• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Lucy,myslím že to takhle nějak taky cítím,od otěhu jsem si našla ještě jedny super stránky s těhulkama a tam můžu v klidu napsat co a jak ....tady je to fakt občas blbé,zvláště když snažilkám se třeba nedaří nebo tak něco.

Taky jsem hrozně ráda že tyhle stránky vůbec jsou,moc mi pomohly :slight_smile: a všem snažilkám moc držím palce,aby co nejdřív zažívaly to štěstí pod srdíčkem :wink:
Až porodíme tak určitě dám vědět a vložím foto malé :wink:
27. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Věruško fajn žes nakoukla, ať ti to jde v práci od ruky a korunky se sypou do dalšího boje.

Mrzí mě že nemám telefon na Leńulku, tak teď musíme čekat až ji pustí z nemocnice. snad vše dopadlo dobře a redukce se povedla na 1.

Taky držím pěsti Regí.

Ať chceme nebo ne stejně nedělá dobrotu snažilky, těhulky a maminky dohromady. bohužel :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa, přeju krásnou sobotěnku:slight_smile: Moni, zalez ještě do pelíšku:slight_smile: holky zlaté, každý si to musí přebrat sám, jak to chápe, páč nemá cenu přesvědčovat pořád dokola někoho, co a jak bylo myšleno a že vás máme rády a jak to cítíme, stejně si to každý vyloží po svém:wink: takže, hlavně zdravíčko, to ostatní už není tak důležité:slight_smile:
28. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
Strašně moc bych chtěla, aby to bylo jinak, ale co si budeme povídat, Věruška, Andrejka i moje maličkost, už jsme zoufalky a kdybysme byly těhulky, nebyly bysme jiné. Prostě každá žijeme tím, co zrovna prožíváme a tak to je a je to v pořádku:slight_smile: myslím, že když někdo nemá o čem psát, tak ať nepíše, ale já vím, že o sobě víme:wink:
28. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj sluníčka,tak nejdříve bych chtěla pozdravit Leňulku do nemocnice,doufám že bude brzy doma a že vše dopadlo dobře,taky Dady snad už jí taky brzo pustí s broučky domů.
A teď hlavně Věrušku,Bellíska,Andrejku,Karolku ,holky posílám pohlazení a povzbuzení do další cesty za mimískem ,doufám už poslední.Jsem ráda,že díky Bellíska jsem vás našla a je mi s vámi hodně dobře,ikdyž je tu poslední dobou bez holek trošku více smutno.Zkrátka tu patříte,a těším se až tu bude s vámi zase veselo.
Myslím,že teď jde do další cesty za mimískem na jaře jako první Bellísek,tak té to můžu předat osobně a pak si to asi pošlem poštou,mám 2 talismánky ,které mi přinesli štěstí v cestě za mimískem,tak bych byla ráda,kdyby to štěstí dále putovalo.Je to malý plyšový čáp ,kterého jsem objevila v té dětské herně a kamarádka už ho chtěla dát pryč,tak jsem si ho vzala pro štěstí a od ségry jsem dostala Spermii Žofku-mnoho srandy žádné vrásky
budeš míti z naší lásky
jsem spermie Žofie
kdo mě má hned ožije.
Tak by to bylo krásné,kdyby tyhle talismánky přinesli štěstí i dalším snažilkám a byli putovní. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
MVMMMMMR úplně všechny.
28. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Jinak jsem byla dneska na noci maminek,vyrábět adventní věnce a svícny a tláchat u toho,bylo fajn,chodím už tak 5 let,vždy jako poradce,pomocník k ruce ikdyž už po těch letech holky ani pomoc nepotřebují,jen sem tam radu. :slight_smile: :slight_smile: Tak pak vložím foto odpoledne.Fotila jsem to i s holkami od kamarádky tak by to nemělo být smazané. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak krásný víkend všem.
28. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje :wink:
28. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
kasi s těmi talismany je to super nápad :slight_smile: Jinak malý leží už od uterý v 40 cítkách horečkách, takjsem hodně nanervy :frowning2: zatím papa a hezký den všem :slight_smile:
28. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Karolko, kočičko ahoj:slight_smile: ať se kobzolek brzy uzdraví! Luci, Kaši, zdravím vás.
28. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré ránko, už se těším na vložené fotečky. Já teprve s Annou vstávám, Luboš a pes chrněj dál :slight_smile: Malá se zas naučila věc, hodně rychle se rozdejchá :grinning: a poslouchá se, kalamita V postýlce tak dělala,a ž jsme musela vstát a zacpat jí tu dýchavičnost mlíčkem a už zase to dělá a směje se tomu.
Jdu si udělat snídani, pak oběd :grinning: a odpolko výrážíme na kafííííííčko. Tak hezký den a hlásili teplo, tu je nějak šedivo zasejc.
28. lis 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko, Ty jsi ale z toho zdravotnictví, tak si prasečinu a další bacily hnusný ošéfuješ. Co mu dáváš? Ten průběh chřipek je čím dál těžší, co se teplotek týče, že?
Jak to vypadá u vás? Jsou tam prasečiny? :confused:
28. lis 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Belíšku Karolko Máji a Kasi.
Karolko mi mělli teplotu od neděle do pátku no hrůza a pak jí bylo líp a ted dostala antibiotika protože jí to sedlo na průdušky.
Máji u nás umřela paní na prasečí chřipku :unamused:
Kasi tak si užila noc s maminkami to musí být super taková noc bez dětí :wink:
Belíšku dneska máš volnáska nebo jdeš na noční :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
:slight_smile: ahoj kobylky.po delsi dobe se hlasim.musela jsem se znovu zaregistrovat.
28. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Terezko jak se máš a co je u tebe nového?
28. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Karolko tak ať se malý Kubíček brzy uzdraví. :slight_smile:
Jo noc byla skvělá.A 2 děti tam byli,od kamarádky. :slight_smile:
28. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu něco dělati k večeru zase nakouknu zatím pá
28. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
:wink: ahoj luci,od listopadu jsem doma,broucek pekne roste,kope sec mu sily staci,1.12. Jdu na kontrolu jinak vas vsechny moc zdravim.
28. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj Terko, zrovna včrera jsem se na Tebe ptala. Už máte písidlo bo odkud píšeš? Taky už 37.tt, už jdete holky do finále, co? Se těším moc moc. Co je u vás novýho? Nechybí Ti volanty? :slight_smile: A co na Jééééééžiška holky kupujete? Já zrovna hledám nějakej obleček k večeři vánoční a myslím na vás rodičky vánoční, že vlastně ani nevíte, zda ho budete taky potřebovat nebo se rozhodnou skřítečci vyskočit na svět až po Štědrym :slight_smile:
28. lis 2009 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz
tož malý má netradičně angínu :frowning2: Ale prý ho v krku nebolí, teplotu má jen 39,5, tak mu dám hadru do ruky a alou uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
:slight_smile: ahoj alfice,dostala jsem mobil a z neho pisu,uz jsi mi moc chybela a holky taky,ze zacatku to byl masakr nechodit do prace,ale ted uz jsem si celkem zvykla,andrejce moc dekuji za vyrizovani mych sms,darky uz mam nakoupene od rijna.
28. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
:dizzy_face: alfi,obou rodicum jsme k vanocum koupili prodlouzeny vikend v laznich a ostatnim knihy a nejake bytove doplnky v ikee.
28. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Terezko teda ty už to máš taky za pár :wink: Dárky nakoupené všechno připravené tak ted už jenom porodit a užívat si mimíska :slight_smile: Já už mám taky dárky nakoupené každému drobnost :wink:
28. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky, to je zase tma, jako v ranci :slight_smile: Jsme s Áňou přijely z káááááávy a nákupů, opět jsem koupila plínky v Albertovi, maj za 240 dvě balení, tak to je super cena, ale to asi víte a taky nakupujete. Jináč měli aj Salko a Kiondervaja, tak mám všéééééééééého nadbytek :grinning:

Jdu dělat teprve obídek, asi upeču stehna kuřecí se žampionkama, mám čerstvý, to bude mňamka.

Terko, taky jsi nám chyběla, konečně máme informace a dárky teda máte moc hezký, to u nás tak štědře nebude :slight_smile:
28. lis 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: luci napsala jsi to dobre uz jen porodit,jsem na sebe zvedava jak to vyvedu,jinak alfi plen mam zatim jen balik,chtela bych zkusit latkove,ale nevim jestli to neni hloupost.
28. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
To asi je, budete opruzený a promáčený, taky jsem si to říkala, ale pokud si koupíš 10 balíků, tak budeš v klidu. A postupně pak v akcích dokoupíš. Určo je to pohodlný, rychlý, hlavně v terénu.
28. lis 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
Holky já u Péti do 4 měsíců používala látkové pleny a pak jsem začala dávat jednorázovky a ted vím že budu dáva jednorázovky od narození je to lepší hlavně je to pohodlnější :wink:
28. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
jirkovo mami pry nekde vycetla,ze papirove pleny nejsou zdrave a kdyz jsem ji rekla,ze zacneme na zacatku take papir.koukala na me jako na nejvetsiho lenocha,devcata trosku jsem cetla co tu bylo noveho a nerada bych tady obtezovala,kdyz stranky zalozila andrejka pro snazilky,asi vsechny pisete na jinych strankach jestli se nepletu?
28. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj Terez, tak konečně poznáváš bolest palců od psaní na budceee:wink: už to máš taky za pár, viď? Jo a tyhle stránky založila Monča a když nám téma uzamkly, tak Andrejka založila pokračování, takže jen pro upřesnění:wink: jinak myslím, že kdo chce, ať píše, kdo chce pauzu, má na to nárok, tak proč hned odcházet, ale je to každého rozhodnutí. Máji, kde zase máš founa?
28. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
:wink: bellko moc te zdravim palce mi zatim neboli,ale jeste bojuji s mobilem nez si na nej zvyknu.
28. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Terez, mě taky na začátku nebolely, ale já už takhle píšu přes rok a je to znát, OMG:grinning: Koťátka, jdu koukat na Slavíka, tak přeju dobrou nocku a krásné sníky, pěkně se vyspinkejte:slight_smile:
28. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.