• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji tak jestli budeš psát Dady tak jí pozdravuj a že jí držím palečky.Chudák holka,to jsou normální hovada.
Jinak jsem koukala na tvé videa a Ananásek je teda kouzelnej.
Katy my tady bohužel poradce laktačního nemáme je v Chebu a z malou si tam sama netroufnu jet.Tak počkám až mi přijde ta odsávačka a zkusím to.
22. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj Marky je to těžké stím kojením já kojila Pétu 4 týdny aji s cestou a pak jsem začala dávat nutrilon. Babička mi to vyčítala ale když viděla že se Pétula přisála a usla a nesála tak řekla máš pravdu dej jí sunar :wink:
22. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Máji teda to je hezká tv a hra k tomu, je to super zábava vidím, tak mám typ pro synátroa na Vánoce, myslíš že by se s tím vyhrál 9letý kluk? a prosím kolik to tak stojí?
Dady teda chuďátko musela do nemocnice? ach jooo to mě mrzí jako by nestačilo že musela porodit 2 obříky.
Marky jak píše Peťa jen koj co to půjde, mateřské mléko je nej i skrz imunitu. no ale kdyby to nestačilo, tak to samozřejmě jinak nepujde.
Jdu už do postele pa
22. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu koukat na stáry a potom půjdu hned spinkati. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
22. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojka kobylky,tak Vás pěkně úplně všechny zdravím :slight_smile: , chudák Dady ,ale to bude dobrý,ale z ty dětičky to bych dala tomu personálu pěstí,že jí je nechali doma.
Majký mi jsme už jen na umělém mlíčku a pijeme tak 5x denně 110-120, ale teď po koupáníčku si dala140ml.My koupeme každý 3tí den a ty dva jen otíráme žíněčkou.
Holk\ máte někdo zkušenosti Sophinka má pravé prsíčko takové zvětšené asi 2x2cm,prý je to nějaká Halbanova reakce přechod estrogenů z placenty na mimčo,prý to samo přejde máte někdo zkušenosti?Díky moc.
Jinak všechny zdravím a držte se jo přišlo nám do práce :slight_smile: ochrana před prasečí chřipkou: desinfekce rukou několikrát denně roztokem sterilium 500ml cca 130Kč v lékárně,2x denně vystříkat noc roztokem mořské soli př. Spray MAR Plus,2x denně výplach ústní vodou Listerine.To nám přišlo tak posílám dál ,aby jsme ochránili všechni ty mimísky a těhulinky.Pěkný večer jdu koukat na stáry. :wink:
22. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj Hani Sophinka pěkně papá to je šikulka a s prsíčkem se neboj pétulka měla to samé neboj ono se zmenší :wink:
Já Pétu koupala co druhý den tak mi to doporučila doktorka :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
hani ty prsíčka máme taky je to reakce na hormony.jinak mi koupeme každej den :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
kuk :wink:

jsem odpo musela valit,přišel nečekaně náš vrchní známý přes nábytek-tak super domluveno a nábytek se bude dělat do děcáku u něj,na Ikeu prdíme a koupíme jen ty dvířka a boxy :grinning:
oslava super :grinning: jen lidi jaksi už moc nejí ani nepijí-no co bych po tchánovcích chtěla,že :grinning: :grinning:

Peti,díky za přání,my to slavíme dohromady s manžou a tedkom dříve,já mám až příští týden narozky-a jsem střelec ale manža je štír jak Luca 11.11.

Máji,ty si zvědavka,ale dostala jsem parfémy, kojící košulu,velkej 10litrovej hrnec :grinning: nějaké ty penízky, a od známých kosmetiku,blbůstky, a koš na pleny-z něhož mám moc radost :grinning: :grinning:
K Dady se taky připojuji s pozdravem a teda chuděra takhle to trpět,no doufám že to bude brzo ok a nebudou to dr.opakovat,páč budu rodit ve stejné porodnici

Marky,hele a oni i jezdí domů-aby viděli ty mimča v přirozeném prostředí-nevím zda se něco platí nebo tak něco,ale vím že za známou tak dojela a vlastně jí šíleně pomohla,a kojí doted a malé je 7měsíců :wink:

Hani,teda Sophinka je pěknej jedlík :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Katy já to teda zkusím,zavolám tý laktační poradkyni do toho Chebu a uvidíme.Jinak ten koš na pleny jsem taky dostala a upřímě řečeno bych jenom malou přebalovala jak se mi to líbí :grinning: .Jo někomu stačí i blbej koš na pleny a má vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak přeji dobré pondělní ráno.Pracujícím at to rychle uteče a v práci je nikdo nebuzeruje,snažilkám at na to vlítnou,těhulkám at odpočívají a relaxují a maminkám a miminkům klidný a pohodový den :grinning: .
23. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Jinak Katy moc pěkné bříško
23. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje u nás je děštivo no prostě hnusně. Ahoj Marky už vyspinkaná a co malá je hodná :wink:
Holky včera jsem si navařila tak dneska budu jenom relaxovat a nic nedělat jenom musím zajít do lékárny došli sirupy na kašel a malá kuje a kuje a kuje :frowning2:
23. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Kobylenkove. Tak u nás táta dnes nastupuje do práce, tož doufám, že se tak stane, radší klepu do dřeva, ať to nezakřiknu.
Přečetla jsem vás, prohlídla si Katy albíko, pěkně se pupíček zvětšuje, krááááása a jak se nám Katy navlnila :wink:

Mončo, ta konzole se jmenuje Wii a myslím, že je to zábava pro celou rodinu, konečně něco i pro žeenský, máme doma PSP, Playstationy, ale tady se vyřádím i já, bohužel jsme to měli ale jen půjčené. Jsou na to hry buď pro děti nebo pro dospělé a to pak akční nebo sportovní. Tato hra obsahovala bowling-super!!!, tenis, box a golf. Pak existuje i aerobic a další. Myslím, že se na Wiičku dají přehrávat i filmy a dá se spojit s počítačem, takže se dá hrát snad i po netu...

Ještě jsem Ti něco našla, no bombááááááááááááááááááá:

http://www.youtube.com/watch?v=t3pfQdADxEs
23. lis 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
Tož pokukajtě na tu zábavu, mně se to moooooooooc líbí a já jdu něco udělat. Mimisko nějak zázračně usnulo, vrhnu se na ložnici, ale 3 hodiny jsem v noci nespala, bo kámoška porodila a přečetla jsem si sms a už nemohla usnout.
Jinak venku je sluníčkově, snad to vydrží, vypadá to na pěknej jarní den :wink:
23. lis 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ranko,tak tady je pěkně hnusně,od rána prší. :unamused: No ,ale aspoň mě to nemrzí ,že nemůžu jít ven. :slight_smile:
Teda Dady je chudáček,tak ať je brzy v pořádku a se s svými broučky. :frowning2:
Mějte se všichni krásně.Alfi super sportování. :grinning:
23. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky, píše Dady, už má po zákroku, dělali jí to včera v 18 hodina a už se cítí lépe,a le byl tam už i zánět, zak má antibiotika a museli jí dávat i nějaký transfůze krve, nopacholci to jsou, ale díky Bohu, že na to přišli hned a zakročili.
A dobrá zpráva je, že manža s dětičkama budou v nemocnici s ní a vidí to tak do pátku, no to už je jedno, to se vydrží, hlavně, že bude rodinka pohromadě :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte, tak jsem si dneska uvedomila po te co jsem prohlizela tadyty stranaky, ze ty holky se kteryma jsem zacinala jsou uz maminky a ostatni ktere jsem poznala jsou tehulky a mnohe z nich uz maji jenom malinkaty krucek pred tim nez sve broucky budou drzet v naruci. tim jsem chtela jsem rict ze jsem si ani neuvedomila jak cas leti. My mame za sebou dlouhou cestu a pred sebou vlastne taky uf nekdy se mi do toho ani nechce abych se priznala. Ale ta touha je silnejsi a taky bych chtela najit konecne ten konec a ne bloudit porad v jednom kruhu. Belisku snad mas pravdu a moje telicko prijme ten zazrak znovu mam strach ze pokud by se to povedlo zase to zkonci tim ............. nevim proc mam takove smisene pocity, a zaroven mam strach ze se to treba ani uz nepovede. Co kdyz to bya jenom nahoda. Asi placam nesmysly. Nekdy bych zlosti a litosti kricela tak uplne nahlas. Moc na vas mylsim a jsem rada kdyz ctu jak se vam dari, tak nakupujte a uzivejte si tehulkovani. Pa pa
23. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj Ivi ráda tě vidím to víš , že tvoje tělíčko příjme ten zázrak když jsi jednou přirozeně otěhotněla půjde to podruhé a neboj dočkáš se budeš držet mimíska v náruči. Vím napadají tě všelijaké myšlenky já když přišla o první mimi ve 26 týdnu tak jse mi zhroutil celý svět a trvalo to dlouho než jsem se dala do dalšího boje 5 let jsem čekala na miminko a ted má Petra 7 let. Uvidíš vše se k dobrému obrátí a ty budeš mít sílu zase bojovat manželovi nasadíš vitamínky a hurá do domácího snažení. Moc na tebe myslím a posílám hodně sil.
23. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Chci pozdravit Kasu a Máju s Ananáskem :wink: Holky u nás už neprší ale svítí sluníčko a je nádherně :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Dady je teda šikulka už to má za sebou a můžou být rodinka spolu to je super. No porod je opravdu náročný, buďme rádi že žijem v této době, kdy nám dr. pomůžou.
Ivi vždyť už jdete znovu do boje, tak ti držím pěsti ať se to zase povede :wink:
Máji ta konzole je fakt super, teda až na tu cenu, toš musíme počkat až slevní.
Luci doufám že už nešpiníš ani trošku.
u nás je v troubě kačena a moc to tu voní, tak vám jdu udělat chutě :grinning: a venku krásně svítí.
23. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj Moni už nešpiním a šetřím neboj. 26 jdu na krev tak se nechám prohlídnout at mám jistotu že je vše ok :wink:
Kačenu tu miluje můj manžel já ne mě to smrdí :unamused:
23. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky všem. Tak mi zase špiníme už třetí den, tak trošku nervíčkujeme :unamused: Pomalu se mi blíží ta středa, tak mi to dělá asi i psychika. Navíc vypadám jak v 5. měsíci :sweat_smile: Holky ve středu už to budu mít za sebou. Jen mě štve, že tam uzavřeli nemocnice a manža nebude moci jít za mnou. Budu tam sama jak kůl v plotě :confounded: Snad mě tam nebudou držet moc dlouho a budu brzy doma.
Jak se jinak máte? Nestíhám vůbec chodit, páč pořád ležím jak lata a všechny tři mimča mě zlobí. :angry:
23. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Luci to je dobře hlavně odpočívej.
Katy kolik jsi přibrala? máš pěkný pupík.
Andrejka makčí no a kde máme Bellku?
Leňulko snad jsi v pořádku, myslím na tebe, už se to pomalu blíží, tak hodně štěstí ať má dr. přesnou ruku.
23. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
jé já o vlku a Leňulka tady :slight_smile:
snad to špinění nic neznamená, a kila na víc už vůbec neřeš :wink: . Chřipka se vidím rozlézá, snad tě pustí o něco dřív ať můžeš ležet doma ve své posteluši.
23. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím a posílám hubanaaa:slight_smile: jsem byla po denních tak unavená, že jsem snad do minuty usnula a včera večer mi nešla kobylka, OMG. Ivi, všechny Tvoje nálady i myšlenkové pochody chápu a přeju Ti, ať se vám zadaří co nejdříve a hlavně se šťastným koncem.
23. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Dady držím palušky, ať už je všechno v pořádku a můžou jít co nejdříve domů:slight_smile: Leňulko, budu na Tebe strašně moc myslet a držet pěstičky:slight_smile: Moni, Luci, Majky, ahoj berušky. Katy, teda krásný pupíček máš:slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Monči ahojky. Já zatím přibrala jen kilo, ale břicho mám vykulené jak v pátém měsíci :grinning: No hold tři se roztahují víc. Jinak jo snad to bude rychle. Prosím tě ty víš kde je Rumpík ve Zlíně? Prý je ta klinika hned u Atlasu. Mám v tom trochu guláš. V Atlasu mám být hospitalizovaná a nevím jestli tam Rumpík za mnou přijde.
Beluško ahoj sluníčko. Ty makáš jak o závod :grinning: Doufám, že si trochu síly necháváš i pro sebe!!!
23. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Leňulko, jj, pracuju teď hodně, ale aspoň nemám čas zabývat se sama sebou a padnu únavou a tak pořád dokola:wink: koukám, že Andruška, Věruška ani Evička, nenakukujou, tak vám posílám pohlazení, berušky:slight_smile: a už zase letím, tak se mějte krásňoučky a nezapomeňte, že MVMMMR, sluníčka:slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Beluško úplně to chápu. Já po tom červnovém fiasku vypla totálně. Takže hlavně ať to není na moc dlouho...držím ti místečko v těhubusu :wink:
23. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Leňulko CAR ve Zlíně je nad hlavní budovou Policie a jsou spojení s gynekol.oddělením - je to vše v jedné budově, tak je možné že ti to budou dělat tam. Jinak hlavní budova nemocnice Atlas je asi 500m od CARu. Bude asi nejlepší, když si tam brnkneš, kde ti to tedy budou přesně dělat. http://www.crmzlin.cz/page/1746.jak-nas-najdete/ mě dělali třebas hysteroskopii přímo v caru (ale bez hospitalizace), tak ti moc neporadím.
Bellí tak snad sis trošku odpočala, jaké máš te´d směny?
23. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky kobylky,

Marky,jo určo zkus zavolat,za to nic nedáš - maximálně ti řeknou že to nejde,ale budu doufat že to dělají taky a hlavně je důležitý že nikam nemusíš a malá bude v domácím prostředí :wink:

Máji,tak ať se Lubošovi v práci bude líbit :wink:

Monči,nabrala jsem k dnešku 12kilo :sweat_smile: :wink:

Leni,už aby to bylo za tebou,viď?

Dady je velká bojovnice,tak snad to bude ok a hlavně že manža a miminka budou u ní :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.