• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno :slight_smile: zase svítí sluníček tak je krásně i na duši.
Peti tak to je dobře že se Magdalenka otočila, ale jestli tě bolí jak při ms nejsou to třebas vaječníky, dávej bacha na nachlazení. Ať ti to rychle uteče v práci.
Bellí tak to jsme na tom podobně, takže vysavač do ruky a jedem. pračka s myčkou už to točí (ještě že existují)
holky co dnes vaříte na oběd, já houbovou omáčku, ale dochází mi nápady na další dny.
Ivi ahojky zlato, takže bude domácí snaženíčko, tak jste se rozhodli hned na to hupnout, ale asi je to tak dobře je to nová naděje, hodně štěstíčka ať se to brzo povede :wink:
Andrejce ať to rychle uteče v práci. a hurá relaxovat!
20. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Jdu vás pozdraviti. Marod má zase teplotu tak leží v posteli už jí to nebaví , už tak leží od neděle :frowning2:
Andrejko tak at ti to uteče a ty můžeš jed na chaloupku to bude relax úplně závidím :wink:
Belíšešku ahojda s úklidem pomalu máš odpočívat a né se strhat :wink:
Mončaet ahoj tak co Marketák nezlobí :sweat_smile:
Ahoj Moni u nás taky myčka myje a pračka pere :wink: A co se týče obědu tak mi taky dochází inspirace :frowning2:
20. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Luci tak to je mi Peti líto, to by nebyvilo ani mě tak dlouho ležet. No hlavně že odoláváš ty.
Já už mám navařeno a jdu si chvilku lehnout, tvrdne mi bříšo.
20. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Berušky loučím se sváma manža se rozhodl , že vymaluje obyvák tak se musím odstěhovat do ložnice a bez kobyly :frowning2: Jak to bude možné tak příjdu mějte se tady fajn :wink:
20. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Á, tak nejen u nás se uklízí:slight_smile: Moničko, nepřeháněj a raději odpočívej, s tím pupíkem:wink: Petjunko, to samé platí i pro Tebe:wink: Mončiet, jj, právě, že mám jenom jeden den, tak to musím stihnout:wink: Luci, Peťka ať je co nejdříve fit, beruška malá. No a můžu jít pokračovati:sunglasses:
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Krásný den všem,tak koukám,že je dnes všude velký ordnung,já se do toho taky pustila,udělala jsem pořádek v oblečení a taškách a tak a hned jsou 2 skřiňky uvolněné už pro mimi. :wink: .No ono je třeba občas se rozloučit s věcmi,které se stejně už jen překládají s místa na místo. :slight_smile: :slight_smile: .Peťa je v práci ,příjde kolem 15 hod a na 17 hod mají akci ze školy.:slight_smile:Tak jsem dneska taky celý den doma sama. :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Mončo taky mi to napadlo estli to nejsou vaječníky! Sakra! No jdu v pondělí do poradny tak se uvidí.Bellí ty jsi strojovna? Odpočiň! Lůco Péti je mi moc líto,přeju ať jsou bacily brzy v čudu! Zdravím všechny.
20. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak si dávám pauzu, páč je v telce Můj přítel Moonk a to je něco pro mě, by to byl můj kamarád, kdyby existoval:grinning: s úklidem budu pokračovat potom, ale už se blížím ke konci:wink: Petjunko, mě od předevčerejška nějak podezřele bolí v podbřišku, tak piju preventivně urolog. Kašo, zdravím Tě.
20. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Bellí dej si pauzu, vidím že už finišuješ :wink:
já už mám hotovo :slight_smile: hurá! za chvilku dojde mužík na oběd a pak už budu jen odpočívat.
Peti no já jsem měla zánět ledvin v těhotenství s malým, tak teď si dávám majzla, abych měla záda v teplu, ale i přesto mě taky vaječníky někdy bolí a pichají. Snad to nic nebude.
Kaši teda šikula tak můžeš vesele nakupovat pidi věci.
Máji kde jsi ????
20. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Zajdu do lékárny a poptám se co můžu za bylinku.Moonk je dobrej magor,taky občas kouknu. Ale za manžu bych to nechtěla.
20. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
No já to nakupování chci nechat ještě na později. :slight_smile: ,ale aspoň už mám místečko.Teď si jdu dát polívečku,a jdu se natáhnout,protože mě začalo nějak pobolívat podbříško. :unamused: Tak se mějte krásně.
20. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Petjunko, jj, do lékárny si raději zajdi:wink: Moonk je skvělý magor, jsem z něho hotová:grinning: Moni, teda Ty jsi šikulkaaa:slight_smile: já budu vařit odpoledne kůzlečí guláš, ať má Pavlík na víkend, když budu v práci:wink:
20. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojki tak jsem se chtěla zeptat ,kdybych si chtěla něco koupit z aukce ,už mám heslo,login i ID,přihlásím se ID naběhne,ale nevím jak se můžu zapojit do těch aukci,vždycky na něco najedu a ono mě to nechce pustit,abych se přidala do aukce. :slight_smile: Asi jsem telátko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Díky za radu.
20. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kobylenky, tak jsem opět zde, místo ležení jsem byla u ségry a půjčila jsem si od ní kábl od foťáku, pač ten svůj stále nemůžu najít :angry: a přihodila jsem tedy nějaké fotky do alby, tak do má zájem, ať se mrkne. Pro Monču tam mám tu káru, jak ji chtěla vyfotit
:wink:

Jinak Kasi, to vůbec netuším, jak se to na aukru dělá, já vše objednávám z mimáče :unamused:
Jak se dnes máte koníčci moji?
20. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Monči moc hezky to máš nachystané a teda pupíka máš malého :slight_smile:
Kaši zkus se na MMB přihlásit svým jménem a heslem a pak najedeš na aukci co se ti líbí a myškou zkusíš ťuknout na to kladívko a přihodit nějakou tu korunku, ale musíš být zaregistrovaná týden, dřív tě to na aukce nepustí a napíše ti to červěně že jsi registrovaná málo dní.
20. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Mončiku, díky, jsi hodná, ale připadám si jak bečka, vážím už 67kg :angry: a valím se jak soudek :angry: ach jo......
20. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
kde jste kdooooooooooo, už dva dny to tady děsně vázne, nudaaaaaaaaaaaaaa :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
bla bla blaaaaaaaaaaaaaaaaa bla bla bla bla bla. hmmmmm tak jsem si pokecala a co teď?
20. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kobyléééééééééé kde rajzujeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
20. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
iiiiiiiiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jdu čučet na bednu, mimochodem Belíšku, jak chutná takový kůzlečí guláš???????????????, :confused: :confused: :confused:
20. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahojki Mončimděkuji za radu zkusím to. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Já si jdu teď sníst druhou část oběda. :slight_smile: Trošku jsem spala.
20. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Mončiet, fotečky moc pěkné a pupíček maluškatý, ani se nechce věřit, že už máte s Markéťáčkem tak vysoké číselko:wink: a jak chutná kůzlečí gulášek? No, parádní mňamka je to, koule máme za ušima:wink:
20. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Belíšku, Ty mně teda dáváš, mňamka, taky bych si dala......holt dobré masénko je dobré masénko :grinning:
20. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Koťátkaaa, pro dnešek se loučím, jdu se ještě naložit do vany a pak do pelíšku, dneska to asi zapíchnu brzy:wink: přeju vám pěkný večer, dobrou nocku a krásné sníky a užijte si víkendíku, MVMMMR:slight_smile:
20. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Dobrou nočku Belíšku, my Tě taky MMMMR a ať Ti to v práci rychle utíká :wink: paaaaa
20. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
Jé kůzlečí jsem ještě taky nikdy neměla. :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Belíšku tak se vyspi,a doufejme v lepší zítřky. :slight_smile: MTMMMMR
20. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Dobrý večer kobylky moje. Obyvák je hotovej zítra ješte vydrhne manža koberec já umyju skleničky a bude uklizeno hotovo :wink:
Moncaet kočárek je hezkej a výbavička taky úžasná.
Holky včera jsem vyhrála ze dvou aukcí na aukru jednu spací pytel za 1kč plus 40kč poštovné to jde :grinning:
to je on http://www.aukro.cz/show_item.php?item=816827867
Belíšku dobrou noc a krásné sníky.
20. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu do hajan není mi nějak dobře. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
20. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit.Tak dobrou noc. :slight_smile: :slight_smile: A krásné sny.
20. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.