• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky jdu opravdu spinkat dobrou :wink:
24. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit.Dobrou noc.
Jo ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste si kupovali někdy přes aukci něco od neregistrovaného účastníka,mám ty zahradníky co jsem vyhrála v aukci od neregistrované účastnice a četla jsem tam upozornění ,že tito lidé mohou být jen vytahovači peněz,tak nevím jestli mám ty penízky odeslat. :slight_smile: Díky za radu.
24. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Dobré ráníčko :wink: tak jsem se sjela nechat opíchat,vypila sladkou vodičku(mimochodem čekala jsem to o moooooc horší),koupila snídaničku kterou teď nesmím,něco počtu a jedu se nechat zase opíchat :grinning: hm,pěkně ten den začíná :wink:
Všem krásnou středu a Luňulce moc moc pevné nervíky :unamused: myslím na Tebe!!!
25. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko kobylenky.Tak Leničce držím palečky at to má co nejdřív za sebou a že na ní myslíme.
Pracujícím at dnešní den rychle uteče,těhulkám at jsou ještě pohromadě,snažilkám hodně síly a maminkám pevné nervy.
Zdravím Petjunko.Takhle poránu a ty už pícháš?
25. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
No jasan :grinning: nic neodkládej na zítřek :grinning: Co ty?Jaké máte noci?Spinká Adélka?
25. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Peti ať ti vyjde cukrovka na 1*. Kde ses tak dlouho toulala?
Katy všechno nejlepší k svátku :slight_smile: :slight_smile: :wink:
jdu hledat do sklepa pohledat vánoční výzdobu, ale je to divné když se podívám ven :sunglasses:
25. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink: Holky co se divíte , že Péta píchá vždyt je středa píchat je třeba :grinning:
A ted vážně Leňulko na tebe myslím kudy chodím posílám moc moc pohlazení :slight_smile:

Ahoj Moni , Péto a Marky:wink:
25. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobréééééééééééééééé středeční ráááánko!!!
Fofr, než zapomenu, co jsem vyčetla.
Kaši, zapomněla jsem Ti napsat, aby jsi mi hodila do IP ID té prodávající nebo její přezdívku, prolustruju Ti ji :grinning:

Marky, přikrmuješ večer? Jestli jo, zkus ji nevytahovat z postýlky a dej jí to mlíčko v leže, ještě když třeba chrundí, já to tak vyzkoušela a malá sosala ve spánku a spinkala pak dál.

Moc myslím na Leňulku, aťto má co nejrychleji za sebou a už jen užívá těhulení, má to ale klikatou cestu...

Petjunka se dneska nevystavuje nahá po oknech,a le rovnou píchá a to už podruhý, to je ééééééééééro :grinning:

Mončo, trvalou nemám, ale cukání na ni jsem mívala často, naštěstí jsem na ni nikdy nedošla ajem ráda a až mě to zase napadne, tak mi dejte do déééééééééržky, jo? :grinning: Páč pak už bych měla opravdu chemlon, ikdyž pani píchalová mne jistě opraví :sunglasses:
25. lis 2009 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco, komboška přenádherná, ale nebude vám :grinning: , leda že by napadlo sněhulení už v září, ikdyž pokud se narodíte maluškatý, jako my, tak to bude akorát na zimu, tož necháme se překvapit,a le pani prodávající, myslím, zaplakala :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč mě dneska navštívila mrcha, takže kdyby ji některá z vás hledala, bydlí teď tak 4 dny u nás a je to teda drsná návštěva, vzala sebou i kámošku křečovitou a zubožujou mě obě, doufám, že brzo vypadnou :grinning: Už mám na špeku Aninky kočku nahřívací a v sobě půl sklenice Algifeinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dítě se houpá v houpajdě, fakt skvělá věc, škoda, že z ní už vyrůstáme. Koukaly jsme na Kouzelnou školku. A včera jsme začaly nějak couvat, tedy lézt tety... :slight_smile:

No a ještě k temu tátovi, práci dostal, smlouvu obdržel, ale taky dostal informaci, že maj nyní např. 2 měsíční skluz s výplatama, tož se asi z teho poséééééééééééééééérem :sunglasses:
25. lis 2009 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
Petjinko malá spí jak kdy.Máji malá spí se mnou v postely pač Zdenda spí v kuchyni aby se vyspal do práce.Ona mi brečí když tlačí do plínky a když je pokanděná,nejde jí to tak proto pláče.Jinak jí dávám najíst jak leží tak v leže,jen jí zvednu hlavičku.A jinak zatím pořád pijeme jenom sunar.Dneska mi už snad přijde ta odsávačka tak se skusím z mlíkárnou rozjet,jsem zvědavá.
25. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdu vás rychle pozdravit,a za chvilku vyjíždím na kontrolu,tak jsem zvědavá co bude nového.Doufám,že bude vše v pořádku. :slight_smile: Tak papa Peťka
25. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj Máji takže tě navšívila paní mrcha tak to sní nějak vydrž a cej jí najevo at se dlouho nezdržuje :grinning:
Máji ta kombinéza se mi líbila a jen tak zprdele jsem přihodila a netušla že to vyhraju no když nám bude malá tak jí pošlem dál za ty prašule jí určo prodám dál :wink: Tak tatínek má smlouvu ale zase neplatí to je k zbláznění :angry:
25. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Alfi máš to v poště.Díky.
25. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Kaši, hodně štěstí a pošli mi tu pani, co jsi od ní koupila ty zhradníky, ty naše zahradnice :grinning:
A pak pošli fota výzdoby, ať vidíme, jak to dělá profík. Já měla věnec za 10 minut hotovej, nejvíc času mi zabralo hledání těch bodáku na svíčky :grinning: , to víš, amatérka, ale drží v hromadě, tak je to ok :grinning:
25. lis 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
Supr, už koukám, jdu na ni, tu tudu tudutudutudu tudu tudůůůůůůůů, tudutudu.... :grinning:
25. lis 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz
Opííííchaná :wink:
Mončo začíná frmol v práci a nebylo mi zrovna nej.Jak jsem psala minulý čtvrtek,že bolí břicho tak mi pan dokter v pondělí řek,že to teda být nemá!!!Předepsal magnézko,hodně pít,práci nezakázal :wink:
Lůco oni zapomněly holčičky,že středa........
Marky teda tak to už malou neodnaučíš!!!To jste se taťky z ložnice zbavily na vždy :grinning:
Máji jsem taková jiná no :grinning: jinak Ananáskovi obr pochvalu,je šikulka.Mě Terka taky couvala :grinning:.Tebe ať brzy přejde břichobol :wink:
25. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojka Marky ,malá spí taky občas s námi v posteli ale Petrovi to nevadí ani když brečí spí jako dřevo,Marky jestli máte problémy s bříškem je to tím sunarem dělám v lékárně a vím to od maminek normální holky ho vůbec nekupujou jen romská populace,zkus raději Nutrilon 1 nebo z mimáče se dá objednat polský Bebilon ten stojí cca250Kč,nebo je ještě super Hipp 1 ten je 300g a stojí teď okolo 75Kč,ale opravdu ten sunar nic moc,já už jsem odsávačku vrátila nemám už tak týden ani kapičku,ale malá pije nutrilonek a zalévám ho vodou z kmínu- 1 lžička na 200ml vody a slít přes jemný cedník ohromně jí to pomáhá na prdíky a má pravidelné kakání.
Máji fuuuuuuuuuuuuj tož jsem si uvědomila,že mě to asi taky brzy čeká :frowning2: mrcha jedna když nekojím,v tom těhu to byla parádička parádovatá, ať máš brzy klídek.
Petjunkp tak super ,že ti ta cukrovka tolik nevadila tak určitě to vyjde na1.
Všechny zdravím Monči,Lůcu,Kašu a ostatní kobylískov.
Drak se napapal a jdeme ven u nás svítí sluníčko. :wink:
25. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Marky, taky jsem se chtěla zeptat, proč dáváš malý Sunar, říkaj, že opravdu, kor pro ty nejmenší prcky, je nejlepší Nutrilon, jak píše Hanka, já dávám ten Bebilon. Protože jsme na umělku, tak jsem měla dávat i čajík, takže cca 100ml za den mi vypila k tomu, aby neměla žížu a vždycky jsem do toho čajíku taky přihodila kmín, poradil mi to neléčitel, když jsme měli problémy s prdíkama.

Tak petjunka opíchaná, přeslazená a výsledky budou tepráv bo jak?

Jináč jsem zapomněla pozdravit teho frajíííííííííííra, co se tu včera vystavoval v novym vohozůůůůůůůůů, Daníku, pápá :grinning: :wink: , jsi frajer, pěkně jsem Ti to našla, viď? :slight_smile: A zase za náma přijď, jo?
25. lis 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
Kdepak máme Kášuli? Honem zahlaš, co je novýho v pupíčku.

A Janni.ka lehla s bacilaama nebo se věnuje nákupu z Lekvy :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Kačeréééééééééééé, všechno n ejlepší k sváááááááááááátkůůůůůůůůůůůůů :zipper_mouth: :dizzy_face:

A vůbec všem Kačenkám :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, všechny zdravím. Katy všechno nejlepší k svátku!
25. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Dííííííííííífčatááááááá, před Jééééééžiškem jedu na dovčůůůůůů na tři dny do Tatralandie, aj s Annou. Nebyly jste tam některá, ovšem když počítám mrchu, tak vyjde těsně den po návratu,a le já si myslím, že ji mám rozhašenou a že dojde zase dříve, kdybych já tak věděla, kdy jsem to dostala naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nevíte některá? :grinning: Marně listuju v Kobyle, nenecházím, ale někde to tu jistě je... :slight_smile:
25. lis 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jééééééééžiš tu nikdo neni. Evi zdravím Tě.
Co Kaša? Jak dopadla? A Leňulka?
Kde jste všechny? :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz
Hezké odpoledne kobylky moje :wink: Ahoj Evi jak se máš :slight_smile:
Holky nevíte co Leňulka myslím na ní celý den :wink:
25. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahoj Alfi já byla v Tatralandii letos v létě,byli jsme tam na týden a je to tam fakt super moc jsme si to užily.Věřím že i vám se tam bude líbit.Ty termální prameny jsou bomba teplota vody je 38 stupňů a jsou tam bazénky i pro malou.
25. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahojki tak jsem se tu dostala teprve teď jela jsem po kontrole do práce ,zavést lístek na peníze,a zpátky jsem jela s kolegou,ale jel ještě pro manželku,tak jsem přijela až o půl 4 a ve 4 hod přišla sestřenka se Simonkou,a kamarádka s Matýskem.Odešli teď ,tak jsem měla celý den na pilno.
Na kontrole vše OK.Už máme nožičky ,ručičky ,bylo to krásné ,mám nové foto ,Peťa ho vloží.Příště jdu na kontrolu 9.12.a to mi už bude dělat screening,a pak už bych měla jít ke své doktorce. :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
kasi gratuluju ke kontroličce,počkej ve 12tt to bude podívaná :wink:

Máji tak to se těšíš ne?Konečně tě muž vyveze ven :grinning: určitě si to užijete celá rodinka :wink: :wink:

Luci hezká kombinézka,jen aby vám byla :slight_smile:

Bacil skolil můj čumáček :rolling_eyes: stříkám vincentku ale teda že by to nějak pomáhalo :rolling_eyes: :rolling_eyes: nemůžu dejchat a jak budu spát to zas bude noc,ach jo.Krk sem zmákla v něm už nebolí,tak aspon něco.

Marky já si taky říkám proč dáváš sunárek,zkus co psala Mája ani kamarádky sunar nedávaly,třeba sje to tím.Co odsávajda už dorazila??

Peti a kdy budeš mít výsledky?Já jdu 1.12k diabetoložce :rolling_eyes: tak sladkýmu sem zamávala pápá :grinning: :grinning: aspon neztloustnu :wink:
25. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Hoj.Já budu mít výsledky až 14.12.to jdu ke svému doktorovi a on mi poví :wink: ale je to určo dobrý. :wink: Taky jsem se hned pustila do pečení dortíku :wink: korpus jsem našla na mimáči,na to lupnu vanilkový krém,pak banány a čokošku,mňam.Doražte :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Berušky loučím se sváma a přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
25. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.