• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji teda dovolenou si zasloužíte :slight_smile: Nechceš si zajít na gyndu pro ty oddalující prášky na ms, pro jistotu, ať si to užijete na 100%. A šéf byl včera zajímavý, ta ředitelka v té škole byla teda krá.a, no jo ženský kolektiv.
Jani vylež ten bacil co ti pomohlo na krk?
Kaši gratulka ke kontrole.
Dady jak je? snad už jsi doma a zotavuješ se.
Peti teda ty se šetři, hodně polehávej a omez práci. Mě taky tuhne břicho ale většinou když něco dělám, tak to vždycky rozležím.
Andrejko haloo kde tě máme kobylí mamino? Snad ti nějací klienti nedonesli bacila do úřadu :confused:
Bellka dneska odpočívá a peče dobrotky, taky nenakoukla.
Věrušku taky zdravím, snad má jiné lepší myšlenky v pracovním procesu.
dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
25. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ranko všem tak jsem vložila fotečky. :slight_smile: Dneska jdu odpoledne k mamči,a večer musíme zajít s Peťou na chvojí ať můžu udělat ty věnce,ale asi za 11 min ,jak psala myslím Alfi je mít hotové nebudu. :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 06:31  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak to se mi ještě nestalo prva vstává, poslední ulehá :wink: No jo to jsou ty moje noci probdělé. Včera jsem vyhrála ukci (teda se mnou nikdo nebojoval, no) http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4393915 mám z povleča trošku hrůzu jaká to bude kvalita, tak pak písnu.
26. lis 2009 v 06:35  • Odpověz
Toš nic, Kaša mě předběhla :grinning:
Kaši fotečky jsou krásné, tak včera jsem se zmohla jen na to donést vánoč.krabice ze sklepa, tak dnes je třeba rozbalím a najdu taky věnec.
26. lis 2009 v 06:38  • Odpověz
pošli pak fotečky věnců do albíka ať máme inspiraci od profíka :wink:
26. lis 2009 v 06:40  • Odpověz
Hezké,taky koukám vždycky na ty povlečení,ale nemám nějak odvahu jít do povlečení po někom,ale třeba bude v pořádku.
26. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
Kaši to povlečo je nové, po někom - brrrrr... to bych nebrala
26. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje letím na krev tak vás jdu jenom pozdravit :wink: Manža letí s Pétou k doktorce protože pořád kašle jak tuberák :frowning2:
26. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Tak to jo.Luci tak ať ti dobře krev dopadne a snad bude Peťka brzy zdravá. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Ajojky.Tak bohužel ani já se asi chřipajzničce neubráním.Není mi nějak valně.
Kasi mimi pěkně roste :wink:
Mončo povlečení má pěkné barvy tak ještě ať vyjde ta kvalitka :wink: Já budu dělat věnečky až o víkend.A uvidím jak mi to bude bavit,buď udělám jen nám nebo ještě mamce a tchýňce :wink:
Karolko myslím na Tebe,jakpak se máš?
Věruško,Andrejko,Manetko kde je Vás konec?
26. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Jo,jo,taky mám radost.Mamča říkala,že to bude asi kluk a bude velký po Peťovi. :slight_smile: .Takže to bude jednou 2 metrový dlouhán. :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Peťi tak se brzy uzdrav. :grinning:
26. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj zlatíčka, my s Áňou teprve v deset vstávaly, to jsme ostudy, co? Zatím jsem vyvenčila a slupla jogurt mimi se namlíčánkovalo :slight_smile: a teď vám obě píšeme.
Kaši, dlouhán pěkně roste :wink: a nesměj se mýmu desetiminutovýmu věnci :grinning: , já se s tím nepářu :grinning: , nemám ráda klasický s chvojím, proto ta rychlovka :grinning: , ale na loňskym jsem trávila snad dvě hodiny, to jsem ještě nebyla tak sběhlá, jako letos :grinning:
26. lis 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuno, to máš z teho lítání po oknech, děláš stripáč sousedům a pak Ti kašle kde co. Bacha na teplotku!!! Hybaj do pelechu a vyprdni se na hlavy :wink:
26. lis 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
Hmmmm,tak to asi nepůjde. :frowning2: Po 14 si to sééérenkuju.
26. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
No prosím Tě, dyk ty pacienty nakazíš, teda zákazníky, už mi jebe :slight_smile:

Jsem nafotila zase nějaké aukcičky, to je fuška, pe mi u teho asistuje, dítě řve, žádná spolupráce :grinning:
26. lis 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
Vypadlo mi s u psa :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
A z čeho ho děláš,že ho máš tak rychle hotový,to je doslova mistrovský kousek.
26. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Hodím foto, to bude jednodušší a nesmějte se mi :grinning: , bo se zasmějte :grinning:
26. lis 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Už je tam ostudník :grinning: , vím, hodily by se více zlaté svíčky, třebas je ještě někde potkám :wink:
26. lis 2009 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz
Máji se nedá nic dělat,chtějí hlavy tak to musí vydržet,já to chytla taky od nich!!!
A věnec není ostudník.Je hezký.Z čeho je ten věneček??
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Dorazil kojící polštář teda děěvočky to je věc :wink: Vím,ž Monča psala,že ho u juniora neměla a taky to zvládli a říkala jsem si to samé ale pak jsem si řekla,že to zkusím.Nedala jsem za něj moc do 3 stovek a je jak nový až mi bude líp a vylezu,tak nafotím :wink:
26. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Máji teda je hezký a tos celé dělala? nebo je to takový co se zas sková a za rok poslouží znova jen s novýma svíčkama, takový mám já. Máji do kterého bazárku dáváš věci, nebo do aukce? platíš za to něco? musím něco vymyslet a zbavovat se věcí po malém.
už se těším na výtvory Kaši, hned to líp voní když je to z chvojí.
Peti asi ten kojící olštář bude mít něco do sebe :wink: hodně lidí si ho chválí. Jo a šetři se !
Já jsem byla u kamarádky mrknout na mimi.
26. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Mončo, já si dělám každý rok jiný. Jen ten korpus si pokoupím. Letos je to odfláknutý, bo Lubo šodmítl mít na stole velikej věnec, jako jsem dělávala dřív, takže jen malej na komodu. Nevoní, ale stačí :grinning: My si voníme aromalampičkama, loni jsem pokoupila vůně jehličí a stromečku a skořice, tu mluju, tak si začmudíme byteček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A aukce dávám na Mimiauce a na Mimibazar případně prodej. Za mimibazar se neplatí z a aukce jo, je to asi 6Kč za jednu, tuším. Objednáš si balíček aukcí, třebas 25 ks a valíš.
26. lis 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Taky doma voníme, manža má rád i františky ale to je jiné kafe, to je už fakt smrádek, ale aromalampičky jsou super. Díky za rady budu se taky postupně zbavovat věciček po malém ať děláme místo pro Adélku nebo se do pokojíku oba nevejdou. Jdu to prostudovat na MMB.
26. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Takvás jdu rychle pozdravit,věnec jsem už nestihla.Už je asi vy :slight_smile: mazaný.Jdu se projít k mamči.Kanečně mám vycházky.
26. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
jé tu nikdo není :confused:
já jsem byla v hypernově plenky v akci samozřejmě už byly všechny pryč, tak jsem vzala chleba a honem domů. ale uspěla jsem ráno v Kauflu měli levné smetany tak jsem vzala všech posledních deset důchodkyním před nosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ty měly blbých poznámek)
26. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Holky jdu vás pozdravit. Májá dostala antibiotika a příští týden na kontrolu :frowning2: to už bude 3týden doma to bude dohánění učiva :unamused:
Moni ahojda tak levné smetany sis byla koupit já byla taky ale mám jenom 9 jednu mi ukradla důchodkyně jedna protivná :angry:
26. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Luci tak malá chuďátko teda trpí pěkně dlouho. Snad jí to pomůže
teda a to ti ta důchodkyně štípla z košíku??? nebo jak?
26. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Jo z košíku ale já jsu chytřejší a nebudu se přece s starou p...u hádat :grinning: Malá už je protivná , ale paní dotorka je bůh a co řekne je svaté a to platí :grinning:
Holky manža mi koupil adventní věnec je úžasný dostala jsem ho k svátku který mám 13 prosince :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.