• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellko, co jsi dělala za buchtici? A jak to, že jsi viděla fotky v albu?Já myslela, že se do něj přes mobil nedostaneš, už jsem Ti chtěla tvořit MMS :wink:
2. kvě 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
Máji polička s postýlkou je úžasná :slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
ahóóóój moje zlaté diskutérky. Jdu ryyyche dočíst. Návštěva odjela chvíli po "o" a mě chytla taková migroška, a jelikož máme s manžou další antibiotika kvůli infektu ve spermatu (už třetí prášky!!) ale zkrátka jsem do teho šla před tím ketem, no tak jsem k nim nechtěla ještě zobat ibuprofen, tak jsem tu hlavu zaspala a teď se vzbudila. Návštěva byla miminkovská, ňuňuňu, jéééééé, áááćh!! No, ale večer jsme grilíkovali do noci a mě fakt profoukla hlava :frowning2: . Ale už je dobře. Jdu rychle kouknout, co tady napísáno :slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Máji, já vidím albíčka:slight_smile: Vidím totiž všechno:grinning: Luci, to děláte moc dobře, že si to necháte právnicky podložit:wink: Andrejkoooooo, ahoj chatařkooooo:slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Andrejko :grinning:
Tak jsem ještě přihodila fota ze včéééra. Už jsem pěkná syslí tvář teda :angry: , ale to se shodí, doufám :sweat_smile:
Bellko, co ta buchta? Jaká je? Jéééééééééééééééé, já mám bábovku od mamky, dělala majolkovou, neřekla bych, jak je vynikající, jdu pro ni.
2. kvě 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Teda to je žrádlo, je fakt dobrá. Já dělám bábovku jen hrnkovou olejovou, bo si to pamatuju a je to rychlovka, ale toto, to je fakt mňamka, akorát si nesmím říkat, že to obsahuje Majolku...
2. kvě 2009 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, já zapoměla říct jaká je ta buchta, no to je hrůza:grinning: Máji, s tou margotkou, jen jsem vyměnila vanilkový puding za čokoládový:wink:
2. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Tak kočičky, na štěstí tolik nepíšete, tak se dá dočítat. Katy tu nebyla, a já su ráda, páč, je to znamení, že se umí o sebe starat tak, jak je potřeba, a opravdu souhlasím, že tady teď bylo pro těhulky "ohroženo". To mi připomnělo, huž jste poslouchaly Horáčkovic "Ohrožený druh"? To jsou slova, až mi mrazí, mám ho ráda. Já se Bellí chystala na bábovku alespoň z pytlíku, ale nakonec jsem to odpo fakt proflákala. A manža jel na kole popřát bráchovi k narozkám, kde je ta těhotná budoucí švagryně, včera mu ta kamarádka , co tu byla na návštěvě líčila, jak to bylo pro ní těžké vidět v rodině další těhu, než se jim podařilo.. taky vymodlené, tak jsem viděla, jak to manža registruje a pak mi řekl, že pojede sám. Miláček :slight_smile: . Tak jsem mu za to fakt vděčná!
2. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Jééééééžiš, buchta s Margotkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no tak tu já taky rááááád :grinning:
Kdy že to jedeme k tý Bellce? Co že nám to všechno Bellka přichystá? Opečeme si i buřtíka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšku, jsem si teďka vzpomněla, že jsem se chtěla zeptat, zda DUPA je něco konkrétního, bo já to beru jako pojem bez existence. Ale dneska jsem dostala mail a obsahoval stejné slovo a dalo by se vyložit různě... :grinning: :confused:
Andrejko, já se ptala na Kačku spíše ze strachu, je vidět, že jsi informovaná, tož to je dobře, že je ok.
2. kvě 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, to je dobře, že to manža udělal takhle:slight_smile: Jistě bys mu taky ráda popřála a dokázala komunikovat, ale myslím si, že bys měla srdíčko v krku a až byste přijeli domů, jistě by se Ti to honilo zbytečně v hlavičce:slight_smile:
2. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
Já používám slovo dupa v hezkém slova smyslu, něco jako kdybych Ti chtěla říct: prdelko:wink:
2. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Alfíí, já nejsem informovaná, já si to jen myslím, na Kačku mobila nemám. Je mi jasné, že se ptáš ze strachu, ale já si spíš myslím, že takto chrání svoje mimi, a za to ji gratuluju.
Bellí, já margotku taky miluju! Jo,chtěla jsem se zeptat, vadí, že se s těma křišťálkama sprchuju? Já jsem asi úchyla :wink: , ale mám příjemnej pocit, že je taky čistím a pak z nich vytejká voda a zas mám pocit, že mě ta voda obaluje energiíí. Jinak jsem normálnííí :grinning:
2. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
Aha, takže jsem to pochopila dobře :grinning: , tož si to neber takto, když Ti řeknu DUPO :grinning: To bych si totiž nedovolila, já to brala jako pěkné slůvko, ale ono je i to oné slovo pěkné :grinning:
2. kvě 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo, chápu, však já taky pláchla přecivá a myslím, že mi to prospělo, ovšem ty následky :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, já Ti teď vůbec nerozumím, pomoc:slight_smile: Třeba, místo abych řekla: Ty moje prdelko, tak řeknu: Ty dupo a je to to samé. Andrejko, ty korálky si můžeš, při sprchování nechat, jen ten uzávěr Ti asi zčerná???
2. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Máji, ale nejpřesnější bude trdlo, co:grinning:
2. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Tož jsem Ti napsala do interky :grinning:
2. kvě 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bellí, jestli zčerná, tož neva. Je to pod límcem :wink: . Jo, manža je v tomto ohledu lepčejší než já, já víím :sweat_smile:
Máji, tys nepoznala , co je dupa? To jááá, joooo, hurááá!! Bellinka onehdá psala, že ji po dvanáctce v práci bolí nožky až u samé dupy :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Jsem zde. :wink: Sakra to byl záhul.Jsem hotová(jako unavená :grinning: )
2. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
To si pamatuju, o těch nohách, ale říkala jsem si, že je to jen obrat spojenej s nožníma kořenama, ale nenapadlo mě to. A já jí tady říkám Dupo :grinning: Ale co, je to Dupa a basta, ale naše milovaná Dupa :zipper_mouth: :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, Ty máš ale pamatováka:slight_smile: No, já jsem si neuvědomila, že by se to dalo chápat i jinak, než jsem to myslela, ale já to myslela krásně, už to psát nebudu, pokud mě tam nebudou bolet nožičky:slight_smile: Máji, trdlo je lepší:wink:
2. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak to teda psát budeš, protože DUPA k Tobě patří :grinning: To víš, jsem blondýna no...těm to chviličku trvá... :rolling_eyes: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko krásné poličky a výzdoba ještě krásnější.Hele co to rodíš???Manžela???Vy jste doma asi hodně veselá kopa :wink:
Andrejko tak ses pomazlánkovala :wink:
Bellinko ještě že tě ten Pavlík před tím Barošem zachránil :wink: Proč Baroš?
2. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Trdlo, jééééééééééééé, já miluju trdelníky, taky je máte rády? Zase to žrádlo, z dupy udělám i trdelník, sleduješ to? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunko, to neni manža, kdybych rodila manžu, tak jsem vejpůl :grinning: Tohle je jeho kamarád, bývalý spolupracovník, napadlo ho, že ho porodím, no byla jsem jim tam pro srandu no :slight_smile: Pak si z něj dělali furt srandu, že je 6 minut na světě a už kouří a kdo ho prej bude kojit? Že mu bude muset Luboš skočit vždycky do hospody pro pár dvanáctek... :wink:
2. kvě 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky dneska se sváma loučím jdeme s manžou na pivko a potom půjdem hned do hajan jsme sami doma a myši mají rej :grinning:
Berušky dobrou noc a krásné sníky. :wink:
2. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Máji, já bych se strašně divila, kdyby to skončilo u něčeho jiného, než u jídla:grinning: Peťko, tak už jsi zpátky??? Baroš, podle fotbalisty, protože kope jehňata a kůzlata do prdele:grinning:
2. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Neńene, já chci DUPU!!! Křišťálková Dupa!!! :grinning:
Ahooj Péťo, tak jsi sportovala, no a co ta mňamka?? Joo, mimi bylo úžasný, a táák hodný, jsem zvyklá, že když je tady nějaké mimi přes noc, nevyspíme se. A mrňousek spal až do rána, a nebulel vůbec, taky je cítit z mámy klid. To je základ.
Máji,jaký porod? Tys dala teď nové fotky?? Zase? Já jdu tedy nakouknout...
2. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Lůco chápu,také jsme byli na dnešek SAMI a pěkně jse si to užííííli.
Májinko oni si z tebe utahovali???Ošklivcí :wink:
2. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.