• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mončo zkusím,dík. Ale já už tady od rána vyzkoušela tolik poloh,že se sama divím co umím :grinning:
19. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Mončiet ahoj, holka zlatá, skoromaminkooo:wink: no jo, já jsem taková bláznivka divoká a jsem ráda za každou chvilku, kdy na mě nedoléhá únava:slight_smile: tak ještě chvilkičku a máš Markeťáčka v náručí:wink: Petjunko, tak za paty bys chtěla Madlíska vytáhnout, OMG. Doufám, že Tě ta bolest co nejdříve přejde a princezna se otočí:slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak už si dávám polívečku plnou vitamínku,udělala jsem siá česnečku. :slight_smile: :slight_smile:
Peťko tak ať se malé sluníčko co nejdříve otočí,a je ti zase líp. :slight_smile: .Jinak se zácpou teď bojuji pravidelně. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
hezký den :slight_smile:
Kaši teda dáváš těm virům co proto, snad to rychle vzdají.
Bellí to je dobře že ses vychrupala po nočňouchu. Teda ale máš nočňouchy docela často. Máš teď aspoň den dva volníčko?
Monči teda ty už budeš za chvilku rodit, to je super jak ti čísílko zas poskočilo. Taška do porodky nachystaná?
19. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Bellunko, no máš můj obdiv, já taková lemra líná a Ty........prostě zírám :wink:
Ahoj Mončiku, jo kabala nachystaná, tak jsem zvědavá, ale chtěla bych ještě vydržet, Markét je ještě malý, aby neměl nějaké problémy. :unamused:
Ale Ty už máš 30 taky na krku, huž to budeš mít taky za sebou :wink:
19. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Moni, ahoj kočičko těhulinková:slight_smile: konečně mám volníčko a jdu o víkendu na denní:slight_smile: Mončiet nekecej, že jsi líná, však si moc dobře pamatuju, jak jsi pořád pracovala i Monča a Petjunka, ale teď máte před sebou bříška, tož musíte zvolnit a odpočívat:slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Belíšku, Ty máš pamatováka :sweat_smile: no jo, ale teď je mi líno si dojít i na Wecko, třeba teď se mi chce už půl hoďky :grinning:
19. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Belli tak to je fajn, snad vydrží počasí a bude tak hezky jak dnes, když máš den volna.
Andrejka nejspíš bude vyrážet na chalupu, konečně, tak jí to přeju ať si taky odpočine od práce a školy.
Já jsem se teď po obídku prospala, protože noci jsou s pálením žáhy naprd a bude hůř. Za chvilku dojde junior tak mu musím udělat jídlo a honem odvoz do házené. Zkouším občas nějakou MMB aukci, ale zatím mě dycky někdo přebije.
Monči žádná lemra, ty to nicnedělání máš přece i od dr. nařízené!
19. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Dobré poledne kobylky moje :wink:
Kasi ty těm virům dáváš zabrat určitě po té tvé vitamínové bombě utečou :grinning:
Moni , Mončaet, Petruš zdravím těhulky. Holky já chodím taky pořád čůrat a to jsu na začátku co budu dělat 35 týdnu to tam budu sedět pořád :grinning:
Ahoj Belíšku kulíšku tak vyspinkaná a zítra volnásek pořádně si ho užij :wink:
Holky dneska jsem koupila bublince bílé rukavičky dvoje za 33 takže za babku v Tescu můj první úlovek. O další hraji na aukru jak mě přehodí budu zlá :angry:
19. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
Moni, tak sis po obídku schrupla, to je fajn, žes tu noc dohnala:slight_smile: Mončiet, opravdu se raději šetři a nic nedělej, ju:wink: Luci, ahoj bublinková:slight_smile: holky, každý den je na barrandově věštění, tak na to semtam koukám a dneska říkali, že příští rok má být přímo magický, tož zase se těším na jarooo:slight_smile:
19. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
To určo bude,já tomu věřím,Bellinko-Majdinko,věřím,že vám p.Dr.Macháč pomůže a dočkáte se toho vytouženého snu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Luci tak lov lov, ono je přece jen lepší něco začít shánět postupně, aspoň to pak není takový šok pro peněženku.
Bellí já na ně taky koukám věští i v noci na Primě. někdy se fakt trefí a mě úplně zamrazí, tak snad jim to vyjde a rok 2010 už budem všechny minimálně s pupkem.
19. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Moni lovím ale nevím jestli ulovím :grinning: Manža se řechtal líbilo se mi asi 50věcí dovolil přihodit na jednu ale já přihodila na dvě kdyby jedna nevyšla máme ještě jednu :sweat_smile:
Belíšku příští rok bude plodnej já to cítím a budete všechny choditi s pupkem. Dneska si jela kámoška do Olomouce pro mražáčky tak jsu zvědavá moc jí držím palušky at to výjde :wink:
19. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
No, uvidíme, ale jak to ten věštec vyslovil, tak mnou projel jako kdyby elektrický proud, který mnou teda nedávno projel doopravdy:wink: Luci, ať to kamarádce dobře dopadne:slight_smile: už se stmívá, tak jdu zavřít divou zvěř, bo Mařenka se bojí a řve, jsem jí řekla, že jí sežere vlk, když bude vystrkovat hlavu ven za tmy:grinning:
19. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj berunky,

moc sem vás nečetla bo sem sem vlítla mužíkovi,tak budu muset zase uvolnit židli :grinning:
tak v rychlosti,jen sem zahlídla že Lůca má první úlovek-rukavičky pro mimíska a bojuje na aukru :slight_smile:

Peti tak to o tom močáku mi povídej malá se mi tam taky váli a nejhorší je když jdu to tak tlačí až to dole bolí,no jo ale s tím asi nic neuděláme bo mě teda taky nic nepomáhá :grinning: ani změna polohy jo občas do ní trochu štouchnu at odjede vejš :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč já teda výsledky cukru :rolling_eyes: :rolling_eyes: hranice je 7,8 a já mám 7,9 tak sem byla u diabetoložky a sem objednaná na 10.12 na krev ale říkala že to nic hroznýho není,jen at nejím denně sladký a nepiju slazený vody-což nepiju.
A taky at nejím celozrnný pečivo že po tom stoupá hladina cukru taky prý je lepší obyč rohlík :wink:

Zdravím všechny a večer nakouknu a doštu vás :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
holkýýýý, číhám na aukci bo kupuju neteři keramickou hlínu, a na co narazíím! Hezčí kolotoč jsem ještě neviděla!! Jukejte http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4372583
19. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Andrejko ahojík
tenhle kolotoč taky frčí :wink: Je krásnej ale tuším není na dálkové ovládání,ale zase je krásně barevnej :slight_smile:
Počkej jak se jeho cena za ty 3dny vyšplhá :grinning:
19. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj Janinko a Andrejko. Andrejko ten kolotoč je super je úžasnej. Já bych chtěla ten na to dálkové ovládání dneska jsem ho našla nový za 899 plus poštovné a do příštího roku možná zlevní.
Jani ahojda já kupuju pomalu ale jistě spoustu věcí mám doma po petuli :wink:
19. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Jé, Andrejka číhalová je tu, ahoj zlatíčkooo, kolotoč je fakt úžasně barevný:slight_smile: Janni.ko ahoj:slight_smile:
19. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Krasny vecr dekuji za pozdravy, Monco ja bych rada pockala ale vim ze se to stejne jen tak brzy nepodari, na umeli oplodneni my uz nepijdem nikdy budeme to jen zkouset doma pokud se to nepodari zase prirozene. Jinac zdravim vsechny a uzivejte si to, ja zase nekdy nakouknu. Pa pa zdravim vsechny moje kolegynky :wink:
19. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
Ivi ahoj jak je beruško už je ti líp. Berušky tak jsem petuli dala sirup na kašel nakapala do nosu a poslala jí do postele snad usne prospala celé odpoledne :wink:
19. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Ivi ahoj, to je moc dobře, že to budete zase zkoušet, beruško. Věřím, že se to podaří, už víš, že Tvoje tělo těhotnět chce a přítelovy spermijky se po vitamínkách jistě ještě zlepší. Držím palušky, ať je to co nejdříve:slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Berušky loučím se sváma krásné sníky a dobrou noc :wink:
19. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Koťátka, jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdu se jenom rozloučit a popřát dobrou noc. :slight_smile: Jsem kantare,jdu do pelíšku.
19. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
berunky, dobrou noc. vůbec jsem vás nedočetla, jsem už ostuda. Zítra jedeme na chajdu, nebyla jsem tam snad 2 měsíce, tak snad zrelaxuju, bo jsem ňák ouplně mimo vše dění všude. Tak se určo ozvu. Mějte se moc hezky, hezký pátek!
19. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásný páťulínek a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: Andrejko, tak odpo frčíte na chajdaloupku, no snad konečně nabereš síly a zase se vrátíš, páč mi strašně chybíš a stejně tak Věruška. Všem pracantům ať to dneska utíká, smutňoučkým beruškám posílám pohlazení a těm veselým úsměv a miminkám poňuňání:slight_smile:
20. lis 2009 v 06:32  • Odpověz
Ještě Máju jsem tu včera neviděla, tak doufám, že ji neskolila migrénuša! Petjunko, Madlísek se včera otočila, doufám, aby Tě tolik netlačila:slight_smile: no nic, vylézám z pelíšku udělat si snídani a pak začnu uklízet, bo je tu bordel jak v tanku, no chlap je sám doma, no:wink: ale budu načuhovat:wink:
20. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
Krásný pátek. Bellí snažila jsem se Majdu nahnat někam jinam ale moc se mi nedaří. Včera jsem měla fakt strach,že se mi tam zasekla ale hýbe se statečně tak jsem se i na doktora vyprdla. Jdu v pondělí tak snad mi nezakáže pracovat. Byla to bolest jak při ms! Jdu do rachoty,tak se mějte hezky,večer juknu,papa
20. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojte kobylynče, přeju krásný páteček, Andrejce pěkný výlet na chaťušku a všem super víkend. :sunglasses:
Belíšku, s úklidem pozvolna, máš volníčko, tak užívej.
20. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.