• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Monča má termín na 29.12. :grinning:
18. lis 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Týjooo 4krát denně??? to je nějak moc né?mě zvýšila na 2krát a to říkala že už je hooodně,že to je dost,ale teda 4krát to už je maso,to je na totální sračku,né ? :confused: :confused: a myslím že od 36tt se už nesmí právě kvůli tomu že by si mohla rodit
18. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak ten Eucasol musím přikúpit :wink: Ale s tím termínem jste mi vyrazily dech, oni mo to podle poslední MS spočítali na 29.12, podle jaké kalkulačky to počítaš Máji? :confused:

Katy, já nevím kdy jsi měla poslední MS Ty, ale transfer jsi měla dřív než já. A nepočítá se to u umělku třeba jinak, jako než se to oplodní a pak transferuje a tak...jśem z toho ouplnej debil :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahojkyyyyyy ak303, to je fajn, že jsi přišla....
Majkyyyyy, zasejc jsi mě předbehla :wink:
Katy, mně ta moje doktorka připadá taky jak na hlavu, myslím, že zůstanu na těch 2x denně, páč sračku mít nechci :wink:
18. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
18. lis 2009 v 18:23  •  1 dítě  • Odpověz
Monči,oni říkaj že nejpřesnější je podle toho utz v 12tt,tak si vyber,můžeš podle MS,podle utz v 12tt a někdy to ještě mění podle utz později :grinning:
Stejně pokud si tak otevřená a tak,tak si myslím že rozhodně porodíš dřív jak já :wink: a to jsem s Valuš domluvení na 15.12. :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Holky prosím chtěla jsem si něco koupit v mimiakci a mě to nechce nikam pustit, že jsem registrována krátkou dobu :frowning2: :frowning2: co pro to můžu udělat?? Můžete mi poradit??
18. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Holky já se chci taky normálně vykakat někdy mi to opravdu nejde a bude hůř :frowning2: Holky já jsu podle UTZ 9+4 a podle poslední MS 8+6 tak si vyberte :wink:
Alenko kdy jsi se registrovala? Musí se nějakou dobu čekat než tě pustí na aukce :wink:
18. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
aha tak to mě mrzí. Tak já tam nejsem dlouho, jen jsem ze zvědavosti nakoukla, hned jsem si aj vybrala...no tak počkám, až budu registrována déle. Děkuji.
18. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
díky Máji za kalkulaju, Katy, třeba se potkáme na obilňáku :wink: Koníčci moji, jdu čučet na Ulici :wink:
18. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Mony to by byla prča kdybysme byly spolu na šestinedělí :wink: jejda musím na onu místnost :grinning: a pak se jdu natáhnout tak pa pa a žádné nemoci a pěkné spaní a zítra ať je pěkně venku jak dnes :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
papaKaty, pozdravuj na 00 :grinning:
18. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
18. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu spinkat jsu nějaká ospalá. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky.

Karolko a Regí dlouho jste tady nebyli přijdte za náma :wink:
18. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Lucí přeji dobrou noc a pěkně se vyspi i s mimískem :slight_smile:
18. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Luci díky za tip,ale dneska nám kolotoč dorazil domů a máme ho za super cenu,už sme ho i vyzkoušeli :wink: je super.

Tak berunky brou nocku všem :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Zlatíčka tak se s vámi také loučím. Zítra mě čeká celý den v práci :frowning2: - Přeji hezký zbytek večera a dobrou noc a sladké sny :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit už mě bolí záda a přichází únava ,tak se půjdu natáhnout.Tak dobrou noc a krásné sny. :slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Kozéénky zlatý, hezké sny přeju. Jsem vás jen letmo prolítla, a Katuškoo, jsem ráda, že jsi přišla :slight_smile:.
Věrušku jsem neviděla delší dobu, tak ji musím vyčmuchat přes icq. No, já taky nestíhám.
Tak snažile, těhule, mamule, hlavně zdravíčko, chřipky pryč! papap:wink:
18. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ranko sluníčka,jen jsem chtěla podat info,že dne ve snídani s novou odpovídá na servru TV NOVA-snídaně dr.Šulc na všechny otázky co se týkají neplodnosti.
Nic jdu snídat mám hlad. :slight_smile:
19. lis 2009 v 06:50  • Odpověz
Brééééé ránko zlata moje, přeju všem pěkný sluníčkový den a dobrou náladičku :sunglasses:
19. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky krásný den všem přeji :wink:
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
No já dnes strávím v posteli ,protože je mi od rána nějak slabo,v krku mám jak po výbuchu ,občas se dusím,asi nějaká chřipajzna,naštěstí bez teploty.Tak jsem si naordinovala zázvor,v lékarně mi dala celaskon a vincentku v tabletkách na cucání,a jinak jen ovoce,tak doufám,že ten bacilek přemůžu. :unamused:
19. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Ajoj Kasi, tak Ti přeju, ať je to jen nějaká slabost a toho zmetka rychle porazíš, já dnes taky trávím odpočinkově, páč muším poslouchat pení doktorku :angry: aaaale nebaví mě to, udělám si nehty a pak nevím, chtělo by to něco vymysleti... :dizzy_face:
19. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
I já se zatím jen válím :wink: nevím jestli se mi Kubička(tak Majdalénce říká Jirka,chce kluka no :grinning: )někam otočila ale příšerně mi tlačí někam u močáku.Potřebovala bych chytit za paty a setřást jí někam jinam :unamused:
19. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Pěkné odpoledne, koťátkaaa:slight_smile: tak už jsem, po nočňuchovi, při vědomí, pěkně po obídku a posílám vám úsměv a dobrou náladičku, sluníčka moje zlaté:slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Bellunko ahojte holčičko, teda takovouhle náladičku po noční? To jsi borec :wink:

Peti, Kubička, to je dobrý, manža má fantazii :grinning: nic si z toho nedělej, můj Kubíček zase tlačí na žaludek :angry:
19. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak si jdu udělat polívku,a na druhé počkám na Peťu,budu dělat koprovku.Tak jsem dopoledne podstoupila vitaminovou léčbu šokem,a už je mi trošku líp,ale raději dneska zůstanu v posteli,ale taky už mě to nebaví,a tak odpoledne aspoň ušiju zase nějako vločku.
19. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Bellíšku ahojky :wink:
Mončo to se mi taky stává ale jen na zádech tak lehnu na bok a je to dobrý ale tohle je takový jiný.Bolí to :unamused:
19. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Peti, zkus si lehnout s nohama nahoru, jako podsadit pánev, mně to pomáhalo
19. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.