• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tož jsem vyzvala Andrejku, haby nám taky došla poreferovat, jak tráví adventní neděli, ona žehlííííííííí :grinning: Takže dojde :wink:
29. lis 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
Máji můj recept na rohlíčky zní 6dkg ořechu 12dkg másla 4dkg cukru 15dkghladká mouka uděláš těsto necháš stuhnout potom uděláš rohlíčky upečeš a obaluješ v cukru s vanilkovým cukrem. Já je dělala ze 4 dávek :wink:
29. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
Regí to je mi líto,sakra vždyť už byla idilka ne?
Alenko ahojky :wink:
Hani pěkně si to napsala co se týče rodinky :wink: a díky za radu :wink: na doktůrka jsem hned jukla,snad sem nezobala nic zlého :unamused:
Karolko sádlo jsem včera namazala ale to ti je pušárna :slight_smile: dnes už můžu i zakašlat.S Kubíkem mi je to moc líto.Zrovna jsem to řešila v pátek,že ať je tomu dítku rok nebo 20 asi to vždy obulíme když je vidíme marůdkovat :frowning2:
29. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj Karolko a Hani a zdravím taky Alenku a ještě by měla přijít Andrejka a bude veselo už se moc těším.
29. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se z domova!!!
Děkuji všem, že jste na mě mysleli a děkuji moc moc za gratulace.
Včera odp. mě nakonec pustili domů - špatně mě vyčistili, zůstalo ve mě kus placenty a plno krevních sraženin - měla jsem zánět dělohy a všech okolních orgánů, hnus velebnosti - horší jak celý porod. :frowning2:
Ale už je dobře, jen trochu síly ještě načerpat, beru pořád ještě antibiotika, tak jsem taková chvilkama zfetovaná, ale manža je úžasnej - pomáhá jak to jen jde - až na kojení. :grinning: A bobečci jsou strašně hodňoučcí, zrovna jsem dokojila a ted už hajají v postýlce a pomalu usínají. Jsou to takový hodní bobánci.
A co tu nového? Dočítat nebudu - to bych nedala! Zase se brzy ozvu!!! Pá!!
29. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Ahoj baby :slight_smile:
tady je živo! tak jak se tady máte? Nějaké zprávy o Leňulce?
Tak vy pečete, týý jo! Já začnu víc vánočnit až příští sobotu, odpol mám zkoušku, Džony na mě počká a pak jdeme na Staromák na svařák :slight_smile:
29. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj mamino naše moc ještě jednou gratuluji k broučkům at hezky rostou a jsou hlavně zdraví. Hezky načerpej síly a jak budeš moc tak příjd a prosím prosím dej nám sem fotečku broučků jsme holky zvědavé a chceme je vidět.
29. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Dadynko!! Ahoj :slight_smile: , jsi statečná mamina! Vítej doma :slight_smile:
29. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj andrejko jak se máš ale jak píšeš tak asi dobře dneska jdete na Staromák na svařáček to bude idilka vánoční strom svítí to bude paráda.
Co je s Leňulkou nikdo nevíme :frowning2:
29. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Byla po mne sháňka? :slight_smile: Tak jsem tady :slight_smile:
29. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Dady to je super, že už jsi doma :slight_smile: Hlavně si pořádně odpočiň, teď to moc potřebuješ, ať jsi plná síly :slight_smile: Luci dělám stejné rohlíky jak ty, jen dávám 6dg másla a 6dg hery.A dělám je přes strojek :slight_smile: Teda kobzol je dělá. Musím počkat až nabere trochu sil a vrhnem se na dva druhy cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: poprvé jsem ho viděla, že 3dny ležel, ani se nehnul, byl jak malé ptáčátko stulený do klubíčka a vubec se s námi nebavil. Nejnižší teplota byla 39,5 a vubec nic ho rý nebolelo. Vubec jsem nevěděla, co s ním mám dělat. Fakt jsem myslela, že mi ho zavřou do nemocnice.Děti jsou sice slasti a starosti, ale některé starosti bych si fakt ráda odpustila :angry: Ale už je to za námi, teď ho jen musím vykrmit a honit, aby ležel a nepřepínal se. Na to řepínání mi odpověděl, že není televize, tak ať nevyšiluji. :grinning: Srandista :sweat_smile: Tak Adventu zdar a vánočnímu vyšilování taky :grinning:
29. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, ne , na ten Staromák až za týden, ale to neva :grinning: . Dneska jsem doma, učila jsem se, žehlila. Honza dorazí večer, je na chatě, pokouší se protahnout anténu ceĺou chatou, abychom měli na vánoce telku u postele :grinning:
29. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Jé Andrejka s Věrkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já chci taky na staromák :unamused: Včera jsem se dívala na zrávy a strom je nádherný :pensive: Andrejko, tak si tu romantiku s Džonym užijte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Věruška taky?? :grinning: Ta Máája, co?? Naše jedna blonďatáááá! A Karolajnka taky??? No tak to je jinááá :grinning:
29. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Jé ahoj Veruško jsem moc ráda že jste s Andrejkou dorazili moc ráda vás tady vidím :wink:
Karolko Péta taky 3 dny ležela jak lazar horečka 39 to bylo děsný ale ještě pořád není ok pořád kašle dostala antibiotika ze kterých dostala průjem :frowning2: tak budu zítra volat doktorce co stím :angry:
29. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Všechny vás moc zdravím a zvlášť Dady! Jestli to jde, odpočívej ještě ať načerpáš sílu. Dr. no coment, snad už bude dobře. A co nějaké fotešký?
O Leňulce taky nic nevím. Snad jen doma odpočívá.

My byli dnes na mši za bratra Míšovýho dědy. Teď jdu s Mikim do lesa na chvoj a večer budu vánočně zdobit byteček.
Andrejkooo, šla bych hned s váma na staromák, dala bych si taky svářo a zavzpomínala si na časy když jsem nedaleko v Dušní pracovala:slight_smile:
Ahoooj všem a krásnou adventní neděli! Bellíškovi do práce!
29. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Holky já jsem tak ráda že jste tady jsme zase jedna velká rodina brečím dojetím :frowning2:
29. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky vás ráda vidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Karolko, Luci, děti starosti...ty nemoce bych taky zrušla, k čemu to je?

Jinak já ještě nepeču,ale Míša se ne dnes ptal kolik prý udělám letos druhů, dvacet? :sweat_smile: Blázen, naivka!!! Vyvedla jsem ho z omylu, udělám 5 a konec. On byl totiž zvyklý když žila jeho mamka, tak pekla ve velkém a ještě to rozdávala.
29. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Luci zkus ji dát hylak kapky :slight_smile: Ony ty atb zničí i ty srávné bacilky ve střevech, tak to chce nějaké probiotiky a nebo jogurty :slight_smile: Věruško taky bych šla na chvojí, ale musím doma sedět s marodem. A to jsem s ním chtěla jít nazdobit do lesa stromeček :angry: Já ty předvánoční příravy miluji, teda ty neuklízecí :grinning:
29. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Jé zdobit stromeček:slight_smile: to je se mi taky líbí,ale sama s Mikim bych vypadala jak blázen. Tak ať je kobzolkovi brzo ještě líp. Já jdu do toho lesa než bude tma.
Všechny vás znovu zdravím páááááááááááá
29. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
No, ten Staromák až příštíí sobotu, jsme to blbě řekla....
Já nepeču, ale jako bych pekla, celej panelák je provoněnej :slight_smile:
29. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
Tož berušky, hezký adventní večírek všem! Petjunko, MOnči, zdravím vás!
29. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Sakra tady člověk na momentík zavře oči a co se tu neděje :wink: Nazdárek domovnice :grinning: a Poletucha :grinning: Holky to je dost,se nám stýská :wink:
Dady ahojky.Ti doktoři jsou občas fakt prasata :angry: Hlavní je,že už je to v pohodě a dětičky jsou zdraví a hodní.Mocinky gratuluju :wink:
29. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Zabiju psa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bože asi tady hárá fena a ten kokot nedělá od včera nic jiného než na sedačku čumí z okna,šup dolů ke dveřim,čuchá,funí a zase zpět ne sedačku.......................
29. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Ahoj Petruš tak už vyspaná :wink: Jo a psa nezabíjej nebo na tebe pošlu Kubišku se Srstkou :grinning:
29. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj kobylky,alfi rohlicky delam rucne jinak normalne take pecu pozdeji,ale letos nevim kde se budu nachazeti tak proto jsem pekla s predstihem,peti mam pocit,ze v tehu se zazvor nedoporucuje.
29. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj Terezko já peču taky později , ale letos mě to chytlo nějak dřív a pořád vymýšlím nové cukroví co upeču jsem zvědavá na jakém čísle skončím :grinning: Terezko v těhu závor nevadí prodávaj aji zázvorová lízátka proti nevolnostem v těhu :wink:
29. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Je tak to jse tomu dala,no neva už to nevemu do huby stejně je hnusnej :angry: díky Terezko
Lůco podle toho co jsem naspala mám nachrápnuto na půl roku ale jsem vorvaná :unamused: dneska už mi aspoň ty hnátky udrží ale včera to byl hnus velebnosti :angry: A Kubišku pošli,já myslím,že ho blba nemusím ani zabíjet on se oddělá sám.Už není nejmladší a to co předvádí je na infarkt.Neslyší ale fenečku cítí blb!!!
29. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
:cry: :cry: jsem se vzbudila pozdě :cry: oni už jsou zase v pr.... :cry:
29. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Petruš nebreč holky zase příjdou :wink:
29. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.