Einsteine??? :wink:
18. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Máji i manža se smál že to je super výraz malé :grinning: :grinning:

Mony,no já teďkom poslední 3 dny jsem až až vyprázdněná,to jsem si raději dnes nevzala ráno železo a ještě jsem neměla ani hořčík a to ho mám 2krát denně,ale už budu končit,v po mi ho asi už zakáže

Lucy,nikam nelozit,odpočívati :wink:
18. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
No že je to dobrý :grinning: a můžeš klidně jet. jen jsem se zasněla a zase si zapísala do těhotnský kalkulačky, kterou sjem denně navštěvovala, jééééééééééééééééééééé to byla paráda. Píšou, že mimisko má už asi tak 2300g a cca 46cm, to měla skoro Anna při porodu a že do nomrálního porodu zbývají už jen 3 týdny. Krása.

A Eukasol je z Justu takovej sprejík, kterej má požírat bacily v okolí střiku, až 90 prrocent bacilů, cákám to Anně v kočíku třebas na deku.
18. lis 2009 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz
Mončo a neměla si náhodou termín jak já???
18. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Katy, to je těžká závist, fakt, buď ráda, jsou to muka, když nemůžeš jít. Já zase musím hořčík 4x denně, to je děs, určo z toho budu mít zase průjem jak v létě........ :angry:
18. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Dobrý večer berušky, všechny vás mocinky zdravím :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.