• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jinak děkuji za chválu na bříško,taky se mi líbí :grinning: ,ale po dnešku jsem jaksi trochu v depresi,jsem byla u své dr. a vše ok,až na utz pořád měřila bříško a tak,tak jsem už věděla že je problém :unamused: Valinka má menší bříško než by měla,prostě hlavička a nožky odpovídají,ale bříško je malé - tak mě poslala do porodnice a tam mi dělali monitor a ten ok,pak utz a průtoky a taky ok,no ale každý týden budu chodit na KO a kdyby malá nenabírala tak by to asi vyvolali aby nastrádala-prý možná placenta tak dobře nevyživuje,uvidíme v po zda něco nabere

Zdravím všechny snažilky,těhulky a maminky i s děťátkama :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Tak se zase hlásím,nemůžu tu sedět dlouho od včerejška mě nějak bolí,oči a od toho i hlava.
Dady tak posílám hodně sil ať je rychlá regenerace a brzy jste s manžou i broučky doma,je ale fajn,že můžete být spolu.
Leňulko,hodně sil do zítřejšího zákroků,a ať to broučkům pomůže.Neboj bude dobře.
Katy krásné bříško. :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Katy bud v klidu mi to měli taky a malá jaká je ted pěkná.Je to náš otesánek :grinning:
23. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Marky fakt? No jo já mám trochu strach víš,aby malá nějak nestrádala a nemuseli to vyvolávat brzo,možná to je jen tím že jsem malá,uvidíme v po na kontrole jak malá budu přibírat
23. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Mě malá za 4 týdny tenkrát přibrala jenom 20deka a pak najednou půl kila.Oni si vemou sami co potřebují.
23. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Jé tak to jsi mě trochu uklidnila,byla jsem dost vyplašená :wink:
23. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Katy tak to máš ukázkovou váhu :slight_smile:
Kaši snad ti bude líp jen odpočívej.
23. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Katy tak to jde ta tvá váha,já přibrala 15kilo a mam dole 5,5kila. :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky nebojte do porodu ještě nějaké to kilčo přiberu,takže těch 15 asi bude reálných :wink: a pak to snad půjde dolů,jinak mě teda šíleně trápí otoky jak rukou tak nohou :angry: :confounded:

Mony,mi přijde že ti to šíleně rychle skáče ty tt :confused: :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky nebojte to co přiberete po porodu zhodíte to jde samo. Já u Péti přibrala 7 kilo to bylo super ted to bude více já to vím manža pořád vyvařuje :angry:
23. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jsu unavená jdu do postele přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
23. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit,a jdu do hajan. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .No ještě jsem koukla na stáry,a jsem ráda,že to tak dopadlo.Taky se mi zdal ten Lacho nejslabší. :slight_smile: Krásné sníky.
23. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojka katy já ty otoky taky měla pravá ruka mě brní ještě teď a otoky zmizely úplně tak do 14 dní.
Já jsem nabrala 8 kg a včera jsem byla na váze a mám od porodu dole 18kg,ale jsem silnější postavy tak jsem štastná.Marky kolik Ti pije malá a kolik teď váží? My pijeme cca 120-130ml každé 4 až 4,5 hod. a v noci tak kolem půl jedné a pak nechce spinkat jen u nás v posteli potvůrka malinká a taky nás furt trápí ty količky ,ale prý to přejde do 3 měsíců,dnes jsme se vážily a má 4100g takže 60g nad porodní váhu.Ve středu máme měsíc toto letí.Marky co malé oblékáš na noc? Já bodíčko a kombinézku bavlněnou ale zdá se mi že je furt moc teplá tak jí teď nechávám otevřenou ventilačku,ale Sophí musí být v rychlozavinovačce a mít stažené ručky jinak nespí v klidu.

Katy neboj tyto měření jsou vždy jen cca. vše bude ok a malá bude krásná princeznička.
Zdravím celičký kobylkov.papa :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ránko ááááááááá tady se řeší váhy, no nazdar :slight_smile: Já přibrala 9,5 kg, šla z porodky bez nich a nyní ještě tři přiberu a můžu do porodky zas, obávám se, že bych je tam ale tentokrát nenechala :grinning:
Jináč Hani, pijete fakt myslím až až, my pijeme ještě dneska kolikrát u 120ml :wink: Váhu máte pěknou, my měly po měsíci sotva tři kilča :slight_smile:
A jináč na noc Anna spí v dupinkách teda overálku, lehounkym, nic víc a spí pořád odkrytá, taky nemá ráda vedro, jak se jí začnou potit záda, tak řve, takže momentálně ani kombinézu na ven nevyužijeme, hnedle je zapocená.

Superstáry dopadly myslím, taky dobře, taktéž jsme to tak viděla. Nyní mi přijde nejslabší Monika a pak už jsem na to sama zvědavá, jak to dopadne, určitě se mi v po ndělí líbil nejvíc Miro, to byla prostě pecka :grinning: :sunglasses:
24. lis 2009 v 06:37  •  1 dítě  • Odpověz
Tu se chrní, zdá se, jdu tedy pokecat s žehličkou a pračkou, máme dopráno, asi to bude chtít pověsit.
Odpoledne máme sedánek s matkama pupíkatejma a jedním mimiskem, tak snad někde nelapneme bacila. Budeme cákat a cákat Eukasol, až ty baciláče vyženeme.

Leni, myslím na Tebe, ať už je po všem zlém a nastane konečně zasloužené klidné období :dizzy_face:
24. lis 2009 v 06:41  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Já dnes nevařím, ale jdu za holkama do práce a pak na meníčko. Mája jde s těhulama na kafíčko taky dobrý.
Máji a tvůj už má práci na stálo nebo zas brigoška?
Katy letí to a tt skáčou, ani si to neuvědomuju, jak moc to letí, ty už máš do porodu jen kousek.
Kde je Peťula a Jannika??? Doufám že neřádí u nich žádný bacil.
u nás mladý podezřele kýchal ráno a posmrkoval, ach joo snad to nevěstí nic špatného. tak se nadopuju Céčkem.
Hani tak jsi mě uklidnila že jsi to měla taky, mě trnou v noci ruky a hlavně nohy, mě to kolikrát budí a protahuju je. taky občas ztvrdne břuch, snad mi magnezko zabere.
jdu trošku poklidit. a musím se namalovat a vyžehlím vlasy, když jdu mezi lidi dnes.
24. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko kobylenky :slight_smile:

Dady to sou teda prevíti :angry: tak hlavně že to máš za sebou a přišli na to tak brzo,snad půjdeš za chvíli domů a budeš si užívat rodinky :wink:

Leni tak na zítra budu moc držet palušky at je vše O.K

Katy krásnej pupík :wink: :wink:

Hani to teda letí,už budete mít měsíc :slight_smile: :slight_smile:

Máji ty si teda akční po ránu,co děláš v noci? :confused: to tě tady taky kolikrát vidím jak ponocuješ a ráno jako první se nám tady hlásíš :grinning: :grinning:

Moni,s holkama si to hezky užij a dej si k obídku něco dobrýho :wink:

Mě skolil bacil :frowning2: smrkám,v noci nemůžu dýchat tak mám vystláno pod hlavou skoro do sedu ach jooooo a nějak mě bolí v krku :confounded: piju čaj s citronem-pusa se mi u toho štovíku šklebí :confounded: :grinning: ale co můžu dělat že :wink:

Jdu do Lekvy nakoupit svíčky na adventní věnce a taky nějaký blbůstky na výzdobu bytíku :wink:

Co vy holky kdy se chystáte udělat výzdobu?

Všem krásný den přeju :dizzy_face:
24. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju krásný úterní den a kdo máte kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: tak letím na nákup, ať máme co jíst a musím nakoupit na pečení a večer jdu plavat, takže mám celý den co dělat. Mějte se krásně a smutným beruškám posílám pohlazení. Nechodíte tady a chybíte mi.
24. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré dopoledne milé kobylky, na chvilku jsem na vás jukla, dnes mám trošku honičku, páč manža má chuť na koblihy, takk musím zadělat, k tomu nějakou tu zahuštěnou polívku a v jednu přijde na kafíčko kámoška, co má rodit stejně jako my, takže to musím stihnout.

Katy, já si myslím, že to bude určo v pořádku, mimíska samy ví, kolik si mají od Tebe vzít. Já jsem přibrala už 18kg, ale za poslední tři týdny nic, taky jsem z toho trochu nervózní, ale myslím, že to už jsou ty nervy před porodem a tak. Navíc ani už teď moc nejím, nějak mi nechutná, ani hlad nemívám nijak zvášť. Uvidíš, že to bude ok. Úplně Ti závidím to bříško, protože mně každej říká, že vůbec nevypadám na 36tt, i když já si připadám už hrozně...

Leničko, zítra na Tebe budeme mocinky myslet, určo to dobře dopadne, tfuj tfuj tfuj

Máji, naprosto s Tebou souhlasím s tou superstar, teď by měla jít Bagárová a pak se uvidí. Jinak Miro je fakt sladkej jak narcis :slight_smile:

Zdravím vás holky moje všechny, rychle vás ještě zpětně dočtu a pak jdu zadělat. Belunko, tak ať máš ten nabitý den co nejhezčí!!!!!
24. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Dobré dopoledníčko, holky, já si udělala hustou celerovou polívečku, jak celer nejím v polívce, tak toto je báječný. Připomíná mi to hráškovou totalitní polívku, která se prodávala mražená v sáčku. Nepamatujete si na ni? My jí dělávali s našejma na Štědrej den, místo rybí polívečky a už ji ale nedělaj asi. Jenom ty s příchutí masika a to mi nechutná. Hodím vám recepis, kdyby někdo měl chuť. Dala jsem tam půlky hlavy celeru :slight_smile: a jednu celou hustou 31 procentní šlehu. Projela ponorňákem a už dlabu. K tomu jsem si vytoustila v Lubošově dárku jeden toustovej chlebík, nalámala do toho a mňáááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=63790&strana=1

Janni, do pelechu s Tebou a ne do Lekvy. já myslela původně, že je to zkratka pro lékárnu a že jdeš pro ty svíčky do ucha, jsem o tom četla,a le nikdy nezkoušela, jak se něco rve do otvorů, tak to nesnáším :grinning: a ona si jde svíčkovat,a le na věnce. Já už ho mám, jak jsem psala, týden na komodě a už si vánočníme :grinning:

Mončaet nám ještě drží, tak je to super, čísílka stoupaj jak divý.

Mončo užij si meníčko, já si pro změnu zase jdu navnit vlasy, kdyby jsme si je prohodily, bylo by p práci :grinning:
24. lis 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, co jdeš píct? :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, tu si nikdo nechce povídat, to je den :slight_smile: Tak jsem si teda dala další porci polívky a vyrazíme za chviličku asi s Aňou a s mamkou na prochajdu a odpoledne na to kafíčkování. A pak hurá do pelechu a zase přifrčí Šéf :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ta polívečka vypadá moc dobře :wink: já mám ted ale v lednici už asi 3den brokolicovou krémovou doma dělanou a je taky mnam :wink:

No jo vlastně však sem to četla jak si minulý víkend rychle motala věnec a on je advent až ted :grinning:

Belí jde asi péct cukroví? :confused:

pudu koukat na kluky v akci na čt 2tuším jsou ve 12hod a budou dělat cukroví bez cukru a mouky tak sem teda zvědavá z čeho to jako budou dělat :grinning:
24. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojki,tak vás jdu jen rychle pozdravit,a musím tu pustit Peťu,jde se učit.Mají teď samé zkoušky.
Tak se mějte hezky,už jsem trošku nervozní ze zítřka,jdu zase na kontrolu.tak snad bude brouček v pořádku.
Mějte se krásně. :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Májinko, budu péct v sobotu rohlíčky, páč Pavlík je vždycky sní a tak je peču vždycky 2x:wink: Janni.ko, Mončiet, ahoj berušky:slight_smile: Moni, dobrou chuťku:wink: Petjunko, kdepak jsi? Kašo ahoj.
24. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jo a Máji, zítra se konečně chystám dělat to Tvoje kuřecí na banánech:wink: pro samé kůzlečí a jehněčí jsem si na to vzpomněla až teď:wink:
24. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
belíííí ty si šikulka :wink: po pravdě mě by se to na 2xdělat nechtělo.

Tak sem zkoukla kluky v akci a teda do cukroví dávat chilli,no nevím teda :confounded: ta paní co to chutnala se taky 2xnetvářila :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Marky volala si už k té laktační poradkyni??A co kojení je to lepší?Jde to?
24. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jj, Janni, u nás je to už tradice, protože Pavlík je prostě miluje a kdyby rohlíčky nebyly, asi by to nepřežil. Zrovna dělám houbovou krémovou polévku, tak tu voní samé hříbky:wink: taky myslím na Karolku, jak se má, kočička moje zlatá.
24. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak jsem z meníčka doma byl na obídek pangas na špenátu s bramborem, takže dneska zdravě.
Bellí teda ty jsi šikulka, že stíháš a už budeš péct. Teda jehněčí jsem měla v životě 1x a kůzlečí nikdy, takové delikatesy. já jsem zatím nakoupila hery, ale ještě 14dní počkají. Musím zítra zajít do sklepa a vyštrachat advent. věnec a celou vánoční výzdobu. venku nádherně že to prostě na Vánoce ještě nevypadá.
Jani chili bych do cukroví teda nedala, aspoň na Vánoce si člověk dá nešizený vanilkový rohlíček a linecké, né? hubnout se bude pak.
Máji kdybych já měla hezké lokny, ale mě ty vlasy tak nějak chemlonovatí, takproto musím občas vyžehlit. A ty chodíš na trvalou?
24. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.