• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Berušky loučím se sváma jdu koukat na slavíky teda pokut u nich neusnu tak to bude dobré :grinning: Dneska jsem upekla vanilkové rohlíčky udělala nugátové špičky, šohajdy a švestky plněné madlí a obalené v čokoládě.
Tak berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
28. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
ja upekla pro letosek jen pracny,rohlicky,kosicky,orechy a slepovane a mela jsem toho plne brejle,nejak uz mi ubyva sil,hezky se vyspete.
28. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Brééé ránuškooo a krásnou první adventní neděličkuuu všem koťátkám:slight_smile: tak my dneska jedeme k Terezkovým udit masíko a mám naložené řízky v jogurtu, tak jsem zvědavá, jak to bude chutnat, když tam píšou nejúžasnější:wink: tak ještě jednou krásný den a MVMMMR:slight_smile:
29. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ránečko :zipper_mouth: :dizzy_face: a pěknou adventní neděličku všem.
Bellí, já Ti okamžitě pak ještě odepisovala,a le mám to v konceptech, asi mě z teho mobilu škrábne. Psala jsme i Věrušce,a le taky se odeslání nekonalo. U všech sms mi to píše, že byly poškozeny, to je pořád dokola, musím s tím na reklamačku.
Dneska se dítko vzbudilo nějak brzo, už vypilo mlíčko, myslela jsem, žebude spinušat, ale slyším hejkání z ložnice, tož asi si chce tu první adventní neděličku užít. A já dneska plánuju okna, bo josu zase špinavý jak špek, to přízemí je za trest :slight_smile: , viď Mončo?
Terko, píšeme jen tu, tak nám taky písej, když už Ti to konečně frčí v mobilku :wink: .

Holky, to už máte jako napečíno? A nezkazí se to?
Lůco, jaký jsou nugátový špičky a šohajdy?
29. lis 2009 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz
A ještě mi písněte, jak děláte rohlíčky, na strojku nějakym nebo růčo strůčo? :slight_smile:
29. lis 2009 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz
Sluníčka nádhernou adventní neděli.
Letos mi to sice vůbec nepřipadá ,že už za měsíc jsou vánoce,ale to je tím počasím,venku je jak na jaře,včera jsme byli odpoledne u rodičů od Peti a za jeho babi odnést adventní věnce,a od jeho taťky jsem dostala z hor dovezené rozkvetlé kočičky. :slight_smile: :slight_smile: Skoro v prosinci to je síla,příroda si s námi hraje.
Dneska odpoledne musíme zajít ještě k mým rodičům a obou babičkám s věnci a pak si večer zapálíe první svíčku doma.Vidím,že tady se už peče ve velkém,já se chystám,že začnu příští týden,co stihnu do čtvrtka to stihnu,a pak si dám pauzu,budu tu mít na 5 dní ségru,tak už se mooooc těším.Je nám občas smutno,ale ještě,že vynalezli ten skype.
Tak se mějte krásně,večer vložíme ty fotečky.Jinak tyhle stránečky opravdu patří snažilkám,a je pravda,že asi občas,
napíšeme něco co v tu chvíli,může naše zlatíčka bolet,takže jsem ráda,že tu holky jste,že jsem vás poznala a budu vás sledovat nadále,držet pěstičky a myslet na vás,občas písnu jak se daří,ale jinak jak píše Katy,je asi opravdu lepší,a hlavně správné,najít si stránky s těhulkami,včera jsem jedny takové navštívila,a tam opravdu vím,že když
něco napíši,co se týče těhulení,tak tím nikomu neublížím.MVMMMR :slight_smile:
29. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Májinko ahoj, posílám vám s Ananáskem hubana, mě to bylo jasné, že Ti asi budka nefachá:wink: Kašo, zdravím Tě a promiň, ale už jsem Ti několikrát psala, že není třeba reagovat na všechno a za každou cenu a nejsi tu tak dlouho, aby Ti holky chyběly, kdyby šly jinam, ale mě by chyběly moc a proto je tady chci, v názvu je RODINA, že tou rodinou jsme tady MY VŠECHNY! Ať si to každý přebere po svém:wink:
29. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Mě to tam všechno nevleze, OMG. Takže tím chci říct, že se scházíme hodně dlouho na to, abysme to jen tak prostě skončily. Mluvím jen za sebe, že o vás chci i nadále všechno vědět a být v kontaktu. A že je někdy nálada na bodu mrazu? No a? Však zase roztaje a bude dobře, ale to je život, tak těhulinky, nikam nechoďte, tady jste tak dlouho doma s námi:slight_smile:
29. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Nejsem tu dlouho to máš Belli pravdu ,ale i ta chvilička mi stačila na to ,aby jste mi vlezli pod srdíčko a moc jste mi pomohli.Jsem ráda,že tu jste.
:slight_smile:
29. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
OMG! No rohlíčky ručně to je jasná!
29. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Petjunkooo, tak jak je, marode? Doufám, že už líp, když nakukuješ:slight_smile: jj, rohlíčky ručně, ale jestli Mája nemyslí ty stříkané:wink:
29. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno kobylky. Dneska máme krásný sluníčkový den to je paráda půjdu na prochajdu. Zdravím Belušku sluníčko naše Máju a Anulce posílám hubana na líčko a ahoj Kasi.

Máji rohlíčky dělám ručně a jde to někdy to jsou patvary ale co rodina to sní :grinning:
Recept na nugátové špičkyhttp://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10089
Recept na šohajdy: 15dkg ořechy a 5dkg rozinky pomlít na jemno
20kdg cukr moučka 3 štamprle rumu uděláš těsto dává se trochu to košíčku a potom to zaliješ čokoládou a můžeš ozdobit oříškem je to dobré.
29. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj Petruš tak co marode jak je ještě pořád tolik kašleš nebo už je to lepší :wink:
29. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
No já budu péci letos poprvé sama,vždycky jsme pekli s mamčou,ale letos to nějak nestihá,protože ji v práci zrušili dovolenou,tak začnu sama,musím si dneska akorát u mamči opsat receptíky.Takže budu mít letos premiéru.
Taky vás holky všechny zdravím a posílám pohlazení na dálku. :slight_smile: A Anulce taky hubana. :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Dupinky, tak takový dobrotky pekáte, mňááááááááám.
Těma rohlema jsem myslela ty ze strojku, vím že babička ho měla a vždycky si potočila kličkou a byly aj vroubkatý :wink: Bylo to rychlejší a jeden jak druhej. Ale já je taky dělám růčo, ovšem nechce se mi do teho. Bojím se, že těsto nebude těstovitý a rohlíky rohlíkovatý :sunglasses:
29. lis 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco aj špičky vypadají nádherně, to bude dobrotka. jakou to má chuť? Měla bys nám nabídnout, ne? :grinning:
29. lis 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
Máji přijed mám je na balkoně a jsou fak úžasné měla jsem strach jaké budou ale jsou úžasné dělala jsem je poprvé :wink:
29. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Kočičky od pátku jsem chodila jen na záchod,jinak izolovaná v ložnici! Včerejšek jsem celej prospala,manža mi udělal čaj se zázvorem,ble! Fakt humáč ale asi funkční. Teď píšu ještě z pelíšku ale dnes už to vypadá,že se udržim i na nožách. Každé bouřlivé zakašlání byla Majda vzhůru a dávala znát,že jí seru! Ježiš už je tady zase s tím zázvorem!
29. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Luci ahoj, tak už jsi začala s pečením, jo? No já to musím dohnat přes týden, páč jsem to včera nestihla:wink: Májinko, hlavně, že to aspoň zkusíš, však dupa si to přebere:wink: tak a už letím, bo ovce už ovcujou a kozénky mečijou:grinning:
29. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Jéééééžiš ovce aj kozy ještě nežraly bo cooooooo, toliko hodin.
Bellí a samyca samycuje bo ještě ne?
29. lis 2009 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz
No to je parádička, že už je tu aspoň Bellí s námi, že holky, jao za starejch časů, ještě by nám mohl aněco přijít popsat Bellí a Andrejka, ať je ta nedělička veseljší :wink:
Terka se taky zapojila, super, jen přijďte pobýti :slight_smile: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz
Petruš máš pravdu ten čaj s tím zázvorem je ble ale pomáhá a co by jsi pro zdraví neudělala :grinning:
Belíšku včera jsem něco udělala měla jsem náladu na pečení dneska se mi nechce a to mám v lednici těsto na linecké :confounded: Dneska uvařím jenom obídek bude svíčková z brusinkami už se mi zbíhají sliny :grinning:
29. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Peti ten zázvor je ,ale opravdu účinný,já se s ním léčím pokaždé a vždycky mi pomohl ikdyž pálí. :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Teda vy jste akční až se stydim,že se tady válim po kojícím polštáři. Maji to je věc,včera jsem fakt ocenila,jinak bych tady celý den nevydržela. Lůco na nugátové špičky juknu až z noťásku ale láká mi něco nového tak možná zkusím. Belli obskoč zvířátka a rychle do tepla ať nenastydneš. Mě bolí hlava tak to se asi ještě zpustí rýma. Zahlídla jsem Terku a Věrušku,moc zdravím a jsem ráda,že jste jukly.
29. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jé svíčkovou tu bych si taky dala. :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
OMG, ona to prozradila, ticho buď! Až ve čtvrtek budu on-line:wink: už jsou všichni spokojení, jenom Eliška mě kopla v řiť a Mařenka chtěla hrát berany berany duc. Nebo to bylo kozany kozany duc? To je fuk, ale čelo mě celkem zabolelo:grinning:
29. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Máji, já jsem s vámi pořád, jenom když není o čem psát, tak jenom nakukuju nebo abych nenarušila zrovna probíhající debatu, ale když jsem hodně v práci, tak jsem ráda, že mám aspoň přehled, ale psát nestíhám, no:wink: Moni, kdepak se mi schováváš? Taky na Leňulku hodně myslím a o Věrušce s Andrejkou ani nemluvím.
29. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Jé Belíšek bude mít samycu to se bude psát :wink: Belíšek dělal kozany kozany duc :grinning:
29. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Máji nevíš co Dady jestli už je doma :wink:
29. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Když už to ta Májucha prozradila, tak samýca už je doma, ale ve čtvrtek přijdou zapojit internet:wink: jsem vám totiž chtěla dát hádanku: hádejte co je nového? A chtěla jsem vidět, kdo příjde na to, že už nejsem prodlevááá:grinning:
29. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.