• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé Belí už bude taky online ,tje super.Já už jsem dneska taky nakrmila kravičky a ovečky,a podojila je,ale jen virtuálně,kamarádka nás zatáhla do hry na facebooku,farmaření,je to super,sazí se tam zeleninka,ovocné stromečky,zakládá se farmaření,ovečky,kravičky, prasátka,a musíš se o ně starat,krmit je,podojit ,posklízet úrodu a zase zasadit novou,navzájem si s kamarády vypomáhat,no je to sranda.Předevčírem jsme přišli k mamči o hoďku později,protože Peťa chtěl sklidit jahody aby nezhnili,a tak jsme museli počkat až dozrajou. :grinning: :grinning: :grinning: .Jak hry na internetu moc nemusím,tak tahle je opravdu povedena. :grinning:
29. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Já jsem potichu :slight_smile: Bellíšek bude mít samycu leda od koz bo ovcí, omg! :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ano Máji mi jsem to pochopili že bude mít samycu od koz nebo ovcí :grinning:
29. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Bellí, tak na to by nikdo nepřišel, to si buď jistá, bo na tom mobilku píšeš jako drak :grinning: , škoda Tě pro samycu, hezky cvakej na mobilku. :grinning:
Takže ve čtvrtek už se budou počítat žížata na symci :grinning: , to bude parádička. Nakrmila jsem Elišku-kilo sena, Pepinka snesla vajucho, Mařenku obskočil jožin 5x :grinning:
29. lis 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz
O Dady nevím, snad se nám brzy ozve, to víte, dvojky jsou dvojky, to bude fuška. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, to psaní není problém, spíš mě štve, že mi tam toho tolik nevleze a někdy mi to nechce odesílat příspěvky, jako teď zrovna, tak se musím znova odhlásit a přihlásit, OMG. Jinak Elišku a Mařenku teď obskakuje Vašek:grinning:
29. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
To je pravda,že cvakat vše na mobilu není žádná srandička a Bellí ty reaguješ v mžiku.Fakt Tě obdivuju.Já Vás kolikrát na mobílku čtu z práce ale nebaví mi odepisovat protože je to cvakáníčko :angry:
Ale taky obdivuju děěěvočky co jsou těhule,leží a noťáska mají na břuchu.Já prostě nemůžu.Je mi zle a Majdě se to evidentně taky nepáčí.Takže noťas na posteli a já jak škuran rozkročmo u něj :wink:
29. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Jééé a je po překvápku :grinning:
29. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak a už opravdu odcházím, koťátka:slight_smile: mějte se krásně a nezlobte tady, ano:wink: smutným beruškám pohlazení a těm, co aspoň krtkujou, spešl pozdravení:slight_smile:
29. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno, kobylky
nestíhám dočítat, to se mi dlouho nestalo :grinning: Lezu teprv z pelechu :sweat_smile:
Máji my jsme okna umyli a za tři dny naběhli dělňasi a začali stavět lešení na baráku, budou dělat fasádu, no nenasralo by vás to. Od léta na to čekáme a oni si vzpomenou teď.
Bellí tak to je dáreček, super :slight_smile:
Luci ty cukrovíčka jsou hodně jednoduché, super inspirace :wink: vyzkouším
Peti a byla jsi u doktorky ? měla by na tebe raděj kouknout.
29. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Mončo ahojky.No nebyla jsem ale včera mi manžel řikal,že bychom měli sjet na pohotovost.Straší mi prasečí.Včera mi bylo fakt ouvej ale dnes už je to lepší.I jsem si našla na mimáči receptík na buchtičky do pekárny,tak to tam jdu naházet a Terka je pak ušmudlá :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Jaký překvápko, co to tu plácáte? Vašík obskakuje Mařenku no.... :grinning:

dady jsem psala,ale asi má plný ruce práce, tak snad se ozve pozdějac.
29. lis 2009 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
Moniii, ahoj beruško:slight_smile: jj, hezký dáreček. Pavlík tu samycy přitáhl v úterý domů a prý: něco k Vánocům a rok Tě nechci vidět:grinning: nechával ji sestavovat u kamaráda, tak je to super:wink: jinak ještě tu chybí Karolka, ale na tu myslím denně u Baroška, Věruška se svým klidem a Andrejka s kokotiskem:grinning: Petjunko, měla bys výjimečně Jirku poslechnout a jet k doktorovi, zlatí.
29. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak já jdu vytáhnout maso na řízky, to brzo, co? :grinning:
29. lis 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
Vždyť už jsem v cajku :wink: teď je mi jen bídně po tom zázvorovým čaji :angry:
Lůco,jsem zapomněla díky za tip,vyhrály jsme ty kaťata. :wink:
29. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Péti ten odkaz mi poslala ségra tak jsem ho hodila dál a za kolik jsi je vyhrála jestli se můžu zeptet :wink:
29. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Tady se obchoduje jedna báseň :slight_smile:
My zas vyhrály šneka od Fisher Price, včera se vydražil ještě o 30Kč levněji, hajzlík :grinning: a ještě máme mráček se sluníčkem dřevěnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všechno pod stromeček.
Prchám do kaufiku pro utěrky papírový na ta okna a pak budou řízany a pak oslava narozek jednoho pana Ondřeje, myslím, že mu byly 4 roky a ještě ke všemu má zítra svátek, tak bude od 15-ti hodin pařba :grinning:
29. lis 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
Huš jsem to našla kalhoty stály 22 plus poštovné no nekup to :grinning:
29. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
No jsi rychlá,já házela do pekárny na ty buchtičky. Jj 22 to je super. Ještě Vám musím nafotit co nám koupila babi v sekáči.Máji tak hezké odpoledne,užijte si to.
29. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj všem včera u mě byla Regína na kafíčku,mám vás všechny moc pozdravovat,ale má nějaké starosti :frowning2: .Až bude mít chviličku tak vám určitě napíše víc.Přeji krásnou první adventní neděli :sweat_smile:
29. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Dupky kobzol huž je lepší, chtělo to změnu ATB, ale těch pět dní, bylo strašných. Myslela jsem, že mi umře :frowning2: Máji já dělám rohlíky na strojku, a jsou klásné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak zdravím samyci a všechny ostatní :slight_smile:
29. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Beli já si na tebe vzpomenu co vidím fotbal, hádej proč? :grinning: Regí opět starosti, to je blbý, já myslela, že už se chystá na ivf :angry: Peťko a dala sis to sádlo na ty svoje pluce? :confused: Já ten kašel znám a tak se nedivím, že se Madlence nelíbí :angry:
29. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Zdravím kobylky, opět jsem zde dlouho nebyla ale absolutně nic nestíhám!!!! Přeji všem krásnou neděli a mooooooooooooc vás zdravím a myslím na Vás :wink:
29. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojka holčinky,všechny Vás moc zdravím a určitě mooooooooooc chci ,aby tyto stránky pokračovaly a vy všechny holky z rodiny byly s námi v kontaktu už jsem si na nás všechny zvykla čtu i několikrát denně,myslím ,že je důležité společné chápání a přátelství a je jedno jestli je někdo snažilka,těhulka,nebo maminka.
Když stránky zakládají snažilky tak je celkem jasné,že někomu se zadaří a budou taky maminky a to budete to si pište i Věrunka,Belíšek a Andrejka.

:slight_smile: :wink: :sweat_smile:
Jinak my jsme ok,jen mám strach ,aby Sophinka nenastydla tak dávám pár kuliček Oscilococcinum rozpuštěných v čajíku,jo těhulinky to můžete taky a je to skvělé homeopatikum,jako prevence jedna doza denně rozpustit v ústech a při nachlazení 3 dozy denně.Jinak Petjunko ,můžeš klidně mucosolvan kapky nebo dobré rady píše Dr.Koucký v poradně na www-virtualniporodnice.cz.
Májinko vy mi tady virtuálně voníte s tím cukrovíčkem my začneme péct až příští týden chjo.
Andulinka už je úžasná princeznička už se na to taky těším.papapapaMVRMVR :wink:
29. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky Hani a další dupky. Mucosolvan jsem taky měla na kašlík, teda měla jsem ho povolenej, když už bylo nejhůř, ale já to vyléčila Mucoplantem, vynikající a rychle to zabralo.

Karolko, já jsem vážně blondýna, tady dumám, proč myslíš na bellí skrze fotbal, tak si říkám, jestli nepsala někdy ellí, že BAROŠ!!! ukradl kopačák, chápeš ty moje myšlenkový pochody, ještě mi bylo jasný, že jde o BAROŠE, ale že bych si ho spojila s fotbalem? :grinning: Tady Bellí vidíš, že ten váš je prostě u mě už slavnějšáí, jak ten kopací :grinning: Tímto zdravím pana Milana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz
Holky a tak hoďte nějakej dobrej recepis na rohlíčky, aby se povedly aj kokotisku, jak by řekla Andrejka :slight_smile:
ANDREJJJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, kde séééééééééééééééééééééééééééééééééééš?????????????????Haloooooooooooooooooooooooo a Věruškoooooooooooooooooooooooooo, nečuč na jarmarku v tej kose a hurá na Kobylku si zaskákat :wink:
29. lis 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunkooooooo, nechceš mi tu šikovnou pekařku, co je stejně šikovná jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes: , půjčit? Potřebuju taky něco popect :sunglasses:
29. lis 2009 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz
Nokonec jsem to zmákla sama a huž se cpu.Pani totiž v receptíku píše i jak si zrychlit vyrábění buchtiček a to by mi teda nenapadlo,navíc jsou fakt super.Díky pekárně která zadělala jsem s tím neměla ani moc práce takže už se zase válím :wink:
29. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojki teda tady se peče o dušu.Já chci začít až zítra.Za chvilku jdeme k našim a babičkám a večer se ozvu a vložím fotečky.Jinak více foteček najdete na stránkách dětské herny sedmikrásky.V Ostravě Hrabuvce -OD Špalíček.
29. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
29. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.