• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak ho vyfoť s malou ať to admin nesmaže a můžeme se podívat. :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Kasi zítra ho vyfotím ted je na balkoně aby neopadl ale zítra už si ho dám na stůl má přijít tchyně tak budu machrovat :grinning: Zíta musím na poštu přišel první balíček z aukra spací pytel pro bublinku :wink:
26. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Už se těším na fotečku.javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')
26. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak mi holky přišla ta odsávajda a nemám mlíčko.Tož jsem jako matka dojnička zklamala :frowning2: .Tož at žije sunárek :grinning: .
Jinak kde jste všeci?Už jsem dlouho neviděla Karolku a Andrejku z Věruškou.Je tu bez nich nějako smuténko. :frowning2:
26. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dobré ranko všem ,taky jdem na holky včera vzpomínala,že bez jejich hlášek je tady smutno,a chybí nám tu Andrejčiny tybulky. :slight_smile:
Nic já jdu na druhý pokus do velkoskladu pro podložky na věnce a musím se stavit i pro svíčky ,tak doufám že budou.
Včera jsme kvůli chvojí chodili asi 1,5hod po venku večer po 8 hod,a nakonec jsme to vzdali,protože to tu všude bylo jak na václaváku,všude plno lidí a tak jsem volala taťkovi ať mi zajde u nich na stadion a chvojí doveze.A akorát jednu tašku jsme nastříhali se strachem u hlavní cesty za barákem.No stojí mi to za to ,ale když rodinka si zvykla,že ten věnec každý rok je. :slight_smile:
Tak krásný den všem a smutným sluníčkám posílám pohlazení ať příjdou brzy mezi nás,holky chybíte nám tady.
27. lis 2009 v 05:54  • Odpověz
dobré ráno
teda Kaši ty vstáváš tak po ránu. musíte si udělat zdravotní procházku po lese a tam natrháš spoustu větví i bez strachu :wink: my to tak děláme. Už se těším na tvoje věnce.
Marky teda to je škodaa mlíčko došlo, no což tak hupněte na ten lepší Nutrilonek nebo přece jen zůsaneš u Sunaru? A jak se má Regí už byla na ET nebo v jaké je fázi, nevíš ??
Dnesky jsem nějaká unavená, ráno jsem kýchala a smrkala, tak budu dnes odpočívat, jen upeču francouzké brambory.
Ani Bellí kobyla tu nebyla :confused: a Katy už jsem tu taky dlouho neviděla.
Snad se aspoň holky nahlásí, ať o ně nemáme strach.
27. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje jdu vás pozdravit a příjdu až odpoledne protože mi příjde na návštěvu tchyně snad to nějak přežiju pá
27. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Kobylenky :zipper_mouth: :dizzy_face:
Tady se nakupouje v akcích a nikdo nezahlásil, kolik ta smetana v tem kaufiku stojí :grinning:
Já byla v Hyperalbertu včera večer, no plínuše jen do 25kg,m to snad už anity plínky děti nenosej, ne? Takž ehouby nákup, Kindervaja taky nejsou a Salka moje milovaný jsem též nenašla. takový akce ať si strčej do dupy, nééééé? :confused:
Nojo, kat ynikde, Terka se taky nehlásí, jak je na tom, holky rodičky, seřaďte se, nemám přehled, která kdy...

Extra pozdravy Bellí, Andrejce a Věrušce, pracantky naše milovaný, ať vám to utíká a jste brzy doma.
27. lis 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Máji taky jsem byla v hyperalbertu a plínuše ani jedny salka taky nic tak aspoň 2 kinderka (ty ještě byly). V kauflu mají 31%smetanu za 8,90 ale už asi taky nebude :wink: no tak takové akce.
ještě že existuje MMB tam je v akci furt něco :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4433336
27. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
No Moooooooooončo, to je kauf :grinning: , taková investice, šikulka!

8,90? Tak to tam bývá docela často, o to už nebojuju, já čekala tak 3,90, když je taková bitka...

Koukám na Čt1, říkali, že tam bude pan MUDr., co udělaL PRVNÍ UMĚLKO, TAK JUKNU, CO NÁM PÁN POVÍ.
27. lis 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ty velký písmena tam být neměly, omg. Samo se to nějako přeplo.
27. lis 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já bych na MMB utratila hodně, raději už si dávám do max.ceny dvacku nebo padesátku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu vytuhnout jsem jak lemra dneska.
Monča et se taky neukazuje, tak snad se holky téměř rodící nahlásí.
27. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak vás jdu jen rychle zase pozdravit a jdu pokračovat v práci ještě 3 věnce na zeleno a pak už je budu zdobit,ale něco si nechám i na večer,jdu na noc maminek ,tak můžu zdobit,a ještě si chci udělat pro sebe ,ale ten nechci z chvojí,ale se svídy,ale musím nejdřív nějakou objevit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Dneska jsem se do budoucna domluvila brigádku na 4 hoďky během vycházek,ve velkoskladě květin,dělat vazbu.To by bylo super,tak uvidím,jestli bude paní potřebovat tak mi cinkne. :slight_smile:
Taky musím koupit salka,ať si můžu udělat na vánoce beylisek.Tak pa pa. :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak jsem vyhrála v aukci spací pytel s medvídkami za 51,-kč a je moc hezký. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky kobylky :slight_smile:

jsem jen trošku přelítla co je nového a koukám nic,teda až na to že Marky ztratila mlíčko :cry: bobku to je mi líto,a zkoušet to nechceš dál,kdyby to byla ta krize? já se chystám na laktační kurz ve středu,tak jsem zvědavá,notes beru sebou a musím co nejvíc zapamatovat :wink:

se tu pořád nakupuje a tak,to je fajn,my už nic nekupujeme,jen vyplázneme penízky za nábytek pro malou až to známej dotlačí :grinning:
jinak pořád říkáme Valince ať pěkně papá a cpe si do bříška aby nestrádala,no jsem zvědavá na ko v pondělí,snad malá nabere a bude to ok

Monči,já tam ani nechodím,bych určo něco viděla a pak bych chtěla dražit :grinning:

Máji,plíny do 25kg :confused: :confused: :confused: já to prostě nechápu,mě to hlava nebere,se chystáme že na jaře příští rok to bude malé tak 16měsíců tak začnem učit na nočník a je to,možná i dřív uvidíme,známým ze Slovenka holky chodili už v roce na nočník,dalším tak kolem 2let už plíny vůbec neměli ...ale když vidím ty děti co jim jsou pomalu 4roky a maj plíny a jsou v kočáru tak nechápu ....ale lidi jsou různí :wink:
a co vy s Ančou?to začíná být teďkom fajn co?to už jen nahajá a nespinká :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
Lucy tu návštěvu přežij :wink: a vrať se celá :grinning:

Kasi to jako budeš brigádničit na neschopence ? :confused:
27. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ne pravidelně,jen když by bylo třeba a jen na 3 hodky denně.V práci dělám 8 hod denně,venku a těžkou práci,tam bych jen sem tam vypomáhala s vazbou nic těžkého netahala,ale ještě nevím,uvidím,podle potřeby.
To víš každá korunka bude dobrá,ale kdybych to nezvládala,tak kdykoliv skončím.Hlavně jediné s čim mám zatím trošku problém je tlak,trochu mi hapruje,směrem dolu.Tak uvidím,hlavní je aby bylo mimi v pořádku. :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
No malá Simča od sestřenky má 9 měsíců a už 2 měsíce víceméně chodí na nočník,teď ještě samozřejmě s pomocí
Kamči,ale má z toho vždy obrovskou radost. :slight_smile: Je to o tom ,že si to Kamča jen trošku hlídá,a co 2 hod.ji na ten nočníček posadí.A říkala,že má daleko menší spotřebu plínek. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Týjo Kačerovic už maj 37.tt, to už dle našeho porodu přenášíte :grinning: Noooooo, tady se schyluje k porodům :stuck_out_tongue_closed_eyes: Těším na miminka.
27. lis 2009 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky huš jsem tu dneska jsem nějaká akční tchyni jsem přežila a pořád neví , že jsu těhu pak jsem uvařila obýdek zašla na poštu a ted jsem si uděla těsto na vanilkové rohlíčky ze 4dávek protože jsem nenažraní a ty nám nejvíce chutnaj :wink:
Kačera ahoj dlouho jsi taky nebyla kde pořád lítáš :grinning:
Jinak zdravím všechny berušky. Moc mi chybí Věruška Andrejka Beluška Karolka Regí a všechny ostatní sluníčka naše :slight_smile:
27. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Holky vložila jsem do albíčka fotky adventního věnce a a nějaké další tak koukněte :wink:
27. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
27. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Moc tu nechodím a asi chodit nebudu, protože se diskuze posunula uplně někam jinam :slight_smile: Neberte to zle, ale nás snažilek je tu málo a i když všem samozřejmě přeji jejich těhulení, boužel momentálně nemám s vámi společná témata a o vaření se mi debatovat nechce :slight_smile: Marky to kojení mě mrzí, ale jsou horší věci a jak říká reklama, všichni jsme vyrostli na sunaru :grinning: Jinak každému miminku sedí něco jiného a když je Adélka spokojená se Sunarem, tak bych to neměnila, Kuba si ho nemoch vynachválit a z Nutrilonu blil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych moc neřešila jestli naši kobzolci čurají v roce do plen nebo na nočník, každé dítě je jiné a nic se nemá lámat přes koleno. Usměrňovat to jo, ale nutit né, já mám zkušenost, že děti, které se brzy naučili na nočník, se pak začali počurávat a obecně holky jsou na to šikovnější jak kluci. :sweat_smile: Takže klidně pleny do 25 kil, pokud to naše pěněženka unese. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož se bobulky mějte a rození zdar :sweat_smile:
27. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Karolko,tak hodně štěstíčka ať se brzy dočkáš broučka taky,a přijď aspoň občas mezi nás budeš nám tu chybět,stejně jako Věruška,Andrejka,Bellísek ,holky přijdte mezi nás aspoň občas chybíte nám tu. :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Karolko moc nám tady budeš chybět tak jak nám chybí Andrejka Věruška a Belíšek ale úplně vás chápu snažilek je tady méně než těhulek a maminek a bavit se sváma o vaření vás nebaví jak budete mít chut si snáma psát tak přijdte rády vás tady uvidíme jste naše sluníčka a moc nám budeš chybět :wink:
27. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahojky.Tak jsem to neustála a skolila mě! Ta bolest na prsou se nedá popsat! Bojím se každého zakašlání,že mi to utrhne průdušky! Karolko moc na Tebe myslím a neodpustím si napsat to,co cítím. Karolko,Andrejko,Věruško,Manetko,Ivčo,Evčo,Alenko a další snažilky. Tohle jsou Vaše stránky! Myslím,že jsme Vás dost netaktně vyšťouchly a mě osobně je to moc líto. Vraťte se prosím.
27. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Peti, vubec jste nás nevyšťouchli, ale žádná z nás se momentálně k ničemu nechystá a tak není co psát a na co se těšit. :slight_smile: Dej si sádlo na ty svoje prsiska, klidně to, na čem smažíš řízky, igelit na to a froté ručník a alou do postele. Mě to od té bolesti zabírá. Ještě by to chtělo slivovičku, ale tu si dám za tebe :grinning:
27. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Máji,jo jo 37tt :slight_smile: to letí,už se těšíme :wink: ale jelikož je vyhlášená epidemie,tak k porodu pouští tatínky,ale pak je vyženou a návštěvy stop :cry:

Lucy,no mám dost věcí na dodělání,ale pěkně v klidu a další důvod je právě ten že tady cítím že je lepší nic moc nepsát,protože to tak trošku vyvolává divnou atmosféru :unamused:
27. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Taky uvažuju že tady nedubu chodit tyhle stránky založila Andrejka hlavně pro snažilky a ted je tady více těhulek než snažilek. Taky někdy nevím co psát a nechci se moc radovat zněčěho s čeho je někomu moc smutno. Holky příjdu ale nebudu chodit tak často sem tam písnu co je nového ale nebude to tak často. Mějte se tady krásně :wink: Moc těkuji za tyhle stránky moc moc mi pomohli :slight_smile: Všem snažilkám přeji at se brzo radují z toho z čeho se radujeme mi těhulky.
27. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj kobylkyyyy:slight_smile:
Moc vás všechny zdravím, jak maminky, tak těhulky a hlavně i snažilky, které si určitě tyhle stránky občas aspoň čtou, tak jako já:slight_smile:
Už jsem tu dlouuuho nebyla ,ale přehled jakž takž mám, jen nepíšu, bo se teď pohybuji v jiné "dimenzi" pracujícího. Vše co se týče miminek jsem z mysli odsunula na pozdější dobu, tak není divu, že se tu ani neobjevuju.
Myslím na vás:slight_smile: a držím hlavně palce Leňulce,snad už to dopadne dobře.
Kojící maminy, ať vám miminka přibývají, ať už je to třeba po umělém mlíčku, hlavně, že je jinak vše ok:slight_smile:
Já makám, počebuju korunky, po novém roce nás to bude stát okolo 30.000 do toho Vánoce, letos budou chudší a taky mi přestalo jezdit autíko :frowning2:, tak chodím denně pěšky přes 2 km do práce i s Mikískem:slight_smile:
Tož se tu mějte, nebudu vás všechny jmenovat :slight_smile:, já zas někdy nakouknu. Páááááá
27. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.