• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky přeju všem krásnou sobotu.Tady sluníčko asi bych měla využít a zapnout pračku :unamused:
Mončo koukám,že sis tady včera pěkně pokecala :grinning: jukla jsem do albíka a pakže přiholčičkách se přibírá všude!!Ty máš jen to bříško :wink:
21. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno kobylky jdu vás pozdravit. Včera večer jsem měla šok jdu na wc a na intimce červená myslela jsem že se složím dneska už jenom špiním moje gyndařka říkala že budu špinit že tam mám ten hematom at se neleknu , ale musím napsat že to byl šílený šok celou noc jsem nespala a chodila na wc kontrolovovat intimku. Berušky jdu si lehnout odpoledne zase na kouknu :wink:
21. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Krásnou sobotěnku milé kobylky,
Luci, hezounký pytel, fakt, za tu cenu, te je ouplně směšný :grinning: a to s tím špiněním jsi mě teda dostala, ale doktorka určitě ví, co říká. Měla by ses ale teď šetřit a hodně odpočívat, určo to nic nebude.

Peti, jo pokecala jsem, nikdo tu pořádně nebyl, ale asi to bylo z hladu :grinning: jinak budeme mít chlapečka a to bys viděla, jak jsem přibrala, mám to v bocích, to je hrůza :angry: páč, když já hubnu, tak nemám problémy s ničím jen s těma bokama, mám totiž širokou pánev, ale zase si říkám že třeba díky tomu malýho vyprdnu ani nebudu vědět :grinning: :grinning: :grinning: si to dobře maluju, že?
21. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré ránko přeji všem.Dlouho jsem tu zase nebyla,tak se moc omlouvám.My pořád bojujeme z kojením.Doktorka mi řekla že to mam vzdát a krmit tím sunarem,ale já to nevzdám.Tak jsem si v čera na mimiaukci vyhrála odsávačku a zkusím to.Než abych ty moje chuděrky malí pořád mačkala ručně.
U nás je jinák nádherné počasí,v čera jsem byla dokonce venku jen v mikině a malá se slunila v kočárku,tak je už bílá a není jak citronej žlutá :grinning: .
21. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Moncaet pytel je za dobrou cenu ležím a nic nedělám mám volné kalhoty at mě netlačí na pupek a ležím na pravém boku to lépe vyživuje miminko tak mi to psala ségra ta proležela celé těhu v nemocnici tak je zkušená :grinning:
21. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Já jsem trubka!!!Tak to jsem se předvedla :frowning2: vždyť to vím,že to je Markeťák.Jsem pomatená,nedostatek práce!!!!A naplánovaný to máš pěkně,moc Ti to tak přeju.Mám taky s bokama problém tak to je fajn půjde nám to jak po másle :wink:
Lůco dávej na sebe pozor,to nejryzikovější období už máš skoro za sebou. :wink: Hezky odpočívej!!
Markét tak to jsi dobrá,já to tenkrát vzdala!Přeju Vám ať se zadaří a rozkojíš to :wink:
21. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Supr Luci, tak se mi to líbí, tak pěkně vyživuj mimísko a opočívej, jsi zodpovědná kočenka :wink:

Ahoj Marky, jsi dobrá, že to nevzdáváš, vzát to můžeš vždycky, Alélce určitě víc chutná mlíčko od Tebe :wink: Budu Ti držet paluchy, ať to zvládnete, ale věřím, že jo :wink:

Peti, vždyť Ty jsi drobunká, dívala jsem se do albíka :wink:
21. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
No nic krasavice moje, jdu vařit a pustím si k tomu mého milého přítele Colomba, takže čest práci soudružky :grinning: a pěkný zbytek soboty.
Heslo dne: nic nedělat a užívat posledních pěkných dnů :wink:
paaaa
21. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Jsem málem hapala ze sedačka ty srando :grinning: drobounká :grinning: to musím říct Jirkovi,ty jsi kočička díky :wink:
A heslo se Ti povedlo :wink:
Jak píšu srando jsem si vzpomněla na srandu srandu z Třebíče,čo je jako?
21. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
holky vy jste dneska veselí to je dobře.Co asi naše Dady a její Ondrášek z Kačenkou.Jak se asi mají.
21. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdu vás holky jen rychle pozdravit a musím vytřít,protože za hodku příjdou naši.Dneska jsem jak praštěna pytlem po hlavě,protože jsem spala jen od 22-1hod,a jak jsem se zbudila a zjistila ,že Peťa ještě není doma,měli totiž akci ze školy,tak jsem už pak nemohla pořádně zabrat a když jsem pak usla,tak se mi zdálo,že jsem stratila lístek na peníze a byla jsem bez nemocenské. :grinning: :grinning: .No hrůza.Peťa mi sice psal sms ,že dorazí později,že se ještě všichni baví,a on jako pokladník tím pádem nemůže odejít,ale znáte to ,dokaď nebyl doma nebyla jsem v klidu. :slight_smile: .No nic jdu ať to stihnu.Včera jsem si v aukci koupila těhu riflivé zahradníky za 300,- původ.cena 1590,-.Tak mám radost. :slight_smile:
21. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky jdu na vás kouknout a hned se za břucho popadám Moncaet ty jsi číslo :grinning:
A kde máme Andrejku určo si užívá na chaloupce tak si to tam s Džonym užívej. A kde máme Máju , že by jí skolila migrénka , ale fuj migréno pryč a Májo ty pod za náma. Věruška nás určitě čte jak se máš a co dorostenka jak ta se má? A ještě mi chybí moc Karolka a Regí holky kde jste že tady nejste :frowning2:
21. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím z práce a posílám hubana na čelo, ať je vám veselooo :dizzy_face:
21. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Nazdárek dupinko :wink: taky zdravím.Ať Ti to utíká a jsi brzo doma :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahojte kobylenky zdravím po delší době,měla jsem velké zdravotní problémi tak jsem nemohla ani psát,snad už to bude lepší.
Všem nově narozeným kobylátkům přeji hodně zdravíčka a štěstíčka v celém životě.
Mějte se pěkně jdu opět odpočívat,manža už mi včera odjel tak jsem ted jak sirota.
21. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak naši právě odešli,tak se jdu na chvilku natáhnout k televizce.Jinak už brouzdám taky na aukci a kromě zahradníku ,už jsem vyhrála i jeden mimikabátek bavlněný ,a teď hraju o kompletek za 11kč. :grinning: Tak doufám,že není ještě brzo.Chtěla jsem si udělat radost.
21. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Belíšku tak ať už ti to teď rychle uteče. :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj
Leontýnko tak zdravíčko neslouží, proto jsi tu tak dlouho nebyla. A´t už je líp :wink:
Luci tak to musel být šok po ránu :astonished:
My dnes celý den pracujem, manža umyl okna ale musela jsem mu pomoct, nevím jestli všichni chlapi jsou tak levý :angry: jsem se na to nemohla dívat a přeleštila jsem je po něm. pak letělo pár chcíplých kytek z domu zbylé jsem ospršila, radiátory umyla. Zítra budem pokračovat, ještě zbývají 2 okna. No prostě vánoční úklid. teď se jdu natáhnout.
Kaši není brzo a za ty penízky no nekup to :grinning:
21. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
No právě,já bych to tu i vložila ale nevím jak. :slight_smile: A taky to s tou prácí nepřeháněj musíš se šetřit. :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Sranda, srandááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , všechny vás čtu, zdravím a nestíhám, přestavujeme obývák, tvořila jsem rychlo věnec a čuchám, že se posrandilo dítě, takže zase letííííííííím a mávám a albíka jsou fajnéééé, výbavičky hojné :wink:
21. lis 2009 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jé ahoj Máji tak vy přestavujete obyvák takže už vánoční úklid :wink: Malá se posrandila to je vůně už se na to těším :grinning:
21. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Lůco, nojo, už je zase voňavý miminko a papá, snad usne, těším se na Sněženky a mychry, ikdyž to hodně lidí pohanilo, no uvidíme.
Manža jel na sraz, v životě na žádnym nebyla najednou včera sms, že maj se základkou, tak frčel, to jsem zvědavá, s jakejma novinkama přijde, doufám, že to nebude v noci, to by bylo vyprávěního do rána :grinning: , ale frčel autem, tak nepopije, tož snad se vykecá brzy.
Přestavujeme bo se nám poserenkovala stará telka, teda stará nebyla, byly jí 4 roky,a le je prostě KO, tolik peněz to stojí a na pár let to je, omg! :angry: Takže se koupila nová a jelikož je to placatice úúúžice, tak nemohla na místo televizní, bo okolo skáče satan z okna :grinning: , tak aby byla v bezpečí, přestavělo se všéééééééééchno. Ona by tam tedy nevešla ani rozměrově, ale to je jednooooooooooo :slight_smile: No a tím vlastně vznikl i ten vánoční úklid, už tu mám i ten věnec adventní, jsem si spletla datumy a myslela jsem si, že je adventní neděle už zítra. nakoupila jsem si nějaký propriety a stejně je nepoužila :slight_smile: , no debža jsem.
21. lis 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem zvědavá na Sněženky a Machry prej je to kravina no necháme se překvapiti :sweat_smile:
Už se těším na tu vůni miminka ta vůně je užasná :wink: Taky jsme gruntovali manža včera vymaloval obyvák a mě čeká uklidit skleničky ale dneska jsem odpočívala páč jsem včera začala špinit , ale už je vše ok :slight_smile: V dnešní době ta elektronika nic nevydrží to je děs a ještě to stojí tolik peněz to je hrůza :angry: Manža šel na sraz to příjde s tolikati novinkami , že budeš mít hlavu jak škopek :grinning:
21. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Monča šmudlila okna po manžovi, dostaneš na prdku, kdyby jste se na ně vykašlali úplně :slight_smile: , mělas na ně cáknout takový to vánoční sněhový zdobení a jak by byly krááááásnýýýýýýý :grinning:

Monča et už tedy má kočík a výbavičku, Petjunka si myslí, že Markeťák je holčička a vůbec tady všichni ůůůůůrujete, nojo vánoece za deřma a bordel všadééééééé, co? :grinning:

Helemese, co máte za dárečky už pokoupeno komu? Já nic :wink:

Dady musím napsati sms, jak na tom jsou, že ještě nejsou doma,a le měli žloutenečku, malá, tak asi se ještě vybarvujou v porodce.
Leontýnko, do kdy zas manža odjel? Na vánoce snad bude doma ne?

Andrejko, Ty jsi samá aukce, že ani nemáš čas jukat na Kobču, co? Tak si pokup a pak dondi :sunglasses:

Věruškoooooooooooo, kdepak Ty se zubíš? Dneska jsi beztak na nějaký zábavce, ne?

A Bellí doufám už v pelíšku a odpočívá po práci, máváme do žížátkova. Včera jsme si pouštěla videa, ja jste tu byly, no to jsem se zase nasmála, jak Bellí líčí vraždění žížat a výchovu pacientů :grinning:
21. lis 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Já četla, že jste gruntili a jak jste obývák vymalovali? my se na to chystáme, možná ještě do vánoc, ale musím vymysliti barvy.

Tak už nám to začíná jdeme čučati.

To špinění je teda bordel, co? Nech se radši prohlídnouti, ale asi jsi už v cajku, to je fajn.
21. lis 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Máji obyvák máme oranžovo bíléj zítra vložím fotky :wink:
Berušky dobrou noc a krásné sníky :wink:
21. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdu se akorát rozloučit,jsem kantáre,mám nějaký blok zád,a bolí mě břicho tak to jdu raději zaspat,včera jsem toho moc nenaspala.Mějte se krásně.Lucinko určo to máte krásné. :slight_smile: Tak dobrou noc.
21. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Alfi chtěla jsem se zeptat ,co znamená ,když je ten prodávájící neregistrovaný,dopoledne jsem najela na nějakou stránku ,kde byli vypsáni nespolehliví prodejci ,ale nemůžu to teď najít.Vyhrála jsem ty zahradníky,ale nerada bych penízky poslala někomu ,kdo mi za ně nepošle pak zaplacenou věc.Díky.
21. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahoj zlata!
Jen nakóóknu, huž mě Mája dusí, že aukcuju, tož ano, přes den aukcuju furt, bo nakupuju vánoce. No a občas i sobě, že?? :grinning: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4354786
Jinak jsem byla pilná, a umyla jsem všechny okna v chajdě. Aj záclonky vyprala, a huž visí. Teď čučíme na sněženky, Honza remcá, protože ho to nebaví, ale mě jo. Leontýnko, já si to myslela, že zase zdravíčko.. No, doufám, jak psala už Mája, že se manža ale na vánoce vrátí, ne??
JInak holčičky, nemám vás dočtené a vzdávám to.. tak snad mi neuniklo nic důležitýho.
21. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
taky koukám na Sněženky a je to pohoda, líbí se mi to :slight_smile:
Andrejko tak sis udělala radost, kabelka je krásná. Chajda umytá to je pocit, viď :slight_smile:
Máji teda s těma oknama jsi to vystihla :grinning:, ale on to manža docela umyje, jen ne podle mých ředstav, zítra nad ním budu stát s bičem a on se to naučí :grinning:. Tak máte novou telku, hurá tak předvánoční dáreček :wink:
Kaši ležet, snad bolení bříška nic není.
Luci ty se šetři, to špinění chce jen ležet.

Jdu dokoukat, dobrou noc :wink:
21. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.