• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Ahoj Moni :slight_smile: , tak jsem taky dokoukala, a díky tomu, že to každej hanil, jsem od toho nic nečekala, tak se mi to moc líbilo. No, závěr, jak ten ichtyl volal do těch novin, realita jak prase áách jo. No, jdu se osprchnouti a zalezu do pelechu. Zítra budu dělat na zahradě, ještě mám v zemi spousta hlíz , který už měly být dávno venku. Zlatíčka, dobrou noc. :wink: :pensive:
21. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: u nás mlhaa, snad se rozpustí, ne jak včera.
Andrejko taky se mi to líbilo, nebyla to taková prča, spíš nostalgické vzpomínání, ale takový je život. Ať ti jde práce od ruky, ale po takové době v Praze se ráda porýpeš v hlině, viď :wink:
Manža už má shozené záclony a už čistí žaluzie, asi ho to nějak chytlo :grinning: tak mu jdu dělat dozor a umyju radiátory.
Leňulko nahlaš se nám, snad je vše v pořádku.
Taky Regí vůbec nevíme jak bojuje, ale držíme palce.
22. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Ahoj Moni u vás už se uklízí toho tvého manžu to nějak začalo bavit :grinning: Jé včera nakoukla Andrejka musím napsat že kabelka je úžasná a koupila jsi ví za babku :wink:
Holky co dneska vaříte mám rozmražené kuřecí řízky a nevím co snich poradtě prosím :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ranko všem,tak já jsem byla v obchůdku,teď snídám,a chystám obidek a jdu koukat na kdopak to mluví 2.Jinak na sněženky jsem koukala dneska ráno,no 1 byla lepší,ale špatné to nebylo.Jinak už je mi lépe.
22. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Luci, my si dnes zajdem na čínu. Včera jsem dělala řízky plněné salámem a kolečkem tvarůžků mňamka to byla. Počkej na Máju ta ti dá super typy co s masikem. Okna už jsou, hurá.
Kaši tam je Kdopak to mluví, tak to jdu taky koukat.
22. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky krásnou a pohodovou nedělinku :wink: sakra tady se maká :unamused: Já vytáhla mrazák ze zásuvky :angry: to mam na 3hoďky o zábavu postaráno :angry: A z toho vaření jsem už taky hotová!!
22. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
22. lis 2009 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, se mi nějak useknul text :grinning: , tož brééééééééé nedělní ránko, toužím po tej kolébečce a je za suprcenu, ovšem nám již na hovééééééééééénko, taková škoooooooda :frowning2:
Sněženky jsem moc neviděla, bo dítě na ně koukalo a komentovalo, pak jsem ji odtáhla do ložnice, tak ani neznám ten konec.
Jináč táta se vrátil z drbu ve 4h. :rolling_eyes:
22. lis 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji a Petruš Mončo Kasi.
Máji kolébka je hezká mám doma ve sklepě taky kolébku po Petulce ale nevím jestlí jí budu používat nějak se nám tady nevleze :frowning2:
22. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Máji to muselo být veselo když se vrátil tak pozdě asi si to pořádně užil :wink: Máji porad mám kuřecí řízky a nevím jak sněma mám naložiti na dnešní oběd :frowning2:
22. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Ještě vám musím napsati, že jsem včera v posteli pročítala nové čtení, co mi chodí poštou o mimčách, chodí mi měsíc po měsíci, co nás čeká. A je tam článek o mikrovlnce. Musím říct, že po přečtení už tam Anně nic neohřeju a nejradši bych ji prohodila oknem :slight_smile: , ale Lubošovi to nevysvětlím, navíc je to pro mne velký pomocník. Áááááááách jo, doba jde ku předu a na zdraví se moc nehledí... :confounded:
22. lis 2009 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj lůco, já Ti nevím, u nás je to furt dokola, buďto kuřecí na banánech nebo s rajčatama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3169

Toto vede na Mimáči už snad rok, já to zkoušela, pouze s Tatarkou se mi to nepozdávalo, už ten název, ale pak jsem to udělala s Majolkou, bo Tatarku nekupujeme a napůl jsem to střihla se zakysanou smetanou nebo bílym jogurtem, už nevím, čéče, co to přesně bylo a to bylo mňam.
22. lis 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15709

Tady jsou moje banány, ovše ne každá má rád maso banán a ještě mrsknu ty rajčata, počkééééééééééééte :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=16221&user=98031

Tož toto je ono a ještě jsem minula receptík na špízky, ty byly teda taky senzační, ještě že jsem je našla, to udělám v nejbližší době:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=16223&user=98031

Konec zvonec, vařte! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
Máji díky za tipy nakonec jsem dala do zapékací mísy smetanovou omáčku z rozmarýnem na brambory na to na kolečka nakrájené brambory potom kuřecí masíčko cibulku a anglickou potom zase brambory a pak zbytek omáčky a dala za péct jsu zvědavá , ale voní to hezky. Omáčka je od vitany dává se do ní voda a smetana :wink:
To stemi banány zkusím hned zítra ještě mi zbylo masíčko tak to odskouším :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Máji ta kolébka je nádherná,akorát prý je ještě brzo,ale takovou bych taky chtěla. :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Jé Lůco, to bude mňamka, taky hodně zapíkáme s brambůrkama, já jsem totiž bramborovec brramborovej :wink:
22. lis 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já brambory taky miluji na tisíc způsobů :wink: Už se mi zbíhají sliny , ale ještě chvilku to nechám zapéct už se nemůžu dočkat :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Ovšem za tu omajdu by Ti Pohlreich namlátil dupu :grinning:
22. lis 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz
Kašlu na nějakého Šéfa je to nezdravé je to náhražka , ale strašně dobráááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
22. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Holky tak jsem se tak přež.... , ale bylo to moc moc dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :wink:
22. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Taky už jdu obidkovat. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak koukám ,že je polední siesta asi všude.Já jsem to taky na 2 hod.zalomila a teď půjdu trošku pouklízet a zase něco udělat. :slight_smile:
22. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:

Jen na skok tu jsem,nějak nestíhám vůbec nic,máme pořád oslavy,za hodku další :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zas bude jídla,pití.... :grinning:

Lucy,ty se opatruj,bych se taky hodně vylekala :wink: snad už to bude dobré :wink:

Marky,dr je asi káča že ti radí přestat,určo nepřestávej-budu držet palce,každýmu laktační poradkyně říkají že laktační krize je v 3týdnech,6týdnech,3měsících a 6měsících a to je mlíka málo a tak,prostě to nevzdat a kojit,možná mrkni na net jestli nemáte někde poblíž laktační poradkyni :wink:

Všechny ostatní zdravím,už musííímmm letěttt někdoo zvonííííí :grinning: pa pa
22. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Jé Katty já něco propásla,kdo má narozeninky.Jestli ty tak všechno nejlepší ,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a sluníčka ti přeje Peťka ,Peťa a malý brouček. :slight_smile:
Marky určitě to nevzdávej,uvidíš třeba se to spraví. :slight_smile:
22. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Jé Andrejko,taky jsem chtěla popřát všechno nejlepší tvé adoptivní dcerce Cecilce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,má dneska svátek.
22. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Nojooooo, dyk je štíří období a těch Štírek tady máme habakuk, tož přiznávejte se jeda po druhý, jak slavíte a co bylo za dary :wink:

My dneska sportovali s mužem, donesl konzoli Wii, to je parádička, jsme hráli bowling a tenis, tenis mi nejde nikdy, ale bowlingy jsem všechny vyhrála :grinning: , jsem se ale nahekala :grinning:

A tady se vyvářelo a vyváří, u nás se právě dodělala nějaká čína, muž vařil.

Mě dobolívá hlava, snad to v noci zase nezačne, jsou to muka.
22. lis 2009 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tety, kde jstéééééééééé? Zde sportovní ukázka :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=W98ctFlQL9M
22. lis 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Mám teda blbý informace, ale bude to ok. Dady je doma od pátku,a le má vysoký horečky, tak jde na revizi dělohy a je zpátky v nemocnici a mimiska má doma, no to jsou kreténi, bych je žalovala idioty, to je jeden případ za druhým. Děti má doma s manžou a babičkou. Tak Dady, ještě toto dobojuj a hupky dupky domů, zlatko :zipper_mouth: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to jsou kreténi ani pořádně neumí vyčistit maminu po porodu a chudák musí na revizi když kojí tak má mít mimísky u sebe a né je mít doma jsou to k...y :wink: Dady posílám pohlazení vydrž to brzo budeš doma a budeš si jenom užívat Kačenky a Ondráška :wink:
22. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.