• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, tak už jsi domečka z obídku? Delikatesy to jsou, ale kdybysme to nechovali, asi by mě to koupit nenapadlo.
24. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Belli já vím, vy to máte ale se vším všudy i s tou horší stránkou - se zabíjačkou. Kdy jdeš do práce?
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ve čtvrtek mám denní, teď mám volníčko, tak kmitám, ať zítra nemusím nic, mimo žehlení, dělat:wink:
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Dobré odpoledne kobylky moje. Jak se tady máte jak čtu Mája vařila celerovou polévku no vypadá úžasně Belíšek vaří houbovku Monča byla na meníčku pagas to musela být mnamka a Janinka má doma 3 dny starou brokolicovou polévku no samé dobrůtky. Já dneska dělala kuřecí na kari a hranolky.
Holky taky chci začít s pečením ale vůbec se mi nechce ale jak Belíšek vánoce bez vanilkových rohlíčků nejsou vánoce :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky prominte ze vam sem lezu ale jsem kamaradka od Belinky a ta mi rikala ze mam dat odkaz na foto Danika v nove kombinezce na kterou nam dala tip Majinka no ona nedala ten tip primo nam ale dala odkasz sem na stranku a jelikoz si vas ctu (a kolikrat se nasmeju to vam teda reknu jste cisla) tak jsem kombinezku koupila a jsem za to moc rada takze teto konikovko dekujeeeeeeeem a tady je odkaz na foto

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3565335&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
24. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
Evcoo kombinezka Danielkovi moc sluší :slight_smile:

Luci teda taky jste měli dobrý obídek :wink:
24. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Teda tady už se peče.To jsem ještě ani nezačala.A ty delikatesy bych si taky Belísku někdy dala.Ani kůzlečí ani jehněčí jsem ještě nikdy neměla.Myslím,že se to snad v obchode ani neprodává.No já teď dodělávám obidek,protože ve 12 jsem měla jen polívečku,a pak jsem to zase zapíchla.Teď skoro denně tak 2,5 hod po 12 vždycky vytuhnu.Zkrátka utroš dělá své. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky se zítra ráno chystám do velkoskladu květin koupit nějaké doplňky na adventní věnce.Dělám je pro celou rodinu a známé. :slight_smile: Akorát na chvojí musím chodit,tak se vždycky modlím ať mě někdo nechytne. :grinning: :grinning: :grinning:
To by se mi ty věnce pak trošku prodražili. :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Haninko mi dáváme na noc bud bodíčko nebo tričko a dupky nic víc.Jak kdy jí dám bud z dlouhým nebo z krátkym rukávem,ale spíš jí dávám z dlouhým protože má studený ruce.Malá jinak pije maximálně těch 90ml někdy 120 ale to je vzácnost,každý 3-4,5 hodiny.
Janinko zatím dávám jen ten sunar,ale zkoušela jsem ten klobouček tak si malá veme ale stejně jí to nestačí,tak čekám v pátek mi přijde ta odsávačka tak uvidíme.Adélka mi jinak za týden vypije 1kilo sunaru.Jo Hani jinak máme 3200g.
24. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj Marki,tak hlavně ať jste zdraví.Já se jdu koukat na ulici a zítra se ozvu jak jsem dopadla na kontrole.Jdu na 10.30 tak doufám,že bude vše v pořádku. :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj Kasi tak to ti budu zítra držet palečky at to máš na jedničku.Já ted lítám jak namidlená myš.Uklízela jsem chodbu mám službu,peru a ted jdu rychle uvařit na zítra.Dokud malá spí,za chvilku jdem koupat tak musím honem honem.Obdivuju Máju.Jinak my budeme mít taky měsíc :grinning: .
24. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojte holčinky. Tak se jdu s váma rozloučit. Půjdu pomalu balit, shodím roští, umyju vlas a ráno v 06:00 vyrážím do toho Zlína. Dneska mám trošku bulivou, páč mi to pořád leží v hlavě, ale už tomu neuteču. Tak mi prosím ráno držte palečky. Do oběda to už budu mít za sebou a pak už se zase budu jen modlit, abych už byla doma. Tak se tady mějte a nezlobit!!! :wink:
24. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Leni neboj dobře to dopadne.Budu držet vše co mám.A raději dva zdravé broučky ,než trojčátka a s velkými komlikacemi.Uvidíš bude dobře.Posílám pohlazení.Neplakej,uvidíš bude dobře.
24. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Belisku tak si zítra pořádně odpočiň.A užij si volnička. :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Marky tak to hezky rostete, určitě si za chvilku zvyknete a pujde to jak po másle, ale papáte docela často a jestli se ti budí i v noci tak to je náročné.
Kaši zítra na kontrole ať dopadne na 1*
24. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Leňulko na tebe budu myslet kudy budu chodit a držet pěsti. Kde ti to nakonec budou dělat na Atlase nebo v CARu? A už žádné smutky i když to musíš mít v hlavě divoké myšlenky. Ale kvůli mimískům buď silná :wink:
24. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj Mony.Jo jo budí se mi i večer.Většinou krmim po koupání kolem sedmý,to knourá a chce ještě tak usíná kolem osmí nejpozději kolem devátý.Pak je vzhůru kolem jedenáctý,dvanáctý to je krizovka protože nemůže pak usnout.Pak jí kolem třetí čtvrtý a pak až kolem sedmý osmý.Koukala jsem že to začíná mít pravidelně takhle v noci tak má aspon nějaký režim.Jinak přez den to se nají a spí hlavně v kočárku se jí dobře spinká.
24. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Leňulko zítra budu na tebe myslet a držet pěsti at to máš brzo za sebou at tě brzo pustí domů :wink: Vím že máš v hlavě všelijaké myšlenky ale neboj vše bude dobré a ty budeš krásně těhulit a těšit se na mimísky :wink:
24. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jsu nějaká unavená přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
Leňulko budu na tebe myslet posílám hodně sil a pohlazení na duši :wink:
24. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
taky jdu popřát dobrou noc :slight_smile: Marky a ty doháněj spánek přes den :wink:
Andrejko kde tě máme ???
24. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky ještě vám musím napsat včera jsem z prdele přihodila na mimáči na jednu aukci a říkala jsem si je 19 končí to 2130 to tě někdo přihodí sledovalo to 8 lidí a ono ehle ráno email vyhrála jste aukci jsem z toho paf.
24. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
luci tak dej odkaz co máš hezkého :slight_smile: :wink:
24. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4416517 no není to paráda možná to ani neužijem když tak to pošlu dál :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Moni speciálně pro tebe :wink:
24. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
krásná :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
A za ty prachy no nekupto :grinning:
24. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Luci tak t je opravdu dobrej kup je nádherná
24. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj Marky co Adélka už spinká? Ta kombinéza je 3-6 měsíců mi se narodíme v červnu tak snad nám to aspon chvilku bude dobré nebude nám to malé jak to budem potřebovat když tak to pošleme dál :grinning:
24. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Věruško beruško naše jak se máš sem tam písni jak se máš moc nám chybíš :frowning2:
Andrejko kde ty se nám touláš vím máš toho moc práce a škola ale přijd se někdy ukázat at víme ,že jsi ok.
Ješte mi moc chybí Karolko a Regí holky kde jse jestli nás čtete posílám moc pozdravů :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci Adélka zatím spinká.Trápí jí zase průjem tak chvilinku plakala ale zase dobrý.Jinak Regínka je v pořádku mam moc pozdravovat jen má moc práce a věnuje se Kájovy.Si sní píšu tak mam moc pozdravovat.Myslím že ta kombinézka bude neboj.
24. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
To je mi Adelky líto určitě bude za dobře a bříško jí bolet nebude. Jak si budeš psát s Regí tak že jí moc pozdravuji :wink:
24. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.